Login lub e-mail Hasło   

W kozi róg

Zbytnia obowiązkowość, może cię zaprowadzić w "kozi róg", lub jej odwrotność na zatracenie
Wyświetlenia: 2.012 Zamieszczono 22/01/2018

Mama zdziwiła się, jak dostała się z ojcem na masaże lecznicze dosłownie za 2 miesiące, bo wszędzie trzeba czekać ponad rok. Domyślała się, że może dlatego, że nie ma chętnych na zabiegi o tak wczesnej porze o 7:00 i 7:20. Było to co prawda trochę dziwne, bo rehabilitacja zaczyna pracę o godz: 8:00, ale się nie pytała żeby nie okazało się, że to pomyłka. 

W wyznaczonym terminie, rodzice zgłosili się na masaże z nastawieniem, że zaproponują masażyście przeniesienie ich masaży na późniejszą godzinę, aby mógł się chłopina wyspać. Okazało się, że to on swoją obowiązkowością doprowadził do rozpoczynania masaży o tak wczesnej godzinie i właśnie ta wczesna godzina mu pasuje. Opowiedział rodzicom jak do tego doszło.

A doszło do tego w ten sposób, że jak miał przychodzić na godz 8:00, to był zawsze w pracy pół godziny wcześniej, już o 7:30. Kierownik wiedząc o takiej sytuacji, powiedział mu, po co masz siedzieć bezczynnie pół godziny, zaczynaj pracę o 7:30. Jak miał przychodzić na 7:30, to przychodził do pracy już o 7:00. Kierownik zaproponował mu więc, po co masz siedzieć bezczynnie pół godziny, zaczynaj pracę o 7:00.

I znowu sytuacja się powtórzyła, masażysta zaczął przychodzić do pracy pół godziny wcześniej, już na 6:30, więc kierownik zmienił mu rozpoczynanie pracy na 6:30 (będziesz mógł masować pracujących, jeszcze przed pracą). Rodzice o tej porze dostali się na masaże, więc nie wiedzieli, czy masażysta znowu przychodzi wcześniej, ale stwierdzili, że przed nimi i po nich niema nikogo na masaże.

Jak powiedzieli masażyście, że chyba tą swoją obowiązkowością, zapędził się w "kozi róg", to się nie przyznał, powiedział tylko, że przed nimi małżeństwo zrezygnowało z masaży w ostatniej chwili, bo wyjechali do sanatorium, a za nimi jest umówiony na płatny masaż pacjent ale się zawsze spóźnia. W dzisiejszej dobie, przy tylu oczekujących na zabiegi, przez zbytnią obowiązkowość masażysty marnowany jest czas, w którym mógłby serwować zabiegi, nie wspominając o niewykorzystaniu w pełni czasu pracy, a tym samym obniżeniu należnego zarobku. 

Chyba zbytnia obowiązkowość, jednak nie popłaca, w przeciwieństwie do braku obowiązkowości i zdyscyplinowania. Jak rodzice chodzili na masaże, to trzykrotnie w przychodni odzywały się alarmy, jednak nikogo to nie ruszało. W USA. wszyscy od młodych lat są nauczeni, że jak wyją alarmy, czy rozpoczyna się strzelanina, to trzeba paść na glebę. Zdyscyplinowani Amerykanie, odruch padania na glebę mają we krwi, w przeciwieństwie do Europejczyków (Polaków), którzy z reguły ignorują niebezpieczeństwo, za co już niejednokrotnie zostali srogo ukarani.  

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1192
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 716
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1350
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1568
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 922
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1311
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1540
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1315
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 720
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 401
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1079
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 908
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1181
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  podobny,  22/01/2018

Bo widzisz, gdyby masażysta dotykał Twojej vaginy i czułabyś fale rozkoszy, nie byłoby tego problemu. Ale Ty i mąż, tradycyjnie broniący swoich wartości ... czyli niczego, nadal wyją o wolność doznań ... których nie potrafią doznać.

  ktosiktoja  (www),  28/01/2018

W takim przypadku zaraz się okaże że masażysta przestanie wychodzić z pracy z powodu swej obowiązkowości. Nadgorliwość to pierwszy stopień do piekła tym bardziej jak pokażesz to w pracy. Przełożeni to wykorzystają i jesteś stracony.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska