Login lub e-mail Hasło   

Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności...

Świat w którym żyjemy jest zbudowany i utrzymywany przez 3 niezmienne prawa jakie wymieniłam poniżej. 1. Prawo Mentalizmu (umysłowości): "Wszystko jest umysłem; Wszech...
Wyświetlenia: 442 Zamieszczono 14/05/2018
Świat w którym żyjemy jest zbudowany i utrzymywany przez 3 niezmienne prawa jakie wymieniłam poniżej.
 

1. Prawo Mentalizmu (umysłowości):

 
"Wszystko jest umysłem; Wszechświat jest Mentalny; Wszechświat składa się z myśli.
Wszystko, co widzimy i doświadczamy w fizycznym świecie ma swój początek w niewidzialnym świecie umysłu. Mówi nam ono, że istnieje pojedyncza Uniwersalna Świadomość – Uniwersalny Umysł – z którego powstają wszystkie rzeczy. Cała energia i materia na wszystkich swoich poziomach jest stwarzana i podlega temu Wszechobecnemu Uniwersalnemu Umysłowi. Nasze umysły są jego częścią. Nasza rzeczywistość jest manifestacją naszych umysłów. Oto prawdziwa Potęga Umysłu."
 

2. Prawo Powiązania:

 
"Jak na górze, tak i na dole; Jak na dole, tak i na górze"
 

To prawo mówi nam, że istnieje harmonia i połączenie pomiędzy światem materialnym, umysłowym i duchowym. Nie istnieje rozdzielenie, gdyż wszystko we wszechświecie włączając nas pochodzi z Jednego Źródła. Ten sam wzór jest wyrażany na wszystkich poziomach istnienia, od najmniejszej cząsteczki po największe gwiazdy i odwrotnie. Wszystko jest Jednością. W starożytnej greckiej świątyni Apolla w Delfach istniała inskrypcja odnosząca się do tego wielkiego Prawa: „Poznaj samego siebie a poznasz wszystkie tajemnice bogów Wszechświata.”.
 

3.Prawo Wibracji:

 
"Nic nie spoczywa; Wszystko się porusza; Wszystko jest w ruchu; Wszystko wibruje."
 
Trzecie i ostatnie niezmienne Uniwersalne Prawo mówi nam, że cały Wszechświat jest niczym innym jak wibracją. Nauka potwierdziła, że wszystko we wszechświecie włączając nas jest tylko czystą energią wibrującą z różną częstotliwością. Zasada, że „podobna energia przyciąga podobną” na której opiera się Prawo Przyciągania, ma swoją podstawę właśnie w tym prawie wibracji. Wszystko, czego doświadczamy naszymi pięcioma zmysłami jest przekazywane poprzez wibracje."
Tak samo jest ze sferą umysłu. Nasze myśli są wibracją. Wszystkie nasze emocje są wibracją, z których bezwarunkowa miłość jest najwyższa a nienawiść najniższa, najbardziej przyziemna. Cała Potęga Myśli opiera się na kontrolowaniu tych wibracji.
Wszyscy wielcy myśliciele - opierali własne nauki jak i przekazy na podstawie znajomości tych Praw. Nauki Jezusa były z nimi zgodne.

Adam Mickiewicz również znał te prawa, przez co umieścił je w wypowiedzi Ducha w III cz.. Dziadów;
 
 

 


 

To, co myślimy o sobie, staje się dla nas prawdą.


Jestem przeko­nana, że każdy, ze mną włącznie, jest całkowicie odpowiedzialny za wszystko w swoim życiu, tak najlepsze, jak i najgorsze.
Każda po­wstała w nas myśl tworzy naszą przyszłość. Każdy z nas tworzy swoje doświadczenia dzięki własnym myślom i uczuciom. Myśli i wypowiedziane słowa kreują nasz los. Sami tworzymy pewne sytuacje, a potem negujemy naszą moc, obwi­niając za własną frustrację innych ludzi.
 
Nie ma osoby, miejsca lub rzeczy, które miałyby władzę nad nami, ponieważ tylko MY tworzymy myśli w naszym umyśle.
 
Tworzymy nasze doświadczenia, naszą rzeczy­wistość i wszystko, co się z tym wiąże. Jeśli w naszych umysłach stwo­rzymy pokój, harmonię i równowagę, znajdziemy je również w życiu.
Wszechświat zawsze wspiera każdą myśl, którą zechcemy po­myśleć i w którą zechcemy uwierzyć, to stwierdzenie odpowiada 1 Prawu Mentalizmu.
 
Mówiąc inaczej, nasza podświadomość akceptuje wszystko, co wybierzemy budując nasze przekonania. To znaczy, że to, w co wierzę myśląc o sobie i życiu, staje się dla mnie prawdą. Wybrane przez nas myśli o sobie i życiu stają się prawdą dla nas.
 
 Nie jesteśmy niczym ograniczeni w naszym myśleniu.


Wszechobecna Moc nigdy nas nie osądza ani nie krytykuje = 2 Prawu Powiązania.


Ona nas akceptuje takimi, jakimi jesteśmy, sprawiając, że ży­wione przez nas przekonania odzwierciedlają się w naszym życiu.

Jeśli chcę sądzić, że życie jest puste i nikt mnie nie kocha, na pewno potwierdzi się to w moim życiu.

Ale jeśli zechcę odrzucić to przekonanie i powiem sobie: „Miłość jest wszędzie, kocham i jestem godny miłości”, będę trwał przy tej myśli i powtarzał ją wielokrotnie, to stanie się ona dla mnie prawdą.

I oto kochający ludzie pojawią się w moim życiu; ci, którzy już w nim są, będą dla mnie jeszcze milsi, a i mnie przyjdzie łatwo wyrażać pozytywne uczucia wobec innych. Tak zadziała 3 Prawo Wibracji.
 

Zapamiętajmy;


Nie ma znaczenia, na czym polega twój problem: nasze doświad­czenia są zewnętrznym skutkiem wewnętrznych myśli.
Nawet niena­wiść do siebie polega tylko na nienawidzeniu swoich myśli o sobie.


Myślisz: „Jestem złym człowiekiem”.


Ta myśl wywołuje uczucie, które umacnia się w tobie. Inni zaczynają dostrzegać to w Tobie.Nie tworząc takiej myśli, nie wytworzysz też uczucia. A przecież myśli mogą być zmienione.

Zmień więc tę myśl, a zmieni się także uczucie. To ukazuje nam, skąd się biorą nasze przekonania.  Przeszłość nie ma już władzy nad nami. Nie ma znaczenia, jak długo żyliśmy według negatywnego wzorca. Mamy moc zmienić to w chwili obec­nej. Jak cudownie jest sobie to uzmysłowić! W tej chwili stajemy się wolni!
Jakkolwiek by to brzmiało, rzeczywiście my dokonujemy wyboru naszych myśli.
 
Ps. Jeżeli pragniesz zagłębić się jeszcze głębiej w istotę istnienia , to podaję Tobie link do zrozumienia tego, co mówi"Ezoteryczny sens pierwszego wersetu Księgi Rodzaju.. napisany przez ; Światosław Florian Nowicki . Link do pierwszej części ;
http://www.gnosis.art.pl/e_gnosis/ex_oriente_lux/nowicki_swiatoslaw_ezoteryczny_sens_1.htm
 

Podobne artykuły


32
komentarze: 23 | wyświetlenia: 2366
32
komentarze: 10 | wyświetlenia: 16645
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6171
30
komentarze: 7 | wyświetlenia: 83637
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3673
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21679
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 67940
25
komentarze: 11 | wyświetlenia: 11642
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 27868
23
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3377
24
komentarze: 21 | wyświetlenia: 3416
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1479
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  podobny,  14/05/2018

Czy - zanim pomyślisz - wiesz o czym będziesz myślała?

Czy myślenie, to raczej kaskada spadającej wody, która czasami kotłuje się, wiruje, a czasami płynie w zgodzie.

Skąd wiesz, że to co myślisz, jest twoim wyborem?

@podobny: prawie wszyscy ludzie utożsamiają się z tym co myślą. Co oznacza, że NIE MAJĄ wyboru myśli. Są NIEWOLNIKAMI swoich myśli. Świadomi panują nad swoimi myślami. WYBIERAJA je. Stają się PANAMI swoich myśli. Pan jest odpowiedzialny za swoje myśli.
Stąd tytuł.
.
Przykład ...
Dyl Sowizdrzał. On nie panuje nad swoimi myślami a w konsekwencji słowami. Jedynie wyrzuca napięcie jakie mu się pojawią w umyśle. Jest uwięziony w schemacie kat-ofiara.

@Koriolan: "Świadomi panują nad swoimi myślami." Co to znaczy? Dopuszczają tylko te myśli, które chcą dopuścić? Przecież o tym też musi decydować myśl. Jednym słowem od myśli uciec się nie da. A każdej myśli - czy tej dobrej, czy tej złej - musi towarzyszyć satysfakcja z jej istnienia (powtarzania). A satysfakcja to chemia - wydzielanie określonych hormonów w organizmie, które bakterie lubią. ...  wyświetl więcej

@podobny: Widzę to inaczej.
W człowieku są DWIE PRZESTRZENIE 'myślenia'. Nazwijmy to umysł i serce. Można też ująć, że umysł to logika a serce to uczucia (uczucia i emocje to DWIE różne rzeczy). Gdy stajesz się Panem swoich myśli to NIE RZĄDZISZ myślami za pomocą mysli lecz rządzisz myślami za pomocą serca, uczuć. Wtedy ZMIENIASZ UMYSŁ a wraz z nim swoje myśli. O tym mówi artykuł w dużej cz ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Bakterie i inne mikroorganizmy (wirusy), są tworem wiecznie zmieniającej się przestrzeni (ruch gwiazd, galaktyk). Zgodnie z nauką człowiek poznał zaledwie część tego świata (mikroorganizmów). Jeżeli są tworem Boga - bo nawet jeśli się dzielą, są na swój sposób nieśmiertelne - to właśnie poprzez nie, stworzony został i kontrolowany jest każdy żywy organizm - w tym człowiek.

Bakte

...  wyświetl więcej

@podobny: zobacz: to w Biblii jest mowa o tym, że Bóg ulepił człowieka z gliny? Jeśli tak, to glina zbudowana jest ze związków organicznych, a każdy taki materiał zbudowany jest z bakterii.

@podobny: biblia jest książka do indywidualnego zrozumienia.
Ty proch interpretujesz jako bakterie ...
Ja jako atomy :-)))
Tym niemniej człowiek nie jest niczym oddzielony od reszty. To tylko umowna farma materii :-)))
Gdyby ta forma nie uzyskała Świadomości ... Tony nie cierpiała :-)))
O tyle bakterie są lepsze od nas :-)))

@podobny: Czy - zanim pomyślisz - wiesz o czym będziesz myślała?

W kreacji muszę, gdyż głównym składnikiem myśli są obrazy percepcyjne o różnych modalnościach zmysłowych, np. słuchowe, wzrokowe, węchowe, smakowe, które odpowiadają przedmiotom, procesom zachodzącym z udziałem przedmiotów lub odpowiadającym im słowom. Tworzone reprezentacje percepcyjne są topograficznie zorganizowane w mózgu

...  wyświetl więcej

@Remter: Dziękuje Tereniu - ale to co piszesz wydaje mi się ciut skomplikowane - albo poszukujące w komplikacji, zamotaniu słów - wyjaśnienia. Bo co to są np. "obrazy percepcyjne o różnych modalnościach", albo "reprezentacje percepcyjne (...) topograficznie zorganizowane w mózgu"? Te słowa zaciemniają prawdę i czuję się tak jak bym był jakimś nieukiem - bo ich nie rozumiem ... a przecież wszystko co (jest) prawdziwe, jest także ... proste.

@END: Lubię Azjatki i lubię dostawać przy nich orgazmu - dzięki temu jestem wiecznie młody - bo odmładzam własne bakterie. A Ty jaki rodzaj seksu - jeśli w ogóle - lubisz?

@END: .. Ze Skalnym Kwiatem ... widzisz, było wszystko OK, do momentu, gdy nie stwierdziłem, że ona - niestety - nie ma ... skośnych oczu.

@END: he he he ...
Każdy jest lepszy niż debile, trolle, gownojady ...
Takie jak :
Gnojstyk
Dyl
End (vel serpuco, antyluj itd.)
Hamilton
...
:-)))
Sorry ... Ale wy tylko o jednym.
Zabetonowane fiuty ...
...
Już tu przylazles za mną jak smród za trollem ...
Cóż ...
Latasz za mną jak za diamentem w tym ...  wyświetl więcej

@END: he he ...
Lepsza baba niż własną graba ...
Ale ty pewnie odwrotnie :-)))
Lewusie ...
:-)))

@gwoli_scislosci: he he he ...
Ja mam cię po prostu w dupie :-)))
Jesteś wesoły Romek ...
Zawsze mi fajnie czytać twoje gauno i odpisywać :-)))
Ech ...
Zapomniałem już o tym Niku ...
A więc troll serpico vel End, vel antyluj, vel gwoli_scislosci ....
...
Kura ...
Za dużo masz tych ników popaprancu ....
:-)))

@Koriolan:
Serpico był przez parę lat został zablokowany na moje życzenie, dopytaj Mirka ile miał nicków, styrany alkoholik zapomina haseł i robi nowe.End został już zablokowany, oprócz tego że po tobie zajebany zakłamany skurwysynu, sobie spaceruje za całokształt, o to szło, ostatni nick z mojego maila, mam kilka, każdy jest od czegoś, niedorobiony genetycznie psi synu, ten zaraz pewnie te ...  wyświetl więcej

@antyluj: mnie tam wszystko jedno ...
Jesteś pieprzonym trollem choćbyś i miał nik JESUS ...
A mi rybka jak zwą takie gauno jak Ty :-)))

@Koriolan:
Minusowanie to jedyna rzecz która ci została, aaaa tak miałem raz napisać i zapomniałem, a propos Vivi, jarasz się nią, bo to jedyna atrakcyjna kobieta którą w życiu widziałeś z bliska :) , to samo jest z krzywym, to samo z podobnym :), a już na pewno żaden z was nawet nie dotykał żadnej o choć zbliżonej urodzie :).
Nawet nie ma co wspominać hahahahahahahahahh

Nie,

...  wyświetl więcej

@antyluj: Mirek jest SUPER bo nie udaje kim nie jest ...
A Ty serpico ... Na wierzchu niby lśniąca zbroja ... A w środku gnój :-)))

@Koriolan:
Nie ma we mnie gnoju, to jest twój wymysł, mirek jest super bo z tobą rozmawia, a ja mu mówię w ryj kim jest, jest alkoholikiem, co trzeba przyznać, robi jednak coś w życiu, a to że jest oszołomem to inna rzecz, alkoholikiem jest łatwo być, mniej łatwo jest powalczyć.

Nic nigdy nie ugrywałem kłamiąc, całe twoje życie to kłamstwo, ojciec napierdalał ludzi, ty dzieci, a pot

...  wyświetl więcej

@antyluj: możesz myśleć co chcesz ...
Poczytaj choćby komentarze TWOJE KOLEGI którego popierasz Dyla.
Jesteś tym na co patrzysz ...
...
Owszem, głęboko w duszy jesteś CUDOWNĄ ISTOTĄ ...
Ale aż tak głęboko się nie zanurzasz w siebie ... A szkoda :-)))

@Koriolan:
A co mnie kurwa to obchodzi ? Nie jestem od reformowania Dyla, pisałem kilka razy że wolałbym żeby był stonowany bardziej, ale to już bez znaczenia, jest prawdziwy, czego nie da się powiedzieć o tobie, jakoś prawdziwość Mirka ci nie przeszkadza, ale Dyla przeszkadza, a on święty nie jest, jeździł tu tez po pijaku dość często.
Teraz raptem się zrobił biblijno bakteryjny i "zgrawitowany"

@antyluj: widzisz ...
Osobiste spotkanie jest tym co weryfikuje w większej części człowieka.
Tutaj se można pisać co się chce ...
Alkoholik, troll, gnój itd.
Maniek, BB, Janusz D, Vivi, Henear i inni zweryfikowali kim jestem trochę bardziej niż opisy tu.
Ja piszę o RD. Maniek, Henear, BB, Marcin Sz, Janusz D i inni rozwijają się. Mirek akurat się cofnął bo życie ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie osłabiaj mnie do końca, nie słyszałeś powiedzenia że trzeba zjeść z człowiekiem beczkę soli żeby wiedzieć kim jest ? Zacząłeś klepać o moich przyjaciołach ostatnio, lata temu w knajpie przyjaciela mi uderzył typowy steryd, coś mu odjebało, nawet się kurwa nie zastanawiałem, szedłem, barman , nasz znajomy złapał mnie za koszulkę, roznieśli by knajpę, źle trafiliśmy.Czemu ? Dla ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Marcin to chodząca dobroć, on widzi w każdym dobro, pewnie nawet w Putinie by zobaczył hahaha ..., Vivi i oceny ludzi, przemilczę.
Nie no dość hahaha ......Herbal Amway to rozwój hahahhaahha ...............
Jak mi ciśnienie skoczy, to je zbijasz takimi stwierdzeniami, pokładam się ze śmiechu.

A tak się zastanawiam, czy do tego twojego zakłamanego łba dotrze,

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Weź mnie coś podkręć bo adrenalina mi zeszła, a zaraz zmykam na ćwiczonka.hahahah ......
Mirek akurat zapierdala i fakt faktem, za swoje uczciwie zarobione pieniądze pije.

Uczciwie, słyszałeś kiedyś ? Nie sprzedawaniem w łańcuszkach, jakichś niedziałających gówien i wkręcaniu ludzi że mają zakwaszone organizmy.
Ja mam tak zakwaszony że zgagi nie pamiętam , t

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Mhm , to już konic bzdetów o rozwoju z przykładami typowych cwaniaczków ? Same minusy ? Świadomość nie podpowiada żadnej argumentacji ? Och ... jak mi przykro :).
Się jeszcze popłakał że go hejtują gdzie indziej, mało dziwne, NAPRAWDĘ, mnie to NIE DZIWI.

  Remter,  16/05/2018

@podobny: Takie obrazy przesyła mózg a nie siatkówka oka. W jednym z moich wierszy napisałam; "zamykam oczy i widzę". To one pozwalają nam kreować siebie, o ile pozwoli na to - nasz wybór świadomości potrzebny do ucieleśnienia słów w nich ukrytych (obrazach).

  podobny,  16/05/2018

@Remter: ... jak sobie radzisz ... mi w lutym stuknęło 61 ... co u Ciebie słychać?

@Remter: "Takie obrazy przesyła mózg a nie siatkówka oka." Oko postrzega niewielki fragment zewnętrznego obrazu, obraz z tych postrzeganych przez oko "puzzli rzeczywistości" buduje w swej pamięci panoramę otaczającego obrazu. Tak w dużym uproszczeniu działa algorytm postrzegania wzrokiem. :)
Zwróć uwagę na ruch gałek ocznych, u ludzi jadących samochodem, pociągiem gdzie otaczający krajobraz dynamicznie się zmienia. ;)

@podobny: Piękny wiek, piękny wiek, ale czy tu metryka jest ważna ?
https://www.youtube.com/watch?(...)-Ww6s0w ... ;)

@antyluj: po prostu ...
"Nie chce mi się z Tobą gadać"
:-)))

@Koriolan:
Nie ma to dla mnie znaczenia, trzeba było zamknąć pysk.

  Remter,  17/05/2018

@podobny: Ok. Uczę się chodzić... nie liczę lat, bo moim zdaniem dla mnie czas zatrzymał się ... mam wiele pasji, jakie mnie utrzymują w radości.

  Remter,  17/05/2018

@pokrzywiony: Ma za zadanie zduraczyć i zawładnąć własną manipulacją... tak to uziemia zwłaszcza mężczyzn, którzy z natury są wzrokowcami... pozdrawiam...

@Remter: Do póki nie poznamy jak działa nasz umysł i jak łatwo go omamić, nie zbliżymy się do prawdy, która jest jak słońce gdy się na nią spojrzy bolą oczy, ale nie możemy też się z nią zjednoczyć, bo wtedy przestaniemy być planetą, a zaczniemy być słońcem.
Pozdrawiam
Mariusz

@pokrzywiony:
Dopóki osobno gratulacje.
Pozdrawiam
Język polski
Nieuk.
p.s.
Boże ..... jaki ty jesteś koszmarny.

@antyluj: "Boże ..... jaki ty jesteś koszmarny."
Nie jestem Bogiem, kretynie. Sprawdzaj i pilnuj własnej pisowni.

Prawa są ok.
Choć ja preferuję prostsza wersje :
WSZYSTKO JEST JEDNYM.
.
Biblia opisuje to prosto :
"Jam jest".

  Remter,  16/05/2018

@Koriolan: "Jam jest" - jaki obraz widzisz?

  Koriolan,  16/05/2018

@Remter: nie jest to do końca kwestia widzenia.
Umysł jest zaciemniony, zabrudzony. Oczyszczam go a pod nim ukazuje się właśnie TEN obraz ....
.
WSZYSTKO JEST JEDNYM
.

@Remter: inaczej mówiąc ...
Prawa opisane przez Ciebie w artykule są dla mnie rozwinięciem, opisem ...
Stąd są prawdziwe ... Ale nie są PRAWDĄ :-)))

@Koriolan: W następnym arcie poruszę ten temat... pozdrawiam.

W/g mnie artykuł lekko wprowadza w błąd.
Chodzi mi o stwierdzenie "nic nas nie ogranicza". Jest tak ale na poziomie niedostępnym nikomu. Nawet Jezus poddawał się biegnącym zdarzeniom. Mając ciało poddajemy się ograniczeniom ciała lub inaczej : nasz umysł jest zaciemniony i nie potrafi sięgnąć do poziomu w którym nie ma ograniczeń. Sam siebie ogranicza.
Reasumując :
Świat zewn ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Z punktu widzenia bakterii, rzeczywiście "nic nas nie ogranicza" - świat przyjmuje różne formy materii ożywionej - w tym człowieka. Każda z tych form wypełniona jest mikroflorą, która nigdy nie umiera. Mikroflora z kolei jest produktem przestrzeni - całego Kosmosu. zatem w każdej chwili - poprzez mikroorganizmy jesteśmy połączeni z całym Wszechświatem.

@podobny: ja bym napisał, że wszeswiat jest złożony z atomów lub cząsteczek. Z nich składają się i bakterie.
Cząsteczki są niezniszczalne i 'latają' po całym wszechświecie.
Ale jeśli wolisz słowo bakteria to niech będzie bakteria. Choć np światło nie jest zbudowane z bakterii ... Ale to tylko moje marudzenie :-))))

@Koriolan: Zgoda - pamiętać jednak należy, że są to - według ludzkiej (subiektywnej) wiedzy - obiekty nieożywione, które służą człowiekowi do opisu świata. Mi chodzi o organizm, który jest tworem Kosmosu.

@podobny: WSZYSTKO jest tworem kosmosu.
Lub Boga, czy jak to opisuje Remter Świadomości. Dlatego, że nic niczego od niczego nie oddziela ....
.
WSZYSTKO JEST JEDNYM ....
.
Bakterie, człowiek i kamienie jest jednym. Człowiek, bakteria to tylko słowa wirtualnie określające kawałek CAŁOŚCI. !!!

@Koriolan: A co to jest całość? Widziałeś, słyszałeś, dotykałeś, coś co jest całością? To idealizacja czegoś co nie istnieje - poza mózgiem człowieka. Podobnie jak nie ma koła, punktu czy prostej. One są tylko w naszej wyobraźni, lecz w życiu tym, które odczuwamy na co dzień - takich ideałów nie ma ... ?! Wszystko jest - nazwijmy to - niedoskonałe.

@podobny: niedoskonałe to TYLKO ocena w Twoim mózgu.
Całość - to wszystko co jest. TO ODCZUCIE tego, że wszystko jest połączone.
Na co dzień tego nie odczuwasz bo się przyzwyczaiłeś czuć NIEDOSKONAŁOŚĆ.
.
A czego brakuje w orgazmie ?
Czego brakuje w smaku whisky z lodem ?
Czego brakuje w zapachu kwiatu ?
....
Jeśli znajdziesz jakiś BRAK a nie tylko Twój wymysł braku to ...

  gnostyk,  16/05/2018

@Remter: Witaj Remter :) Cieszę się że jesteś, siedem praw wielkiego Trismegistosa to
to nie lada wyzwanie dla bardzo wielu, cała filozofia Hermetyczna która jest matką wszystkich
filozofii to nie lada orzech do zgryzienia :) Pasjonuje mnie od zawsze, prawo mentalności
które otwiera wszystkie siedem praw jest fascynujące, trudno się dziwić komentarzom,
w Twojej bardzo klarownej wykładni jest imponujące, bardzo klarowne i spójne, pozdrawiam
cieplutko :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska