Login lub e-mail Hasło   

Nie róbmy sobie tego!

Apeluję do użytkowników eioba.pl: jest nas mało, nie róbmy sobie tego, nie odrzucajmy artykułów innych uczestników a odwrotnie głosujmy na ich artykuły, aby weszły do popularnych
Wyświetlenia: 1.145 Zamieszczono 10/09/2017

Moje 87 artykułów w eioba.pl osiągnęło 25 tys. odsłon, ze średnią 288 na artykuł (płonne więc były obawy Hamiltona Starszego, że odsłania mnie niecałe 50 osób). Co prawda ta średnia odbiega wyraźnie od mojej średniej odsłon tj. ponad 2000 odsłon w interia360.pl (rekordowy artykuł powyżej 64 tys. odsłon) i wiadomościach24.pl (rekordowy artykuł powyżej 32 tys. odsłon) , ale to były inne czasy (nawet Hamilton Starszy uzbierał wtedy średnią ponad 5000 odsłon na artykuł). Apropos Hamiltona Starszego, to  gratuluję mu uzyskania 1,2 mil odsłon.

 

25 tys. odsłon to mało, jednak tylko 8 (9,2 %) moich artykułów weszło do popularnych ze średnią 768,5 odsłony (rekordzista tysiąc odsłon), a reszta, która nie uzyskała progu popularnych, uzyskała średnią 239 odsłon. To różnica: 768,5 – 239 = 529,5. Jak widzicie, to różnica prawie 530 odsłon. Dlatego, chciałbym zaapelować do uczestników i użytkowników eioba.pl: jest nas mało, nie róbmy sobie tego, nie odrzucajmy artykułów innych uczestników, a odwrotnie głosujmy na artykuły naszych kolegów, aby wszystkie weszły do „popularnych” i dopiero w „popularnych” czytelnicy decydowali by ilością odsłon o wartości danego artykułu.

To prawda, obecnie uzyskałem już 80 tys. odsłon, średnia 657,9 odsłony na artykuł). I to przy tylko 38 artykułach (31,15 %), które z powodu hejterów (134 odrzucenia, 76 artykułów) weszły do „popularnych”, na 122 art. Ale dalej aktualna jest różnica miedzy artykułami które weszły do "popularnych" i  tymi które zakończyły swój żywot na "oczekujących", obecnie to w moim wypadku średnio 340 odsłon na artykuł. A więc gdyby wszystkie moje artykuły weszły do "popularnych", miałbym tych odsłon 84 x 340 = 28560 więcej. Dlatego mój apel dalej jest aktualny: Jest nas mało, nie róbmy sobie tego, nie odrzucajmy artykułów innych uczestników, a odwrotnie głosujmy na artykuły naszych kolegów, aby wszystkie weszły do „popularnych”.

Podobne artykuły


17
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1299
13
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1168
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1603
25
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2216
9
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1123
15
komentarze: 138 | wyświetlenia: 2423
11
komentarze: 20 | wyświetlenia: 972
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1808
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2241
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1454
10
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1228
 
Autor
ArtykułKolejna zabawa w współzawodnictwo ? Przecież o odsłonach artykułów decyduje rozróba pod nimi, a nie ich jakość czy "ponadczasowość", tu na ejobie są bardzo wartościowe i ponadczasowe artykuły które nie uzyskały ani jednego głosu i nie ma pod nimi ani jednego komentarza. Wniosek z tego taki że o wartości artykułu nie decydują ani głosy, ani ilość ich odsłon tylko zwyczajne kolesiostwo :( Mało tego ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/09/2017

@pokrzywiony: a wszystko to wie zarejestrowany kilka dni temu pokrzywdzony jak zwykle pan Mariusz K.

  Hamilton,  11/09/2017

Tak panie S. To były inne czasy. Trzeba było mieć min. 20 punktów by przejść do "popularnych". Dziś to dziecinnie łatwe.

Ja tu odszyfrowuję z treści samego tytułu głos wołający o pomoc , a wy co ? Pan Zdisław mocno pracuje a samo wyliczenie ilości odsłon, wyświetleń i przeliczenie na procentowy obraz kosztowało go dwa tygodnie ślęczenia przed kompem z liczydłem w ręce... miejcie litość , oddajcie głos na ponadczasowe artykuły pana Zdisława, w zamian , może pan Zdisław zaproponuje wam udział , uczestnictwo w 194 zjeź ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  11/09/2017

@Dyl Sowizdrzal: brać szlachecka z wzorowego Państwowego Gospodarstwa Rolnego w Manieczkach. Damazy herbu "przygłup bez skazy".

@Hamilton Starszy: ponoć pan Kostka do dziś jeździ tramwajem za free na legitymację wydaną przez NKWD, do tej pory się boją... Andrzej Siciński coś o tym wie, wszak swego czasu tropił takie kreatury. W sumie pan Kostka z fotki wygląda trochę jak ruski agent bez twarzy , Zdiska nie podejrzewałbym , na dzielni mawiają , że zawsze wyglądał jak idiota, sikał do piaskownicy i uciekał. Nie to co pan Kos ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: ale czym się różni taki Sowizdrzał, od mielącego trawę bawoła ? - odpowiadam: niczym

  Hamilton,  13/09/2017

@Zdzisław Sadowski: jest różnica. Dyl zmielił średnią wyświetleń 525 na artykuł, a bawół tylko trawę. Wziąwszy kalkulator wyszło, że 525-290 = o 235 więcej. To jest 181 % tego co niektórzy wybitni redaktorzy tego portalu. Uprzejmie informuję, że 100 % jego art przeszło do "popularne" bez pomocy Kostki, blyskotki, zgreda i juliusa cwaj. Sznurki mi popenkali i kulki się rozsypali w kalkulatorze, ale policzył chyba dobrze. Ani Dyl ani bawół nie żebrzą o punkty.

@Hamilton Starszy: statystyki nie kłamiom ;-) zdiskowego pokroju gawiedzi jest w kraju nad wislom 90% i promil , Dylowego bawolstwa mielącego trawę kręcąc mordom ... mniej, gdyby nie kochana Unia Tuska i ich dofinansowanie na poglowie bydła, downo bydlo by wymarło jak ptak Dodo na Mauritiusie, ciekaw byłbym jakby Zdisek otwierł firme i mnie zatrudnił ... do jakich robut by mnie zatródnił ? Zdiska ...  wyświetl więcej

Jak widać, tymi hejtami, odrzucaniem artykułów, możemy doprowadzić do upadku kolejny portal społecznościowy i nie będzie już gdzie wstawiać naszych artykułów i pisać kąśliwych komentarzy. Uczestnicy eioba.pl, może jednak weźmiecie sobie pod uwagę mój apel: Jest nas mało, nie róbmy sobie tego, nie odrzucajmy artykułów innych uczestników, a odwrotnie głosujmy na artykuły naszych kolegów, aby wszystk ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski:
Mało który z moich artykułów wchodzi do popularnych, ale nie chodzi mi o popularność na krótką metę. Chciałbym aby moje artykuły były evergreenami.
Dylowi i Hamiltonowi coś ostatnio odbiło, ale faktem jest, że czytelnicy "chodzą" za hejterami. Ludzie lubią afery i sensacje.
Posiadanie własnych hejterów zwiększa ilość odsłon ...-:)))
Ergo: - Gdybyś swoich hejterów nie miał, Twoja ilość odsłon byłaby mniejsza.

@Zdzisław Sadowski: do tego apelu dodam : nie róbmy plagiatów. Nie zżynajmy cudzych artykułów, bo to jest kradzież. Pana artykuł "Jak to wiek temu, kobiety odsłoniły nogi" jest PLAGIATEM. Oto dowód:
http://tiny.pl/g2dkq
"Hejterzy" udowodnili ci to to już tydzień temu. A ty będziesz szedł w zaparte, żądał dowodów i pisał łzawe odezwy. I nie martw się tak o portal. Bez ciebie i twoich klonów było znacznie lepiej. Zacznij naprawę od siebie.

@Adam Jezierski: ha ha, a pan Sadowski tak się starał i głosował za twoim ostatnim "evergreenem" o chaosie. Wszystko zepsułeś. Staraj się działać mniej chaotycznie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska