Login lub e-mail Hasło   

Złoty odsłoń

Ponad 70 tys. odsłon, niespełna 120 artykułów, średnia niespełna 600 odsłon/ artykuł, to są jakieś tam osiągnięcia, warte odnotowania
Wyświetlenia: 1.481 Zamieszczono 20/03/2018

Ponad 70 tys. odsłon, niespełna 120 artykułów, średnia niespełna 600 odsłon/ artykuł, to są jakieś tam osiągnięcia, warte odnotowania. Jak napisała Juliusz II w komentarzu do artykułu: http://www.eioba.pl/a/5ntc/statystyczny-rok-w-eiobia-pl  "Ale największe gratulacje należą się Zdzisławowi, który odniósł podwójny (a nawet potrójny) sukces (nawet pomimo tego, że większość jego artykułów nie weszła do „popularnych”), to i tak miał najwięcej artykułów z powyżej 1000 odsłonami, w tym 3, które nawet nie weszły do „popularnych” (a niedawno Hamilton S, wyrzucał mu, że ma tylko jeden artykuł z ponad tysiącem odsłon), no i to drugie miejsce rankingu odsłon, sprawia że ogólnie jest najlepszy. Zdzisław, jesteś jak zwykle, wszędzie najlepszy!". Osiągnięcia warte odnotowania, ale i uczczenia, tym razem komentarzami do moich artykułów:                   

http://www.eioba.pl/a/5mfr/dzieje-mojej-rodziny-cz-ii

Henear,  29/12/2017

Abstrahując od tresci, kobiety nie były wtedy zbyt atrakcyjne.
A może to brak make up'u. ;b

pokrzywiony,  29/12/2017

@Henear: Ile obecnie jest atrakcyjnych Kobiet ?, atrakcyjny make up owszem jest ale czy o to chodzi ?

http://www.eioba.pl/a/5mog/czy-to-naprawde-cuda

podobny,  10/01/2018

Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli, proponuje - jak nazwa wskazuje - duchowe uzdrawianie. Ponoć w USA przedstawiciele tej pseudonauki, komplementarnie uzupełniają medycynę standardową, poprzez pomoc pacjentom po poważnych zabiegach szpitalnych.

Jest część świata fizycznego, która wymyka się ludzkiemu poznaniu, a ponieważ jest niemierzalna, więc jest nienaukowa. Niemniej coraz bardziej dopuszcza się ten świat nienaukowy do ratowania człowieka, szczególnie w sytuacjach beznadziejnych.

Wiara jest koncentracją na swoim wnętrzu duchowym. Duchowe wnetrze obejmuje nasze wszystkie fizyczne organy wewnętrzne. Koncentracja na nich, to skierowanie na nie energii zewnętrznej, której przekaźnikiem jest nasz umysł. Energia zewnętrzna to ... Bóg.

Hamilton Starszy,  10/01/2018

@podobny: przynajmniej umrzesz tryskając zdrowiem.

roszpunek,  13/01/2018

Tak, jesteś wyjątkową istotą na tym świecie. Bóg nie przejmuje się milionami głodujących, tysiącami krzywdzonych, mordowanych, gwałconych, nie ruszał go holokaust ani Święta Inkwizycja On w tym czasie zajmował się przepukliną pępkową wyjątkowych istot na Ziemi, którzy się modlili o zdrowie.

 

http://www.eioba.pl/a/5mtq/tozsamosc-szczecinian-czy-utozsamiamy-sie-z-naszym-miastem

Zdzisław Sadowski,  16/01/2018

A Hamilton Starszy martwił się, że moje artykuły mają po 20, 50 odsłon. Mają ponad 460 odsłon średnio na artykuł i nieuchronnie zbliżają się do 500 odsłon na artykuł. A w sumie osiągnąłem już ponad 50 tys odsłon w eioba.pl. Zastanawiałem się dlaczego w Szczecinie od rana biją dzwony, a na wieczór zapowiadają fanfary i fajerwerki. Okazało się, że to na cześć najznakomitszego mieszkańca Szczecina, chyba zgadniecie o kogo chodzi.

Hamilton Starszy,  17/01/2018

@Zdzisław Sadowski: ja się nie martwię. Ja stoję oniemiały z podziwu. 500 odsłon na artykuł. Jak bym miał tyle to bym padał przed sobą na kolana z samego rana. I z wdzięczności obgryzał sąsiadom paznokcie u nóg gratis.

 

http://www.eioba.pl/a/5myu/jak-to-wiek-temu-flirtowano

podobny,  24/01/2018

Myślę, że i wówczas kobiety, choć puszczały oko do partnera, myślały tylko o dostępie do jego kasy. Obecne wcale nie kryją tego - przez emancypację mają większy wybór: jak się facetowi nie podoba, to może spadać ..

trebor1,  25/01/2018

@CarpeKota: z tymi mężczyznami to nie taka prosta i oczywista sprawa. Kobiety chcą mieć z jednej strony faceta silnego, zdecydowanego po prostu męskiego i szarmanckiego. Z drugiej zaś strony ma być wrażliwy, zadbany (w tym przesadnym znaczeniu wraz z depilacją) itd. Nie dziw się proszę, że faceci zatracają swoje męstwo waz z każdym następnym pokoleniem.
Żeby był facet musi być kobieta. Ale taka kobieta, która zrozumie, że facet nigdy nie będzie jej przyjaciÓŁKĄ.

Zdzisławie wybacz, ale chciałbym odesłać tutaj do swojego materiału poniekąd powiązanego z powyższym:
http://eiba.pl/f2

Hamilton Starszy,  05/02/2018

"Pierwsze równouprawnienie otrzymały kobiety we Francji, później w Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech itd."
Pierwszym terytorium, w którym wprowadzono prawo wyborcze dla kobiet było Terytorium Wyoming w USA w 1869 roku. W Europie kobiety po raz pierwszy mogły głosować w Wielkim Księstwie Finlandii, która prawo wyborcze dla kobiet wprowadziła 1 czerwca 1906. W Polsce kobiety miały prawa wyborcze od 1918 roku, Litwa, Niemcy, Austria, Wielka Brytania (w pełni w 1928), 1944 – Francja, a w Szwajcarii dopiero 1971, ale kanton Appenzell Innerrhoden – w 1990 roku. Jak tam flirtowano nie wiem, ale dzieci się rodziły.

 

http://www.eioba.pl/a/5nau/niecierpliwosc-serca-los-nas-jednak-oszczedzil

Hamilton Starszy,  07/02/2018

Można powiedzieć, że życie zawdzięczasz Związkowi Socjalistycznej Młodzieży Polskiej i bratniemu krajowi - Niemieckiej Republice Demokratycznej. Gdybyś poszedł odbyć służbę wojskową to szanse na przeżycie byłyby mniejsze bo Socjalistyczny Związek Młodzieży Wojskowej nie organizował wczasów do Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Socjalizm dał ci nowe życie.

 

http://www.eioba.pl/a/5ni7/kiedy-umiera-samotny-lokator

Hamilton Starszy,  14/02/2018

"To mógłby być złoty interes, ale chyba na czas bezrobocia, bo teraz każdy woli odpękać te 8 godzin i siąść potem do komputera. Jednak nie po to by coś tworzyć, tylko żeby pograć, lub dołożyć komuś niewybrednymi komentarzami". Święte słowa - albo siadać i pisać "tfurcze" elaboraty o odsłonach na wiadomosci i interia.

Juliusz II,  17/02/2018

Cześć Zdzisław, widzę że masz ten sam problem z koLo. co ja z VIVI. Zresztą podejrzewam,że koLo jest drugim adresem VIVI. Są tu na eiobie.pl tylko po to, by uprzykrzać życie innym (wstyd), sami nic nie pisząc, lub pisząc jakieś niedorobione horrory. Że zawsze wszędzie muszą się znależć tacy popaprańcy.

Zdzisław Sadowski,  17/02/2018

@Juliusz II: Masz racje, że VIVI. i koLo, to jedność. A było już dobrze, VIVI, i koLo, odczepili się ode mnie, ale złośliwa natura VIVI. znowu wzięła górę (współczuje jej ewentualnemu partnerowi, mieć taką jędzę na co dzień w domu to tragedia). Zastanawiam się czy nie podjąć rękawicy, i wraz z resztą rodziny i przyjaciół nie odpłacić jej pięknym za nadobne i wtedy już żaden jej artykuł nie wejdzie do popularnych. Chociaż z natury jestem ugodowy i wolałbym wrócić do status quo, nie wchodzenia sobie w drogę, bo trochę mi jej szkoda (tymi spotkaniami eibowiczów robi dobrą robotę).

Hamilton Starszy,  17/02/2018

@Zdzisław Sadowski: zostałeś pomszczony przez swych braci i siostry. Powiem jednak uczciwie i szczerze, że nie zasłużyłeś niczym na odrzucenia.

 

http://www.eioba.pl/a/5nld/prostowanie-strajkowej-historii

zakrawarski,  28 dni temu

"charyzmatyczny Lech Wałęsa, przekonał wszystkich, że zwycięstwo strajkowe i Solidarność, to jego wyłączne dzieło"
Kiedy, gdzie i kogo przekonywał Walesa o tym ?
A "wszytkich" to skąd masz ta informacje i na czyje potrzeby ?

Hamilton Starszy,  28 dni temu

@zakrawarski: to ty jeszcze nie wiesz, że przywódcami Solidarności byli bracia Kaczyńscy? A pomagali im bracia Karnowscy. Podobno ci ostatni działali w strukturach opozycji jeszcze przed poczęciem. Teraz dopiero pisana jest najprawdziwsza z prawdziwych historia Polski.

 

http://www.eioba.pl/a/5no2/moze-morze-wyjsc-naprzeciw-potrzebom

Kostka,25 dni temu

Niezły tryptyk!

Hamilton Starszy,  25 dni temu

Bardzo dobry tryptyk. Można by buldożerami przesunąć Szczecin do morza. Byłyby kolejne oszczędności na przystankach komunikacji miejskiej, stateczkach do przewozu i szyldach „Nad Morze”.

blyskotka,  19 dni temu

A Hamilton Starszy, napisał już niejeden tryptyk na cześć Zdzisława Sadowskigo i naszej rodziny.
Nie wiem, czy powinniśmy dziękować (reklama), czy raczej dawać mu kilka odrzuceń?.

 

http://www.eioba.pl/a/5nuk/czy-juz-nic-nie-powstrzyma-upadku-cywilizacji-europejskiej

Adam Jezierski,  17 dni temu

Milczącym założeniem autora jest głęboka niewiara w wartość, siłę i sens cywilizacji europejskiej

Hamilton Starszy,  16 dni temu

Jedynym sposobem to wyrzucić wszystkich cudzoziemców z Polski, a opornym dać po ryju. Na świecie rozsianych jest ok. 20 milionów Polaków. Sadowski, a jak tam też wpadną na takie" genialne pomysła" rodem z serialu. Wystarczy rzucić na nich podejrzenie, że roznoszą kaczyzm i ptasią grypę.

zakrawarski,  11 dni temu \

Zdzislawie, cala nadzieja w tobie ! Czas przygotować krucjatę.
Jednego rycerza już masz nazywa się swistak.
Zakładają, ze pisze to co myśli !

 

http://www.eioba.pl/a/5nwh/upadek-wspolczesnej-cywilizacji-europejskiej

Hamilton Starszy,  14 dni temu

Już chciałem zagłosować, ale jak czytam w tym arcydziele, że opanowana przez homoseksualizm Europa, powoduje zaniedbanie seksualnie kobiet i Europejki marzą by je gwałcono, by rodzić półarabskie dzieci to mi "ręce opadneli i szczeka opadneła na podłogę, nogyma nie ruszę z tydzień." Co ta TVP robi z niektórymi niezwykle uzdolnionymi dziennikarzami to woła o pomstę do niebios. Jak moja żona przeczytała to wpław chce przepłynąć morze i gwałcić Arabów i rodzić. I znów gwałcić i rodzić. Wzionem strój kąpielowy i poleciałem, ale gdzie, ani śladu, sąsiada żona i 2 córki też w ręcznikach na samolot musiał zawieść i koniec. Nawet się ubrać nie chciały. Co robić Zdzisławie, co robić, jak żyć.

Zdzisław Sadowski,  13 dni temu

Widzisz Hamiltonie S, jak dobrze wpływają na ciebie moje artykuły, ciągle się poduczasz szukając jakiś informacji w Wikipedii, aby mi zarzucić niedouczenie (barbarzyńcy to kiedyś Germanie, Frankowie, a teraz ich najbardziej kojarzonymi przedstawicielami są islamscy bojownicy), najgorzej jak twoja zaniedbana seksualnie żona (za dużo czasu spędzasz przy Internecie), rzeczywiście dołączy do Dżihadu, aby mieć zapewniony codzienny seks. Pozdrów też sąsiadki, może dobrze wybrały?, przecież ubieranie się (oczekując na seks), jest nienaturalne. Pozdrawiam

 

http://www.eioba.pl/a/5nyc/koniec-cywilizacji-europejskiej-blisko-ratujmy-dziela-naszej-cywilizacji

Hamilton Starszy,  11 dni temu

Srał pies te obleśne obrazki. Dobrze, że ich nie widział ks. Oko bo byś rozgrzeszenia nie uświadczył, albo panienka Pawłowicz. Umarłaby ze wstydu. Trzeba ratować czym prędzej to co stanowi esencję europejskiej cywilizacji. Ponadczasowe artykuły, tryptyki, erotyki i statystyki. Jak wpadną w ręce tych drani to przechlapane. Trzeba działać. Tu nie ma na co czekać. A taki miro von kässelbach albo koLo czy inni to przypadek? Uśpieni agenci - Mohmad, Abdul, Baszar albo inny Imran pod przykryciem. Teraz takie czasy, że w Polsce sami Niemcy, Żydzi, masony, żydomasony i Araby.

CarpeKota,  11 dni temu

Ciężko oczekiwać od władz Unii Europejskiej, by podjęły jakieś działania w celu ratowania dorobku kulturowego Europy, gdyż to one przyczyniły się w głównej mierze do tego, że trzeba go ratować... Odnoszę z resztą wrażenie, że włodarze z Brukseli są całkowicie oderwani od rzeczywistości, mówiąc najdelikatniej.

Nie trzeba być szczególnie światłym, by rozumieć że tzw. "ubogacenie kulturowe", czyli mieszanie kultur prowadzi do upadku miejscowej kultury. Powstaje konglomerat wszystkiego ze wszystkim. To jak z potrawami, mamy szarlotkę i... bigos, obie lubimy. Ale to nie znaczy, że jeśli je zmiksujemy, to otrzymamy coś jeszcze lepszego. Pięknem jest różnorodność kultur, nie ich mieszanie. Ci u władzy zdaje się, że są na to ślepi.

pasjonatpl,  10 dni temu

Panie Zdzisławie. Paradoks polega na tym, że tymi osiągnięciami naszej kultury i cywilizacji możemy się cieszyć właśnie dzięki muzułmanom. Wiele z nich powstało dzięki temu, co się udało zachować ze starożytności. A w tym czasie w średniowiecznej Europie dominowała zasada, że co się nie zgadza z chrześcijańską doktryną, powinno zostać zniszczone albo tak ukryte, żeby bardzo niewielu miało do tego dostęp. Doszło nawet to tego, że paru takich, którzy chcieli uratować część dzieł starożytnych uczonych, artystów i filozofów przed zniszczeniem, dała dyla na Bliski Wschód, a tam arabscy uczeni te dzieła kopiowali i tłumaczyli. Potem role się odwróciły. My mieliśmy swój renesans i oświecenie, a oni zatrzymali się w tym samym miejscu albo zaczęli się cofać. A dzień dzisiejszy? My narzekamy na to, jak Zachód, a zwłaszcza Niemcy, wykorzystują Polskę. A to nic w porównaniu z tym, co robi z krajami muzułmańskimi. Gdyby nie debilna polityka USA i UK dawno, dawno temu, to Iran byłby otwartym, nowoczesnym, bogatym i prozachodnim krajem. A tymczasem został ustawiony po drugiej stronie barykady i to wcale nie z własnej woli.

Hamilton Starszy,  10 dni temu

Sadiq Aman Khan - prawnik o pakistańskich korzeniach, burmistrz Londynu od 2016 i pierwszy w historii muzułmanin pełniący ten urząd. Wybrany przez mieszkańców Londynu. Pokonał Zaca Goldsmitha 56,8 proc. do 43,2 proc. Londyńczycy są idiotami? Pewnie rżnie żyletkami dzieła sztuki i tłucze co się tylko da w British Muzeum po pracy. Sadowski napisz donos do królowej i interweniuj w brytyjskim parlamencie. Jak zawiedziesz - Wielka Brytania ci tego nie wybaczy. A może by tak wysłać naszych światłych ministrów, wiceministrów i prezesa TVP.

Zdzisław Sadowski,  9 dni temu

@Hamilton Starszy: Zapomniałeś tylko o jednym, na razie w Londynie i Wielkiej Brytanii większość maja Anglicy, zajmując wszelkie strategiczne stanowiska. A co będzie, gdy to Islamiści będą mieli większość i obejmą wszystkie strategiczne stanowiska. Na miejscu polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii, nie chciał bym doczekać tych czasów.

pasjonatpl,  5 dni temu

@Dyl Sowizdrzał:
"Dzieła cywilizacji to przecież nie energia elektryczna, nie rozległa medycyna ale grube baby świecące dupą z której wylewają się tony cellulitu".

Jedną z różnic między kulturą arabską albo perską (wolę nie używać terminu "kultura muzułmańska", bo to by było wsadzanie Arabów i Persów do jednego worka, czyli jak wsadzać do jednego worka Polaków i Niemców, przecież jedni i drudzy to chrześcijanie) a kulturą europejską jest taka, że w tamtych nie pokazywano nagości (przynajmniej nic o tym nie wiem).

Więc tu akurat muszę poniekąd usprawiedliwić autora artykułu. Za to z medycyną byłby problem. I to duży. Taki przez duże "D". Jeszcze by się znalazł jakiś nadgorliwy i zaczął się zagłębiać w historię medycyny... I okazałoby się, że autorem bardzo obszernego poradnika medycznego, z którego wywodzi się współczesna medycyna, był Arab. Zdaje się, że mieszkał w Granadzie, kiedy jeszcze była muzułmańska, a dokładniej w słynnej Al-Hambrze. Nie jestem tego do końca pewien. Pamiętam tylko, że jego nazwisko zostało wymienione właśnie na lekcji, na której omawialiśmy panowanie Maurów na południu Hiszpanii i zdobycie Granady przez chrześcijan (czyt. brudasów i nie ma w tym ani krzty przesady, bo Arabowie dbali o higienę, a nowi panowie odrzucili te pogańskie praktyki i przecież takie piękne epidemie mieliśmy w Europie).

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1773
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1038
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1318
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1006
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1180
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 691
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 548
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 937
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1222
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1100
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 572
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 800
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1052
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 882
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  20/03/2018

Ja Hamilton składam tu osobiście samokrytykę i zakuwam się w dyby ze wstydu, że coś tam i kiedyś, że mniejsza o to i dlaczego, o co, na co itd. Kolejny wybitny artykuł uwielbianego przez naszą eiobową społeczność i niezwykle
slawnego autora Zdzisława Sadowskiego. Jestem jak zwykle pod ogromnym wrażeniem. Pan Zdzisław Sadowski najlepszym autorem jest i jeśli ktoś zaprzeczy to niech stawi się ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20/03/2018

"Największe gratulacje należą się Zdzisławowi, który odniósł podwójny (a nawet potrójny) sukces (nawet pomimo tego, że większość jego artykułów nie weszła do „popularnych”), to i tak miał najwięcej artykułów z powyżej 1000 odsłonami, w tym 3,które nawet nie weszły do „popularnych” (a niedawno Hamilton S, wyrzucał mu, że ma tylko jeden artykuł z ponad tysiącem odsłon), no i to drugie miejsce rankin ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20/03/2018

"Największe gratulacje należą się Zdzisławowi, który odniósł podwójny (a nawet potrójny) sukces (nawet pomimo tego, że większość jego artykułów nie weszła do „popularnych”), to i tak miał najwięcej artykułów z powyżej 1000 odsłonami, w tym 3,które nawet nie weszły do „popularnych” (a niedawno Hamilton S, wyrzucał mu, że ma tylko jeden artykuł z ponad tysiącem odsłon), no i to drugie miejsce rankin ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20/03/2018

"Największe gratulacje należą się Zdzisławowi, który odniósł podwójny (a nawet potrójny) sukces (nawet pomimo tego, że większość jego artykułów nie weszła do „popularnych”), to i tak miał najwięcej artykułów z powyżej 1000 odsłonami, w tym 3,które nawet nie weszły do „popularnych” (a niedawno Hamilton S, wyrzucał mu, że ma tylko jeden artykuł z ponad tysiącem odsłon), no i to drugie miejsce rankin ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20/03/2018

Cóż Zdzisławie mogę jeszcze zrobić dla ciebie. Będę jeszcze tęsknił i śnił o tobie, pa.
Gdybym miał 70 tys. odsłon. Wybacz mi, pomarzyć chyba mogę.

Dzięki Hamiltonie S, za twój komentarzowy tryptyk. Jak urosnę w polityce, to awansuje ciebie na szefa moich doradców!.

@Zdzisław Sadowski: czasy takie, że masz ogromne szanse. Butów ci sznurować jam nie godzien. Szefem doradców zrób tę panią od nietrzymania moczu.

  Hamilton,  20/03/2018

@Zdzisław Sadowski: mój boże znowu tryptyk składający się z 12 części. Staraj się nie używać słów których nie rozumiesz, bo zostaniesz premierem, albo nie daj boże prezesem.

  Hamilton,  20/03/2018

@Dyl Sowizdrzał: a tak się dobrze zapowiadał. Dotychczas pisał w MM Moje Miasto: 350 artykułów - 500 tys. odsłon, interia360.pl i Interia.pl: 280 art/galerii - 700 tys. odsłon, wiadomościach24.pl: 696 artykułów - 1500 tys. odsłon, co mu dawało średnią ok. 2 tys. odsłon na art/galerię. A tu uździbał 70 tys. przez rok, co mu daje średnią 590. A ma 5 wiernych asystentów. Bez nich byłoby ze 100-150.

Według Wikisłownika, wolnego słownika wielojęzycznego - tryptyk to: wymowa: IPA: [ˈtrɨptɨk], AS: [tryptyk] wymowa. znaczenia: rzeczownik, rodzaj męskorzeczowy. (1.1) szt. dzieło (malarskie, literackie, rzeźbiarskie, filmowe itp.) składające się z trzech części. Zdzisław wie co mówi i pisze, tryptyk to dzieło składające się z trzech części.

  Hamilton,  20/03/2018

@Z. Kostka: Zdzisław wszystko wie. Też mi odkrycie. Moich komentarzy przytoczył 12. I obaj wiecie, że to tryptyk, bo czytacie wiki razem z wymową. Najważniejsze, że nie zawiodłeś swego pana. Będziesz wice premierem ds odsłon..

Brawo, lecz co teraz? Teraz dobijemy do 100 tys. odsłon!

@Zdzisław Sadowski:
Teraz staraj się mnie dogonić. Mam średnią ponad 1130 odsłon na artykuł...-:)))

  Hamilton,  21/03/2018

@Zdzisław Sadowski: teraz napisz "to prawda" w jakimś swoim starym artykule, a Kostka "tak, to prawda" przytaknie swojemu panu. To wzbudzi czyjeś zainteresowanie i będzie kilka odsłon więcej. I tak kilka razy dziennie. Kostka zagłosował, a gdzie reszta rodziny? Pogoń ich do roboty.

  Hamilton,  21/03/2018

@Adam Jezierski: i co z tego ? Przeczytaj tryptyk: "Największe gratulacje należą się Zdzisławowi, który odniósł podwójny (a nawet potrójny) sukces (nawet pomimo tego, że większość jego artykułów nie weszła do „popularnych”), to i tak miał najwięcej artykułów z powyżej 1000 odsłonami, w tym 3,które nawet nie weszły do „popularnych” (a niedawno Hamilton S, wyrzucał mu, że ma tylko jeden artykuł z po ...  wyświetl więcej

  Henear,  21/03/2018

@Zdzisław Sadowski: Na sto tysięcy odsłon to chyba bedzie już platyna!

@Henear: i krzyż żelazny w pepitko z subtelnym dodatkiem tlenków w różnych odcieniach.

@Adam Jezierski: Widzę, że zajrzał pan do artykułu: http://eiba.pl/5 a tam widać wyraźnie, że już pana dogoniłem i przegoniłem. Za ostatnie 13 miesięcy ja miałem średnią 555,9 odsłony na artykuł, pan 443,2 odsłony na artykuł (a więc stało się). Bo nawiązywanie do odległej przyszłości, nie ma teraz sensu. Dziennikarstwo społeczn ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: Zdzisławie, jesteś jak zwykle, wszędzie najlepszy! Osiągnięcie warte nie tylko odnotowania, ale i uczczenia. Brawa na stojąco. Będą ci wbijać szpilki, bo to nie ludzie - to wilki.

@Zdzisław Sadowski: jeszcze raz brawo. Pańskie osiągnięcia zwalają z nóg i stąd ta zawiść. Tak to jest jak miernota chce ściągnąć w dół jednostki wybitnie wybitne swą wybitnością. Niech żyje nam - to ja Hamilton dziennikarz VI klasy. Byłem chory i dlatego nie chwaliłem pana . Mam L4 . Mogę wysłać. Wszystkie statystyki mówią wyraźnie. Zdzisław najlepszy. I nie dociera do tłumoków.

@Zdzisław Sadowski:
Moje odsłony.
- Eioba podaje listę: - "Najpopularniejsze artykuły za ostatnie 7 dni" - dla każdego użytkownika.
Dziś na 3 miejscu mojej listy jest artykuł z 2014 roku.
Jak byś to skomentował?

  Hamilton,  24/03/2018

@Adam Jezierski: niech pan nie żartuje. Eioba się myli. I co z tego. Zdzisław, jest jak zwykle, wszędzie najlepszy! A jego osiągnięcie warte nie tylko odnotowania, ale i uczczenia. I wbijają mu szpilki bo to nie ludzie - to wilki. A prawda jest taka, że Zdzisław, jest jak zwykle, wszędzie najlepszy! A jego osiągnięcie warte nie tylko odnotowania, ale i uczczenia. Zdzisław, jest jak zwykle, wszędzie najlepszy!

I pod tym artykułem dobrana para Hejterów: Hamilton Starszy i Dyl Sowizdrzał sobie pohejtowała! Zgłaszajcie wszystkie przypadki hejtowania tej pary hejterów, musimy wyplenić wszystkich hejterów z eioba.pl. Chcemy normalności na eioba.pl. Hejterzy won z eioby!

@Z. Kostka: tyle pochwał dla pana Zdzisława i taka wdzięczność. Zawiść i zazdrość przez ciebie przemawia, bo to pan Zdzisław jest najlepszy, wszędzie najlepszy, a nie ty. Jak ci nie wstyd.

@Z. Kostka: panie Kostka vel Sadowski dlaczego cię tak rozsierdziły te statystyki. One są do bólu prawdziwe. To jest do sprawdzenia. Najnowsze statystyki 14:12 04-04-2018
Kostka - 652
Sadowski - 625
od 10.02.2017
blyskotka - 760
od 24.05.2017

Gratulacje!

@Kobranoc: 10 tys. odsłon w 27 dni (a w sumie uzyskałem już 80 tys. odsłon, średnia 657,9 odsłony na artykuł), to nie jest źle. I to przy tylko 38 artykułach, które z powodu hejterów (134 odrzucenia, 76 artykułów) weszły do „popularnych”, na 122 art. Cóż, dobre artykuły, bronią się same!

@Zdzisław Sadowski: Cytuję pana Zdziska "A więc nie dość, że wyżej wymienieni są hejterami, to są także złodziejami odsłon, a ponieważ admin (właściciel portalu) zarabia tylko na odsłonach, powinien, zrobić porządek z hejterami".

Właśnie, panie Sadowski, a co pan proponuje adminowi zrobić z takimi plagiatorami jak pan.? Plagiat (łac. plagium, kradzież). Odpisz sobie te odsłony za plagiaty

...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: popraw błąd. Miało być "wiadro gwoździków" - dar stoczniowców. Zdzich jest niereformowalny. Trzeba mu wysłać też stalowy hak by miał sobie czym przybić tablicę z odśłonami na swe wysokie czoło.

@Zdzisław Sadowski: :: dedykacje od twoich odśłóń::
http://tiny.pl/g2crf
http://tiny.pl/g2crjDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska