Login lub e-mail Hasło   

Hipokryzja level up

Duże zmiany, małe zmiany.
Wyświetlenia: 1.198 Zamieszczono 08/06/2017

     Zastanawiałem się ostatnio nad pewnym zagadnieniem w naszych czasach bardzo poruszającym, przepływ ogromnych mas ludzi do europy i powiązanie ich z zamachami w największych miastach europy. Podobno już nawet niemieckie media zaczynają zauważać między tymi dwiema sprawami jakiś związek, nareszcie. Islam chce pochłonąć cały świat i tak jak komunizm aby był perfekcyjny i działał jak trzeba globalny być musi, dlatego dzisiaj tylu postkomunistów. Najśmieszniejsze, że Ci postkomuniści mają więcej sympatii do Muzłumanów niż do Chrześcijan. Nieważne, nie na tym polega ta hipokryzja, kosmiczna. Są pewne grupy ludzi którzy twierdzą, że do wybuchających ludzików musimy się przyzwyczaić, takie czasy, sory, taki mamy klimat. A propo klimatu!

     Musimy godzić się na terroryzm i tragedie (wielu powie, że ludzie giną codziennie w wypadkach itp. idiotyczne wytłumaczenie) spowodowane przez ortodoksyjnych wyznawców Allaha, zabijają, podcinają gardła, robią co im się podoba i na to musimy się godzić i się przyzwyczaić? No bo co zrobić? Uzbroić naród? Wtedy Ci biedni uchodźcy nie czuliby się bezpiecznie.

    Hola hola jednak, godzimy się na zabijanie ludzi przez ludzi i musimy się dostosować ale ociepla nam się klimat! Musimy z tym walczyć bo zginiemy! Skur***li ekolodzy, barany które nic nie wiedzą o zmianach klimatu wypowiadają się i głosują nad ograniczeniami przemysłu w danych krajach i kwotach które mają płacić, koniec końców wcale nie chodzi o klimat a o pieniądze. Nie dziwi mnie to. Odkąd ludzie odkryli, że można łatwo zarobić na pseudomiłości do przyrody robią to na coraz to większą skalę, pieniądz i to w dodatku łatwy jest zawsze pokusą a ludzie za niego zjedliby własnych rodziców, smutne. Nie przypuszczałem, że doczekam kiedykolwiek tak zakłamanych czasów gdzie okłamywane są całe rzesze ludzi.

    Więc nic nie da się zrobić z kilkoma tysiącami ludzi pragnących krwi niewiernych za to zmienimy globalny klimat, bądź nie chcemy go zmienić bo w tym już się gubię. Kilkaset lat temu zamarzł Bałtyk, ciekawe jak ludzie walczyli z tą małą epoką lodowcową i czy też wmawiali sobie, że to ich wina? 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1319
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1168
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 728
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 605
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 767
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 796
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 725
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 825
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 435
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  08/06/2017

"Islam chce pochłonąć cały świat i tak jak komunizm aby był perfekcyjny i działał jak trzeba globalny być musi, dlatego dzisiaj tylu postkomunistów." Wina poskomunistów, bo przeszli na islam? Totalny chaos umysłowy. Widać chłopie, żeś zagubiony jak dziecko we mgle. Europa zawsze z dużej, a muzułmanin i chrześcijanin tylko na początku zdania. Rzucało się kamieniami na szkołę i widać low level.

  krafcu,  09/06/2017

@Hamilton Starszy: czytaj pan ze zrozumieniem, a chaos umysłowy to lepszy stan niż umysłowy beton jednak. Ortografia: no pomyliłem się, jestem człowiekiem. Poza tym nie ma słowa o postkomunistach przechodzących na Islam, teraz lewica broni multikulti choć nie ma to zastosowania. A bieda umysłowa jest wtedy jak patrzy się wąsko, patrz pan szerzej, świat jest duży. I tak, jeśli chodzi o szkołę bardz ...  wyświetl więcej

@krafcu: zanim zaczniesz biegać - nauczyć się chodzić, zanim wskoczysz do wody - naucz się pływać i zanim zaczniesz pisać - naucz się przynajmniej podstawowych reguł. Inaczej się przewrócisz, utopisz albo wyjdziesz na niedouczonego gimnazjalistę. Sadzisz, że brak edukacji powoduje szersze horyzonty umysłowe? Nie bardzo to widzę po tobie. Składnia twoich zdań to poziom szkoły podstawowej, a wnioski z gazety dla blondynek.

@krafcu: Od dziecka wiedziałeś, że edukacja to idiotyzm. Nie musisz tego udowadniać. To widać. I zaraz pobiegnę na "seans nienawiści", bo nie chce ci się nawet poprawić tych błędów. I tak masz od dziecka?

  nse,  09/06/2017

Właściwie ze słońcem na niebie nic nie można zrobić, tylko w takim razie dlaczego wycina się drzewa dające cień i stabilizujące klimat ?

  Hamilton,  10/06/2017

21 lipca 1972 – ”krwawy piątek” – w ciągu jednego dnia 22. bomby eksplodowały w Belfaście, zabijając 9 osób
21 listopada 1974 – eksplozje w dwóch pubach w Birmingham – 21 zabitych
15 września 1976 – wybuch bomby w koszarach brytyjskich w Newry – zginęło 8 żołnierzy.
27 sierpnia 1979 – dwa zamachy bombowe jednego dnia – zginęli: lord Louis Mountbatten, ostatni wicekról Indii w ...  wyświetl więcej

  Kitek,  13/06/2017

@Hamilton Starszy: Duża rozbieżność w latach. Obecny terroryzm jest czasowo skoncentrowany.

@Hamilton Starszy:
Tu muszę zamieścić sprostowanie. Działalność IRA nie miała tak naprawdę podłoża religijnego, a ekonomiczne i polityczne. Tak się złożyło, że reprezentowała katolików potwornie dyskryminowanych przez protestantów, więc miało to związek z religią, ale główne przyczyny miały podłoże polityczne i ekonomiczne w połączeniu z walką o prawo do swojej odrębności. Poza tym warto te ...  wyświetl więcej

@pasjonatpl: powiedz to rodzinom tych którzy zginęli w tych zamachach. Murale nie zabijają. A twierdzenia o łagodności katolików brzmią dość śmiesznie w zestawieniu z setkami zabitych i rannych. Chyba, że istnieje kategoria łagodnej, zdrowej śmierci i kalectwa w imię wolności i pokoju.

@krafcu:"A bieda umysłowa jest wtedy jak patrzy się wąsko, patrz pan szerzej, świat jest duży. I tak, jeśli chodzi o szkołę bardzo ją ignorowałem, od dziecka wiedziałem, że to idiotyzm. Publiczna szkoła i to przymusowa to temat na inny artykuł. Jak pan miałeś dobre oceny to pewnie pan se radzisz w życiu publicznym świetnie, jest pan idealnym trybikiem "-Aleś pan pojechał ostro!Hm...cóż, pewnie się ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  13/06/2017

Spoko luzik ...
Czasu i ludzie zawsze byli tacy sami. Po prostu teraz nic nie robią bo mają 500+ wiec siedzą w Internecie i szukają dziury w całym.
A świat ?
I tak pójdzie swoją drogą !
Nie było nas, był Las,
Nie będzie nas to będzie Las.
.
Las jest piękny :-)))

  nse,  13/06/2017

@Koriolan: hehe, teraz to mi wyjaśniłeś dlaczego tak namiętnie wycinają drzewa, kiedyś prowadzono taką strategię wojenną niszczyło się fundamentalne dobra tak by, nadchodzący wróg nie miał podstaw do bytowania.
Ale zaraz, zaraz, czy nadchodzące pokolenia mają być naszymi wrogami, tak ma wyglądać droga do lepszego "jutra" ?

@Krzywy ogórek: a kto powiedział, że do "lepszego" ?
Ja widzę polityków pełnych nienawiści do TEGO pokolenia ... następnego już nie widzą :-)))

  nse,  13/06/2017

@Koriolan: Chcą utrzymać władzę, a nie chcą zrozumieć zmian idących z czasem ... :(
Z "politykami" stała się rzecz dziwna, nauczono ich wywierać wpływ na sprawy których kompletnie nie pojmują na rzecz własnej popularności, chcą być wielkimi wizjonerami, a okażą się zbrodniarzami.

  Kitek,  13/06/2017

@Krzywy ogórek: To samo pytanie. „…tak ma wyglądać droga do lepszego "jutra" ?” – dla kogo lepszego? Dla międzynarodowych korporacji, finansjery, polityków, czy dla szarego człowieka? A kto to jest szary człowiek? Prymitywny muzułmanin, niewykształcony Erytrejczyk… czy to nie prymitywni ludzie? Napływ nachodźców do Europy to sztuczna homogenizacja społeczeństw z wyjątkiem warstw wyższych.

  nse,  14/06/2017

@Kitek: "– dla kogo lepszego? " ... nie dla kogo, dla Życia i rozwoju Świadomości Życia ten rozwój jest ciągle blokowany przez grupę wygodnie żyjących, którym udało się dorwać do władzy i teraz by ją utrzymać gotowi są odpalić bombę atomową, wywoływać wojny i kataklizmy. :(

@Koriolan: ""Nie było nas, był Las,
Nie będzie nas to będzie Las""

Uzylem twoje genialne teorie tu.....http://eiba.pl/1l

@Krzywy ogórek: "z politykami ... stała ..."
Dziwne stwierdzenie ...
Politycy ZAWSZE tacy byli.
O kimś dobrym mówiło się "tu to się do polityki nie nadajesz, nie potrafisz kłamać" :-)))
Owszem,,jak zawsze są wyjątki ... Salomon czy inni .. Ale to było dawno i nie prawda :-)))

  Kitek,  14/06/2017

@Krzywy ogórek: Bombami chyba tylko straszą. Teraz są lepsze metody, ale nigdy nic nie wiadomo.

  Hamilton,  14/06/2017

@Krzywy ogórek: odpalą bombę atomową by nas zniszczyć, uciekną do schronów i będą wpierdalać kawior z puszek i popijać szampanem przez 50 lat. Tacy są politycy. O tym marzą i śnią po nocach. Konflikty wybuchają w każdej rodzinie, ale te światowe są wywoływane tylko i wyłącznie przez polityków i masonów. Zejdź na ziemię.

@Hamilton Starszy:"odpalą bombę atomową by nas zniszczyć, uciekną do schronów i będą wpierdalać kawior z puszek i popijać szampanem przez 50 lat. Tacy są politycy. O tym marzą i śnią po nocach."-Łoj"Dziadku"aleś dał:-)haahaaa, myślisz, że Ogórasek propaguje jakieś teorie spiskowe?:-)

  Hamilton,  14/06/2017

@szubrawiec: cytat z zakrzywionego "ten rozwój jest ciągle blokowany przez grupę wygodnie żyjących, którym udało się dorwać do władzy i teraz by ją utrzymać gotowi są odpalić bombę atomową, wywoływać wojny i kataklizmy" jest jednoznaczny i nie pozostawia złudzeń. Nie słyszałem aby rewolucje robili ci którzy żyją w dostatku i luksusie. W taką teorię może uwierzyć tylko naćpana Mariolka.

  nse,  15/06/2017

@szubrawiec: Czy poczucie władzy upija, uzależnia ??
Ilu w historii za flaszkę lub działkę sprzedało własnych rodziców i najbliższych ??
Ilu nauczycieli dla obrony autorytetu niszczyło tych co mieli uczyć ??

@Krzywy ogórek: -Wszystko cacy Ogórasku!:-)Na pewno masz sporo racji, ale i nie szukajmy na każdym kroku spisków, zagrożeń, wrogów, etc., myślmy trochę pozytywnie!Alleluja! I do przodu!:-)

  Hamilton,  15/06/2017

@Krzywy ogórek: ilu uczniów chodziło na wagary? Ilu kierowców jeździło po drinku? Ilu w historii siedziało na własnym zadku? I dlaczego w dupie nie ma zębów? Mundre pytania bez odpowiedzi.

  nse,  15/06/2017

@szubrawiec: Ależ ja nie piszę o spisku, tylko o tym jak na ludzką mentalności oddziałuje pragnienie władzy i jej utrzymanie. Ja nie neguje potrzeby przywództwa dopóki ta nie staje się obsesją. :)

  Hamilton,  15/06/2017

@Krzywy ogórek: Od wieków władza, bogactwo, sex i sława to największe ludzkie namiętności.
Wielka sława, to żart,
książę błazna jest wart,
złoto toczy się wkrąg
z rąk do rąk, z rąk do rąk.
Pod "sława" można podłożyć trzy pozostałe i wyjdzie na to samo. Te obsesje nie są wymysłem naszych czasów. Towarzyszą nam od zarania dziejów.

  nse,  15/06/2017

@Hamilton Starszy: https://www.youtube.com/watch?(...)AZeKoDQ
Niby jest demokracja która ma zapewnić wymienialność władzy, tylko to jakoś nie działa ... :(
Nie piszę w kontekście spisku czy jakiejś kolejnej rewolucji, piszę o władzy jak o ciągle nierozwiązanym przez ludzkość problemie ...

@Krzywy ogórek: demokracja jest jedną z form sprawowania władzy. Alternatywą jest dyktatura. Tylko czy ona rozwiąże wszystkie problemy? Dyktator może rozwiązywać problemy bez konsultowania czegokolwiek z kimkolwiek. Nie ma związanych rąk. Może działać szybciej i sprawniej. Pokaż mi w historii, albo obecnie, gdzie dyktatura przyniosła zadowalające efekty i rozwiązała problemy? W demokracji masz ogr ...  wyświetl więcej

  nse,  16/06/2017

@Hamilton Starszy: Demokracja i Dyktatura to dopiero dwa wymiary z wielowymiarowej figury, trzecim wymiarem jest Świadomość Życia, a 4 czas ...

"Najśmieszniejsze, że Ci postkomuniści mają więcej sympatii do Muzłumanów niż do Chrześcijan."
Twierdzenie bez pokrycia bo przeciez nikt nie badal tego zagadnienia !
Nikt nie pytal poskomunistow (gdzie oni ?) o ich sympatie do ugupowan religijnych !

@zakrawarski: postkomuniści to termin uknuty przez Kaczyńskiego. Każdy kto nie jest z nim jest komunistą i złodziejem. Mały, zakompleksiony człowieczek zapatrzony w swojego idola Władysława Gomułkę. W każdym razie go przypomina i robi wszystko by Polska była taka jak w latach 60 tych.

Ocieplenie klimatu i zanieczyszczenie środowiska są poważnym problemem. Jak masz wątpliwości, to polecam wycieczkę na Śląsk albo do Czarnobyla. Niestety zwykle zabieramy się do tego od d...y strony, bo na wszystkim położyły łapę wielkie korporacje, które w poważaniu mają środowisko, a kierują się tylko własnym zyskiem.

Co do islamu, to polecam wywiad z reporterem, który zajmuje się tym od

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska