Login lub e-mail Hasło   

Sposób na uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, dać im Grenlandię

Uciekinierzy z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, mogliby na Grenlandii, stworzyć nowe społeczeństwo (bez asymilacji z tuziemcami), nową cywilizację, nową państwowość jak Żydzi
Wyświetlenia: 2.502 Zamieszczono 04/07/2017

Europejczycy na fali akcji humanitarnej przyjmują setki tysięcy uchodźców i imigrantów zarobkowych, którzy przeprawiają się do Europy, z liczących 1770 km libijskich wybrzeży i szlakiem pieszym przez Węgry. Jeżeli Unia Europejska nie zastopuje tego exodusu uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej i będzie humanitarnie przyjmować ich jak leci, to w ciągu kilku lat przynajmniej połowa Afryki i Bliskiego Wschodu, będzie w Europie.

Niestety w Europie, nie postąpiono w stosunku do imigrantów tak jak w Australii, albo zostajesz i przyjmujesz nasze warunki, albo wracaj do siebie. Humanitarny zachód, dał narzucić swoje warunki przez przybyłych z krajów muzułmańskich obywateli, od których dzisiaj odwrotu już nie ma. A przybysze ani myślą, aby zasymilować się z tuziemcami.

Przybysze z północy Afryki i Bliskiego wschodu doprowadzili do tego, że mamy w Europie potężne zagrożenie. Muzułmanie poczynają sobie na naszym kontynencie coraz śmielej, a rządy Unii Europejskiej potrafią tylko pleść farmazony, zamiast zapewnić cywilizacji europejskiej bezpieczeństwo. Dzisiejsza europejska rzeczywistość, to ataki zdesperowanych uchodźców na Europejczyków.

Czy dzisiejszą, demokratyczną Europę, będzie stać na jakiekolwiek kroki, aby ochronić europejską cywilizację. Niestety zachodnia Europa, jest już chyba stracona. Chyba, że z uchodźcami i imigrantami postąpimy jak Liga Narodów, która zgodziła się na stworzenie Mandatu Palestyny pod brytyjskim protektoratem, z celem utworzenia „żydowskiej siedziby narodowej”.

No właśnie, Unia Europejska, wspomagana przez ONZ, powinna dogadać się z Danią, w sprawie możliwości stworzenia nowego państwa przez uchodźców i imigrantów (w liczbie kilku milionów), przeprawiających się do zachodniej Europy w Grenlandii (autonomicznego terytorium zależnego od Danii), do której byliby wysyłani wszyscy uchodźcy i imigranci.

Mogliby na Grenlandii, jak cytowani wyżej Żydzi, stworzyć nowe społeczeństwo (bez asymilacji z tuziemcami), nową cywilizację, nową państwowość. Dotychczasową ludność Grenlandii w liczbie niespełna 60 tys. osób, można by przyjąć w zachodniej Europie.
 
Jeżeli, nie wyszłoby z Grenlandią, można by znaleźć inne miejsce na osiedlenie uchodźców i imigrantów, np. Unia Europejska wydzierżawiłaby na 100 lat (ewentualnie odkupiła) od Rosji część Syberii, gdzie wysłano by wszystkich uchodźców i imigrantów, np.: z wyjątkiem tych, którzy wyrazili by zgodę na pełną asymilację społecznościową z państwem azylanckim. 

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1521
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1024
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 954
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 892
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 796
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 836
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 676
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1020
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 718
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 477
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 733
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

I problem z uchodźcami rozwiązany. Unia, pomoże się im tylko zagospodarować na Grenlandii i zbudować infrastrukturę.

  nse,  10/07/2017

@Zdzisław Sadowski: Problemu z uchodzcami nie da sie rozwiazac wysylajac ich na "ksiezyc", bo to nie rozwiazanie tylko zepchniecie problemu ktory wroci z nieznana sila. Takie spychanie problemow powoduje ich kumulacje w przyszlosci. :(

  nse,  10/07/2017

@ducheioby: pomidor :)

Sadosie i Kostki a może zacząć od razu od budowy obozów koncentracyjnych ? I raz na zawsze rozwiązać problem tak jak pewien mały zasrany kurdupel z wąsikiem w zeszłym wieku. Przejdziecie do historii.

@Katarzyna Wasik: to panowie Sadowski i Kostka nie wejdą do historii. Pojawiła się nowa gwiazda "błyskotka", która urodziła się po to i tylko po to by głosować na artykuły pana Sadowskiego i Kostki. Przynajmniej ma jakiś cel w życiu. Oby się tylko nie rozmnażała.

Łatwo krytykować kogoś dobre propozycje, szczególnie gdy samemu nie ma się żadnej propozycji rozwiązania problemu (w tym wypadku, najazdu Europy przez uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej). Jak krytykujecie moją propozycję, to przedstawcie waszą złotą myśl, jak rozwiązać ten problem. Ja chętnie po-krytykuje i wyśmieje wasze propozycje. Ale znając was, wiem że prochu nie wymyślicie!

  nse,  05/07/2017

@ducheioby: ... pewnie masz na myśli, by wmówić im że furtka do pieca krematoryjnego jest bramą do lepszego świata mlekiem i miodem płynącym ?

  nse,  05/07/2017

@Z. Kostka: Obawiam się że Grenlandia nawet z wybudowaną tam infrastrukturą niezbędną do zamieszkania, problemu uciekinierów by nie rozwiązała ..., ciekawe co potem z uciekinierami z tej Grenlandii ? Uciekinierzy już mają wykrzywioną mentalność, więc problem zamieszkania to tylko część ich problemu ... , co potem z ich wewnętrznymi konfliktami ??

@Z. Kostka: z Polski od czasu zaborów wyemigrowało z różnych powodów (w tym zarobkowych) miliony Polaków. Gdybyś usłyszał, że jakiś Helmut Würfel chce tych polskich emigrantów wysyłać na Grenlandię albo na Sybir nazwałbyś go pewnie s..synem. I miałbyś rację. Sam podobno też byłeś na emigracji 20 lat. No, ale ty jesteś z lepszej gliny i śliny.

Niestety, godny pożałowania pomysł pana Kostki - gdyby nie utrzymywał w swych komentarzach powagi swej propozycji uznałbym, że to czarny żart. Wykonanie tego pomysłu w praktyce nie różniłoby się w zasadzie od olbrzymich przemieszczeń całych społeczności i grup etnicznych - dla ich kontroli i pacyfikacji - jakich dokonywały reżimy takie jak Imperium Inków czy Związek Radziecki. Pan Z. Kostka jako r ...  wyświetl więcej

  nse,  09/07/2017

@Damian Żuchowski: Niestety takimi kategoriami, mysla ludzie chcacy pozbyc sie problemu, a nie chcacy problem rozwiazac ... :(
Pozdrawiam
Ps. Ja w swojej powyzszej wypowiedzi zakladalem ze pomysl dotyczy zakwaterowania uchdzcow na odludnych dzikich terenach, choc puszcza pomimo odludnosci tez jest zamieszkana, a skutki jej wyniszczenia przez "dryfujaca" cywilizacje z czasem okaza sie katastrofalne ...

  nse,  09/07/2017

@ducheioby:
"Puszcza ..." => niezamieszkane pustkowie
Brawo wylapales niefortunne slowo, Grenladske puskowie jest rowniesz zamieszkane choc nie przez ludzi.
Masz prawo byc duny z siebie :)

  nse,  09/07/2017

Przestan zasmiecac publiczna przestrzen, chcesz ze mna gadac przyjedz do Rybnika :)

  nse,  09/07/2017

@ducheioby: Zasrywales swoim hejtem eiobe jako serpico teraz robisz to samo jako ducheioby, masz cos do mnie przyjedz, chcesz udowodnic jakim jestes herosem przyjedz, pogadam z chlopakami dostaniesz ochraniacze i bedziesz mogl pokazac jakim jestes twardzielem z kims godnym swojej postury :)

  nse,  09/07/2017

@ducheioby: "A nie masz może jakichś koleżanek ?" Tak jak myslalem piwozlop onanista.
Przyjedz albo przybiegnij sie przekonasz :) Jakbys mial z mafia do czynienia, to teraz juz sralbys pod sebie, nie wszyscy sa tak cierpliwi jak ja, jak chcesz sie wykazac jako heros to sobie wybierz forme i startuj w zawodach lub sparingach sportowych, a nie zaczepiaj i prowokuj tu ludzi, bo sie doigrasz.

@ducheioby: dobrze, że pan Kajstura jest z Rybnika, a nie z Pruszkowa, Wołomina albo nie daj Boże z Sycylii albo neapolitańskiej camorry. Ale uważaj. W Rybniku jest duży Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych. Jak tam ma kolegów będziesz stracony.

  nse,  09/07/2017

@ducheioby:
"Cipek weź już mnie nie rozśmieszaj :)"
Juz ci napisalem masz cos do mnie, przyjedz do Rybnika pogadamy. Jak bedziesz chcial mi cos udowodnic to bedziesz mial okazje i przestan tu gadac do mnie i zasmiecac eiobe swoimi fantazjami.
Dyl narobil tu bydla, a ty potem sie do niego dolaczyles i teraz biadolisz ze ludzie zareagowali. Jestes zabawny i prowokujesz, by sie doigrac ?

  nse,  09/07/2017

@ducheioby: pomidor :)

  nse,  10/07/2017

@ducheioby: Bog nie odpowiada za zmiany powodowane glupota, albo nieostroznoscia. Skoreluj sobie swoj stan emocjonalny z fazami ksiezyca, prawdopodobnie wypadek ktoremu ulegles sprawil ze teraz organizm stal sie bardziej podatny na fazy ksiezyca. Takie korelacje latwo zrobic sa do tego odpowiednie narzedzia statystyczne.

  nse,  10/07/2017

@ducheioby: pomidor :)

  nse,  10/07/2017

@ducheioby: pomidor :)

  nse,  10/07/2017

@ducheioby: pomidor :)

  nse,  09/07/2017

@ducheioby: pomidor :)

  nse,  09/07/2017

@ducheioby: pomidor :)

@ ..: Panie Kajstura wykropkowałeś się i wypachniłeś jak śledź w święto morza. Najwyższy czas w Rybniku otworzyć warzywniak póki pomidory świeże.

  nse,  10/07/2017

@Hamilton Starszy: Panie Starszy alez prosze, pomidor :)

  Hamilton,  10/07/2017

@ ..: robisz postępy, jesteś już na poziomie intelektualnym warzyw i owoców. Budzisz podziw i zazdrość wśród bakterii.

  nse,  11/07/2017

@Hamilton Starszy: Harpia :)

  nse,  11/07/2017

@ducheioby: Harpia :)

  Hamilton,  11/07/2017

@ ..: jesteś elokwentny jak karp w galarecie po przecenie.

  nse,  11/07/2017

@Hamilton Starszy: Stary, pierdolisz jak osesek ... :)))))

A ja mam lepszy pomysł. Może nie powinni nigdzie wyjeżdżać tylko zostać w swoich krajach. Tylko dlaczego oni cały czas wyjeżdżają? Niech no pomyślę. Bo w ich krajach toczą się wojny albo jest bieda i są przeżarte korupcją. A we wszystkim macza palce Zachód czyli biali. Tak więc może, że się tak kolokwialnie wyrażę, warto by przestać rozpier... tamte kraje dla doraźnych zysków korporacji? Zaraz mi ...  wyświetl więcej

  nse,  11/07/2017

@pasjonatpl: Masz racje. :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska