Login lub e-mail Hasło   

Miłość od pierwszego wejrzenia, czyli na co zwracają uwagę faceci.

Mówi się, iż mężczyźnie wystarczy jedno spojrzenie, aby stwierdzić, czy kobieta mu się podoba. Pomimo, że kobiety nie zawsze są świadome tego, że ktoś je obserwuje nie...
Wyświetlenia: 515 Zamieszczono 15/09/2017

Mówi się, iż mężczyźnie wystarczy jedno spojrzenie, aby stwierdzić, czy kobieta mu się podoba. Pomimo, że kobiety nie zawsze są świadome tego, że ktoś je obserwuje nie znaczy wcale, iż są one niezauważalne. Jedno spojrzenie mężczyzny jest w stanie ocenić fakt, czy kobieta jest dla niego atrakcyjna. Zatem na co uwagę zawracają?

WŁOSY
Nie jest tajemnicą, iż pierwsze spojrzenie mężczyzny zazwyczaj jest skierowane na kobiecą twarz. Oczywiście dzieje się tak w momencie, gdy są do siebie przodem. Jednak kiedy kobieta stoi tyłem to pierwsze spojrzenie kieruje się po prostu na damskie włosy. To wyznacznik atrakcyjności kobiety. Zadbane, zdrowe i piękne włosy świadczą o zdrowiu, o tym, iż kobieta potrafi o siebie zadbać. 

OTOCZENIE
Powiedzenie, które mówi o tym, że kto z kim przystaje takim się staje, wcale nie jest bezpodstawne. Facet na podstawie zachowania koleżanek, którymi otacza się potencjalna partnerka może wiele powiedzieć o... niej samej. Oczywiście nie jest to regułą, jednak jeśli ktoś obraca się w towarzystwie osób wulgarnych, czy zbyt hałaśliwych to można się spodziewać, iż sam zachowuje się podobnie.

PIERŚ WYPCHNIĘTA DO PRZODU
Zgarbiona sylwetka nigdy nie prezentuje się dobrze, dlatego nikogo nie powinno dziwić, iż mężczyznom podoba się wyprostowana sylwetka. Pierś wypchnięta do przodu to oznaka pewności siebie.

USTA
To taka część kobiecej twarzy, na którą mężczyźni zawsze zwracają uwagę. Patrzą zarówno na rozmiar, jak i na kształt, a także na to, czy są odpowiednio zadbane. Czerwona szminka na ustach szybko podbija męskie serca.

UŚMIECH
w tym temacie powiedziane zostało już chyba wszystko. Pozostaje tylko powtórzyć, iż osoby uśmiechnięte mają zazwyczaj większe powodzenie, po prostu stwarzają wrażenie milszych, takich z którymi chce się przebywać.

SPOSÓB CHODZENIA
Patrząc w jaki sposób kobieta się porusza mężczyzna potrafi ocenić, czy jest ona pewna siebie, czy też nieśmiała... Oczywiście z wyjątkiem obserwowania jej, gdy goni uciekający tramwaj.

Jak widać mężczyźni są bardzo spostrzegawczy (nawet, jeśli działają podświadomie) i zwracają uwagę na rzeczy, które z pozoru mogą wydawać się mało istotne. Wszystkie te elementy składają się w jedną całość i na podstawie tego, wystawiania jest całościowa ocena kobiety. Na jej podstawie, mężczyzna jest w stanie w ciągu kilku sekund stwierdzić, czy chce zdobyć tę kobietę. Dopiero wtedy, zaczyna się sztuka zawierania nowych znajomości, gdzie to mężczyzna musi popisać się swoją inteligencją, wrażliwością, a niekiedy nawet sprytem!

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 944
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1627
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1412
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 733
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1213
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 735
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1375
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1339
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1620
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 410
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 927
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 754
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1122
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

na co zwracają uwagę ... haha powodzenie mają przystojniaki, bo to morowe chłopaki, gęba chłopa powinna być jak wyrobnika, mina glupawa, myśl mętna, stercze płodne... uśmiechnięty idiota, który zapłodni swoją niunię, a potem resztę życia spędzi na zap...laniu na przybytek szczęścia. Ot , cała filozofijaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska