Login lub e-mail Hasło   

Panika zdrajców i złodziei III RP !!

Kiedy 13 grudnia 1981 roku wprowadzono stan wojenny, a do więzień wtrącono ponad 10,000 kobiet i mężczyzn, a parę dni później padły mordercze strzały w kopalni Wujek &mda...
Wyświetlenia: 164 Zamieszczono 18/07/2018

 

Kiedy 13 grudnia 1981 roku wprowadzono stan wojenny, a do więzień wtrącono ponad 10,000 kobiet i mężczyzn, a parę dni później padły mordercze strzały w kopalni Wujek — nikt wtedy nie mógł przypuszczac, że Solidarność powoli zaczęła ulegać dwom głównym podziałom.

Z jednej strony internowani często bici, szczuci psami, poniżani ze swoim przywódcą łapiącym ryby w rządowym ośrodku wypoczynkowym, na zewnątrz za, — Solidarność walcząca, i ugodowa, w której właśnie rezim upatrywał przyszłych przywódców związkowych.

Wreszcie społeczeństwo w większości bierne z 400,000 donosicieli. Wstępne uzgodnienia strony rządzącej doprowadziły do wytypowania ugodowych przywódców ze strony Solidarności, którzy mogli brać udział w rozmowach tzw. okrągłego stołu. Strona rządowa zachowała prawo do resortów siłowych, strona solidarnościowa do wydawania zupy bezrobotnym. Ogłoszono wtedy wielki sukces co dziś, uznaje się za zdradę narodową, za zdradę nie do powetowania. Nasiadówka przy kanciastym meblu bez poparcia społecznego zakończyła się ogólym pijaństwem.

SB i służby specjalne rozpoczęły niemal natychmiast akcję niszczenia tajnych akt, gmatwania faktów,przekształcania historii. Rząd J. Olszewskiego który rzetelnie zabrał się za ujawnienie agentów, został obalony przez Wałęsę, któremu wtórowali, późniejszy bywalec sal sądowych Wachowski, obecny szef PO Tusk i reszta.

Na czele gangsterskich band ustawiono wypuszczanych za łapówki przestępców, tworzono fundacje przez które przepływały miliony dolarów,– cudem tylko nie zdążono opylić starym towarzyszom ze wschodu polskich rafinerii i kopalń węgla. Po 17 latach bezprawia, złodziejstwa, Polska dostała jakby druga szansę od Boga. Wybory miały zdecydowac, czy mamy dość oszustów i złodzei czy wreszcie dorośliśmy do bezpardonowego rozliczenia się z przeszłoscią. Niestety, znów podzieliliśmy się prawie idealnie na połowę. Zwycięstwo Kaczyńskich nie zagwarantowało przewagi w Sejmie i doprowadzsiło do szachowego pata. PO znów zapragnęła resortów siłowych dążąc do utajnienia prawdy, jednocześnie PiS został wepchnięty w koalicje z Samoobroną i LPR, żeby uzyskać przewagę do przeprowadzania ustaw.

NIESTETY, PRZY WYBORACH ZAPOMNIELIŚMY ZNÓW O BITYCH, POMORDOWANYCH, INTERNOWANYCH. Potrafimy zapomnieć mordercom, ale nie potrafimy darować ciężarnej kobiecie wchodzącej bez kolejki do spożywczego.

DZIŚ GWIAZDY ANTYKOMUNIZMU ŚLINIĄ SIĘ W NIEDŹWIEDZICH UŚCISKACH Z POSTKOMUNISTAMI.

Panie Onyszkiewicz opamiętaj sie Pan ze względu na własną żonę, która jest wnuczką marszałka Piłsudskiego!!! Senator Romaszewski broni wejścia ustawy lustracyjnej bo donosiciel mógł zdradzić własną żonę, a to może zaszkodzić jego opini. Kiedy biegał pan po dachach Warszawy z radiostacją radia S, nikt nie mógł przypuszczać, że Pan Panie Romaszewski zgłupieje!! Czy zdrada małżonka jest bardziej tragiczna od zdrady narodowej??

Wałęsa, Onyszkiewicz, Mazowiecki, Geremek, Frasyniuk i inni — 26 lat temu byliście idolami, herosami a DZIŚ JESTEŚCIE ZDRAJCAMI, DZIŚ REPREZENTUJECIE NAJBARDZIEJ ZAWSZONE ŚRODOWISKO POLITYKÓW !!!

BEZ IDEAŁÓW, BEZ ZAPLECZA, a przecież żebyscie się tam dostali, to harowało na was dziesiątki tysięcy ludzi. Zapłacili oni własną wolnością, często kalectwem jak również i życiem!! TAK IM SIE ODPŁACILIŚCIE !!! Dziś wierzę głęboko, że jesteśmy blisko, blisko prawdy, blisko zwycięstwa. Wierzę, że Poska tym razem wygra z fałszem, obłudą, zakłamaniem i zdradą! Wierzę głęboko, że wszyscy winni zdrady Narodu Polskiego, staną przed Trybunałem Stanu.

Jestem w posiadaniu wywiadu jakiego udzielił Prezydent RP Ulysse Gosset dla France24. Powiedział: ze Kwaśniewski nawet jeśli jest człowiekiem z innej opcji politycznej niż moja, był mniejszym zagrożeniem dla demokracji, niż Wałęsa. Brawo Panie Prezydencie, wierzę, że pod Pana przywódctwem wygramy.

Dziś priorytetem naszym musi być dążenie do jak najszybszej zmiany ustawy lustracyjnej, aby mogły być podstawy do opublikowania tzw. Listy 500. Panika zdrajców, TW służb PRL-u, KTÓRZY WYSTEPUJĄ OBECNIE W ROLACH AUTORYTETÓW MUSI BYC UJAWNIONA. Wrogowie lustracji panicznie się tego boją, a wiec do dzieła !!

Nie oddajmy Polski pod władanie zdrajców. Naród Polski ma prawo wiedzieć kto ich zdradził, ma prawo do prawdy!!!! Reakcje Wałęsy [Bolka] na wypowiedź Prezydenta, pozostawiam bez komentarzy.

Zwracam się do wszystkich prawdziwych patriotów, prawdziwych Polaków, przyjaciół, do FOPP i Dariusza Michalskiego, do Marka Podleckiego, do KPA o wysyłanie petycji z poparciem dla rządu oraz jak najszybszą zmianę ustawy lustracyjnej pozwalającej na ujawnienie zdrajców Narodu Polskiego.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2186
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1217
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1067
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1123
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 543
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 794
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 643
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 679
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 490
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 982
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 622
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski - kiedyś byłeś pracownikiem ubeckiej firmy Pagart i za możliwość zarobienia kilku dolców buty im lizałeś, a DZIŚ REPREZENTUJESZ NAJBARDZIEJ ZAWSZONE ŚRODOWISKO BEZMÓZGOWIA.

Najgłośniej dzisiaj drą japy ci co wtedy kulili ogonki pod siebie. Ha ha ha ha - po 30 latach nabrali już odwagi i "walczą" jak ty Lipski.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska