Login lub e-mail Hasło   

Opadły maski. Wstrętne, antypolskie towarzystwo fetuje Timmermansa.

Witold Gadowski dla Frondy: Opadły maski. Wstrętne, antypolskie towarzystwo fetuje Timmermansa Luiza Dołęgowska, Fronda.pl: Co Pan sądzi o przyznaniu tytułu człowieka...
Wyświetlenia: 348 Zamieszczono 20/05/2017
div>
 
 
 
Witold Gadowski dla Frondy: Opadły maski. Wstrętne, antypolskie towarzystwo fetuje Timmermansa
 

Witold Gadowski dla Frondy: Opadły maski. Wstrętne, antypolskie towarzystwo fetuje Timmermansa

 
   

Luiza Dołęgowska, Fronda.pl: Co Pan sądzi o przyznaniu tytułu człowieka roku przez ,,Gazetę Wyborczą'' Fransowi Timmermansowi i o występie Kayah na tej uroczystości?

Witold Gadowski, pisarz, publicysta, producent telewizyjny i radiowy:  Przyznano nagrodę wrogowi Polski a wystąpiła pani, która ma spory bałagan w głowie, łazi na demonstracje KOD-u i na jakieś czarne marsze, więc wszystko w porządku.

Antypolacy się fetują.

Czy ,,Gazeta Wyborcza'' przysporzy sobie tym popularności, jeśli nagradza takiego człowieka, który ewidentnie chce ingerować w polską politykę i prawodawstwo?

 

Bardzo się cieszę, że ,,Gazeta Wyborcza'' przyznała tę nagrodę, bo maski opadają a Polacy nie będą się już nawet tym podcierać, przepraszam za wyrażenie, ale i w ten sposób mogliby sobie zaszkodzić. To nie jest polska gazeta, mówiąc krótko.

Ostatnio to właśnie ta gazeta forsowała tezę, żeby młodzież licealna nie czytała nawet siedmiu książek rocznie, bo to byłoby dla niej zbyt dużo. Po co taki przekaz dla Polaków?

No tak, to byłoby za dużo, bo trzeba tu wychować niewolników, głupków którymi będą mogły zarządzać te rzekomo ,,bardziej oświecone narody'', którym służy ,,Gazeta Wyborcza'', a które reprezentuje przede wszystkim pan Soros. Pan Soros jest antypolakiem, więc ,,Gazeta Wyborcza'' jest antypolska - i tyle. Sylogizm jest bardzo prosty.

Czy pismo uznające się za polskie, nadając ten tytuł Timmermansowi określa się w jakiś sposób jednoznacznie i nie stwarza już pozorów, że chce docierać do szerokich grup czytelników, ale do tych, którym zależy aby ten rząd zniszczyć?

Oczywście, że nie stwarza pozorów, bo potwierdzają się wszystkie nasze definicje, które od wielu lat przekazywaliśmy na temat ,,Gazety Wyborczej''. Wreszcie opadły maski i widzimy, co to za wstrętne, antypolskie towarzystwo.

Jakim Frans Timmermans może być dla Polaków autorytetem?  Zasłynął z postulatów o karaniu Polski za suwerenne decyzje - czyją i dla kogo on tu może być ,,twarzą''?

Jakie dokonania ma pan Timmermans, poza tym, że jest jakimś urzędasem? Czy napisał jakąś książkę, czy skomponował jakiś utwór, czy powiedział coś mądrego? Nie! To jest zwykły urzędas, który po trupach wylazł gdzies wyżej i teraz jest fetowany.

Czyli można by nazwać ten plebiscyt ,,antypolak roku''?

Wiadomo, że ,,Wyborcza'' nadała tytuł człowieka roku Timmermansowi, bo każdy szuka podobnych do siebie. Gdyby była ,,Gazeta Więzienna'' i konkurs w najgorszym kryminale w Polsce, to człowiekiem roku zostałby może jakiś dziesięciokrotny morderca. Wiadomo, że każdy ocenia według siebie.

Czytając ten nagłówek o wyborze Timmermansa i o Kayah, która tam zaśpiewa, można by pomyśleć, że to jakis żart, kabaret..

Nie, to nie jest kabaret, to jest odsłonięcie masek i wiemy, czym jest ,,Gazeta Wyborcza'' , a praca w ,,Gazecie Wyborczej'' albo w spółdzielniach tej gazety brudzi polskie ręce.

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2591
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 957
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 867
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 754
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 741
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1676
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 611
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 857
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 577
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 890
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 485
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

A prezes Kurski znów bez tytułu człowieka w rozkroku. On się gotów zastrzelić publicznie na festiwalu w Opolu z patriotyzmu..

  milord36,  20/05/2017

@Hamilton Starszy:
Oj cięte riposty w obronie kolesi.Timmermans,Michnik gratulacje.

@milord36: nie widzisz kmiotku, że bronię pana prezesa Kurskiego?

@milord36: niedługo w Polsce będzie kilku Polaków, w tym znany kopista i 38 milionów zdrajców ojczyzny.

  tewie,  21/05/2017

@Hamilton Starszy:
Kurski to szmaciarz, kogo tu bronić?
PiS, PO, Nowoczesna czy SLD - jedna banda.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska