Login lub e-mail Hasło   

iPhone - czyli smartfon otoczony kultem

iPhone nie jest zwykłym smartfonem. Dla wielu osób jest to coś więcej niż zwykły smartfon. Jest on wyznacznikiem pewnego statusu oraz przynależności do danej grupy ludzi.
Wyświetlenia: 241 Zamieszczono 03/07/2017

Często mówi się, że firma Apple nie posiada zwyczajnych klientów. Ma ona natomiast swoich wyznawców, którzy otaczają ją szczególnym rodzajem kultu. Wszystko dzięki charyzmatycznej postaci, jaką był Steve Jobs oraz jego pomysłom, które pokochały miliony osób.

Apple od zawsze stawiało na design i wygodę użytkownika. To, co odróżniało większość produktów firmy z nadgryzionym jabłkiem w logo, był wygląd. Produkty te były estetyczne i ładne. Zupełnie inne, niż te, jakie oferowała konkurencja. Jednak często oferowały to samo a czasem nawet więcej. Jeżeli dorzucimy do tego bardzo przyjazny i intuicyjny interfejs tych urządzeń, mamy rozwiązanie zagadki sukcesu.

Obecnie jednym ze sztandarowych produktów Apple jest oczywiście iPhone. Trudno uwierzyć, że pierwszy model tego telefonu został wypuszczony na rynek 10 lat. To właśnie w 2007 roku Steve Jobs przedstawił światu pierwszego iPhone i cała machina ruszyła. Co roku na rynku pojawiał się nowy model, który zaskakiwał jakaś ciekawą nowością. Apple produkowało też wiele akcesoriów do swoich produktów oryginalne idealnie dopasowane etui na iPhone, słuchawki czy smartwatche. Oczywiście rynek zalała też cała fala nieoryginalnych etui na iPhone oraz innych gadżetów, które każdy mógł dokupić do swojego urządzenia. To jednak w większy sposób nie wpłynęło na zyski firmy, która utrzymywała się głównie ze sprzedaży samych urządzeń.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus
Mimo, że wszyscy czekają już z niecierpliwością, aż Apple wypuści na rynek nowego iPhone 8, to ciągle aktualnymi modelami są jeszcze iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Zostały one wypuszczone na rynek we wrześniu ubiegłego roku i cały czas znajdują się w czołówce najlepszych smartfonów na świecie.

Model iPhone 7 jest wyposażony w ekran o przekątnej 4,7 cala, bardzo wydajny procesor Apple A10 oraz 2 GB pamięci RAM. Do tego należy wspomnieć o dwóch świetnych aparatach, tylnym 12 Mpx oraz przednim 7 Mpx, które robią naprawdę fenomenalne zdjęcia.

Jeżeli jednak parametry iPhone 7 nasz nie przekonują i chcielibyśmy prawdziwego „potwora”, powinniśmy postawić na iPhone 7 Plus. W tym smartfonie przekątna ekranu to 5,5 cala, co dla wielu będzie dużym plusem. Smartfon wyposażono w bardzo podobny procesor jak model mniejszy, jednak zwiększono ilość dostępnej pamięci podręcznej do 3 GB. Dzięki temu smartfon jest naprawdę szybki i wydajny. Ciekawym zabiegiem jest również podwójny tylny aparat, w którym obie matryce mają po 12 Mpx. Przednia natomiast ma 7 Mpx. Dzięki temu zdjęcia są jeszcze lepszej jakości niż te wykonywane przy pomocy iPhone 7, jeżeli robimy je przy pomocy tylnego aparatu.

W jakie akcesoria warto wyposażyć iPhone?

  • Etui na iPhone – jak o każdy smartfon również o iPhone warto odpowiednio zadbać. Dzięki temu będziemy dłużej mogli cieszyć się z jego niezwykłego designu oraz zabezpieczymy go nieco lepiej w razie ewentualnego upadku. Dobrze dopasowane do naszego modelu etui na iPhone jest więc niezbędne.
  • Szkło hartowane - oprócz etui na iPhone, powinniśmy wyposażyć się również w szkło hartowane. Ochroni ono wyświetlacz naszego urządzenia przed stłuczeniem i zarysowaniem. Również bardzo przydatne i pomocne akcesorium
  • Opaska na rękę – niezwykle przydatna, jeżeli uprawiamy jogging, albo jakiś inny rodzaj sportu. Dzięki niej nasz smartfon będzie wygodnie przytwierdzony do naszego ramienia i łatwiej będziemy mogli obsługiwać go w ruchu.
  • Etui na iPhone z dodatkową baterią – bardzo ciekawym akcesorium do naszego iPhona, może okazać się specjalne etui, które posiada również dodatkowy akumulator. Dzięki temu nie tylko ochronimy nasz smartfon przed fizycznymi zniszczeniami, ale również przed szybkim rozładowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto dużo czasu spędza na surfowaniu po internecie oraz innych energochłonnych czynnościach.

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1055
14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1165
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 720
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 652
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1008
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 828
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 737
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 707
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 879
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 600
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 571
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 527
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 900
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 986
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 482
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska