Login lub e-mail Hasło   

Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?

Każdy musi umrzeć
Wyświetlenia: 343 Zamieszczono 27/07/2018

 

Po zwycięskiej "bitwie o sądy" zwykły szary poseł ma pod sobą władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą.
Kaczyńskiemu udało się przekształcić demokratyczny system III RP w dyktaturę jednego człowieka.

Kaczyński zapowiada, że po kolejnych wyborach doprowadzi do repolonizacji mediów czyli wygra bitwę o czwartą władzę i ustrojem  panującym będzie pełna dyktatura wzorowana na tzw. demokracji socjalistycznej.

Kaczyński stworzył totalitarny ustrój oddający pełnię władzy dyktatorowi, ale dyktatorem będzie bardzo krótko.

Konsylia lekarskie nie podają do publicznej wiadomości informacji na temat stanu zdrowia polskiego władcy. Jednak komunikaty lekarskie nie są potrzebne do identyfikacji stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Wystarczy obserwacja zachowania najbliższego otoczenia chorego. Od miesięcy trwa walka podjazdowa kandydatów do schedy po prezesie. Wynik tej walki ma niezwykle istotne znaczenie dla wszystkich polskich obywateli i szerzej dla całej Unii Europejskiej. Jest grupa kandydatów mających realną szansę na zostanie wszechmocnym prezesem PiS.

Liczącymi się kandydatami są przede wszystkim Ziobro, Morawiecki i Duda.

Kaczyński jest z natury tchórzem. Stad jego nienawiść do Wałęsy odważnego w sposób wręcz straceńczy. Tchórzliwość jest pozytywną cechą dyktatora. Kaczyński cofa się gdy napotyka zdecydowany opór. Nie wiadomo jak postępował będzie jego następca. Jeśli by miał nim być Ziobro, to uważam, że ten nie będzie skłonny do wycofywania wskutek oprotestowania jego decyzji.

Każdy z głównych kandydatów do spadku po umierającym Jarosławie Kaczyńskim znajduje się w innej sytuacji. I tak wg. obowiązujących przepisów. usunięcie premiera rządu to dla prezesa PiS 15 min. roboty i były premier jest nikim, albo korzysta z programu cela+.

W najlepszej sytuacji jest Duda ponieważ prezydenta nie można usunąć ze stanowiska na zasadzie widzi mi się zwykłego posła. Usunąć w 15 min. nie można. Zmusić do abdykacji można. Ziobro ma za sobą swoją osobną partię i większość resortów siłowych, ale nie możemy wykluczyć, że Kamiński wsadzi Ziobrze nóż w plecy. Kamiński także może mieć ambicje zostania bezwzględnym dyktatorem. Ułaskawiony zbrodniarz, zbrodniarzem jest nadal.

Nie jest wykluczonym, że śmierć Kaczyńskiego wyzwoli proces analogiczny do procesu zainicjowanego w sowietach przez śmierć Stalina i stanowisko prezesa PiS obejmie czarny koń (ktoś w rodzaju Chruszczowa).

Adam Jezierski

Podobne artykuły


8
komentarze: 54 | wyświetlenia: 1172
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15082
36
komentarze: 35 | wyświetlenia: 2329
35
komentarze: 94 | wyświetlenia: 3478
31
komentarze: 26 | wyświetlenia: 2381
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 5953
28
komentarze: 43 | wyświetlenia: 1869
28
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2626
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3861
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2275
25
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4989
24
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2797
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1630
25
komentarze: 55 | wyświetlenia: 7581
 
Autor
Artykuł  jotko49,  27/07/2018

"Każdy musi umrzeć"...Fakt, lecz twoja głupota w skutki brzemienna, bez wątpienia jest nieśmiertelna.
Czy wiesz agencie drogi dlaczego świnia od Bozi nie dostała rogi?...

@jotko49
Również uważam, że moje teksty to evergreeny ...-:)

@Adam Jezierski:
Gdy twe "evergreeny" spłynęły Motławą w prasie odbiło się wielką wrzawą. Zapaszek dotarł w Bałtyku granice, stąd plażowicze mają rodzime... sinice. Skromniej więc acan wymieniaj swe zasługi, by od "plebejuszy" nie zbierać należne ci rugi...

  Hamilton,  27/07/2018

@jotko49: Adamowi Jezierskiemu Trybunał Stanu nie grozi, ale niektórym "plebejuszom" może w przyszłości dobrać się do skóry. I nie mam nic przeciwko temu. Zależy mi na prawie i na sprawiedliwości jeszcze bardziej niż Jarkowi.

@jotko49:
1) Szkodzenie biznesowi w regionach notorycznie wrogich PiS jest dziełem Jarosława Mściwego.
2) Zakwity sinic występują w Bałtyku od zawsze.
Kiedyś temat nie był poruszany w ogólnopolskich mediach.

  Hamilton,  27/07/2018

Dudę już też można zdjąć ze stołka. Wystarczy ustawa, że prezydent w wieku 46 lat przechodzi w stan spoczynku i pozamiatane. W końcu mamy same "dobre zmiany". A wtedy Kaczor może zostać prezydentem bez specjalnego trybu, bo ma już więcej. Logiczne. Marszałkowie sejmu i senatu uzasadnią, bo umieją wszystko, wszyściutko wytłumaczyć, a magister Julia przyklepie swoim "ałtorytetem" i będzie po bożemu.

Po śmierci Jarosława Wielkiego to się rozpadnie. Tam nie ma nikogo. Wszyscy oni coś znaczą tylko dlatego, że tak chce Jarek. Bez niego są i będą niczym. Ha ha ha ha - oni nawet nie potrafią obronić swoich premii za "ciężką harówę" tylko oddają na sierotki po tupnięciu nóżką przez starszego pana, a chcą wstawać z kolan i bronić Europy przed złem tego świata.

  Hamilton,  27/07/2018

ha ha ha - suweren żąda by pan prezydent Andrzej Duda natychmiast zmienił konstytucję, z zapisem o kierowniczej roli Jarosława, ale jak twierdzi kurwizja senatorzy PO mu nie pozwalają.
https://tiny.pl/g6psw
PAD po skończonej kadencji otworzy sobie handel obwoźny używanymi długopisami.

Hmm ...
Wydawało mi się, że w kolejnych wyborach PiS polegnie ... Ale opozycja jest tak marna, że PiS ma duże szanse na wygranie ponowne. Więc kaczka jeszcze trochę pożyje.
Po śmierci kaczki PiS może zglupiec podobnie jak opozycja po śmierci Tuska ... Sorry ... Po przejściu Tuska na stronę Niemców.
He he ...
A ktoś przecież mówił, że dziadek Tuska był Niemcem :-)))
...
No i tak się to plecie ...

@Koriolan: Ha ha ha ha dziadka Tuska w Wermachcie wymyślił pewien Jacek, tak "wiarygodny" jak ta jego telewizja, której już niewielu chce oglądać. Ślązaków i Kaszubów wcielano do wermachtu nie pytając ich o zdanie, a za odmowę była kula w łeb. Absolwenci historii o tym wiedzą, on jest wyjątkiem. Richard Czarnecki był wiceprzewodniczącym parlamentu europejskiego. Też chyba zdrajca skoro piastował to stanowisko zamiast kopać, gryźć i pluć jak na prawdziwego Polaka i patriotę przystało.

Dobry i sluszny tekst ! Konkluzje zgodne z realna rzeczywistoscia obecnej rzadzacej ekipy w Polsce.
Warto wskazac na role jaka w tym nieszczesciu odgrywaja ludzie najwiekszego wroga Polski, w calej jej historii,
na co wskazywali najwieksi Polacy jak: Kosciuszko, Slowacki, Chopin, Pilsudski.
Tymi nieprzejednanymi wrogami sa oszusci z watykanskiej organizacji
pt. kosciol ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: jasne, Watykan wprowadza "dobre zmiany". Nasz rząd w Watykanie nie ma dobrej prasy. A w wielu sprawach (stosunek do imigrantów i sądy) jest raczej krytykowany. Wyluzuj. Nie mieszaj polskiego toruńskiego grajdołka z wszystkimi katolikami na świecie. Niedługo Watykan oskarżysz za ostatnie zaćmienie Księżyca. Miej proporcjum mocium panie. To Kaczorek z ojcem dyktatorem wykorzystują religię na swoje potrzeby. A obaj religijni i pobożni jak Palikot z Jerzym Urbanem.

@zakrawarski:
Myślę, że współpraca z PiSem zaszkodzi polskiemu kościołowi katolickiemu.

@Adam Jezierski: Obys mial racje !
Ale w historii kosciola byly nawet takie -perelki-
...
"Kiedy w 1945r zmarł Hitler Jezuici ogłosili:
"Adolf Hitler, syn kościoła katolickiego zmarł w obronie chrześcijaństwa.
Nie jesteśmy w stanie znaleźć słów w rozpaczy z powodu jego śmierci.
Po jego szczątkach pozostanie moralnie zwycięzka postać"
W swej książce ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
Francja - katolicki kraj bez katolików.
Hiszpania - puste kościoły i Zapatero.
Irlandia - ...

@Adam Jezierski: Zobacz co sie dzieje w Szwecji !

http://eiba.pl/1i

@zakrawarski:
Z doświadczenia ludzi wynika, że wszystko, co ma swój początek, ma także swój koniec.
Czy zasada ta może dotyczyć Kościoła Rzymsko-Katolickiego?
2000 lat to bardzo długo. Hipotezy polityczne sprawdzają się pod warunkiem przyjęcia właściwej metodologii. W przypadku KK prorokować nie jest trudno.
Więcej: >>> http://eiba.pl/4

  Hamilton,  14/10/2018

@zakrawarski: ty musisz pilnie śledzić co pisze kolorowa prasa dla idiotek, bo okaże się, że w "Venezueli" inflacja będzie nie 1 030 281 proc, a 1 030 282 proc i będziemy w Polsce żyć głęboko niedoinformowani.

@Adam Jezierski: kościół rzymski został zbudowany przez mądrych ludzi - cesarzy rzymskich - na niezłych podstawach - miks wiar w Rzymie. Imperium rzymskie trwało sporo i zdobyło cały znany im świat. To świadczy o nieglupich głowach. Dodatkowo KRK to niezły konglomerat konsereatywnosci ale i elastyczności gdy już nie mają wyjścia. To powoduje że są twardzi jak kamień.

@Adam Jezierski: Najlepiej jest trzymac sie faktow jak 2+2= 4 a te mowia, ze w Szwcji,
'gdzie dotarla reformacja koscioly stoja puste wiec sie je sprzedaje czasami za symboliczna
jedna korone..(zobacz linki)
Ludzie wypisuja sie masowo z kosciola ! Wystarczy wyslac mejla.
Po kilku dniach przychdzi odpowiedz, ze juz nie jest sie czlonkiem kosciola.
W Polsce rzadza w zasadzie panowie z KK.
A w przeszlosi odbierali wladze nawet krolom !!

@zakrawarski:
Rozplanuj teraz przerzucenie finansów, iluś instytucji kościelnych, cymbale, na państwowe. Kto ci kurwa powiedział że to jest proste ? Sam wymyśliłeś ? Apostazja nic w Polsce nie daje, ponieważ podatki i tak dalej płacisz.
Jesteście jak niedorozwinięte dzieci, poważnie.
Nawet gdyby ktoś się za to wziął wkurwiający ketynie , to zajęłoby i tak 10 ki lat.

Mn

...  wyświetl więcej

@zakrawarski: w przeszlosi odbierali wladze nie tylko krolom ale i krolikom. To bylo okropne, bo kroliki nie mogli sie pasc na lace nat żekom..

  Serpico,  14/10/2018

@Koriolan:
Interesujące, tylko za jakichś powodów dalej klepiecie o Jezusie, a buddyjski Piter, wklejał jakieś bzdety z pomysłami że był w Tybecie haaaha................, gdzie on nie był , pewnie dalej się obija o resztki szarych komórek Krzywego, walcząc o miejsce z Rokiczanką i śpiewem ptaków, oraz groźbami karalnymi hahahaha ............
Jak mają z taką bandą batonów stworzyć świ ...  wyświetl więcej

  jotko49,  26/08/2019

@Adam Jezierski: No jak widzę koło dupy ci sie pali, skąd to przerażenie? Dorabiasz ? Antyk wariat cieńko przędzie. co to będzie?.. a może stawkę ci podnieśli. Gwoli prawdzie objawionej i starczej demencji, odnośnie niektórych sędziowskich uprawnień oraz nominacji... http://pressmania.pl/malgorzat(...)N8FwQrg

@jotko49:
Nie mam ochoty na dorabianie na stanowisku prezesa SN.

  jotko49,  26/08/2019

@Adam Jezierski: Nawet nie zerknąłeś. Fakt nie jesteś radcą prawnym z "zasługami", Bul schowany w Ruskiej Budzie, więc adaśko pierwszym w SN... nie "budziet" :-((

  Hamilton,  26/08/2019

@jotko49: hahaha - magister Ziobro z magister Przyłębską przy wydajniej pomocy cudownie ułaskawionego koordynatora specsłużb jakoś przez 4 lata niczego pani profesor nie udowodnili. A pisać każdy może, lepiej lub gorzej.

  Hamilton,  26/08/2019

@Adam Jezierski: hahahaha - dlaczego Adasiu, wiedzę i kwalifikacje na I sędziego SN masz. Ty chyba masz na oku stanowisko prezydenta USA, Rosji i Chin w jednym opakowaniu. I dożywotnio.

  jotko49,  26/08/2019

@Hamilton: Dla mnie nawet wożna może być położna. Mnie to zwisa i powiewa, choć matki przyszłe krew zalewa. Jednak prawda gdzieś pobrzmiewa niczym dzwon, kto skurwiony paszoł WON...
Każdy Polak ma swe prawo i swą opcję, może poprzeć łajzę a najlepiej wziąść na "garnuszek" i w adopcję...

  Hamilton,  26/08/2019

@jotko49: nie bądź niewolnikiem tylko jednej gazetki,
bo twój świat będzie tylko taki jakie ona ma kredki.

  jotko49,  26/08/2019

@Hamilton: Też nie jesteś z moich marzeń, lecz nie tłukę Cię brewiarzem Mimo wszystko nieco cenie, choć utknąłeś w TVN-ie. Jeślim w błedzię , niechaj każdy na swym zadku zatem siędzie. Ja szerokie mam spojrzenie, choć adrenalki miewam sporo także po"najszczerszym" TVN-ie. Mam ja wszystkich w poważaniu za cierpliwość w zakłamaniu które bywa przeogromne, lecz nie kruszy moich ocen...są niezłomne.

  Hamilton,  26/08/2019

@jotko49: jak wsadzisz w miejsce 'TVN' - 'TRWAM' wierszyk będzie równie celny i nie straci na uroku. Chcę ci właśnie zwrócić uwagę, że unikam przywiązania do jednej strony. Pierwszym kryterium jest ilość jadu jaka jest sączona przez dane medium i żadne nie jest bez winy, ale różnice są widoczne gołym okiem. Jak pan Rydzyk nawołuje publicznie by zamknąć inne telewizornie to budzi to moją głęboką ni ...  wyświetl więcej

  jotko49,  26/08/2019

@Hamilton: Żeby była jasność... Trwam mam u siebie skasowane od początku. Skasowałbym także jedną jak drugą stację. a załogę na "rekolekcję" do Kima odesłałbym... ewentualnie do Putina.
Każdego z politycznych opcji rozliczył za każdy nierozliczony grosz. W kościele nie byłem ok 40 paru lat, sukienkowego nie wpuszczam na chatę, podobnie z wszelkimi popaprańcami. Zdrajców pod mur, Volksdojczó ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26/08/2019

@jotko49: aby była jasność nie tyle mi chodzi o personalia a o pewne zasady. Ja jestem daleki od wieszania i rozstrzeliwania tych z którymi się nie zgadzam, tobie to przychodzi z ogromną łatwością. I byłbym pierwszym, który tak samo będzie bronił GW jak i TRWAM, bo inaczej obudzisz się kiedyś z tą twoją rodziną i honorem w lagrze i mogą cię traktować jak popaprańca, zaprzańca i volksdojcza..

@jotko49:
W jaki sposób wszedłeś w posiadanie brewiarza?

@Hamilton: "Pierwszym kryterium jest ilość jadu jaka jest sączona przez dane medium i żadne nie jest bez winy, "
.
A Ty ile jadu saczysz swoimi kpinami ?

@Hamilton:Poglądy jak wiarę jeśli ma ją na użytek własny jeśli nie przymusza i nie jest nazbyt nachalny, odpuszczam. Jednak bezkarność jest rakiem kończąca się jednako. I jak dotąd akceptujemy amputację części które zagrażają całości, mimo swej wewnętrznej rozpaczy. Nic nie przychodzi łatwo, nawet mnie, bowiem życia nie oszukasz i nie jest one bajką. Cmentarze pełne są ludzi wiary wszelakiej, fant ...  wyświetl więcej

  jotko49,  26/08/2019

@Adam Jezierski: Adaś...wal się. Starczy twej szczeniackiej podpuchy.

  Hamilton,  26/08/2019

@jotko49: cmentarze są pełne również tych którzy w niczym nie zawinili i w dużej mierze zawdzięczają to takim, którzy zezwalali na wieszanie i rostrzeliwanie za każdą złotówkę i każdą przewinę. Nie potrafisz zrozumieć, że jak będziesz popierał tych co chcą wieszać bez dowodów sam możesz zostać kiedyś powieszony. Wystarczy, że ktoś cię o coś oskarży, nazwie volkszdojczem albo tylko dlatego, że przy nazwisku von. No, jak takie są twoje standardy to nam nie po drodze.

  Hamilton,  26/08/2019

@Koriolan: Kori - pilnuj swojego nosa, bo entuzjazmu tą swoją pożal się boże miłością nie wzbudzasz.

  Hamilton,  26/08/2019

@jotko49: ja się nie zgadzam z Adasiem i z zakrawarskim, ale nie widzę najmniejszego powodu by nazywać ich zdrajcami ojczyzny. Każdy ma prawo do swoich poglądów dopóki nie łamie prawa. Nawoływanie do wieszania i rozstrzeliwania w imię jakiś tam ideałów czy mrzonek jest chyba bardziej naganne. Przynajmniej dla mnie.

@Hamilton: nie chce wzbudzać entuzjazmu ...
Ale pokazać Twoją nienawiść i owszem ...
Z tym, że głównie Tobie ... Reszta sama ją widzi.
A Ty pilnujesz swojego nosa ?

  Hamilton,  26/08/2019

@jotko49: masz najlepszy przykład takich postaw jak twoja. Tych 'złych'sędziów magister ZZ wymienił na 'dobrych' i co ? Tych wymienionych też będziesz wieszał ? Przy najlepszych chęciach nikt ci nie da gwarancji, że nowe jest lepsze. A jeśli za tym stoi polityka, a STOI to trzeba być bardzo naiwnym by wierzyć, że jest to w twoim interesie. W taki sposób niszczy się państwo.

  Hamilton,  26/08/2019

@Koriolan: nie pier**l, załóż okulary i popatrz jak ty i te twoje żałosne umizgi są tu oceniane. A ty kużwa swoje .... reszta widzi, reszta widzi..... No widzi, ślepa jak ty nie jest. Tego twojego smętnego ględzenia to chyba nawet Mariolek ma już dość.

  Hamilton,  26/08/2019

@Koriolan: hahaha - Kori wyczaiłeś korzystną dla siebie sytuację ? Podliż się jotko49. Może coś zyskasz, ale wątpię, bo on na pewno do grona głupców bez charakteru nie należy.

  jotko49,  26/08/2019

@Hamilton: Co do adasia i zakrawy. Jeśli dotykać będą to są Twoje sprawy. Jednak wg. mej oceny oni Polsce szkodzą, ich słowa ranią by osłabiać ojczyznę, dla wrogich sztandarów i wrażą nam wodzą.

@Hamilton: "pokrzywiony"
Może ma i dość ...
Ale mam jeszcze serpico i Ciebie ...

  jotko49,  26/08/2019

@Hamilton:
Ech Hamiltonie jak i ja stary,
czyżbyś w dyskursie miał niecne zamiary?
Kto z nas twierdzić zamierza by mieć wspólne drogi
myli się, bowiem każdy z nas życiowe różne miewał progi.

Ponadto szacunek dla adwersarza niech ku temu się skłania,
by słowa nie dorabiać i przekształcać sens zdania.
Podstawowa uczciwość niechaj słowo każde mierzy,

...  wyświetl więcej

@jotko49: wygląda na to, że te zmasowane ataki na sędziów i sądy były inspirowane politycznie, a to z praworządnością i uczciwością nie ma nic wspólnego. W ten sposób władza może zniszczyć każdego. I dlatego nie można dawać przyzwolenia na to i to bez względu kto tę władzę dzierży. Propaganda 'złe sądy' jest nośna i chwytliwa. Wolę sędziego leniwego niż aparatczika partyjnego w todze gotowego wykonać każde polecenia prezia.

@Hamilton: "wyczaiłeś korzystną dla siebie sytuację ?"
Nie ...
Korzystną dla CIEBIE ...
Widzisz jad jaki się sączy z mediów to możesz zobaczyć co widzisz w lustrze ...
Jeśli zechcesz ...

  Hamilton,  26/08/2019

@jotko49: jak widać można się różnić z klasą. Moja dewiza brzmi - jeśli w połowie się nie zgadzamy to pozostaje aż 50 % szans na przyjaźń. Gdybyś mi tylko potakiwał te szanse chyba by zmalały.

  Hamilton,  26/08/2019

@Koriolan: dobra, Kori ładny, mądry, duży, pulchny jak pączuszek i kochający, ale wszyscy się na niego uwzięli. Bez powodu. Może być ? Hi hi, bo zaciemnione one som.

@Hamilton:
Ok. Pozwól że tym razem znów nie odpowiem Ci raczej prozą, mimo iż poprzednie niektórym powiały już grozą.
Otóż za stary jestem by w tym politycznym bagienku, taplać się bez miary. Cele ich oczywiste, gnębić przeciwnika- bowiem są bez kary. A że lud rozumem jest nie bardzo tęgi, gdy dojdą do koryta tamci zbiorą cięgi. Jako że nasz wybór jest ograniczony, ktoś zapewne wygra ...  wyświetl więcej

@jotko49: jeśli sądzisz, że jacyś panowie X,Y lub Z przyniosą nam na tacy państwo idealne to będziesz czekał i czekał. Takiego nie było, nie ma i nie będzie. Jest taka modlitwa - Boże daj mi siłę bym mógł zmienić to co mogę i powinienem, spokój tam gdzie jest to ponad moje możliwości i mądrość abym odróżnił jedno od drugiego. I to niech będzie puentą.

@jotko49: ' a za milionik onegdaj ojciec pewnego aktora zadyndał'. I to cię tak bawi i podnieca? To było morderstwo sądowe. Wpisz w wiki Afera mięsna lub Roman Kryże.
W ten proceder zamieszanych było mnóstwo ówczesnych aparatczików partyjnych, oficerów milicji i prokuratorów bez których to byłoby niemożliwe. Wawrzecki został kozłem ofiarnym. Jeśli taki jest ideał twojego państwa to współczuję.

@Hamilton: Znam temat i pamięć wraz oceną mnie nie zawodzi. Lecz chyba jak Pileckiego i "pomniejszych" przed strzałem w potylice nie łaskotali, prawda?
Nie próbuj określać mi ideałów, Naszego Państwa. Ja mimo wszystko aureoli nigdy nie włączałem sobie, taki chitrus energetyczny ze mnie.
A ci co skazywali, łaskotali, strzelali podpisywali i orgazmów okazyjnych dostawali, także przyszł ...  wyświetl więcej

@jotko49: niczego nie próbuję ci określać, ale jest w tobie pewna sprzeczność. Z jednej strony pogarda do systemu totalitarnego a z drugiej taka łatwość w ferowaniu wyroków wobec tych z którymi się nie zgadzasz albo ich nie lubisz. Mimo wszystko wolałbym by przy całej niesprawności wymiaru sprawiedliwości to niezależne od polityków sądy wymierzały karę niż Jotko, Hamilton czy ulica.

@Hamilton: Drogi Hamiltonie.
Jest stare porzekadło punkt widzenia , zależy...itd. Też bym wolał uwolnić się od orzecznictwa gdybym wiedział, że czynić będzie to osoba szlachetna, uczciwa, empatyczna etc. Lecz nie skorumpowana, dla której kasa nie określa o winie i karze i takie tam ble ble.
Od trzech lat mam do czynienia z nimi, gdzie zaocznie weszli mi na konto rżnąc za sfałszowaną ...  wyświetl więcej

@jotko49: nie jesteś jedyny. Ja też miałem sprawę w sądzie. Banalną. Wszystko to trwało ponad 2 lata. Dla średniego prawnika tego typu rozstrzygnięcie to pewnie godzina, dwie pracy. Ale teraz opowiem ci pewną inną historyjkę. Mój pies zesrał się na trawniku. Po 10 minutach przyjechała straż miejska i ukarała mnie mandatem w wysokości 200 zł. Monitoring wychwycił. Odmówiłem. Sprawa poszła do sądu. ...  wyświetl więcej

@jotko49: "na skradzionym dowodzie." - A zgłosił pan od razu tą kradzież, czy zorientował się pan dopiero jak już było po ptokach?

@szubrawiec: Oczywiście. Kredyt wzięto po czterech miesiącach na skradzionym, ja już posługiwałem się nowym. Wezwanie bankowe bankowe jako do żyranta po roku, Odmówiłem stwierdzeniem iż w niczym nie uczestniczyłem a podpis podrobiony. Cisza przez kolejny rok. Po kolejnym e-wyrok zaoczny. Po kolejnym kredytobiorce dosięga karma, ginie w wypadku na podwójnym gazie. Wszelkie dowody wielbłądzie zrzuco ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Noś woreczki na psie gówno. Mój german shepherd, potrafi narobić wielkie g … w najmniej spodziewanym momencie np. na przejściu dla pieszych. Czasami zużywam trzy woreczki, by posprzątać jedno g … a tutaj standardowa kara, to 100f!

@Adam Jezierski:
"W jaki sposób wszedłeś w posiadanie brewiarza? "...

A więc wyłuszczę kolejność tych zdarzeń:
Wszedłem ja ongiś do antyk wariata,
kiwałeś się czółkiem do ściany, pogrążon wśród marzeń(?)
leżał na biurku więc "świsłem", drobna twa strata...

@jotko49:
Złodzieju. Brewiarz może w Antykwariacie kosztować okazyjnie od 40 do nawet 1.000 złotych.

@Adam Jezierski: Co to dla Adaśka te tysiąc złociszków, pisz do Tel Awiwu do starszych braciszków. Dadzą ci zwrot kosztów nie szczędząc haraczu, znów się kiwać będziesz pod swą ścianą płaczu.

@jotko49:
Złodzieju. Antysemito. Chcesz mordować niepełnosprawnych umysłowo za kradzież batonika wartości 1 zł. ?

@Adam Jezierski: Przestań tu podpuszczać dialogów swym czarem. Wszak ku tobie Grześ bieży z dość niecnym zamiarem. W dłoni dzierży zużytą żyletkie , gotuj waść tampony, żegnaj się z napletkiem. Miałeś ty na arta dać klika bezzwłocznie, sprawę znów skrewiłeś, ciachnie nie odpuści, inaczej nie spocznie...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska