Login lub e-mail Hasło   

"Miszczowi" odsłon.

Uczestnicy eioba.pl zawsze ekscytowali się rankingiem TOP 30, który niczego nie wyjaśniał, bo liczą się tylko i wyłącznie odsłońy, a nie jakieś nierealne punkty. - cytat Z.Kostka
Wyświetlenia: 1.053 Zamieszczono 07/07/2018

To prawda, kiedyś w czasach mrocznego średniowiecza  niektórzy ludzie  ekscytowali się rankingiem Top30, ale dziś oczy całego świata skierowane są na rankingi pana Kostki. Na świecie istnieją trzy  najbardziej znane agencje:
Moody's Investor Service  *  Standard & Poor's  *  Fitch Ratings
i żadna z nich nie ośmieliłaby się wydać żadnej opinii bez konsultacji z naszym  eiobowym statystykiem, który jako jedyny na świecie posiada dwa poradzieckie kalkulatory walizkowe. Jeden z nich dodaje i odejmuje, a drugi mnoży i dzieli.

Z okazji nadchodzącej nieubłaganie wielkopomnej chwili przekroczenia 100 tysięcy odsłon w twórczości Pana Zdzisława, ja wypalony hejter  ośmielam się na złożenie uniżonych gratulacji i składam życzenia  dalszych sukcesów na niwie ponadczasowej twórczości dla dobra portali krajowych i zagranicznych  i całej naszej  ojczyzny.

Mówiąc prościej - propedegnacja deglomeratywna niechże załamuje się  w punkcie adekwatnej symbiozy pańskich wizji, a przedostatnim ogniwem  tego łańcucha myśli artystycznej niechaj będzie przyćmienie wszystkiego i wszystkich,  by ostatnim jego elementem stał się nacechowany artyzmem finezyjny  paradoks klubu  "Łowcy odsłon kropka Meee".

ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU - niech żyje nam prezes tego klubu. Niech żyje nam.

To byłem ja, Hamilton - hejter III  klasy. Jak miał pan  50 tysięcy odśłóń to nie składałem  gratulacji, bo byłem chory.

Pragnę też uprzejmie donieść Szanownemu Panu, że Kostka, blystkotka, zgred, Juliusz II i kobranoc zawiedli  na całej linii i w ważnych chwilach zapomnieli. I zwrócić uwagę Szanownego Pana, że to ja stoję samotnie  w pierwszym szeregu tych co docenili pański niezaprzeczalny i ponadczasowy talent i  wkład w rozwój  arcyuczciwego światowego dziedzictwa dziennikarstwa obywatelskiego i w rozwój  całej naszej ojczyzny.

Muszę kończyć, bo wzruszenie spowodowane tą wielkopomną chwilą uczyniło me oczy wilgotne od łez.  Jednak są to łzy radości, łzy szczęścia, łzy nadziei,  łzy kapiące na glebę, na której wyrośnie kolejne 100 tysięcy  odśłón  i  jak przewidują analitycy odsłóń  nastąpi to już w 2021 roku. 

Uprzejmie informuję, że ten artykuł uzyskał 0 odśłóń w wiadomosciach24.pl i 0 odśłóń w interia360.pl. Razem 0 odśłóń!.

Na dupelek.pl, pudelek.pl,  plotek.pl i pierdoła.pl  też miał 0 odsłóń. Czyli razem 0 odsłóń! 

Jestem głęboko  przekonany, że taki artykuł  (o takiej ilości punktów i odśłóń) jak ten w poniższym linku Szanowny Pan  napisze już za niespełna  6 milionów lat:

Tekst artykułu

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1283
11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 670
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 750
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1722
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 600
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1096
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 542
7
komentarze: 10 | wyświetlenia: 344
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 714
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 249
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 838
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 834
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 740
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105491
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1194186
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"zawieli" na całej linii to literówka
ale:
Powtarzanie "wielkopomnych" chwil wygląda na efekt beznadziejnego poziomu nauczycieli w szkole, do której wielebny Hamilton kiedyś uczęszczał.

@Adam Jezierski: ha ha ha - Adaśku nie byłem tak zdolny jak ty. W przeciwieństwie od ciebie szkołę podstawową ukończyłem dopiero w wieku 17 lat. Ty w tym wieku uczyłeś już profesorów politechniki fizyki, matematyki, histerii, ekonomii, politologii, filozofii, elektroniki i ustalania kursów walut na giełdzie Forex. A mnie owrzodzonego nie chcieli wypuścić z podstawówki i ukończyłem zaledwie cztery ...  wyświetl więcej

@Hamilton: "W przeciwieństwie od ciebie szkołę podstawową ukończyłem dopiero w wieku 17 lat."
To widać, słychać i czuć, HamskiTonie.

  Hamilton,  10/07/2018

@pokrzywiony: ha ha ha ha ha - zobacz co o tobie pisze sam "miszcz" w swoim artykule:
http://eiba.pl/5
polecam fragment o swołoczy.

@Adam Jezierski: To jego mial na mysli ten ktory wymyslil przyslowie
"uczyl Marcin Marcina, a sam "...........

@zakrawarski: twoje teksty i komentarze aż roją się od błędów i literówek jak u tępego gimnazjalisty i jesteś z tego dumny jak muł na wybiegu dla kozy, a tu z powodu jednej literówki jesteś gotów zrobić aferę Amber Gold. Jak to było?
"Obarczać innych za swoje czyny, czy wymigiwać się od odpowiedzialności jest znamienne dla ludzi o słabej inteligencji. " Gdybyś ty chłopie potrafił zrozumieć chociaż połowę tego co tak bezmyślnie przepisujesz.

  Hamilton,  11/07/2018

@pokrzywiony: jak będziesz tak dużo myślał zostaniesz myśliwym. Myślenie dla ciebie jest niebezpieczne. Przepalisz sobie te 2 ostatnie zwoje w mózgu.

  Hamilton,  12/07/2018

@Adam Jezierski: panie hrabio twierdzenie o powtarzającym się słowie "wielkopomnej" świadczy o tym, że pan hrabia podwójnie widzi. Radzę poluzować krawacik i sprawdzić gumkę w majtkach czy aby nie za ciasna. Brak elementarnej higieny w tym zakresie może spowodować wytrzeszcz oczu. Służba może pana hrabiego pomylić z karpiem i nieszczęście gotowe. Zapewniam pana hrabiego, że udowodnienie arystokratycznego rodowodu na rozgrzanej patelni jest znacznie utrudnione.

Hamilton napisał:
"http://eiba.pl/zccu9
Kajsturek zakamuflowałeś się inteligentnie jak struś łbem w piasek, ale ci dupa wyłazi. Masz klasę. I znów zaczynasz te swoje trele morele. Bez odbioru."

@pokrzywiony:
Widzę, że ham-ilton się uaktywnił, proponuje tutaj przenieść rozmowę ...
Ham-ilton lubi odsłony no więc nie mu rosną ...

  Hamilton,  06/10/2019

@Koriolan: nie zasługuję na taki zaszczyt - aż dwóch sokratesikow eioba w moich skromnych progach. Hahaha - lubicie chłoptasie czerwień, niech się wam czerwieni.

@Pokrzywiony: "może zostaniesz zbawiony ?"
Ja nie potrzebuję zbawienia ... JUŻ jestem zbawiony.
Wynika to z tego,że ...
Bóg tak mnie kocha, iż nie mógł się powstrzymać ...
I mnie stworzył.
.

@Hamilton: "lubicie chłoptasie czerwień,"
He he he ...
Starasz się ukryć sam przed sobą, że punkciki określają Twoja wartość.
Moją - nie ...

@Pokrzywiony: "ja nie mam zamiaru się z swoją miłością, pchać między wieprze. :)"
No ja chcę wypróbować swoją miłość na nich. Po to z nimi gadam.
Złoto nie próbuje się na stole w miłych warunkach. Złoto próbuje się w ogniu.

@Koriolan: hahaha - i ty jesteś tym ogniem i złotem ? Zawiń się w sreberko po gumie do żucia i idź pokazać się na rynek. Weź Mariolka ze sobą by nie czuł się osamotniony w tej swojej miłości. Może przypier*** jakiejś emerytce, bo będzie was dwóch. Hahaha - 'bochaterstwo' chłopina ma we krwi.

@Hamilton: nie zrozumiałeś mnie.
Złotem jest moja miłość a ogniem jesteś Ty i serpo. Atakujecie mnie ale moja miłość czyni mnie niewrażliwym na wasze ataki. Oznacza to, że moja miłość przechodzi próby waszego ognia nienawiści.
Jeżeli stracę cierpliwość lub się zdenerwuje - oznacza, że przegrałem.
Jeżeli wasze ataki niczego we mnie nie zmieniają - oznacza to, iż moja miłość jest sprawdzona, wasze ataki są bez znaczenia, nie jestem wasza ofiarą.

@Koriolan: nie zrozumiałeś mnie. Nie jesteście naszymi ofiarami. Jesteście obaj ofiarami losu.

@Hamilton: widzenie Ciebie i serpico jako kogoś kto może mnie skrzywdzić powoduje, że staje się wasza ofiarą. Nie chce być niczyją ofiarą. Owszem, jesteście heiterami i prawie każdy Twój komentarz to atak ale spudlowany. Twoje ataki na mnie są bez znaczenia tak jak ilość czerwonych punktów czy ilość odsłon. Twoje ataki pokazują tylko ilość Twojej nienawiści w sobie.

@Hamilton: próbujesz swoje ataki nazwać atakami losy. To dość wyraźna megalomania. Potrzebujesz jej - to jej się trzymaj.
Ale czy rzeczywiście potrzebujesz megalomanii ?

@Koriolan: "No ja chcę wypróbować swoją miłość na nich. "
Skoro tak to, próbuj ćwicz, hartuj, co prawda oni mają już od tej miłości mdłości, no ale czego to się nie robi w imię miłości ? :))))))))))))))))

  Hamilton,  06/10/2019

@Koriolan: hahaha - no, zaraz zacznę pisać o sobie z wyższością.

@pokrzywiony: tak, już mają mdłości. Może wyrzucają w końcu tą swoją nienawiść ?
Cóż ...
Ja jestem nieskończony a więc mam nieskończoną cierpliwość.
No chyba, że mi się znudzi :-)))

@Hamilton: cały czas mówisz o swoich punktach z wyższością ...
Więc chyba chciałeś napisać, że będziesz do nas mówił z równością ???

  Hamilton,  06/10/2019

@Koriolan: ciekaw jestem kiedy ci się wreszcie znudzi bleblać o wyższościach. Robisz się już nudny jak zużyty olej z flakami.

@Hamilton: x...
Hamilton, 47 min. temu
"@Koriolan: hahaha - no, zaraz zacznę pisać o sobie z wyższością"

  Hamilton,  06/10/2019

@Koriolan: hahaha - weź sobie zydelek i idź na rynek. Postoisz z wyższością na zydelku i będziesz szybciej kopulował. Bez odbioru bo nudzisz już też z wyższością smerfa Marudy.

@Hamilton: cóż ...
Nie musisz czytać moich komentarzy i pisać do mnie jak Ci się nudzi. Tutaj nikt nikogo nie zmusza do niczego ...

  Hamilton,  06/10/2019

@Koriolan: hahaha - no nie musisz brać zydelka na rynek, możesz postać sobie na głowie jak chcesz. Spadniesz z zydelka i będzie na Hamiltona.

@Hamilton: Tolle też mówi o wirowaniu ...
Ale na samym końcu ...
.
https://youtu.be/UZw6byj2KC8
.

  Serpico,  06/10/2019

@Koriolan:
Ciebie całe życie ktoś atakuje, zaczęło się zdaje się od ataku żony hahahhaa .....................
Podejrzewam że więcej od ciebie usłyszałem słowo kocham cię, kto cię kocha ... nikt ... trochę tolerancji i tyle co możesz mieć, nawet daddy cię prał z tego co pisałeś.

Przecież ty nawet nie prosisz o akceptacje, ty dosłownie wyjesz. "zaakceptujcie mnie błagaaaaammmmm

...  wyświetl więcej

@Serpico: cóż ...
Masz rację ...

@Koriolan: idź na kurs dla pracowników pralni. Będziesz wiedział o wirowaniu jeszcze więcej. I będziesz miał źródło utrzymania.

@Koriolan: jak mówić do ciebie jak równy z równym. Nie wypada tak z kozią bozią. Mariolek potem mnie potępi na wieki wieków w swych ewan_kielniach.

  seta1212,  06/10/2019

Ten art mi umknął .Gratuluję -znakomity persyflaż))

@seta1212: no i u Koriolanka znów przechlapane. Hahaha - zaraz zapluje się 'miłością'.

@Hamilton: e nie ...
Seta już pokazał, że jest dupkiem,nie musi teraz pokazywać, iż jest drugim półdupkiem ...

  Serpico,  07/10/2019

@Koriolan:
"Taptasurmi lub Taptamurti - piekło posągów rozgrzanych do czerwoności. Mężczyźni oraz kobiety, oddając się niedozwolonym, występnym związkom seksualnym, erotomańskim nałogom seksualnym lub tylko rozgrzeszają kogoś z wszeteczeństwa (rozpusty), bici są przez bicze i zmuszani do przyjęcia rozpalonej do czerwoności żelaznej figurki osoby płci przeciwnej w charakterze kochanki czy ko ...  wyświetl więcej

  Serpico,  07/10/2019

@Koriolan:
"Śulaprota, śūlaprota, zUlaprota - piekło przebijania ostrymi włóczniami i grotami. Niektórzy ludzie dają schronienie ptakom i zwierzętom uchodząc za ich zbawców, jednakże potem czynią sobie z oswojonych zwierząt zabawki do swego używania, trzymając na uwięzi w łańcuchach czy klatkach. Niektórzy to samo robią z ludźmi, zdobywając ich zaufanie, a gdy stają się niewygodni, nawet za ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  07/10/2019

@Koriolan: zwymiotowałeś miłością to możesz już iść spać.

  Hamilton,  08/10/2019

@Koriolan: nie wstyd ci pokazywać ciągle, że jesteś półgłówkiem, ćwierćinteligentem i całym dupkiem ?

@Hamilton: spoko luzik ...
Wstyd mam zakryty ...

@Koriolan: zakryłeś chyba niedawno, bo nie zauważyłem.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska