Login lub e-mail Hasło   

Jak i kiedy kupować taniej opał?

Wszyscy lubimy udane zakupy, ale jak to zrobić? Czytaj poradnik i korzystaj z doświadczeń innych.
Wyświetlenia: 3.141 Zamieszczono 12/05/2017

giełda paliw

Okres grzewczy był w tym roku wyjątkowy i to nie z racji dużych mrozów, a raczej zwlekającej wiosny lub jej braku. Wszystko wskazuje na to, że w połowie maja zakończymy okres grzewczy i powitamy sezon letni, a to właśnie ten sezon daje możliwość zakupu opału w stosunkowo niższych cenach.

W przeciwieństwie do ogólnie przyjętych reguł, to właśnie okres letni daje możliwość zakupu opału w niższych cenach. Sposobów na szukanie okazji jest pewnie wiele, ale jedną z prostszych jest umieszczenie bezpłatnego ogłoszenia w wyszukiwarce dostawców gielda-paliw.com. Podajemy jedynie rodzaj opału, ilość, opakowanie i oczekiwania co do jakości, a w odpowiedzi otrzymujemy oferty na naszą skrzynkę mailową i to od wielu dostawców z całego kraju. W dobie chronicznego braku czasu i rosnącej liczbie obowiązków to proste narzędzie pomoże nam zaoszczędzić cenny czas, jaki musielibyśmy poświęcić na wyłowienie atrakcyjnej oferty. Niestety, na dzień dzisiejszy mamy generalnie rzecz biorąc dwie możliwości – albo poświęcimy klika lub kilkanaście godzin na znalezienie dobrej oferty, albo kupimy coś bezpośrednio przed szczytem z rzekomym zapewnieniem dostawcy o korzystnej cenie. W tym drugim przypadku trudno o zadowalające oferty. Okres bezpośrednio przed sezonem obfituje w tzw. ceny rozpoznawcze, a nie te, które nastawione są na sprzedaż. Bardzo często wówczas okazuje się, że niższa cena jest odzwierciedleniem jakości zakupionego opału. W tej sytuacji warto zatem pomóc samemu sobie i skorzystać z tak niezobowiązującej i łatwo dostępnej pomocy. Szkoda tracić czasu na tak proste i przyziemne obowiązki, kiedy mogą zrobić to za nas inni. Gielda-paliw.com to również proste i bezpłatne narzędzie promocyjne dla sprzedawców z ograniczonym budżetem na reklamę w sieci.

Podsumowując powyższe informacje, jeśli chcesz bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzić ceny dowolnego opału możesz bez ograniczeń wykorzystywać do tego portal www.gielda-paliw.com  przez 24h przez 7 dni w tygodniu.

Podobne artykuły


13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 634
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1146
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1105
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 816
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1414
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1318
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 661
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1086
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1237
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1385
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 838
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 507
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 433
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ech ...
Nie ma to jak kaloryfery :-)))
Kiedyś kupowałem ecogroszek. Ale teraz już nie muszę :-)))

  Jonas  (www),  12/05/2017

Kaloryfery również wymagają zasilania opałem. Samodzielnie lub przez innego dostawcę np. ciepłownie.

@Jonas: oczywiście ...
To po prostu był żart.
Kiedyś kupowałem ecogroszek Ale teraz mam kaloryfer :-)))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska