Login lub e-mail Hasło   

Nim kupisz pomyśl!

Stracić pieniądze łatwo,a odzyskać potem bardzo trudno..
Wyświetlenia: 475 Zamieszczono 15/06/2018

Reklama dźwignia handlu czy sztuką robienia biznesu z gówna ? Dobry produkt sam afiszuje,a buble uginają pułki magazynowe zaś ,
konkurencja nie spi- oferuje dostawę do domu , wtedy
reklama dwoi i troi...

, głuchemu pomaga usłyszeć śpiew ptakow , porażonemu zaćmą mozaiką barw . Należę do takich ,nie słyszę świergolenia premiera rządu o poprawie opieki lekarskiej i warunków socjalnch,a tylko widzę jego judaszowski wyraz twarzy i teatrALNE GESTY .

Tracę chyba i rozum -
kupiłem aparat słuchowy, z dwuletnią gwarancją,za 2700 zł !
"Idealnie dopasowany do ucha" stwierdziła uśmiechnięta sprzedawczyni -inkasując łapczywie gotówkę.
Krotce przekonałem,że to gówno prawda , wkładka wypadała z ucha,wykonano więc "wycisk drugiej, przy czym usuwając woskowinę zadrapano wnętrze ucha ,ból odczuwam do dziś.
Druga wkładka , nie tylko wypadała ale szumiała , polecono więc za dwa tygodni zgłosić na kontrolę , fakt ten odnotowano w raporcie serwisowym i oznajmiono,ze ucho musi stopniowo przyzwyczajać do nowej sytuacji.

W wyznaczonym terminie jechałem autobusem na kontrolę słuchu i "idealny"aparat niepostrzeżenie wypadł z ucha,co mogą potwierdzić świadkowie, do trzech razy sztuka więc nie udała.

Prośba o lepsze'ucho',lub zwrot gotówki nabierało mocy biurokratycznej ponad USTAWOWY miesiąc ,a ja nadal widzę w telewizji premiera,a nie słyszę,jak tumani o poprawie opieki socjalnej grup upośledzonych , dostrzegam JESZCZE pomnik Lecha i dziwię się,ze gołębie nie chcą na nim srać.

Firma która mnie "uszczęśliwiła" to Akustica Sp z o.o Abrahama/3.09 Gdańsk,zaś usłużny sprzedawca to Audio Med D. Fiszerowi cz,ul.Wyszogrodzka 1 W-wa,a "idealny aparat" sprzedał .sklep

Spłacam za niego pożyczkę i kiedy widzę uliczne reklamy "słuchu" ,scyzoryk w dłoni otwiera !
Co dalej zadaję sobie pytanie? Pisać do obrońcy konsumenta to jak na Berdyczów,a do boga i prawdy droga daleka...ale 20 czerwca otrzymałem odpowiedz na prośbę -że właściwy dobór aparatu spoczywa na sprzedawcy,niemniej jednak w zaistniałej sytuacji gotowi sprzedać za pośrednictwem firmy Aido-Med po bardzo obniżonej cenie -o ile na to wyrazi zgodę kierownictwo firmy - Dagmaro Fiedorowicz ul. Targować,03-729 Warszawa.
Pukajcie a otworzą- mawiał cudotwórca .Pukałem pod wskazany adres-głucho i ciemno,a telefonu brak.
Mam 85 lat i nie lada problem,spłacam dług za poprzedni aparat,może ksiądz dobrodziej pelę miłości biz niego pod zastaw duszy pożyczy-pomyślałem i do plebani zapukałem.W jakiej sprawie-spytała ,rozłożysta w biodrach gosposia z cycami jak dzwony kościelne? Pożyczyć chciałem-Za rogiem bank rzekła zamykając przed nosem drzwi.

Na miłość bliźniego  głoszoną z ambony nie ma co liczyć, chciałbym jednak słyszeć lasu śpiew i plusk rybek w oczku wodnym .,ale  to tylko  życzeniowe  marzenia,ale od nich zaczyna, i szóstka w dużym lotku

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 1662
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 3143
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 905
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1520
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1168
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 627
14
komentarze: 134 | wyświetlenia: 1943
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1011
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 462
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 881
14
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1413
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 794
14
komentarze: 65 | wyświetlenia: 2888
13
komentarze: 20 | wyświetlenia: 699
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 788
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Chrisso  (www),  13/10/2018

No niby historia dość typowa, bo kupienie bubla nie jest niczym nadzwyczajnym. Fakt, że nie można go zwrócić i otrzymać gotówki wraz z odszkodowaniem za stratę czasu, też nie dziwi. Dlatego dobrze jest kupować u sprawdzonych i polecanych sprzedawców i to zagadnienie dotyczy tak samo aparatów do ucha, jak telewizorów, komputerów czy innych przedmiotów. Np kiedy ktoś kupuje materac do spania, to spr ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska