Login lub e-mail Hasło   

Wojna mafii o władzę nad Polską

W moich artykułach na Eiobie piszę o działających w Polsce mafiach: kobiecej i męskiej. Obie mają ten sam cel tzn. pragną zdobyć władzę nad polską gospodarką.
Wyświetlenia: 366 Zamieszczono 17/07/2017

W moich artykułach na Eiobie piszę o działających w Polsce mafiach: kobiecej amerykańsko-rosyjskiej i męskiej proeuropejskiej. Obie mają ten sam cel tzn. pragną zdobyć władzę nad przepływami pieniędzy w polskiej gospodarce. Chodzi o kontrolę nad obrotem kwoty około 500 miliardów złotych. Tyle są mniej więcej warte zakupy zaopatrzeniowe polskich firm, które są lokowane na polskim rynku. Ten zdobędzie przewagę, kto będzie dysponował tańszym i lepszym towarem zaopatrzeniowym. Na razie przewagę ma mafia męska, bo dysponuje najtańszą ofertą zaopatrzeniową. Ale amerykańsko-rosyjska mafia kobieca przygotowuje kontrofensywę związaną z tym, że jej agenda, partia PiS obsadziła swoimi ludźmi stanowiska menedżerów w największych polskich firmach i to oni będą decydowali o lokowaniu zakupów zaopatrzeniowych na polskim rynku.

Tak się składa, że ja osobiście dysponuję prawami do ogromnego odszkodowania i do zakupów narzędzi od  firmy UNIOR, która jest najtańszą europejską i światową firmą narzędziową. Proeuropejska mafia męska uczyniła tę markę trzonem swojej oferty dzięki której wygrywa wszystkie przetargi zaopatrzeniowe. Mafia kobiecą próbuje przejąć prawa do zakupów narzędzi UNIORA, ale przeszkodą jestem ja, ponieważ odmówiłem z nią współpracy. Zatem próbują cały czas mnie zgładzić, po to, aby prawa do zakupu oferty Uniora przejęła moja córka i syn (n z żoną jestem rozwiedziony), którzy oczywiście są członkami tej kobiecej mafii. Mój syn, który sądzi, że jest stworzony do łatwego i przyjemnego życia  ostatnio spłodził potomka z Ukrainką, bierze 19 lipca br. rozwód z obecną żoną, i zamierza związać się małżeństwem z Ukrainką, która nabędzie w ten sposób praw do spadku po mnie. Zatem plan jest taki: zgładzić mnie i przejąć moje prawa do odszkodowania i zakupu oferty europejskiej firmy UNIOR a następnie przejąć kontrolę nad zaopatrzeniowym rynkiem polskim i europejskim. W ten sposób kobieca mafia amerykańsko-rosyjska zrealizuje kolejny etap walki o kontrolę nad światem w którym mężczyźni będą tylko bezwolnymi narzędziami do zapładniania i sprawiania rozkoszy.

Moje propozycje powołania ogólnopolskiej firmy zaopatrzeniowej POL-CAT S.A., która wszelkie zyski przeznaczałaby na finansowanie nauki polskiej, zmierzają do oczyszczenia bałaganu związanego z zakupami zaopatrzeniowymi w Polsce. Zasady działania POL-CAT S.A. niweczą plany kobiecej mafii, która będzie usiłowała nie dopuścić do powstania POL-CAT S.A.. Jedyną metodą do tego jest zgładzenie mnie i nie dopuszczenie do wprowadzenia w życie mego planu reformy Polski. Polskie przysłowie mówi: gdzie dwóch się się bije tam trzeci korzysta. Mam nadzieję, że tym trzecim będą zwykli prości Polacy, którzy nie mają pojęcia co się w ich kraju dzieje.

Warszawa, dnia 17 lipca 2017 roku, godzina 2:44                                                 Bogdan Góralski

Podobne artykuły


10
komentarze: 55 | wyświetlenia: 1077
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1208
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 760
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 257
6
komentarze: 55 | wyświetlenia: 1263
5
komentarze: 60 | wyświetlenia: 618
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141368
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 237122
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 109898
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Jest prosty sposób panie magistrze i inżynierze. Niech pan spłodzi potomka z Białorusinką. Wtedy spadkobiercą będzie mały biały rusinek. To zapewni ochronę dużego białego rusinka Łukaszenki. On panu sprzeda traktory za te 500 miliardów i marchewkę ze swojego ogródka. Wszystkie dwa traktory pan wyśle na drogi i zablokuje pan mafię. Marchewkę pan wyśle Kaczyńskiemu. Zanim ją zje zyska pan na czasie. ...  wyświetl więcej

to co z tego UNIORA mozna kupic? Potrzebuje mala tokarke i kowadlo na poczatek....czekam na propozycje cenowe.....jak bedzie ok, to wtedy biore hurtem cala fabryke

  Kitek,  18/07/2017

Dobrze jest nie mieć żadnego majątku, a nawet mieć długi. Wtedy nie ma chętnych do spadku.

@Kitek: ja tak mam...chetnych brak, a jednoczesnie mam to poczucie,ze sam wszystko przewalilem i nie zaluje

@Kitek: myślałem, że przyłączysz się do interesu pana magistra. Nie żal ci tych 500 miliardów? Tak łatwe pieniądze przelecą ci koło nosa. Polacy ci tego nie darują. Tych niskich cen. Ja zamówiłem walec drogowy, sześć szybów naftowych, kombinerki, łyżkę, widelec i akcelerator atomowy. Czekam na przesyłkę z wypiekami na twarzy i w piekarniku.

@Kitek: jesteś mocny w gębie więc z mafią męską sobie poradzisz. Uważaj z tą kobiecą, bo albo będziesz miał co dudkać na strychu albo one wystrychną cię na dudka. Tak czy inaczej właź w ten interes, bo naród ci nie wybaczy. Będziemy mieć wreszcie dobrobyt i niskie ceny dzięki dwom ekonomicznym geniuszom z mózgami jak durszlak.

Cos cieniutko pana magistra inzyniera chca zgladzic. Trzeba by zawezwac Szakala?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska