Login lub e-mail Hasło   

Koniec i początek.

Spóźniłam się jeden dzień. Robiłam, co w mojej mocy, aby opublikować ten wpis wczoraj, jednak mimo chęci nie dałam rady. Dziś już jestem gotowa i mam nadzieję, że uda mi...
Wyświetlenia: 843 Zamieszczono 02/02/2018

Spóźniłam się jeden dzień. Robiłam, co w mojej mocy, aby opublikować ten wpis wczoraj, jednak mimo chęci nie dałam rady. Dziś już jestem gotowa i mam nadzieję, że uda mi się przekazać wszystko tak, jak sobie zaplanowałam. Bo pewne rzeczy trzeba planować. Może nie do końca, nie ze szczegółami, ale wypadałoby chociaż sensownie zacząć. Więc zaczynam…

Dzisiaj mam Wam do przekazania ważną informację. Informację, która z jednej strony jest dla mnie mało przyjemna, ale która jednocześnie zostanie zrekompensowana przez coś zupełnie innego. Tak zazwyczaj dzieje się, kiedy następuje koniec czegoś. W tym przypadku chodzi o koniec pewnego etapu mojej twórczości. Przez kilkanaście ostatnich lat skupiałam się na tematach owianych mrokiem i tajemnicą… Na tematach związanych z tą częścią człowieka, której istnienia on sam do siebie nie dopuszcza. Są to tematy trudne, nie do końca zrozumiałe i często przez nas nieakceptowane. Studia i analiza ludzkiego wnętrza, zachowania człowieka i jego postaw zajęły mi lata, a ich rezultat przyniósł ogromną wiedzę na temat tego, dlaczego nasze ziemskie życie wygląda tak, jak wygląda, dlaczego zmienia się w sposób, w jaki chcemy albo nie chcemy go zmieniać, a także dlaczego tak wiele razy nie jesteśmy tego w stanie zrozumieć. Wiedza ta przyczyniła się do powstania bohaterów moich książek, kreowania ich codziennego życia oraz pokazania postaw, które nie są obce nikomu z nas. Napisanie sześciu książek opowiadających o tajemniczych zakamarkach naszej duszy było wspaniałą przygodą, którą chciałam się z Wami podzielić. Ta przygoda, a przynajmniej ta konkretna jej strona, powoli dobiega końca… A dobiega końca nie dlatego, iż moje studia nad ludzką naturą zostaną nagle przerwane. Wręcz przeciwnie. Będą kontynuowane i to z jeszcze większą pasją niż dotychczas.

Twórczość Isabel Fuentes Guerra, autorki horrorów, kryminałów i thrillerów psychologicznych, właśnie dobiega końca. Na podsumowanie tego jakże ważnego etapu, Isabel Fuentes Guerra otrzyma coś nowego. Otrzyma nową, oddającą prawdziwy charakter jej twórczości stronę internetową, która będzie gotowa już niedługo. Zapamiętajcie, że pod adresem www.isabelfuentesguerra.com zawsze znajdziecie książki, które napisała i po które będziecie mogli sięgnąć, kiedy tylko zechcecie.

Koniec twórczości Isabel Fuentes Guerra nie jest jednak końcem osoby, która powołała ją do życia. Być może nadszedł czas, aby zrodził się ktoś zupełnie nowy. Ktoś, kogo twórczość będzie odrobinę lub znacząco różniła się od twórczości Isabel Fuentes Guerra i która tym razem pokaże nieco inny odcień ludzkiego charakteru. Jaki dokładnie? Odpowiedzi jest wiele. Tak wiele, jak wiele twarzy kryje w sobie człowiek, jak wiele emocji rodzi się w jego wnętrzu i jak wiele postaw reprezentuje, by z tymi emocjami się zidentyfikować.

Isabel Fuentes Guerra dziękuje Wam za wspólnie przeżytą przygodę, która jednak jeszcze się nie kończy…

Bo koniec jednej przygody jest początkiem drugiej…

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1325
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1179
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 612
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 732
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 774
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 802
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 737
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 835
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 440
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

@pokrzywiony: jam izabella:)

@VIVI.: ... :)
https://www.youtube.com/watch?(...)GhGvGJw ... dziś miałem okazje się spotkać z Sebastianem który dzielił się swoją pasją ;)

@END: Koszt szybowca dobrej klasy to jakieś 1 000 000 zł.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska