Login lub e-mail Hasło   

Wywiad z przyjaciółką

Po wyprowadzeniu lajkujących z eioba.pl, średnia odsłon na art, pomimo zapewnień Hamiltona Starszego, spadła do ok. 300 odsłon na art
Wyświetlenia: 1.025 Zamieszczono 15/11/2017

Po wyprowadzeniu lajkujących z eioba.pl, średnia odsłon na art, pomimo zapewnień Hamiltona Starszego, że artykuły poniżej 1000 odsłon są do niczego, spadła jak sprawdziłem z pierwszych trzech stron "popularnych" do ok. 300 odsłon na artykuł. Może poniższy artykuł: "Wywiad z przyjaciółką", rozrusza trochę eiobowe towarzystwo?

Czy prawdą jest stwierdzenie, że droga do serca mężczyzny, wiedzie przez żołądek?                                                                            -Jeżeli loda zaliczymy do ulubionych męskich potraw, to można tak powiedzieć.

Czy prawdą jest, że kobiety zwykle lgną do brutali, nieokrzesańców i awanturników?                                                                            - To prawda, bo na ogół tacy mężczyźni okazują się w większości dobrymi kochankami.

Czy tego typu "męscy" (pił i bił) mężczyźni nadają się do wspólnego życia?                                                                                              - Niestety, chociaż są dobrymi kochankami, zupełnie nie nadają się do planowania z nimi naszego wspólnego życia.

W przeciwieństwie do w/w odpowiedzi słyszałem opinię mężczyzn, że lepiej mieć chudą i brzydką żonę, która jest dobra w łóżku, niż ładniejszą, ale zimną jak lód. Więc jak to jest z wyborami kobiet?                            - Najlepiej aby wspólne życie spędzić z mężczyzną, którego naprawdę się kocha, jednak nie w sytuacji gdy wymarzony partner weźmie wszystko, a nie da nic. Kobieta musi patrzeć na związek bardziej perspektywicznie, musi nabrać pewności, że jej parter będzie dobrym i czułym ojcem i mężem. Dopiero w drugiej kolejności możemy spełniać swoje seksualne pragnienia (dotyczące wyboru mężczyzn), szukając mężczyzny, który wyzwala w nas ogień. Jeżeli to się nie uda, realizujemy seksualne pragnienia z kochankiem.

Z poprzednich odpowiedzi wynika, że kobieta przed podjęciem wspólnego życia, powinna mieć brutalnych, nieokrzesanych,  kochanków, żeby później ułożyć sobie życie z tym właściwym, lub chociaż jego namiastką?                                                                                                                                                 - Kiedy właściwy mężczyzna trafia na właściwą kobietę, nie jest ważne, ile osób było wcześniej. Mężczyźni są dosadni w wyrażaniu swoich opinii, jednak starają się nie ranić uczuć kobiet, nie mówią więc kobiecie, że np. widok jej piersi, przypominających jajka sadzone, wcale dobrze na nich nie działa. Podobnie nie powiedzą kobiecie, że jej kościste ciało niezupełnie rozpala ich do czerwoności. Chociaż często przyznają, że to co potrafią zrobić kobiety swoimi wprawnymi ustami, na pewno ich rozpala.

Czy kobiety, też starają się nie ranić uczuć mężczyzn, odnośnie ich wyglądu i wydolności seksualnej?                                            - Cóż, niedopieszczone, niespełnione seksualnie kobiety potrafią być brutalne w stosunku do niezadowalającego ich partnera. Myślę, że duży procent kobiet, których "niewłaściwy" mąż śpi w osobnym łóżku, leżąc przynosi sobie ulgę, myśląc o innym mężczyźnie.

Czy o kobiecie, która ciągle zmienia partnerów można powiedzieć, że jest kobietą moralną?                                                                    - Moja koleżanka, czterokrotna rozwódka, uważa się za moralną kobietę, bo seks uprawiała tylko ze swoimi mężami.

Dziękuje, chociaż to nie wszystkie pytania, które chciałem zadać. A może Czytelnicy podpowiedzą mi jeszcze inne pytania, na następny wywiad z przyjaciółką?

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1212
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1001
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 916
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 668
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1089
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 646
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 461
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 371
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 355
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 912
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 587
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 376
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 767
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 960
 
Autor
Artykuł  liwa,  15/11/2017

obręcz na głowie a w środku pusta beka...

  Hamilton,  15/11/2017

Kilka propozycji:
Dlaczego w d.... nie ma zębów?
Gdzie pieprz rośnie?
Czy jabłka naprawdę można jeść?
Gdzie kończy się mokre, a zaczyna wilgotne?
Czy pieniądze można wydawać w drogerii?
Dlaczego grube książki są z papieru?
Po co kobietom fryzura w czasie snu?
Czy Kasia to imię?
Czy można jeść przy jedzeniu?
Hej, Zdzisław, jak ma ...  wyświetl więcej

  KoLo,  15/11/2017

@Hamilton Starszy: Czy ZGRED to zgred a KOSTKA z kostki????

  podobny,  16/11/2017

@Hamilton Starszy: Brawo! Chciałoby się rzec: wyobraźnia nie zna granic .... a jednak, w fizyce jest taka granica: wymiar Plancka. Poniżej około 10 do -35 m, świat przestaje być przyczynowo-skutkowy, przestaje być logiczny.

Twoje propozycje moga być właśnie z tego obszaru: są to zdania często sprzeczne wewnętrznie. Sam fakt, że dopuszczasz istnienie takich połaczeń słów dowodzi, że taki św

...  wyświetl więcej

@podobny: jednym słowem odkryłeś to co dawno odkryto i nazwano groteską. I to zanim urodził się Max Planck.

@podobny: dziwię się, że tylko zagłosowałeś a nie rekomendujesz
http://eiba.pl/1n
i jaki jest twój kwant odporności na ewidentny spam. Planck byłby bezradny w twoim przypadku. Ty czytasz zanim zagłosujesz? Czy jak leci, w nadziei,że i tobie dadzą punkta.

@koLo: " Czy ZGRED to zgred a KOSTKA z kostki????"-A Ty to Liwa? Czy Liwa to Ty????

Mam pytanie fundamentalne dla przyjaciółki.
- Czy odsłony przesłoniły jej sens życia i dlaczego?

Mówiąc o poziomie 10 punktów i tysiąca odsłon miałem na myśli swoje artykuły i poziom mojej poprzeczki jaką sobie stawiam. Ty możesz zachwycać się 3 wyświetleniami, nie moja sprawa.

Jak zwykle u H. Starszego (chyba już niedosłyszy i niedowidzi), "ja o wozie on o kozie". Pisałem, że średnia wszystkich artykułów autorów z trzech ostatnich stron "popularnych" spadła do ok. 300 wyświetleń na artykuł (także i twoich art. do 421 odsłon) i to jest niepokojące, a jeszcze niektórzy pomimo moich apeli, dalej bawią się w nieuzasadnione skreślanie. Odrzucanie z powodu "Nieprawdziwe infor ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: Panie Zdzisławie - to leki czy alkohol?

@VIVI.: To, Zwycięski Realizm

  vivi91,  16/11/2017

@Zdzisław Sadowski: nie, nie... to odpada. Ciekawa jestem czemu taki ideał jak Pan, symbol prawości, szczerości i racji odrzucił wieżę wolności za niska jakość... hm.... hmmmmmmmm.... hmmmmmmmmmm... :):)

@VIVI.: Oczywiście dlatego, że wkurzyło mnie twoje, już kolejne chyba trzecie (a może i więcej - to już przesada) odrzucenie moich artykułów, pomimo że ja nie odrzucałem twoich, zgodnie zresztą z moim nawoływaniem w artykule: "Nie róbmy sobie tego": "nie róbmy sobie tego, nie odrzucajmy artykułów innych uczestników, a odwrotnie głosujmy na artykuły naszych kolegów, aby wszystkie weszły do „popular ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: Panie Zdzisławie - jest poważniej niż myślałam. Jest Pan naprawdę niebezpieczny. Serio. Ta psychoza, paranoja i rozdwojenie jaźni w jednym staje się mało zabawna farsą. Czy ma Pan do kogo zgłosić się o pomoc?

@VIVI.: Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć!

  vivi91,  16/11/2017

@Zdzisław Sadowski: otóż to. A nie przypuszczałam, że zna Pan to powiedzenie :)

@gwoli_scislosci: "  "Bosko Diabelski pakt part 2 " , także jest hipokrytą, tak się udowadnia swoje racje ! hahaa .... "-dobre to Pincerku:-)Sprytnie i inteligentnie..tak trzymać...co do racji..."jest jak dupa, każdy ma swoją":-)PS nigdy nie udowadniaj swoich racji idiotom...sprowadzą Cię do swojego poziomu, a następnie pokonają doświadczeniem...lub, jak to mawiał Sowizdrzał "nie podchodź do byka ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: Witaj Serpo:-)Z tych sadzonych to miałem też ubaw jak ta lala:-)Co do Izki, też jej dałem odrzucenie(choć nigdy nie odrzucam, ale czasami trzeba zrobić wyjątek, który potwierdzi regułę),bo zauważyłem, że lubi wojenki...przeglądałem swego czasu wpisy Liwy i zauważyłem, że wspólnie z Liwką właśnie próbowały zdyskredytować Skalną...swoją drogą Ty Pincerku :-)...chyba też brałeś udzi ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: zepsuł ci się kalkulator. Mnie moja średnia z ostatnich 10 art wychodzi ponad 800, ale niewiele mnie to obchodzi. Ty powołaj komisję śledczą i napisz 10 artykułów i udziel sto wywiadów jak wiele rekomendacji uzyskał twój artykuł "Poznaj i spisz historię swojej rodziny cz. II". To będzie hit stulecia.

@Zdzisław Sadowski: " Pisałem, że średnia wszystkich artykułów autorów z trzech ostatnich stron "popularnych" spadła do ok. 300 wyświetleń na artykuł (także i twoich art. do 421 odsłon) i to jest niepokojące, Powinieneś się cieszyć, bo na tym tle zaczynasz błyszczeć jak świeczka ma cmentarzu.

@gwoli_scislosci: Noo...rzeczywiście,Zdzisław ze Zbychem nasmażyli jaj...sadzonych:-) haahaa

nie ma się co dziwić odrzucaniu. Kobiety wolą brutali? Na zasadzie, że gwałt jest gwałtem do czasu, aż zrobi się jej dobrze? Nie chce mi się rozbierać tego arta na części, z to z tej przyczyny, że jest trywialny i z żadną przyjaciółką pan nie rozmawiał. Widzę raczej ozdobne lustro i odbicie butelczyny. Dość niewyraźne. To denaturat?

  Hamilton,  18/11/2017

@Felicjanna: pytania zadaje Zdzisław Sadowski a odpowiada Zdzisława Sadowski. Spryciula z akcentem na drugą sylabę.

@Felicjanna: haha:-)Dobra, doleję i ja oliwy do ognia:-)" Kobiety wolą brutali? Na zasadzie, że gwałt jest gwałtem do czasu, aż zrobi się jej dobrze?"-to Ty Felciu to powiedziałaś, nie pan Zdzisław:-)Druga sprawa, pan Zdzisio zaznaczył, że zwykle, czyli, że nie wszystkie, trzecia...ile kobiet wzdychało do Bogusia Lindy, który zwykle gra brutali? Nie powiesz mi chyba, że wolisz...poczciwego Szwejka ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: haahaa, ja tam patrzę na nich z przymrużeniem oka:-)...ot, taki eiobowy folklor:-)Co do Izki, bierz Serpuś cwiatka i biegnij do niej:-)Ucałuj ją i ode mnie:-)Nima co się gniwać:-)

  vivi91,  19/11/2017

@gwoli_scislosci: aaa tam akcja protestacyjna. Raczej melancholijny weekend. Wypadł mi dysk więc leżę, do tego pogoda taka za oknem, że nawet wesza nie patrzy w stronę drzwi co w obecnej sytuacji to i lepiej. Co do Zdzisia - niech szaleje z punktami. Na Zdrowie , ale tego nie da się czytać nawet po litrze. Naszło mnie dziś oglądanie filmów. Zrobiłam powtórkę z Nieśmiertelnego. W końcu to i moja mł ...  wyświetl więcej

@VIVI.: Cześć Izka:-)Gniwasz się za to odrzucenie? Czemuś pokasowała arty? Przesyłam wirtualnego buziaka:-)..haha...pewnie...odrzucisz?:-)

@gwoli_scislosci: Dobrze Serpuś mówię, bierz kwiatka, siadaj w tramwaj i do Izki na...gorącą herbatkę, taż wy przecie stare znajomki:-)A i ona pisze, że choreńka i jesienna deprecha ją złapała:-)

  vivi91,  19/11/2017

@szubrawiec: nie:) za co? aaa i ja nie minusuję więc luz. Napiszę nowe. Teraz zaczynam ,,Szklany zamek'' - też ciekawe kino

  d-666,  20/11/2017

jestem wprawdzie facetem, ale ty gościu chyba w jakiejś piwnicy mieszkasz, bo o kobietach i rozmowach z nimi nie masz bladego pojęcia. Drugi Kaczyński, z kotem na kolanachDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska