Login lub e-mail Hasło   

I boże nie pomoże

Kto innym nie współczuje, nie wybacza ,a urojonych wrogów tworzy jest potworem
Wyświetlenia: 1.600 Zamieszczono 17/09/2017

lata górne i durne - błyskawicznie umknęły , jesień zadumana nostalgią syci , mięsień wiotczeje i viagra nie pomaga.Przeżytych kształtów żaden cud nie wróci do istnienia. A dublować błędy przeszłości u schyłku życia,znów owijać gówno w papierek- nie ma sensu i tak będzie śmierdziało

. Wystarczy,że w rozmodlonej Ojczyźnie śmierdzi i nie tylko w sejmie i na ambonie , człowiek człowiekowi wilkiem jest na ulicy obok kaplicy. Rozczarowania z niespełnionych nadziei to powodują? Magowie dobrej zmiany jednak świergolą o miłości blizniego- i Rozrachunki z przeszłością toksyną zarażają,ekshumują jednych, drugich z grobowa wyrzucają, pomniki rozbijają,nazwy ulic zmieniają, ..ble.ble o-dekomunizacji,rusofobii i wartościach katolickich, a tolerancji, ,obiektywizmu i zrozumienia zero ,że rzeczą ludzką błądzić jest,ze najważniejszą wartością dla człowieka człowiek tu i teraz, dla wskrzesicieli sanacji -to dupa blada. Kto innym nie współczuje, nie wybacza ,a urojonych wrogów tworzy jest potworem .Zdrady ,zamachy - jak ogień palą polską duszę.I od wieków te katusze-i święty boże nie pomoże  .A może.Polskę chcemy od morza do morza.?I.  .

O rozczarowaniach z niespełnionych obietnic spowiadamy ,a gardzimy tymi których nie kochamy,tolerancji nie mamy , nienawidzimy inaczej myślących .Sumienie -to wiara-powiadała babcia .

A może iskierka nadziei jeszcze tli,że miłość blizniego przestanie być frazesem I i wszystko wybaczy...",że to trudne ,bo w łyżce wody topią ,.jak zadra za paznokciem w świadomości to tkwi,
Ojczyznę Całować jak JP2 - w oczach mam łzy ,ona mnie macochą ,i  jak miłować/?

Mm 85 lat , cenię chwilkę tu i teraz.Jestem dumny,że mam jeszcze siebie!. Za ojczyznę można  umrzeć,a wieżyc tylko sobie .
A miłość ojczyzny do maluczkich nie istnieje, mitem za który ginęli moje przodkowie,na zmarzlinie syberyjskiej czekają na ponowne przyjście Chrystusa.

Podobne artykuły


39
komentarze: 22 | wyświetlenia: 4955
23
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4454
22
komentarze: 19 | wyświetlenia: 1652
21
komentarze: 23 | wyświetlenia: 2143
19
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5038
25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 3411
11
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1009
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4835
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 2050
10
komentarze: 6 | wyświetlenia: 763
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6215
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  21/09/2017

Skoro mnie wybaczył to i Tobie!

@duchowopopsuty: Pozdrawiam

@swistak: o Rydzykowi za cynizm, zniewagę, i Kaczorkowi za miesięcznice też wybaczy?

ciężka sprawa z tym wybaczaniem. Dla gnojstwa świadomego syfu, jaki tworzy ludziom, szukającym ochrony przed strachem, we mnie wybaczenia nie ma.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska