Login lub e-mail Hasło   

Promocja biznesu w socjal media działa pozytywnie.

Promocja biznesu w socjal media na facebooku, twitterze, google+, linkedin
Wyświetlenia: 722 Zamieszczono 16/08/2017

Obraz przedstawia zarejestrowane sygnały z serwisów socjal media wyświetlane dla danego adresu strony www - z płatnego narzędzia Ahrefs jednego z najlepszych  w tej dziedzinie. Strzałka w dół przy znaczku facebooka oznacza spadek ilości od ostatniego sprawdzania.

Promocja biznesu w socjal media na facebooku, twitterze, Google+, linkedin

Każda działalność firmy czy biznesu jest związana z reklamą i dotarciem do klientów. Jest to zadanie bardzo trudne tak jak sprzedaż swoich produktów.

Świetną reklamę i możliwość sprzedaży gwarantują portale społecznościowe takie jak facebook, twitter,  Google+ czy linkedin. Gromadzą one milionową rzeszę użytkowników- to potencjalni klienci firm. Dla firm obecność w tych miejscach to jedna z najważniejszych celów promocyjnych i miejsce do eksponowania strony firmowej.

Każda strona firmowa powinna mieć swój blog do umieszczania treści dla swoich klientów.  Google wyżej klasyfikuje strony posiadające  blog.

Bardzo dobrze działa reklama bloga firmowego i jego postów w socjal media.  Każdy sygnał: polubienie na facebooku, komentarz, udostępnienie znajomemu, post na twitterze, dodane serduszko jest rejestrowane i działa pozytywnie dla reklamowanej strony.

Wniosek jest taki, że im więcej takich sygnałów tym rankingi strony rosną.

Przeprowadzono test działania takiej reklamy w socjal media za pomocą strony diagnostycznej Ahrefs. Po pojawieniu się nowego wpisu na blogu, przeprowadzono kompleksową reklamę na portalach społecznościowych. Były to komentarze, udostępnienia, like, plusy i gwiazdki i okazało się, że parametry strony rosną. Im większa była aktywność  i im więcej pojawiało się linków do bloga i innych sygnałów to te parametry były wyższe. 

Więcej na temat tej publikacji zdjęcia, wykresy, ciekawe podsumowanie znajdziesz pod tym linkiem http://katalogifirm.com.pl/blog/reklama-wpisu-w-katalogu-w-socjal-media.php .

Podsumowanie.

Napisałeś ciekawy artykuł, poradnik, zadbaj o reklamę w największych serwisach społecznościowych. Powoduje ona wzrost pozycji słów kluczowych w wynikach wyszukiwania i najważniejszych parametrów strony.

Podobne artykuły


111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 61611
54
komentarze: 58 | wyświetlenia: 32980
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31613
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 64084
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65468
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23662
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 29396
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28917
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 24058
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26588
33
komentarze: 78 | wyświetlenia: 12811
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

http://www.jewelrys-swarovski.com/, http://www.hollister-clothings(...)e.com/, http://www.long-champoutlet.com/, http://chiefs.nflvstore.com/, http://www.mizu ...  wyświetl więcej

  dzialka  (www),  16/02/2019

Widać z tego artykułu, że warto udzielać sie na facebooku i twitterze

Dużo osób twierdzi, że socjal media nie ma zbytniego wpływu na SEO. Ale dostaje dużo ruchu, google analitics również podaje ilość wejść z kanałów socjal. Czyli warto powalczyć o ten element.

Wszystkie sygnały z social media są brane pod uwagę przez google i podnoszą ilość odwiedzin.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska