Login lub e-mail Hasło   

Nowy wymiar medycyny estetycznej

Nowo otwarte centrum RevitaLife Medical Clinic oferuje znacznie więcej niż gabinety medycyny estetycznej.
Wyświetlenia: 281 Zamieszczono 22/12/2017

Na warszawskim Mokotowie powstało Centrum Medyczne RevitaLife Medical Clinic – dedykowane tym, którzy od medycyny estetycznej wymagają znacznie więcej niż powierzchownie upiększającego działania. W ofercie kliniki obok kompleksowych terapii na skórę, ciało czy włosy znalazły się również badania diagnostyczne i genetyczne, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych, wlewy dożylne i profesjonalne konsultacje genetyczne. Dzięki temu Goście RevitaLife Medical Clinic mogą zadbać jednocześnie o swoje zdrowie, wygląd, komfort i samopoczucie. Takie holistyczne podejście, kładące nacisk na harmonijne, całościowe, a jednocześnie zindywidualizowane i dobrane do potrzeb pacjenta terapie, to przełom na rynku usług z zakresu medycyny estetycznej.

Pięknie, czyli naturalnie i zdrowo

Zgodnie z ideą przyświecającą RevitaLife Medical Clinic, poczucie piękna to nie kwestia posiadania dużych ust czy pozbycia się zmarszczek, ale naturalnego, harmonijnego wyglądu, dobrego samopoczucia i płynącego z nich komfortu i pewności siebie. Prowadzone zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko są realizowane zgodnie z indywidualnym planem, uwzględniającym potrzeby Gości, a także ich styl życia i przyzwyczajenia.

Walka z niedoskonałościami czy efektami starzenia się skóry z wykorzystaniem optymalnie dobranych zabiegów to nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego pacjentów – ma to także ogromny wpływ na ich pewność siebie, komfort codziennego życia, odnoszone sukcesy. Eksperci centrum do każdego z gości podchodzą indywidualnie, rekomendując takie terapie, które pozwolą podkreślić jego naturalne piękno, bez ryzyka nienaturalnego, przesadzonego efektu.

Wszystkie zabiegi w RevitaLife Medical Center to sprawdzone, skuteczne procedury, przeprowadzane z wykorzystaniem najnowszych urządzeń i wyłącznie profesjonalnych preparatów medycznych. Dzięki temu pacjenci mogą mieć pewność, że terapie pozwolą osiągnąć znacznie więcej niż krótkotrwały, powierzchowny efekt, zadziałają zarówno na zewnątrz, jak i od środka, inicjując procesy regeneracji i naprawy tkanek, a jednocześnie zapewnią naturalny i atrakcyjny efekt. Znaczna część zabiegów ma także nieinwazyjny charakter. Terapie, które pozwalają cieszyć się świetnymi rezultatami bez bólu i skalpela, to bezpieczne procedury, dedykowane nie tylko dla tych, którzy ze względu na codzienne obowiązki nie mogą pozwolić sobie na długotrwałą rekonwalescencję.

Najnowsze technologie

Oprócz unikalnego podejścia do pacjentów Centrum Medyczne RevitaLife wyróżnia także innowacyjność. Gabinety zostały wyposażone w najnowszej generacji specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu goście mogą skorzystać z najnowocześniejszych zabiegów, łączących dwie cechy – wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Wśród dostępnych terapii znalazły się bardzo popularne zabiegi laseroterapii, m.in. nieinwazyjny lifting twarzy czy termolifting, pozwalające na skuteczną walkę z oznakami starzenia się skóry „bez skalpela”, lifting Sono Queen, wykorzystujący przełomową technologię wiązki fali ultradźwiękowej HIFU, endermologia, czyli mechaniczny masaż podciśnieniowy, redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej, stymulujący produkcję kolagenu i poprawiający jędrność skóry, czy nieinwazyjny lifting powiek Plasma IQ.

Podobne artykuły


149
komentarze: 36 | wyświetlenia: 81689
46
komentarze: 24 | wyświetlenia: 15442
42
komentarze: 24 | wyświetlenia: 6335
41
komentarze: 140 | wyświetlenia: 6089
32
komentarze: 74 | wyświetlenia: 2172
31
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2798
29
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3874
31
komentarze: 47 | wyświetlenia: 3267
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4476
24
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5123
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3579
23
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2837
23
komentarze: 11 | wyświetlenia: 5869
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska