Login lub e-mail Hasło   

Medialne metody kreowania posłusznej populacji.

Dwa światy, czyli metody dołowania społecznego, w oparciu o działanie mediów. Napewno, zauważyłeś już, że państwo, kościół, urzędy, fundacje, media ... , mają Cię...
Wyświetlenia: 347 Zamieszczono 21/05/2018
div>

Dwa światy, czyli metody dołowania społecznego, w oparciu o działanie mediów.

Napewno, zauważyłeś już, że państwo, kościół, urzędy, fundacje, media ... , mają Cię w dupie, jeśli nie mogą na Tobie zarobić lub pokazać się z Tobą w roli ratowanej patologii społecznej. 

Największe szanse ratunku posiada kotek, szczeniak oraz małe dziecko, dostosowane do wymogów medialne propagandy walki ze "złem" i reklamowej podprogowej papki. 


Rządy, odpowiadają za patologię społeczną, biedę, absurdalną edukacje i różnice kastowe, wpływające na powstawanie instytucji charytatywnych, funkcjonujących za pomocą ukradzionych ludziom pieniędzy, dla kreowania legendy charytatywnych bogów, autorytetów i idoli.

Jednak, pamiętaj : Nie ma instytucji państwa, pieniędzy, rządu i hierarchii, nie ma biedy, kryzysu, głodu i patologii. 

Ta złota reguła, pomoże każdemu narodowi, w walce o wolności i dobrobyt społeczny.

Czy, kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nie mam większej pensji, dlaczego rosną okresowo ceny, dlaczego czujesz się zaniedbany, dlaczego drugi lub trzeci rok, chodzę w tych samych butach, dlaczego mimo podwyżek pensji coraz cześciej żyjesz na kredyt, dlaczego nie stać mnie na remont, zakupy i jedzenie wychodzące poza tablicę Mendelejewa ... ?!

Już ci to tłumaczę.

Teoretycznie, zadajesz sobie pytania retoryczne na, które odpowiedzi znasz, ale boisz się o nich głośno pomyśleć. 

Ale, skoro znasz odpowiedź, dlaczego pozwalasz funkcjonować draniom budującym system podziału, biedy, kłamstwa i strachu.?!

Oto 5 powodów, dla których wyrażasz niemą zgodę na iluzje dyktatury.

Medialne Metody Kreowania Posłusznej Populacji

Musisz wiedzieć, że widz, obywatel, kibic, podatnik ... jest niewolnikiem, czyli frajerem, godzącym się ze strachu, na spontaniczny rabunek, kradzież środków finansowych i naturalnych, utrzymujących elity na wyższym poziomie społecznym, niż obrabowany naród.

MMKPP 1

Najważniejszymi sprawami w państwie fikcji są magiczne finanse. Ważne jest, ile jest w ogóle pieniędzy, ile jest fajnych i potrzebnych rzeczy, które państwo i ty, możecie sobie kupić. 

Jednak, już od rana, telewizja śniadaniowa pokazuje wam zadowolonych celebrytów żyjących na wasz koszt, mogących sobie pozwolić na nowe buty, gadżety, domy, wakacje, drogie perfumy, obiady w restauracjach i beztroski sposób życia.

To samo ma miejsce w prasie, radiu, filmach, reklamach, serialach, filmach dokumentalnych ...

Nikt w tym medialnym świecie nie pracuje, wszyscy symulują prace tańcząc, śpiewając ... śmiejąc się i podpisujac dokumenty, mając za zadanie piętnowanie innych, normalnych frajerów zarabiających grosze, aby brać kredyty na telewizory i patrzeć na cudowne gwiazdy telewizji, polityki ... 

Jak, wygląda twoje życie rodzine, wakacje, wypady w środku tygodnia na małe wakacje i do modnych restauracji aby "pracując" zamieścić w swoim blogu, wpis o modnej sukience za, który znajomi tatusia zapłacą ci 10 tysięcy złotych miesięcznie, a Apple pozwoli ci korzystać z ich laptopa i smartphone'u ... ?!

Ma 15 lat, studiuje i już zarabia, a ty studencie, frajerze nie mający bogatych rodziców, nazwiska ani znajomych ... ?!

Jak, to ma się do twojej marnej wegetacji.?! Jak ty, kreujesz swój luksus za pomocą kredytów, 17 godzinnego dnia pracy i wakacji na kredyt ... ?! 

Działa tu efekt przyssawki, zaczynacie interesować się życiem gwiazd, polityków, celebrytów, powtarzając ich pragnienia w mikroskopijnej skali własnego rozdrażnienia, zdenerwowania, będąc ma skraju depresji i frustracji. 

Jednak życie, cudzym życiem wciąga i przekłada się na zatrzymanie procesów życiowych, destabilizację, która nie pozwala wam kreować własnej legendy i własnego świata. 

Korupcje, romanse, rozwody, sport ..., gwiazd wpływają na wasze życie, a wy, możecie tylko powtarzać promowane aspekty demoralizacji i auto zniszczenia. 

Robię to, bo, tak robią gwiazdy i celebryci, pierdolą się, narkotyzują, piją i balują, więc, robisz to co oni, a nie mówiła ci mama, aby brać przykład należy tylko z dobrych, a nie bogatych i zdemoralizowanych ludzi ...?!

Wierzysz w ich charytatywne działania, ale nie wiesz, że są realizowane za pomocą Twoich pieniędzy.

Ich publiczne, szczęśliwa małżeństwa pozwalające uzyskać jeszcze większe pieniądze, za pomocą waszego zainteresowania ich poczynaniami ... Jesteście frajerami, komentującymi działania swoich bosy i bogów.   

Wyrzuć gazety, wyłącz tv, widzisz, smród śmietnika nadal istnieje, pies nadal sra na waszym chodniku, w autobusie jest nadal tłoczno, a każdy dupek, mający tytuł i wyższe stanowisko, nadal tobą pomiata, pomiata bo pozwalasz na kreowanie utopi hierarchicznego świata ... 

I wiesz co, te wszystkie gwiazdy srają, sikają, mają cellulitis ..., nie mają w sobie za grosz prawdy i kultury, są tylko produktami promującymi system i żyjącymi na wasz koszt. 

Więc, obudź się ze snu o pieniądzach, o dobrym państwie i celebrytach. 

Dopóki, oni nie będą rozmawiali o Tobie i Twojej legendzie, nie masz po co kupować gazet i włączać telewizji.

Dopóki porządny pieniądz, nie zasili właśnie twojej, tylko będzie zasilał statystyczną kieszeń, oznaczać to, będzie, że państwo nadal okrada ciebie z twoich pieniędzy i twojej pracy. 


MKPP 2

Codziennie, media wyjaśniają tobie, gdzie wziąć najlepszy kredyt, który bank pobiera ukryte opłat i kto walczy z wykluczeniem ...

Media was kształtują, pod wymiar fałszywej rzeczywistości, mówią wam co złego się wydarzy jeśli ktoś, komuś nie zapłaci czegoś, tworząc krok po kroku, zaplanowany scenariusz wejścia lub wyjścia z kryzysu ... 

Wszystkie te firmy i banki, realizują od chwili powstania, plan zagospodarowania ludźmi korzystającymi i zatrudnionymi w danej iluzorycznej krainie, odpowiedzialnej za funkcjonowanie całej Narni ... 

Kupujecie leki od bólu głowy, nawet gdy głowa nie boli, aby mieć pewność, że ona nie zaboli. 

Robicie to, bo akcje danej firmy skaczą, znany celebryta bierze popularny lek, a farmaceuci radzą profilaktycznie zażywać wyciąg z piz.y karalucha, bo środek ten, jest rekomendowany przez specjalistów z zakładu zamkniętego imienia braci Kaczyńskich ...

Oduczono kobiety gotować, bo przecież na gotowanie nie ma czasu, w epoce kreowania wolności, niezależności i deprawacji seksualnej. 

Leż, pachnij, pracuj i sprzedawaj się jak dziwka w lokalach i portalach randkowych ... radzą feministki, psychologowie i prostytutki z zakonu świętej chcicy ... 

Bo musisz wyglądać jak dziwka, musisz pracować cały dzień i kreować karierę dla samej siebie.

Dzieci, mąż, kuchnia, czas wolny, wierność ... to jakieś przeżytki, skoro możesz być lesbijką, pracoholiczką i kurwiszonem na pełen etat ... 

Naprawdę, musisz to robić ... :) ?!

To od was głupcy zależy, czy firma będzie pracowała 5 czy 8 godzin, a nawet, czy będzie w ogóle funkcjonowała, i to od was zależy, a nie od hierarchii, państwa, czy szefa ile będziesz zarabiać ... , a, że jesteś głupi/a, dajecie sobą sterować.

Pamiętaj, każdy milioner zbudował swoje bogactwo, na waszej pracy, a jak mu to nie odpowiada, zostawcie go samego, na pewno wszystko zrobi sam ... Bo tak mówi legenda i taka jest siła pieniądza, pamiętasz legendę o królu Midasie, możesz mieć złoto, a mimo to bez ludzi do pracy i bez uczciwego wynagrodzenia, będziesz sam montował swoje produkty ... ?!


MKPP 3

Codziennie, napędzają waszą złość i frustracje, poprzez pozwolenie komentowania zjawisk korupcjogennych, przestępczych, czy symulacji działań zawodowych, będących tylko iluzją pracy.

Możecie komentować, ale nie ingerować w działania, rozmowy, wycieczki, sposób rozdzielania waszych pieniędzy ... Zło triumfuje, a prawo zamyka wam usta i obcina ręce, a bezradności pcha was w kierunku demoralizacji, zazdrości i złodziejstwa na wzór przestępstw państwowych.

Zło okraszone jest publicznym show, ale władze nigdy nie kończą w przeciwieństwie do was, w więzieniach.

Milion razy pokazana afera, traci na ważności i rozmywa się w tłumie cennych wydarzeń artystycznych, sportowych i tragedii zamachów fałszywej flagi. 

 

W ten sposób, frajerstwo staje się obojętne i ignoruje oraz akceptuje wszystkie przekręty i nieprawidłowości.

Frajer, wierzy w różnorakość ugrupowań politycznych, walczących o sprawiedliwość w jego imieniu. :)

Metoda :  ukradł i skorzysta, legitymizuje wykorzystywanie publicznych pieniędzy dla prywatnych celów, i akceptuje powszechne wzburzenie w czasie wpadki, które jest rozmywane, a następnie sprawdza się od czasu do czasu, czy można już uwolnić spod oskarżenia sprawców całej afery.

Całe danie z afer, pieprzy się i soli, pokazuje ludzi w kajdankach, ich skruchę i tragedie, proces leczenia i resocjalizacji, który wpływa na ułaskawienie, uniewinnienie lub wyrok w zawieszeniu ...

Bo władza uczy się na błędach i wie jak modernizować prawo pod swoje wymogi ...


MKPP 4

Codziennie, przez media przechodzą szczegółowe informacje, na temat lichwiarzy, złodziei, bandytów, studentów pobitych przez innych studentów i nauczycieli, o pijanych lub nie odpowiedzialnych kierowcach zabijających pieszych ...

Bo świat, nie jest już bezpieczny, więc trzeba zostawić dziecko w domu aby mogło korzystać z metody MKPP 2 i 3.

Bo przecież, reklamy w internecie pokażą ci gdzie kupić bezpieczne metalowe drzwi, monitoring, pistolet gazowy, gdzie ubezpieczyć siebie, samochód, dziecko, gdzie znaleść partnera życiowego ... , a mimo to i tak rząd i policja, będą mieli wstęp do twojego domu, pieniędzy, myśli i słów. 

Bo jedynym wrogiem państwa i obywatela, jest rząd deprawujący i demoralizujący każdego normalnego człowieka poprzez strach.


MKPP 5

Codziennie, przez media, przetacza się fala krytyki wychodząca od ludzi zaniepokojonych stanem edukacji.

Całość napędzania jest tezą o potrzebie istnienia zreformowanej nauki i antytezą twierdzącą, że utrzymywanie szkół jest bezsensowne. 

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/13/manipulacja-procesem-nauki/

Od razu zostanie włączony program MKPP 1, który pokazuje tzw. gwiazdy, szczególnie kobiety, które poprzez miłość rodziców, sponsorów, były silnie motywowane do nauki i samokształcenia.

Oprócz prestiżowych szkół, kilku kierunków studiów, liczą się także kursy tańca na rurze, stripteasu, gotowania, czy wyjazdy z misjami charytatywnymi, pozwalającymi zrobić sobie kilka zdjeć z umierającymi dziećmi ...

Oczywiście, warto wspomnieć, że i rodzice i oni sami kształcili się za pomocą waszych pieniędzy, bo na to pozwalacie

Warto wspomnieć, że celebryci korzystają z last minute, i wtedy naprawdę podróż na Kubę, Chin, czy Bora Bora, zmieści się w budżecie każdego celebryty zarabiającego 20 tysięcy miesięcznie. 

Posłuchajcie dobrze, te zawody nie istnieją, to są zwykli złodzieje, którzy w realnym świecie, nie mogliby zarabiać więcej, niż pani Krysia z warzywniaka.  

Nie ważne co wymyślisz, ale ważne jest co i z kim to zrobisz. Więc takie firmy jak Google i Facebook, nic nie robią, nic nie produkują, a takie firm jak Apple są siłą napędowa złodziejstwa, niewolnictwa i wyzysku. 

Pracujesz w banku, urzędzie, to chyba mieszkasz w krainie czarów, albo w Narnii, która oferuje ludziom iluzje fetyszu, którego nie ma i który służy podziałowi kastowemu ... 

http://rzadkontraktowy.blogspot.com/2016/03/pieniadz-poczatek-zmian.html

I to według was, jest normalne życie, bo według mnie jest to teatralna wegetacja, na którą godzi się całe społeczeństwo frajerów, niewolników, utrzymujących elity ... ?! 

Celebryci, czytają wam książki, są ekspertami i autorytetami, opowiadają wam bajki, a wy w ich rytmie żyjecie w krainie fantazji.  

Ci, ludzie piszą cudzymi rękami swoje autobiografie, radząc wam jak stać się supermodelkami, gwiazdami ... i adresują te książki do biedaków, aby utwierdzić ich, w ich biedzie, brzydocie i chorobie... 

Błazen, uczy człowieka pracy, jak ma żyć, aby stać się złodziejem i cwaniakiem, aby żyć, nie robiąc nic dobrego dla ludzi.

Bo on tak cudownie śpiewa, ona ma taki piękny tyłek, ale ani śpiew, ani tyłek, ani wystąpienie polityczne, nie nakarmi ludzi i nie da im sensu istnienia. 

Partnerstwo - sitwa - spisek = stan posiadania - rozmazanie = media prywatne, którymi są nawet media publiczne, kreujące i narzucające wam sposób egzystencji oderwanej od życia promowanych elit.

To już nawet, nie jest świadomość społeczna, ale świadomość frajerów, którym wydaje się, że żyją w nowym wspaniałym świecie głupoty. 

Bolą was głowy, dupy i kieszenie ... ?!Witajcie w nowym pięknym świecie kastowości i niewolnictwa.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2037
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1765
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1170
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1082
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1025
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1003
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 346
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 934
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 747
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1075
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 602
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 921
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska