JustPaste.it

Leczenie alkoholizmu - Wszywka Alkoholowa: "szansa widmo" czy jedyny ratunek?

Skuteczne metody zwalczania alkoholizmu. Wszywka alkoholowa. Psychoterapia.

Skuteczne metody zwalczania alkoholizmu. Wszywka alkoholowa. Psychoterapia.

 

W opracowanych badaniach przeprowadzonych na wielu pacjentach wyliczono 95% skuteczności terapii, która pozwala osiągnąć 12 miesięczny okres abstynencji. Nie prowadzi to do całkowitego wyleczenia, ale pozwala na wykonanie kroków, dzięki którym osoba uzależniona może pokonać nałóg. Takim  rozwiązaniem jest  PSYCHOTERAPIA ZACHOWAWCZA, do której można przystąpić podczas trwającego 12-miesięcy okresu "WYMUSZONEJ ABSTYNENCJI" spowodowanego działaniem WSZYWKI ALKOHOLOWEJ. To połączenie WŁASNEJ MOTYWACJI i wsparcia profesjonalnej OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ pozwala osiągnąć odczuwalne niekwestionowane skutki terapii uzależnień i doprowadzić do całkowitego wyleczenia alkoholizmu.

 

Obecnie Polska jest jednym z niewielu krajów, w którym dostępny jest zabieg wszycia wszywki alkoholowej/esperalu. Chwilowo słabo dostępny ale funkcjonuje kilka ośrodków oferujących tą pomoc. Są to prywatne ośrodki, a leczenie disulfiramem nie jest refundowane. Nieliczne z tych ośrodków oferują również pomoc psychologiczną w postaci TERAPII PSYCHOLOGICZNEJ = PSYCHOTERAPII. Specjaliści w dziedzinie psychiatrii oraz psychologii realizują model terapii zachowawczej opracowanej i potwierdzonej naukowo przez największe instytuty badawcze na świecie. Polega ona na cyklu spotkań do kilku razy w tygodniu i obejmuje współpracę pacjenta z psychoterapeutą. Jest to wielki sprawdzian woli i motywacji pacjenta, który kończy się samodzielnym osiągnięciem sukcesu terapeutycznego w postaci umiejętności zdecydowanego zerwania z nałogiem.

Polecam ośrodek leczenia alkoholizmu WWW.ALKOPOMOCNI.PL

Pomagamy Państwu stanąć na nogi i cieszyć się zdrowiem.

Wspieramy w motywacji i oferujemy leczenie zachowawcze, zabiegi wszwki alkoholowej, terapia psychologiczna=psychoterapia, 

Odtrucia i detoksy alkoholowe, przerywanie ciągu alkoholowego.

Email: biuro@alkopomocni.pl

Tel.: +48576258306