Login lub e-mail Hasło   

Co zrobić z Tuskiem, Bieńkowską, Thun et consortes?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://pch24.pl
Grzegorz Braun sugeruje rozwiązania z I RP źródło: youtube.com / Pobudka „Należy rozwiać wszelkie złudzenia co do statusu Tuska, Bieńkowskiej, Thun et consortes...
Wyświetlenia: 324 Zamieszczono 13/09/2017
 

 

 

 Grzegorz Braun sugeruje rozwiązania z I RP

Co zrobić z Tuskiem, Bieńkowską, Thun et consortes? Grzegorz Braun sugeruje rozwiązania z I RP
źródło: youtube.com / Pobudka

„Należy rozwiać wszelkie złudzenia co do statusu Tuska, Bieńkowskiej, Thun et consortes – trzeba jasno zdefiniować ich rolę: ochotniczych folksdojczów i płatnych eurosowieciarzy działających przeciwko Polsce z ramienia obcej władzy”  pisze na łamach tygodnika „Polska Niepodległa” Grzegorz Braun.

 

Natchnieniem dla publicysty do napisania tekstu pt. „Czas wyświecić eurosowieciarzy” była niedawna wypowiedź Elżbiety Bieńkowskiej na łamach niemieckiego „Spiegla”, gdzie była wicepremier „piętnowała kraj swojego pochodzenia” twierdząc, że „takie kraje jak Polska” stanowią dla Unii Europejskiej większe zagrożenie niż Brexit. „Do takich wniosków doprowadziły Bieńkowską m.in. przedłużające się uniki Warszawy wobec narzucania przez Euro-kołchoz przymusowego rozmieszczenia m.in. na naszym terytorium tzw. uchodźców– przypomina Braun.

 

Jego zdaniem tego typu działania Bieńkowskiej, jak i innych polskich polityków piastujących wysokie stanowiska w Brukseli, idealnie wpisują się w tezę Józefa Mackiewicza, który twierdził, że „od naszych zaborców i okupantów tradycyjnych znacznie groźniejsi okazują się Sowieci”. W przypadku germanizacji bądź rusyfikacji Polacy tracili swoją tożsamość i przestawali być Polakami. „Co innego kiedy Polak przechodzi na stronę komuny, np. wstępuje do partii bolszewickiej – wówczas nadal może podawać się samemu i przez innych być uważany za Polaka”  wskazuje Braun.

 

W jego ocenie, mimo upływu kilkudziesięciu lat, diagnoza Józefa Mackiewicza nie straciła na aktualności. „Wręcz przeciwnie – zmieniające się realia jeszcze bardziej uwydatniają przykrą prawdę: naszym najgroźniejszym przeciwnikiem są ci spośród nas, którzy reprezentują wynarodowiony, postępacki internacjonalizm”  podkreśla. Efektem takiego stanu rzeczy jest poparcie, jakim w kolejnych wyborach Polacy obdarzyli „Kwaśniewskiego, Komorowskiego czy Tuska”.

 

„Jak to możliwe? Ano właśnie dlatego, że polski sowieciarz czy eurosowieciarz nie traci automatycznie ani polskiego obywatelstwa, ani praw wyborczych – Rzeczpospolita jest nadzwyczajnie pobłażliwa wobec zdrajców i sprzedawczyków”  pisze niezależny kandydat na prezydenta z roku 2015.

 

Braun zastanawia się nad ewentualnymi konsekwencjami, jakie powinny spaść na „Bieńkowską, Tuska et consortes” za antypolskie ruchy. Jego zdaniem w pierwszej kolejności powinni oni utracić polskie obywatelstwo i prawo pobytu na terytorium Rzeczypospolitej, a także stanąć przed „trybunałem stanu i/lub sądem wojskowym z oskarżenia o zdradę”.

 

„Oczywiście wymienieni delikwenci mogą wywodzić, że na unijnych stołkach zasiadają już nie jako upoważnieni do występowania w imieniu Rzeczypospolitej, ale z wyższego brukselskiego nadania. I o to właśnie chodzi – by ten aspekt ich publicznego funkcjonowania został wyraźnie podkreślony. Należy rozwiać wszelkie złudzenia, co do ich statusu – trzeba jasno zdefiniować ich rolę: ochotniczych folksdojczów i płatnych eurosowieciarzy działających przeciwko Polsce z ramienia obcej władzy”  podkreśla Braun.

 

Na koniec przypomina, jak w dawnej Rzeczypospolitej rozwiązywano podobne problemy, począwszy od wygnania, przez infamię, a na goleniu na łyso bądź wykonywaniu wyroków śmierci kończąc. Biorąc jednak pod uwagę, że „władza warszawska sama jest uwikłana w retorykę pro-unijną” wszelkie rozwiązania w tej sprawie leżą w gestii obywateli.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1225
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1026
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1104
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 779
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 751
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1903
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 588
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1045
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 551
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 556
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 899
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Jakimi głupkami są Polacy. Nie obdarzyli Brauna zaufaniem. A tak przebierał nóżkami do pałacu prezydenckiego i dostał zero, koma zero, zero ileś tam. Światowy Gigant Myśli Politycznej. Teraz chce być prezesem telewizji partyjnej. Niedouczony i niedoszły prezydent nie wie, że obywatelstwa polskiego nie można nikogo pozbawić. Ma kwalifikacje na zastępcę sołtysa w Gabonie.

@milord36: Lipski - "co zrobić z Tuskiem?". To proste. Braun może sobie zrobić kupę w majty albo lewatywę. Może sobie przybić gwoździami uszy do blatu, obgryźć paznokcie u nóg, zapuścić grzywkę pod pachą. Ty też. Od stawiania zarzutów jest prokuratura, od wydawania wyroków są sądy i trybunały, a nie nadęte durnie. Temu facetowi się nieźle pierdoli pod sufitką. Niech jedzie do Korei Płn i wystartuje w wyborach. Ma szanse.

@milord36: Gdyby ktoś publicznie nawoływał do rozstrzelania Kaczyńskiego Błaszczak wysłałby po niego brygadę antyterrorystyczną, Macierewicz kompanię WOT, a Ziobro wytoczył proces o podżeganie do morderstwa. Gdy Braun publicznie mówi o rozstrzelaniu Tuska i Bieńkowskiej to wszyscy ci panowie są głusi i zrobią wszystko by mu włos z głowy nie spadł. Tak wygląda Lipski prawo i sprawiedliwość w zdeformowanej Polsce. Dobra zmiana ale tylko dla swoich.

  milord36,  16/09/2017

@Hamilton Starszy:
Od stawiania zarzutów jest prokuratura, od wydawania wyroków są sądy i trybunały.
To ci się udało ! Rozbawiłeś mnie do łez. Ściąg kapelusz i przewietrz głowę.

@milord36: Ty i ten twój Braun jesteście znacznie mniej śmieszni. I mało oryginalni. W przeszłości już był taki podobny do was mały skuwrisynek, kurdupel z wąsem. Jemu też przeszkadzały sądy i trybunały. Też z trybunałów i sądów zaśmiewał się do łez. Potem zesrał się w gacie i wolał nażreć się tabletek.

  Remter,  15/09/2017

W dniu 12.07.2017 zarejestrowano w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000686478 federację (związek stowarzyszeń) Trybunał Narodowy. On orzeknie prawo jakie zakreśli zdradę ...

@Remter: i ten związek stowarzyszeń zastąpi sądy, bo tak sobie wymyśliła pani Remter? Zakreślać sobie mogą kółeczka na własnym czole.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska