Login lub e-mail Hasło   

Odrobina stodoły w twojej sypialni.

Polscy klienci uwielbiają pościel imitującą słomę i siano ze Szczecina Wrażenia do złudzenia przypominające prawdziwe siano, tyle że bez uciążliwego kłucia: tak promu...
Wyświetlenia: 231 Zamieszczono 05/06/2017

 Polscy klienci uwielbiają pościel imitującą słomę i siano ze Szczecina

Wrażenia do złudzenia przypominające prawdziwe siano, tyle że bez uciążliwego kłucia: tak promuje swoje produkty Hayka.
Wrażenia do złudzenia przypominające prawdziwe siano, tyle że bez uciążliwego kłucia: tak promuje swoje produkty Hayka. Fot. Facebook
Niemal czterysta złotych – to cena podwójnego kompletu pościeli imitującej słomę, produkowanego przez szczecińską firmę Hayka. Firma działa już od trzech lat, ale dopiero teraz zaczyna nabierać impetu. W Szczecinie, na rodzimym gruncie firmy, rusza właśnie pierwszy showroom producenta. I można zakładać, że Hayka na tym nie poprzestanie.
 

Naturę trzeba cenić – powiadają. To mogłoby być motto szczecińskiej firmy. Wątpliwości można się pozbyć, przeglądając ofertę firmy. Jeżeli bowiem kogoś nie zaskoczyła cena kompletu pościeli, to może być bardziej zaskoczony, przyglądając się cenom poszczególnych produktów. Prześcieradła za niemalże dwieście złotych czy świeca zapachowa za siedemdziesiąt to doskonała próbka. W ofercie – słoma, siano i leśny mech.
Pościel ze Szczecina może kosztować nawet prawie 400 zł.
Pościel ze Szczecina może kosztować nawet prawie 400 zł.Fot. PrntScr
W czym tkwi tajemnica? Cóż, w „ciągu na naturę” najwyraźniej. „Wrażenie spania w słomie lub sianie jest tak realistyczne, że aż nie można uwierzyć, że ta słoma nie kłuje! Alergicy również są zachwyceni, ponieważ ze słomą HAYKA nie mają żadnych uczuleniowych problemów” - zachwalają swoje wyroby szczecinianie.
Pomysły szczecińskiej firmy doczekały się wyróżnienia w konkursie European Product Design Award 2017.
Pomysły szczecińskiej firmy doczekały się wyróżnienia w konkursie European Product Design Award 2017.Fot. Facebook
„Stóg słomy” - jeden z produktów – zdobył niedawno wyróżnienie w konkursie European Product Design Award 2017. Firma chce iść za ciosem. - Do tej pory nasze produkty były sprzedawane głównie w internecie, ale bardzo chciałam, żeby w moim mieście, Szczecinie, powstał taki salon, gdzie można wszystko obejrzeć, dotknąć – podkreśla właścicielka firmy, Gosia Dziembaj, na stronach portalu wszczecinie.pl. Showroom został otwarty w ostatni piątek, a swój rozmach firma podkreśliła, organizując pokaz mappingu 3D i muzycznymi popisami w stylu electro funk.
Od początku czerwca w Szczecinie działa firmowy showroom.
Od początku czerwca w Szczecinie działa firmowy showroom.Fot. Facebook
Szczecińska firma ma już koncie współpracę z amerykańską firmą Tempur, z którą wspólnie stworzyła komplet pościeli „kosmicznej” - odwzorowano na niej konstelacje widoczne na północnej półkuli Ziemi. Można śmiało zakładać, że Hayka będzie się dalej rozwijać. My zaś poczekamy z wyrażeniem zachwytu na komplet o zapachu świeżo ściętej trawy.


źródło: wszczecinie.pl

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1087
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 791
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 730
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 804
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 888
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1164
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1222
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 631
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1145
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 558
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 553
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 854
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 598
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 616
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 717
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska