Login lub e-mail Hasło   

Zjawiska niezgodne z naturą nie występują w przyrodzie (naturze).

Osobniki homoseksualne występują w świecie ludzi i zwierząt. Brak potomstwa nie zmniejsza ich procentowego udziału w populacji.
Wyświetlenia: 290 Zamieszczono 04/08/2018

.

Różne formy homoseksualizmu są w 100% naturalne, ponieważ wszystko co występuje w naturze jest naturalne. Naturalni są geje i lesbijki oraz osobniki aseksualne. Naturalne są stosunki płciowe nie prowadzące do posiadania potomstwa.

Osobniki homoseksualne występują w świecie ludzi i zwierząt. Brak potomstwa nie zmniejsza ich procentowego udziału w populacji.

Dlaczego?

Moja hipoteza jest następująca:

- 1) Homoseksualizm ma korzystne efekty społeczne.

- 2) Jest optymalny poziom procentowy występowania osobników homoseksualnych.

W świecie owadów istnieją bardzo dobrze zorganizowane społeczeństwa, w których zdecydowana większość osobników jest bezpłodna i nie przekazuje potomstwu swoich genów. Mrowiska, ule i termitiery to potężne organizacje posiadające miliony członków. Bezpłodność większości mrówek, pszczół i termitów przekształciła się w sukces ewolucyjny.

Można zapytać inaczej: - Dlaczego w społeczeństwach tworzonych przez ludzi jest jedynie kilka procent homoseksualistów?

Odpowiedź zgodna z Teorią Gier jest następująca: - Homoseksualistów jest mniej ponieważ inna jest struktura ludzkich społeczeństw. Do tej struktury "pasuje" inny poziom procentowy osobników bezpłodnych wykonujących zadania inne niż realizacja następstwa pokoleń, czyli prosta reprodukcja. Podobny poziom występowania homoseksualizmu w różnych społeczeństwach świadczy o podobnej strukturze społeczeństw tworzonych przez ludzi.

Bardzo ciekawym zjawiskiem są społeczności tworzone przez golce ( Heterocephalus glaber), Golce są ssakami należącymi do rzędu gryzoni.

" Niezwykłą cechą tego gatunku jest struktura socjalna jego kolonii, przypominająca kolonie pszczół, z podziałem na kasty – królowe i dominujące samce oraz powstrzymujące się od rozmnażania robotnice i robotników obojga płci. Tylko jedna samica (królowa) oraz jeden do trzech samców rozmnażają się w stadzie. Po śmierci królowej jedna z samic przejmuje jej rolę, zwykle po zaciekłej walce z konkurentkami. Sporadycznie kolonia produkuje wędrowną kastę płciową, której zadaniem jest migracja do innej kolonii w celu wymiany genów."

Wynika z tego, że system daleko posuniętej specjalizacji może pojawiać się wielokrotnie i niezależnie w różnych gałęziach ewolucyjnych. Wysoki procent bezpłodnych członków grupy jest odpowiedzą na wyzwania stawiane przez warunki zewnętrzne. Struktura społeczna występująca w ulu ma charakter uniwersalny. Jest to schemat tego samego rodzaju co inne schematy analizowane przy pomocy Teorii Gier.

Dlaczego homoseksualizm jest piętnowany przez niektóre ruchy religijne?

Największym "wrogiem" homoseksualizmu jest Kościół Katolicki.  

Myślę, że powód jest prosty. Wśród kleru katolickiego dominują homoseksualiści. Zepchnięcie gejów do podziemia jest niezwykle korzystne dla kleru. Ktoś, kto chce stwierdzić publicznie, że ksiądz jest jego kochankiem, musi najpierw przyznać, że jest gejem. W katolickim społeczeństwie zostanie potępiony i to skutecznie odstrasza śmiałków. Jest pełna analogia do społecznego potępienia prostytucji. Prostytutka jest osobą publicznego zaufania. Spotykając swojego klienta na mieście, w pociągu albo w urzędzie, udaje, że nie ma z nim nic wspólnego. To jest w interesie klienta. Gdyby chciała odstąpić od tej zasady musi ogłosić, że jest kurwą, To dlatego prostytutki są potępiane. To zabezpieczenie klientów przed nielojalnością prostytutek.

Taką samą rolę pełni szerzenie przez kler katolicki nienawiści do gejów i lesbijek.

Przeczytaj również: - Nie naśladujcie pingwinów

Adam Jezierski

Podobne artykuły


18
komentarze: 73 | wyświetlenia: 5238
31
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6012
31
komentarze: 31 | wyświetlenia: 5342
29
komentarze: 140 | wyświetlenia: 4211
27
komentarze: 34 | wyświetlenia: 8987
16
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4365
16
komentarze: 46 | wyświetlenia: 3387
16
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5519
14
komentarze: 24 | wyświetlenia: 2422
13
komentarze: 14 | wyświetlenia: 3231
158
komentarze: 114 | wyświetlenia: 72031
45
komentarze: 12 | wyświetlenia: 42193
33
komentarze: 12 | wyświetlenia: 19458
32
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6743
29
komentarze: 11 | wyświetlenia: 16721
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Więszkość religii świata potępia homoseksualizm - w tym religie o największym zasięgu jak chrześcijanizm, judaizm, hinduizm i islam.

  Hamilton,  04/08/2018

Kanibalizm występuje w przyrodzie i nie jest czymś wyjątkowym. To co panie hrabio, ja pana czy pan mnie? Jestem w nieco lepszej sytuacji, bo mam wrzody, a pan na pewno bardzo apetyczny. Jak pana zjem z chrzanem to będzie naturalnie i zdrowo. Musimy ustalić szczegóły. Zapraszam na grilla.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska