Login lub e-mail Hasło   

Stracić słuch łatwo,a odzyskać trudniej

Sprawiedliwości jak wiatru w polu szukać
Wyświetlenia: 1.075 Zamieszczono 07/07/2018

Reklama nie  dźwignia handlu ,a sztuką robienia biznesu z gówna ! Dobry produkt sam afiszuje,a buble  reklamuje Naprzykrzy kład  ble   głuchemu słyszenie śpiewu ptaków ., świergolenia premiera rządu o poprawie opieki socjalnej

 dla niepełnosprawnych   itp 

 widzę  go jak gestykuluje miłość bliźniego i żegna przed o.Rydzykiem ,ale te święto jebliwe GESTY  ,kiedy ledwie słyszę.  mam w dup

 - , kupiłem     jednak  aparat słuchowy ,za 2700 zł ! "Idealnie dopasowany do ucha" rzekła sprzedawczyni -inkasując gotowię. Krotce przekonałem,że to gówno prawda , wkładka wypadała z ucha,wykonano więc "wycisk drugiej, przyczyn usuwając woskowinę zadrapano wnętrze ucha ,ból odczuwam . Druga wkładka , nie tylko wypadała ale szumiała , polecono więc za dwa tygodni zgłosić na kontrolę słuchu, fakt ten odnotowano w raporcie serwisowym i oznajmiono,ze ucho musi stopniowo przyzwyczajać do nowej sytuacji. W wyznaczonym terminie jechałem autobusem i "idealny"aparat niepostrzeżenie wypadł z ucha,co mogą potwierdzić świadkowie, do trzech razy sztuka więc nie udała. Prośba o lepsze'ucho',lub zwrot gotówki nabierało mocy biurokratycznej ponad USTAWOWY miesiąc ,a ja nadal widzę w telewizji premiera,a nie słyszę,jak bredzi o poprawie grup grup upośledzonych , dostrzegam jednak mimo zacmy pomnik Lecha i dziwię się,ze gołębie nie chcą na nim srać. Firma która mnie "uszczęśliwiła" to Custurica Sp z o.o ul.Abrahama1A/3.09 Gdańsk,zaś usłużny sprzedawca to Audio Med D. Fiszerowicz,ul.Wyszogrodzka 1 W-wa,a "idealny aparat" sprzedał .sklep Spłacam za niego pożyczkę i kiedy widzę uliczne reklamy "słuchu" ,scyzoryk w dłoni otwiera ! Co dalej zadaję sobie pytanie? Pisać do obrońcy konsumenta to jak na Berdyczów,a do boga i prawdy droga daleka.. 20 czerwca otrzymałem jednak odpowiedz -że właściwy dobór aparatu spoczywa na sprzedawcy,niemniej jednak w zaistniałej sytuacji gotowi sprzedać za posrednictem firmy Adio-Med po bardzo obniżonej cenie -o ile na to wyrazi zgodę kierownictwo firmy - Dagmaro Fiszorowicz ul. Targowa69,03-729 Warszawa. Pukajcie a otworzą- mawiał zbawiciel świata .Pukałem pod wskazany adres-głucho i ciemno,a telefonu brak. Mam 85 lat i nie lada problem,spłacam dług za poprzedni aparat, a emeryturka za dyza by zdechnąć,a za mała by jeszcze kopic kolejny bubel, może ksiądz dobrodziej pełen miłości bizniego pod zastaw duszy pożyczy-pomyślałem i do plebani zapukałem.W jakiej sprawie-spytała ,rozłożysta w biodra gosposia z cycami jak dzwony kościelne? Pożyczyć chciałem-Za rogiem bank rzekła zamykając przed nosem drzwi.Na milość blizniego nie ma co więc liczyć, chciałbym jednak słyszeć lasu śpiew i plusk rybek w oczku wodnym- marzenia,ale od nich zaczyna,nawet szóstka w dużym lotku!

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1207
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 724
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 935
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1403
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1613
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1328
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1324
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1572
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 727
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 742
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1114
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 546
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 921
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Tak na marginesie chciałbym się zapytać, czy ten cholernie drogi aparat jak był prawidłowo włożony do ucha to pomagał dobrze słyszeć ? Z tego co pamiętam to został zgubiony, przez nieprawidłowe mocowanie do ucha, dobrze pamiętam ?
Z odzyskaniem aparatu to spory problem ( nikt nie chce płacić za coś co zostało zgubione, a każdy chce na takich zarabiać ), ale pewne opisane doświadczenia mogą ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Choć czasem lepiej nie słyszeć, po jaką cholerę ma mi ktoś głupotę do łaba pchać ? ... ;)

@pokrzywiony:

@pokrzywiony: Uważasz,że to moja wina/

@Szymon Bachir: przecież napisałem
"ale pewne opisane doświadczenia mogą pomóc lepiej zbudować taki aparat tak by wspomniana jego wada została z czasem usunięta. "
, więc dlaczego myślisz że myślę ?

Uważam że wciągnięto Cię w pułapkę, jakie są zastawiane na starszych ludzi dla zarobku. :(
...
Dawniej tak sobie radzono z niedosłyszeniem:

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Jesteś wielki,dziękuje za wspaniałe melodie,pozdrawiam

@Szymon Bachir: Jak dobrze słyszysz na słuchawkach z komputera to może poszukać jakiś tani aparat słuchowy który spełni swoją rolę, a w razie utraty nie będzie tak serce bolało ?
Szperałem dziś po internetach i znalazłem nawet w cenie 149 zł, choć na zdjęciach wszystko fajnie wygląda ale można wypytać znajomych którzy używają takich aparatów jak słychać i czy można posłuchać, a wtedy się zd ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Rozważę propozycje,a tym czasem serdeczne dzięki mianuję cie swoim ministrem zdrowia!Pozdrawiam,

@Szymon Bachir:
"mianuję cie swoim ministrem zdrowia!"
...
Uchowaj Boże, żadnego nadziewania mnie na "świecznik", wolę nadal przebywać na pachnących i wypełnianych muzyką świerszczy łąkach, puszczając swego Ducha wolno w bezkresie Bożej mądrości. ;)
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz

@pokrzywiony:
Puść go choć raz na szybko, niech poczuje adrenalinę.Za 150 zł to sobie możesz kupić słuchawkę do telefonu, a nie aparat słuchowy.Z Lidla jeszcze za 50 zł, gratulacje, przecież to się sp.. w ciągu dwóch miesięcy.

Minister zdrowia leczy na bożej łące, całkiem niezły pomysł.

katol

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
Aparaty słuchowe są dostosowywane indywidualnie, panie dobra rada, to jak ktoś da swój komuś z inną wadą, to jeszcze może tą wadę pogłębić, to tak jakbyś zaczął nosić czyjeś okulary, albo szkła kontaktowe.

@SerpicoLightVersion: Więc twoja rada jest taka. Wziąć kredyt na kolejny aparat i najprawdopodobniej zgubić go po raz kolejny, narażając się na powtórkę z "rozrywki" ?, bo sposób jego mocowania jest wadliwy. Wtedy być może wady słuchu nie pogłębi, ale dostanie zawału. Widać żeś "uświcuny".
Wiem według jakich kryteriów są dobierane aparaty słuchowe do wady słuchu.
Opisany problem wska ...  wyświetl więcej

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
Mam na tyle, że mój ojciec miał dwa już z tej samej firmy, jeden się po prostu zużył.No tak z moim ojcem było, dobierają, pierwszy był robiony z "formy" drugi kilka sztuk było dopasowywane.
Może, gdyby mój ojciec dał swój komuś, o to szło.To akurat ty nie masz.

KATOL

@SerpicoLightVersion: Pan Szynom nie jest twoim ojcem i nie stać go na kilka indywidualnie dopasowywanych aparatów słuchowych, tak by nabić kieszenie jakiejś nieudolnej firmie handlującej aparatami słuchowymi.
Ps. Są takie aparaty które można przekazać, wystarczy tylko w nich przeprogramować charakterystykę i tyle.

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
No nie jest, na szczęście, pan Szymon opisał problem chaotycznie i wynika z tego niewiele, jak to może spaść, nie wiem.
http://www.audiomed.com.pl/s/49/telecare
Bardziej kompleksowa opieka, niż tam gdzie mój ojciec robił, cena podobna, choć owszem były droższe niż 3 tysiące.

Co ma Rydzyk do apartu słuchowego ? Niewiele.

@SerpicoLightVersion: A co "KATOL" i po co napisałeś to słowo ?
Ciekawe jak ty będziesz opisywał taką sytuacje, kiedy będziesz miał na karku 85 lat ?
Sytuacja jest dobrze opisana, wystarczy uważnie poczytać. A ty jak zwykle czepiasz się wszystkiego czego nie rozumiesz i krytykujesz, tylko nie swoich zdolności do rozumienia.
Zamiast wyszukiwać "haków" naucz się rozumieć informacje jakie otrzymujesz.

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
Jesteś katolem, non stop piszesz o Bogu, katol i koniec.
Po pierwsze jest jednostronnie opisana, po drugie nie sądzę bym dożył 85 lat, mój ojciec ma 90, jest negatywnie nastawiony do Rydzyka, PIS itd, niemniej znacznie bardziej składny, no na pewno nie miesza tak tematów.
p.s.
Poza tym jakieś szanse załatwienia tego są pewnie, nawet gdyby to była wina pana ...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Muzułmanie też gadają o Bogu, a katolikami nie są, ŚJ też katolikami nie są, do tego dochodzą Protestanci, Adwentyści i jeszcze cała masa ludzi wierzących w swoim przekonaniu, a nieutożsamiających się z żadnymi religiami. Napisałeś do mnie "KATOL" bo chciałeś mnie obrazić pinczerku i tym znowu wyszedłeś na durnia. A skoro już wspomniałeś o katolikach, to wiedz że wśród katoli ...  wyświetl więcej

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
Nie, napisałem katol, bo sobie robię jaja hahaahahaah ...ale fakt faktem że piszesz więcej o Bogu, niż katole o nim mówią, cały czas funkcjonuje ci w "świadomości", z drugiej strony się z nich naśmiewasz.
No nie są i do całej bandy nie dociera, że gdyby nie było katolicyzmu, to ich także by nie było.
Świstak, główny "katol" eioby, nie napisał tyle razy Bóg i Jezu ...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Dla mnie Bóg jest Świadomością, mogę zamiast słowa Bóg używać słowa Światomość, a ty i tak tego nie zrozumiesz nawet gdybyś miał żyć 1000lat.

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
Uciekasz w pojęcie Boga od rzeczywistości i tyle, tak postępują "katole" czyli ci z których się teoretycznie naśmiewa Zakrawarski razem z tobą.Poza tym przewija ci się Biblia.

@SerpicoLightVersion: Głupi jesteś, jak mogę uciekać w pojęcie Boga od rzeczywistości skoro to Bóg ustanowił rzeczywistość ? To ty uciekając od pojęcia Boga uciekasz od rzeczywistości w swoje imaginacje.

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
Mhm, koleś który przeczytał z "beletrystyki"i tylko Biblię, naśmiewa się z katolików, następnie stwierdza że jest dużo wykształconych, a na sam koniec ktoś jest głupi.
Okay, nie zmienia to że oddychasz tym, dlatego że jesteś chłopkiem roztropkiem, co jest niezmienne, stale i stabilne.Tak jak to że zawsze się zakopiesz po uszy.

@SerpicoLightVersion: Nie naśmiewam się z katolików, znowu wstawiasz swoje konfabulacje pinczerku.
No tak ale pojęć z poziomu wiary pinczerkowi się nie da wyjaśnić, chcesz kosteczkę, a może patyczek ci rzucić ?

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
A co robisz pod artami Zakrawarskiego? Nie wspierasz ? Wspierasz i ci się "podoba". Zabawne że raz się do niego rzucałeś, a raz się chichrasz.
Nie bądź taki rozrzutny i nie rzucaj sobą :) i lepiej się martw o swoje 85 lat, o ile dożyjesz to będziesz już tak zdziwaczały, że ciężko mi sobie to wyobrazić.

  Serpico,  09/07/2018

@pokrzywiony:
"masa ludzi wierzących w swoim przekonaniu, a nieutożsamiających się z żadnymi religiami."
Ten zestaw jest chyba najgorszy, miksy fizyki kwantowej z Biblią, kosmitami, a na sam koniec czakry i reinkarnacje na wakacje. Oczywiście w większości przypadków przewija się Biblia.

Prawie byś spowodował dalszą utratę słuchu starszej osoby, gdyby skorzystała z twoich rad

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: DZIĘKUJĘ

@SerpicoLightVersion: proszę o konkrety

@SerpicoLightVersion: brawo-dzieki

  Serpico,  10/07/2018

@Szymon Bachir:
Konkretnie to firma prywatna, nie ma związku z premierem, ani Rydzykiem, konkretnie ma pan wybór firmy.
O jakie konkrety jeszcze panu chodzi ? Da się to pewnie jeszcze załatwić, ale gwarancji że pan załatwi nie ma.
p.s.
Jakby pan napisał artykuł o samej sprawie aparatu, po kolei, można wtedy coś doradzić.To co doradza panu Krzywy, dla mnie jest śmieszne, nie można używać czyjegoś aparatu, a te najtańsze to chłam.

@pokrzywiony: ale nie ładnie kogoś nazywać głupim za odmienna interpretacje,to ja jestem wtedy idiotą do protegi entej

@SerpicoLightVersion: święta prawda

@pokrzywiony: wszystkie religie monoteistyczne maja podobne założenia zmierzające do zniewolenia wiernych...temat rzeka,osobiście uważam ,że polski katolicyzm dorównuje w wydaniu rydzyk owym islamowi

@Szymon Bachir: Nazywanie kogoś "KATOLEM" tak dla jaj, jest mniej elegiackie od nazywania głupka po imieniu.
Niestety są takie jednostki które nie potrafią się niczego uczyć, jedyna możliwość jaka pozostaje to behawioralna tresura. Wtedy i psa da się ułożyć.

@Szymon Bachir: "święta prawda"
Tylko co z tego ?
https://www.youtube.com/watch?(...)YpcubSs

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Ile tu jesteś ? 8 lat ? Tyle ? Tyle gadasz o Bogu, Biblii, Jezusie, non stop, "katole" z których się śmiejesz tyle nie gadają. Wszystkie związki wyznaniowe które wymieniłeś, opierają się na Biblii, bez katolicyzmu, by jej nie było.

Wszystkie korzystają z różnych przywilejów dla grup wyznaniowych, bez tych przywilejów by ich nie było.

A system rentowo-emerytalny

...  wyświetl więcej

@Szymon Bachir: Niestety powinniśmy zrozumieć na czym opiera się skuteczność oddziaływania religii w wyrywaniu z ludzi Ducha. ?
Bez tego zrozumienia będziemy mogli sobie gadać kolejne tysiąc lecia i rozlewać przy tych dyskusjach krew.
Obecnie w naszym kraju szykuje się powrót do przeszłości. :(

@SerpicoLightVersion: Gdyby gospodarka była mądrze zarządzana, to większość tych co pobierają renty czy emerytury woleli by pracować na miarę swoich możliwości. No ale cóż trudno z debilami nie da się dojść do porozumienia.

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Jak panu Bachirowi, wróci Duch, to mu się aparat naprawi, ewentualnie ten Duch, będzie zabiegał o zwrot przynajmniej części pieniędzy, tyle podejrzewam się da zrobić, przy dobrych wiatrach.

No oczywiście, operowanie ogólnikami, część tysięczna, najlepiej jakby lektyki na szkolenia dodatkowe państwo przysyłało.

Na pewno spędzenie 4 lat z ŚJ pijąc herbatę i jedzą

...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Pan Szymon ma 85 lat życia ile jeszcze z życia ma poświęcić na pałowanie się z nierzetelną firmą ? ..., a tym czasem życie leci bez możliwości prawidłowego słyszenia i funkcjonowania.
Procesy przed naszą temidą i procedury wyjaśniające trwają latami. Więc zastanów się o czym ty bredzisz.

@Szymon Bachir: Tak na marginesie zapytam czy zrobiono Ci audiogram ?
Taki wykres charakterystyki słuchu
https://www.e-audiologia.pl/re(...)zny.gif
Na tej strony można znaleźć pewne podstawy którymi należy się kierować przy diagnozowaniu ubytku słuchu.
https://www.e-audiologia.pl/in(...)tonalna

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Pieprzysz bez sensu, inaczej się nie da.Firma funkcjonuje już 20 lat.Tyle akurat lat jesteś wsiąknięty na stałe w analizowanie 4 linijek Biblii, dzień w dzień i się wziąłeś za doradzanie.

@SerpicoLightVersion: Da się wystarczy odpowiednia aplikacja pod androida z equalizerem i słuchawki na uszy.
Co prawda nie jest to komfortowe rozwiązanie, ale umożliwia poprawę słuchu.
Z tym że najpierw zalecałbym udanie się do laryngologa na konsultacje i zrobienie profesjonalnego audiogramu, na podstawie którego będzie wiadomo jak poustawiać equlizer. Z opisów wynika że trafił na partaczy chcących zarobić.

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Jedź do pana Szymona i załatw za niego, znasz się, pójdzie jak z płatka, albo puszczaj mu śpiewy ptaków, zadawaj kretyńskie pytania i opowiadaj o Duchu, śpiewie świerszczy oraz Bogu.
Chodziło że nie da się w tej chwili inaczej załatwić.

No ale tak robią, najpierw firma, firma daje skierowanie do laryngologa.

Jedź , przeprowadź szkolenie z androida 85 latkowi. powodzenia.

@SerpicoLightVersion: To Pan Szymon najlepiej wie jakimi możliwościami dysponuje i czy mu moje "kretyńskie" pytania czy odpowiedzi mogą w jakiś sposób pomóc. A ty jak zwykle lubisz się wpierdalać w rozmowy nie mając nic sensownego do powiedzenia, powiedziałeś wyjaśniłem że to co podpowiadasz nie ma w tej sytuacji sensu.
...
"No ale tak robią, najpierw firma, firma daje skierowanie do ...  wyświetl więcej

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Jak to nie mam ? Doszedłem do wniosku że jesteś idealny i jedziesz do pana Szymona mu pomóc. Kiedy masz czas ?
Mój ojciec ma 90 lat, aparat i taka była procedura, jak u tysięcy ludzi i działa.

To kiedy jedziesz ?

Jesteś kretynem, poważnie idiota.

Eksperymentuje hahaah .... na tobie powinni, tylko że już nie ma na czym haahhaa ........

@SerpicoLightVersion: Potrafisz jedynie szczekać, ale jak przychodzi znaleźć jakieś rozwiązanie to potrafisz jedynie obrażać i pisać że inaczej niż piszesz się nie da. Dlatego jesteś bezmyślnym kundelkiem szczekającym w nadziei że ktoś podrzuci ci jakąś kosteczkę, albo się z tobą pobawi rzucając patyczek.

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Zaraz zrobisz z doboru aparatu słuchowego, eksterminację ludzi.Tak się zastanawiam czy ty potrafisz cokolwiek załatwić i mi wyszło że jak cię wysłać po bułkę, to przyniesiesz jabłka.
Na tyle myślącym pól menelu, że żeby pogrzebać w kuble, tu gdzie mieszkam, musiałaby cię ochrona wpuścić.

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:

"Teoria a praktyka

Tyle teorii od producenta. Jak jest naprawdę? Po sprawdzeniu aplikacji na trzech różnych urządzeniach wniosek jest jeden: żadne wzmocnienie nie następuje. W przypadku cicho włączonego telewizora słychać było go jeszcze ciszej, a odgłosów z drugiego końca pokoju nie było słychać wcale. Próby wygłuszenia pozostałych dźwięków otoczenia graficznym korek

...  wyświetl więcej

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Niewidzialna ręka rynku, podstawiła ci nogę, wywaliłeś się na ryj w trawę i słuchasz świerszczy, a Bóg ma cię w dupie :), tak to wygląda realnie.

@pokrzywiony: JESTEM W TWOIM GRONIE I SŁUCHAM JAK TRAWA ROŚNIE,A LASY ŚPIEWAJĄ,POZDRAWIAM

@SerpicoLightVersion: TYZ PRAWDA

@pokrzywiony: ZROBIONO.LARYNGOLOG ZAAKCEPTOWAŁ, FUNDUSZ ZDROWIA ZREFUNDOWAŁ IM 700 ZL

@Szymon Bachir: Kurcze przykro mi że nie mogę Ci pomóc, mogę jedynie być z Tobą tak byś nie czuł się osamotniony :( Ja jeszcze ciągle na tyle ile to możliwe zmagam się z swoimi dysfunkcjami i nie lubię jak ktoś mi je wytyka dla zabawy.
Do Twojego tytułu od siebie bym dodał:
"Stracić słuch łatwo,a odzyskać trudniej" ... z młodością i sprawnością jest tak samo, a protezą nie zastąpi. ...  wyświetl więcej

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Co ty nie powiesz, tak się zmagasz ?:
http://eiba.pl/5
Nie widzę wózka ? Zgubiłeś ? Widzę kolesia który jakby normalnie może stać, siedzieć z browarem też może.
Super, cieszę się, panie "zmagający"

@SerpicoLightVersion: I co teraz chcesz się licytować na upośledzenia, głupio myślisz i gówno wiesz. Wyzywaniem i obrażaniem ludzi na forach publicznych niczego nie zyskujesz tylko tracisz, ale wytłumaczyć sobie tego nie dajesz, boś głupi.

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
No, no, teraz to ja wiem, wcześniej "kupowałem" te twoje łzawe historie, ty nie jesteś dysfunkcyjny, tobie wygodnie takim być, tak jak wygodnie ci jest p... w kółko o Biblii i Jezusie, prawach bożych i ptaszkach.

Z pajacem nie mam się o co licytować.

@SerpicoLightVersion: Ja z tego co robię coś mam, a ty robisz co chcesz i otrzymujesz zapłatę za to co robisz.

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
No widzę widzę, wypracowałeś sprawność, po "ciężkich" przeżyciach, już nawet stoisz, to coś.
Pajac, morda pełna frazesów, rozpłakany jak trzeba, tyle, batonie i takie coś jak ty nie będzie mi ubliżać.
Zarabiam, nie jestem na garnuszku państwa, na które jeszcze pluje, zrozumiałeś wszo ?

@SerpicoLightVersion: Właśnie widać jak pracujesz, obrażając i prowokując ludzi na eiobie.
Ciekawe ile ci za to płacą i kto ci płaci ?

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Kosmici z Alpha Centauri,sam zaczynasz ćwoku obrażanie, ile będę czytał od menela że jestem psem i gównem ?
Zalej się łzami że niewidzialna ręka rynku złapała cię za kołnierz., a niewidzialna noga kopnęła w dupę i wylądowałeś akurat w Płaskiej z browarem w łapie, a nie gdzie indziej.

@SerpicoLightVersion: " ile będę czytał od menela że jestem psem i gównem ? "
Tak długo i tyle aż się nauczysz szacunku do ludzi, bydlaku.
A gówno i psa to sam z siebie zrobiłeś, otrzymujesz to na co zapracowałeś.

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
Za co mam do ciebie mieć szacunek ? Za co ? Za jęczenie, za płacze, za pisanie bzdur, za śpiew ptaków, za twoje dysfunkcje, które w zasadzie ci nie przeszkadzają w niczym. Za co ?
Jedna rzecz godna w tobie szacunku ? Znajomość Biblii ?

Chyba cię posrało już na głowę do końca, równie dobrze jakiś menel grzebiący w kuble mógłby mi zarzucić brak szacunku.

  Serpico,  10/07/2018

@pokrzywiony:
"Sąsiad robi remont i używa wiertarki udarowej, a je sobie siedzę z słuchawkami na uszach i słucham ...
https://www.youtube.com/watch?(...)VG4Xm0o
... i mam to gdzieś. "
Boże ... o mój Boże ... co za okropny los ... jeszcze musisz się zmagać z sąsiadem słuchając śpiewu ptaków na słuchawkach ..........
Pod ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  11/07/2018

@pokrzywiony: a co z zasiłkami dla takich jak ty? Musiałbyś też włożyć swe dwie lewe ręce pod prasę i eioba byłaby uboższa o twoje czerwone komentarze. Przynajmniej ktoś by ci za coś pożytecznego płacił.

  Hamilton,  11/07/2018

@pokrzywiony: ha ha ha ha - a mógł grzeczniej np. "pokrzywiony ty szmato pies cię dup...ć nie chce", albo "debilu, gnoju, bydlaku"., "faszysto, morderco, złodzieju, oszuście itp". Ale nie, taki grzecznie do człowieka nie podejdzie tak jak ty. Taki cham i hejter napisze naszemu biednemu, ugrzecznionemu i krzywemu Maniusiowi "katol". Też jestem oburzony. Co za brak kultury. Maniuś przyjmij wyrazy współczucia i ubolewania. Cierpię razem z tobą.

@Hamilton: ble,ble, ble ... Płyta ci się zdarła HamskiTonku.

  Hamilton,  11/07/2018

@pokrzywiony: ha ha ha ha - zamiast jak ty grzecznie "Bydlaku, faszysto, morderco, pierdolona szmato" to takie "HamskiTonki" od razu z grubej rury "katolu". Ha ha ha ha - po to by c dowalić, zgnębić, pozbawić czci i wiary, honoru. Skąd ty bierzesz te siły do walki z chamstwem.? Nie wiem. Ja bym się dawno załamał, a ty pierdzisz dalej.

  Hamilton,  11/07/2018

@pokrzywiony: ja już nie wiem jak z tobą postępować. Taki jesteś delikatny i wrażliwy. Niosę te twoje kaganki kultury "pierd...szmato, debilu, kabotynie, gnoju, bydlaku, morderco, faszysto, złodzieju itp" to się obrażasz. Jak nie noszę i nie propaguję to też się obrażasz, słuchasz śpiewu świerszczyków na youtube i oglądasz świerszczyki z psami pod kołderką by mieć dalsze inspiracje kulturalne w walce z chamstwem. Musisz się na coś zdecydować aniołku.

  Hamilton,  11/07/2018

@pokrzywiony: behawioralna tresura jest za darmo pod warunkiem, że będziesz miał 3333 komentarze w ciągu roku na eioba. Jesteś blisko spełnienia marzeń. Będę ci wysyłał suchą karmę z dodatkiem wołowiny. Będziesz zadowolony, bo ma zapach bydlaka z taką delikatną nutką faszysty, złodzieja i mordercy. Akurat coś dla ciebie. Szczepienia też są za darmo. Nie przegap okazji.

Gurgaon is a place which is also known as the hub of commercialization and also where all the fun starts http://www.24x7girlsservices.in/
http://www.24x7girlsservices.i(...)scorts/
http://www.24x7girlsse ...  wyświetl więcej

Oj, naśmiałem się Szymonie.To mówisz, że cycasta była?Przypomniał mi się kawał.Siedzi chłopak naprzeciwko dziewczyny i namiętnie wpatruje się w jej dekold.W pewnym momencie dziewczyna nie wytrzymuje i mówi do niego:słuchaj kolego-chcesz w gębę? A on na to:o tak! A drugiego do ręki!PS.Co u Ciebie? Odezwij się od czasu do czasu!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska