Login lub e-mail Hasło   

Wynajęcie samochodu użytkowego – tylko w dobrych wypożyczalniach

Dobra wypożyczalnia samochodów oferuje naprawdę wiele różnych form wynajmu, odpowiadając tym samym na zróżnicowane zapotrzebowanie swoich klientów.
Wyświetlenia: 220 Zamieszczono 19/12/2017

Pierwsze pojawiające się w Polsce wypożyczalnie samochodów oferowały najczęściej samochody osobowe, jednak z czasem zaczęło się to zmieniać. Dziś możemy wypożyczyć samochody dostawcze, świetnie wyposażone busy. Istnieje również możliwość wypożyczenia samochodu z kierowcą – każdy znajdzie ofertę idealnie dopasowaną do jego potrzeb.

Dobre wypożyczalnie oferują naprawdę wiele

Dobre wypożyczalnie oferują naprawdę szeroką gamę bardzo dobrze przygotowanych usług. Jak jednak znaleźć najlepszą wypożyczalnię? Prawdę mówiąc, dobrej wypożyczalnie nie trzeba długo szukać. Wystarczy wpisać zapytanie do wyszukiwarki internetowej. Zazwyczaj te wypożyczalnie, które pokażą się nam jako pierwsze, będą też tymi najbardziej znanymi, a więc będą to firmy, z których usług korzysta wiele osób. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wypożyczalnie te nie stosują niedozwolonych klauzul i nie spotkamy się tam z ukrytymi opłatami. Mimo wszystko, firmę, z której usług chcemy skorzystać, warto sprawdzić. Jak to zrobić? Najłatwiejszym sposobem jest wyszukanie opinii na jej temat. Jeżeli jest to firma znana, z całą pewnością znajdziemy o niej wiele wiadomości w Internecie. Jeżeli nie chcesz zdać się wyłącznie na pomoc Internetu, zapytaj znajomych – być może któryś z nich ma doświadczenie w tej kwestii i będzie umiał doradzić naprawdę dobre miejsce na mapie Twojego miasta lub najbliższej okolicy.

Jakiego samochodu użytkowego potrzebujesz?

Oczywiście nie jest ważna tylko renoma wypożyczalni, ale również jej oferta. I nie chodzi wyłącznie o koszty, bo w wielu wypożyczalniach są one bardzo do siebie zbliżone. Należy najpierw zadać sobie pytanie, jakiego dokładnie samochodu użytkowego potrzebujemy? Niektóre z tego typu samochodów posiadają chłodnie, inne wyposażone są w kontener z windą. A może potrzebujesz busa do przewozu osób. Dobre wypożyczalnie inwestują w swoją flotę i zaopatrują ją również w tego typu samochody. Jest to kolejny argument za tym, aby decydować się na wypożyczalnie najbardziej znane.

Samochód, którym wyjedziesz za granicę

Wypożyczalnie oferują również możliwość wynajęcia samochodu, którym można przekroczyć granicę. Jeżeli chodzi o samochody użytkowe oraz o busy, jest to oferta ciesząca się bardzo dużą popularnością. Jeżeli faktycznie planujemy międzynarodowy przewóz towarów lub osób, powinniśmy wybierać samochody, które są nowe. Co więcej, należy sprawdzić, jakie wymogi, co do jakości samochodów posiadają poszczególne kraje. W niektórych wprowadzone zostały bardzo restrykcyjne normy spalin. Szukając zatem najlepszego dla siebie i sowich potrzeb samochodu użytkowego, koniecznie trzeba sprawdzić czy samochód będzie spełniał wszystkie wymagania.

Oprócz sprawdzenia, czy wypożyczalnia jest godna zaufania oraz skontrolowania samego samochodu pod względem technicznym, warto również uzgodnić wszystkie kwestie związane z ubezpieczeniem samochodu. wiele dobrych wypożyczalni oferuje ubezpieczenie pełne, a wiec obejmujące OC, AC oraz Assistance. Nie jest to jednak normą, dlatego warto zapytać o te kwestie jeszcze przed podpisaniem umowy. Kolejna sprawa dotyczy okresu, na jaki samochód zostanie wynajęty – do wyboru najczęściej jest wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Niektóre wypożyczalnie udostępniają również możliwość wynajmu średnioterminowego. Na koniec pozostaje jeszcze tylko jedna sprawa do uzgodnienia – ilość kilometrów. Zdarza się, że podczas wynajmu krótkoterminowego, wypożyczalnia zastrzega sobie limit kilometrów – należy o tym pamiętać, jeżeli nie chcemy być obciążeni dodatkowymi opłatami.

Więcej informacji - http://www.dostawczaki.waw.pl/ 

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1281
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60997
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31373
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32678
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63684
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65104
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23366
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28983
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28639
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23692
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26376
32
komentarze: 76 | wyświetlenia: 12556
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska