Login lub e-mail Hasło   

"Miszczowi" odsłon.

Uczestnicy eioba.pl zawsze ekscytowali się rankingiem TOP 30, który niczego nie wyjaśniał, bo liczą się tylko i wyłącznie odsłońy, a nie jakieś nierealne punkty. - cytat Z.Kostka
Wyświetlenia: 640 Zamieszczono 07/07/2018

To prawda, kiedyś w czasach mrocznego średniowiecza  niektórzy ludzie  ekscytowali się rankingiem Top30, ale dziś oczy całego świata skierowane są na rankingi pana Kostki. Na świecie istnieją trzy  najbardziej znane agencje:
Moody's Investor Service  *  Standard & Poor's  *  Fitch Ratings
i żadna z nich nie ośmieliłaby się wydać żadnej opinii bez konsultacji z naszym  eiobowym statystykiem, który jako jedyny na świecie posiada dwa poradzieckie kalkulatory walizkowe. Jeden z nich dodaje i odejmuje, a drugi mnoży i dzieli.

Z okazji nadchodzącej nieubłaganie wielkopomnej chwili przekroczenia 100 tysięcy odsłon w twórczości Pana Zdzisława, ja wypalony hejter  ośmielam się na złożenie uniżonych gratulacji i składam życzenia  dalszych sukcesów na niwie ponadczasowej twórczości dla dobra portali krajowych i zagranicznych  i całej naszej  ojczyzny.

Mówiąc prościej - propedegnacja deglomeratywna niechże załamuje się  w punkcie adekwatnej symbiozy pańskich wizji, a przedostatnim ogniwem  tego łańcucha myśli artystycznej niechaj będzie przyćmienie wszystkiego i wszystkich,  by ostatnim jego elementem stał się nacechowany artyzmem finezyjny  paradoks klubu  "Łowcy odsłon kropka Meee".

ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU - niech żyje nam prezes tego klubu. Niech żyje nam.

To byłem ja, Hamilton - hejter III  klasy. Jak miał pan  50 tysięcy odśłóń to nie składałem  gratulacji, bo byłem chory.

Pragnę też uprzejmie donieść Szanownemu Panu, że Kostka, blystkotka, zgred, Juliusz II i kobranoc zawiedli  na całej linii i w ważnych chwilach zapomnieli. I zwrócić uwagę Szanownego Pana, że to ja stoję samotnie  w pierwszym szeregu tych co docenili pański niezaprzeczalny i ponadczasowy talent i  wkład w rozwój  arcyuczciwego światowego dziedzictwa dziennikarstwa obywatelskiego i w rozwój  całej naszej ojczyzny.

Muszę kończyć, bo wzruszenie spowodowane tą wielkopomną chwilą uczyniło me oczy wilgotne od łez.  Jednak są to łzy radości, łzy szczęścia, łzy nadziei,  łzy kapiące na glebę, na której wyrośnie kolejne 100 tysięcy  odśłón  i  jak przewidują analitycy odsłóń  nastąpi to już w 2021 roku. 

Uprzejmie informuję, że ten artykuł uzyskał 0 odśłóń w wiadomosciach24.pl i 0 odśłóń w interia360.pl. Razem 0 odśłóń!.

Na dupelek.pl, pudelek.pl,  plotek.pl i pierdoła.pl  też miał 0 odsłóń. Czyli razem 0 odsłóń! 

Jestem głęboko  przekonany, że taki artykuł  (o takiej ilości punktów i odśłóń) jak ten w poniższym linku Szanowny Pan  napisze już za niespełna  6 milionów lat:

Tekst artykułu

Podobne artykuły


16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 860
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 780
13
komentarze: 10 | wyświetlenia: 934
13
komentarze: 6 | wyświetlenia: 826
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2280
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 629
12
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1412
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 705
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 675
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 787
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 802
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 811
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 623
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"zawieli" na całej linii to literówka
ale:
Powtarzanie "wielkopomnych" chwil wygląda na efekt beznadziejnego poziomu nauczycieli w szkole, do której wielebny Hamilton kiedyś uczęszczał.

@Adam Jezierski: ha ha ha - Adaśku nie byłem tak zdolny jak ty. W przeciwieństwie od ciebie szkołę podstawową ukończyłem dopiero w wieku 17 lat. Ty w tym wieku uczyłeś już profesorów politechniki fizyki, matematyki, histerii, ekonomii, politologii, filozofii, elektroniki i ustalania kursów walut na giełdzie Forex. A mnie owrzodzonego nie chcieli wypuścić z podstawówki i ukończyłem zaledwie cztery ...  wyświetl więcej

@Hamilton: "W przeciwieństwie od ciebie szkołę podstawową ukończyłem dopiero w wieku 17 lat."
To widać, słychać i czuć, HamskiTonie.

  Hamilton,  10/07/2018

@pokrzywiony: ha ha ha ha ha - zobacz co o tobie pisze sam "miszcz" w swoim artykule:
http://eiba.pl/5
polecam fragment o swołoczy.

@Adam Jezierski: To jego mial na mysli ten ktory wymyslil przyslowie
"uczyl Marcin Marcina, a sam "...........

  Hamilton,  11/07/2018

@zakrawarski: twoje teksty i komentarze aż roją się od błędów i literówek jak u tępego gimnazjalisty i jesteś z tego dumny jak muł na wybiegu dla kozy, a tu z powodu jednej literówki jesteś gotów zrobić aferę Amber Gold. Jak to było?
"Obarczać innych za swoje czyny, czy wymigiwać się od odpowiedzialności jest znamienne dla ludzi o słabej inteligencji. " Gdybyś ty chłopie potrafił zrozumieć chociaż połowę tego co tak bezmyślnie przepisujesz.

  Hamilton,  11/07/2018

@pokrzywiony: jak będziesz tak dużo myślał zostaniesz myśliwym. Myślenie dla ciebie jest niebezpieczne. Przepalisz sobie te 2 ostatnie zwoje w mózgu.

@Adam Jezierski: panie hrabio twierdzenie o powtarzającym się słowie "wielkopomnej" świadczy o tym, że pan hrabia podwójnie widzi. Radzę poluzować krawacik i sprawdzić gumkę w majtkach czy aby nie za ciasna. Brak elementarnej higieny w tym zakresie może spowodować wytrzeszcz oczu. Służba może pana hrabiego pomylić z karpiem i nieszczęście gotowe. Zapewniam pana hrabiego, że udowodnienie arystokratycznego rodowodu na rozgrzanej patelni jest znacznie utrudnione.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska