Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 44,29-31

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
Hamilton Starszy, Dyl Sowizdrzał,skalgo,liwa.DlaczegoNienawidzicieLudzi iŚwiadomieProwadzicieSiebie i innychDoTuneluSwoichUczynkówCzyliWiecznejŚmierci,któryJestNaukowymF aktem.
Wyświetlenia: 694 Zamieszczono 01/04/2017
Zgłoszony przez 6 użytkowników jako spam

"A jeżeli zabierzecie i tego, a spotka go coś złego, wtedy doprowadzicie mnie osiwiałego ze zmartwienia do grobu" Czyli a jeżeli zabierzecie, bracia Józefa i tego, Beniamina, którego urodziła Jakubowi Rachela, kochana żona Jakuba (Rdz 29,30) A spotka go coś złego, jak Józefa, którego bracia z nienawiści sprzedali do Egiptu (Rdz 37,28) Wtedy doprowadzicie mnie, Jakuba osiwiałego, przez długo trwającą destrukcje ze zmartwienia, o Beniamina do grobu, miejsce dla rodzaju informacji po długo trwającej destrukcji Analogicznie do Jezusa Zbawiciela chociaż był synem umiłowanym (Mat.17,5; Jan.3,16) To Bóg Wszechmogący posłał Jezusa Zbawiciela wzór człowieka dla człowieka, by poniósł śmierć w zastępstwie każdego z nas, za nasze myśli, słowa i uczynki. Byśmy nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach przerażenie, etc..., które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8) I byli świadomi, że nasze myśli, słowa i uczynki, które nie są zgodne z Ewangelią Jezusową, w systemie duchowo - informacyjnym czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji. Bo za czynienie falowych zakłóceń w systemie, na pewno poniesie się wiecznie trwającą śmierć "Gdybym więc teraz przyszedł do sługi twego, ojca mojego, a nie byłoby z nami chłopca, z którego duszą jest związana dusza jego" Czyli gdyby więc teraz Juda, brat Józefa przyszedł do ziemi kananejskiej do sługi twego, nieświadomego ojca Józefa, co uczynili Józefowi bracia jego, ojca mojego, Judy i braci Józefa, a nie byłoby z nami, braćmi Józefa, chłopca, młody rodzaj informacji, z którego duszą, informacja o całości rodzaju informacji, z nośnikami informacji myśli, słów i uczynków chłopca jest związana, połączona dusza, informacja o całości rodzaju informacji, z nośnikami informacji, myśli, słów i uczynków jego, Jakuba "to gdyby spostrzegł, że chłopca nie ma, umarłby. I tak sprawią słudzy twoi, że sługa twój, ojciec nasz, zejdzie osiwiały ze zmartwienia do grobu" Czyli to gdyby spostrzegł, uświadomił sobie, że chłopca, młody rodzaj informacji nie ma z braćmi Józefa, umarłby, zaprzestałyby odbywać się oddziaływania informacyjne Jakuba - rodzaj informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. I tak sprawią, przyczynią się słudzy twoi, nieświadomi bracia Józefa, co czyni brat ich. Jak my byliśmy nieświadomi, co uczynił dla każdego z nas Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka, sługa twój, nieświadomy ojciec braci Józefa, co uczynili Józefowi bracia jego, ojciec nasz, braci Józefa zejdzie osiwiały, przez długo trwającą destrukcje ze zmartwienia, o Beniamina, do grobu, miejsce dla rodzaju informacji po długo trwającej destrukcji (Rdz 44,29-31)

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 808
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 747
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 978
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 618
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1000
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142274
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 242678
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112398
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122582
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Za to czynienie falowych zakłóceń w piśmie świętym, na pewno poniesiesz wiecznie trwającą śmierć. Przynajmniej przyrzeknij, że nie będziesz się rozmnażać i rodzić małe lajlijki.

Lajla, napisz ksiege o Urodzaju.....czegokolwiek !

@Dyl Sowizdrzał: wlazła pod tramwaj. Tramwaj do kasacji. Może by ją wydać za inżyniera.

@Dyl Sowizdrzał: jakby prała, gotowała, cerowała, myła schody i plecy inżynierusowi, no to by tyle nie wibrowała, bo kiedy. Zemściła się na mnie i odrzuca mi arty. Jestem zdruzgotany ze śmiechu. To już druga anielica.

Znów uciekłaś z Tworek zdeformowana informacjo. Pogadaj z kolegą inżynierem od informatyki. On też z Tworek spier....

Biblia jest książką najczęściej czytaną,przekładaną i na najwięcej języków pośród wszystkich książek w dziejach literatury.Również, jeżeli chodzi o ilość sprzedanych egzemplarzy, dzieło to,nie ma sobie równych.Była i jest inspiracją dla wielu pisarzy i artystów na całym świecie.Może mi ktoś wytłumaczyć powody odrzucania i uznawania jako spam tejże księgi, której to fragmenty wstawia użytkowniczka o nicku"lajla1"?

@szubrawiec: przyjrzyj się dokładniej i porównaj tekst z oryginałem. Może zrozumiesz.

@Hamilton Starszy:"przyjrzyj się dokładniej i porównaj tekst z oryginałem. Może zrozumiesz."-muszę przyznać, że nie "wgryzłem"się w tekst, z góry zakładając, że są to tylko i wyłącznie frg.Księgi Rodzaju, a ponieważ czytałem ową księgę nie widziałem powodu by robić to po raz kolejny.Nie spodziewałem się, że są tam jakieś "nośniki informacji":-)Mea culpa!Niemniej, uważam, że niejaka"lajla"ze swoją" ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  17/06/2017

@szubrawiec:
Według ciebie tłumaczenie Biblii może być chorobą. To kim jesteś ty, który nie tłumaczysz Biblii - instrukcji życia w systemie duchowo - informacyjnym. Skazując siebie i innych na życie w zbiorowej nieświadomości, o które pisał K.G.Jung, która zmierza do wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków, udowodniony naukowo.

@lajla1: taki z ciebie "naukowiec" jak z koziej dupy perkusja. Przestań już pajacować. Kilka wieków temu by cię spalili na stosie za te twoje tunele. Dziś najwyżej cię wyśmieją.

@lajla1: "To kim jesteś ty, który nie tłumaczysz Biblii "-jam prosty chłopina, nie tłumaczę Biblii, bo znam aby jeden język i to słabo.Na pewno nie znam się na Jungach, tunelach nieświadomości, etc., mam natomiast przeogromną potrzebę poznawania wszystkiego co nowe i oryginalne,w tym nowych, ciekawych ludzi, dlatego zagłosowałem na Twój art., proszę więc mów do mnie w prostym, zrozumiałym dla mnie ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  18/06/2017

@szubrawiec:
"Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię" Czyli według ciebie jak stworzył Bóg niebo i ziemię ? (Rdz 1,1)

@lajla1:" Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię" Czyli według ciebie jak stworzył Bóg niebo i ziemię ? (Rdz 1,1)"-Powiem Ci tak:nie wiem i coraz mniej mnie to interesuje.Kiedyś będąc blisko Świadków Jehowy zadawałem sobie i innym wiele tego typu pytań, obecnie, od kiedy zrozumiałem, że nie ze znajomości Biblii, ani dzięki uczynkom,będę zbawiony coraz mniej mam tego typu pytań i wątpliwości.Zauwa ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  18/06/2017

@szubrawiec:
W przytoczonych wersetach nie ma szabatu-sobota, dnia odpoczynku w trosce o zdrowie nasze. Ustanowionego przez Boga Wszechmogącego (Rdz 2,2-3)

@lajla1:"W przytoczonych wersetach nie ma szabatu-sobota, dnia odpoczynku w trosce o zdrowie nasze. Ustanowionego przez Boga Wszechmogącego (Rdz 2,2-3)"-szabat jako część Prawa, obowiązywał do pewnego czasu"Aż do Jana było Prawo i Prorocy"Łk.16:16,obecnie obowiązuje nas tzw.Nowe Przykazanie , dane przez Jezusa, który jest panem szabatu.Jeżeli przestrzegasz Prawa to i przez Prawo będziesz osądzony/zbawiony.Życzę powodzenia!:-)

  lajla1  (www),  18/06/2017

@szubrawiec:
To, w który dzień tygodnia odpoczywasz dla zdrowia swego ?

@lajla1:"To, w który dzień tygodnia odpoczywasz dla zdrowia swego ?"-Hm...Bóg daje takie zajęcia swoim "dzieciom",które Go prawdziwie miłują, że w zasadzie nie potrzebują jakiegoś specjalnego dnia wolnego, ponieważ kochają to co robią:-)Każdy dzień jest poniekąd dniem odpoczynku:-)"Oko nie widziało i ucho nie słyszało ani się w sercu człowieka nie zrodziło, co Bóg przygotował dla tych, którzy go miłują".1Ko.2:9

  lajla1  (www),  19/06/2017

@szubrawiec:
Według ciebie, jak każdy dzień jest do odpoczynku, to kiedy pracujesz ?

@lajla1:"Według ciebie, jak każdy dzień jest do odpoczynku, to kiedy pracujesz ?"-Już Ci odpowiedziałem, czytaj uważnie:-)Powtarzam:Jeżeli nawrócisz się /narodzisz się ponownie/przebudzisz się/etc.(nazwij to sobie jak chcesz)
zrozumiesz, że do prawdziwego/świadomego życia wiele rzeczy nie jest Ci potrzebne.Żyjemy w kulturze zaprogramowanej na sukces, karierę, wyścig szczurów etc.Dla przebud ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska