Login lub e-mail Hasło   

Dobra zmiana - Znowu sukces

Jaka jest linia redakcji eioba.pl?. Na stronie "Edycja treści" eioby.pl widnieje wskazówka: "Nie dodawaj newsów, materiałów komentujących bieżące wydarzenia, prywatnych notatek"
Wyświetlenia: 1.101 Zamieszczono 10/08/2018

Partia rządząca, donosi ciągle o nowych sukcesach rządu RP (niczym Plenum Komitetu Centralnego PZPR), a więc: „Polska rośnie w siłę”, ale czy ”ludziom żyje się dostatniej”. Rząd odnosi miliardowe sukcesy w ściągalności podatku, ale nie ma pieniędzy na dołożenie 347 zł (do 153 zł dodatku pielęgnacyjnego) dla niepełnosprawnych.

 

Jednak każdy, nawet wymierny sukces, powtarzany społeczeństwu zbyt często budzi jej wątpliwości, zniechęcenie lub opór. Szczególnie naruszanie trójpodziału władzy i ograniczanie czwartej władzy, tj: wolnych mediów, musi skutkować oporem społeczeństwa. W ten sposób doszliśmy do „wolnych mediów”, którym przedstawicielem jest także eioba.pl.

 

Prawo prasowe uchwalone w 1984 r., zaraz po stanie wojennym i weryfikacji dziennikarzy, obowiązuje do dziś. Chyba najważniejszy jest przepis, który umożliwia wyrzucenie dziennikarzy z pracy, jeżeli nie podporządkują się linii redakcji. I chociaż w 2011 r. Europejski Trybunał Praw Człowieka uznał polskie prawo prasowe, za sprzeczne ze standardami demokratycznego państwa, jednak dalej obowiązuje w RP.

 

Jaka jest linia redakcji eioba.pl?. Na stronie "Edycja treści" eioby.pl widnieje wskazówka: "Nie dodawaj newsów, materiałów komentujących bieżące wydarzenia, prywatnych notatek". To chyba dobry kierunek dla portalu społecznościowego, tym bardziej, że serwisy społecznościowe takie jak wiadomości24.pl, czy interia360.pl, nie przetrwały w dzisiejszej dobie, przegrywając z profesjonalnymi serwisami informacyjnymi.

  

Co prawda czasy, kiedy eioba.pl był 16-tym najpopularniejszym serwisem publicystycznym w Polsce i odwiedzało go 1.400.000 osób miesięcznie (zarejestrowanych było 107.587 osób), dawno minęły. Dzisiaj użytkownicy online mieszczą się w granicach 150 - 250 osób, a eioba.pl ma na stanie tylko 36.749 artykułów i 289.038 komentarzy.

 

Lansowana przez przodujących autorów eioby.pl linia tematyczna, tj.: pisanie o bogu i duchowości, życiu wiecznym, fanatyzmie wierzących, manipulacjach myślowych, przeżyciach własnych w rzeczywistości i w podświadomości (z wyjątkami), nie bardzo nam odpowiada ale i nasze „normalne” pisanie zdobywa sobie czytelników. Nasza „desantowa” trójka do eioby.pl: ja, Zdzisław i Juliusz II, uzyskaliśmy ponad 162 tys. odsłon, tj: średnią ponad 800 odsłon na artykuł i mieścimy się w 16-tce „Popularnych autorów w eioba.pl” i w 13-tce TOP 30. Wprowadzając tzw. „dobrą zmianę”, w zasiedziałym środowisku autorów eiuoba.pl, zanotowaliśmy mały sukces, „znowu sukces”.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1585
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 906
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1174
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1192
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 758
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 735
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 454
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1024
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 575
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 726
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 501
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 716
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 985
 
Autor
ArtykułSzanowny panie Kostka - ludzie mają chyba trochę za mało czasu. Gdyby tak zrobić wolne czwartki i piątki to wszyscy by się nieustająco zachwycali odsłonami dwóch pajaców ze Szczecina. Z nudów. W takim zasiedziałych środowisku autorów eiuoba.pl, mamy tylko sześciu fanów klubu "Łowcy odsłon kropka Meeeeeee". Tę liczbę można znacznie powiększyć poprzez kolejne lewe konta i sukces waszej „desantowej” trójki będzie jeszcze bardziej wyeksponowany.

  Hamilton,  10/08/2018

Lansowana przez przodujących autorów eioby.pl linia tematyczna wam nie odpowiada? Panie Kostka przecież pańskie rankingi udowodniły ponad wszelką wątpliwość, że Zdziś i Zbyś to przodujący autorzy. Wasza własna linia tematyczna wam już też nie odpowiada.? Ja proponuję ujednolicić tę linię i wprowadzić absolutny zakaz pisania o czymkolwiek poza odsłonami Zdzisia i Zbysia. Najwyższy czas na "dobrą zm ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/08/2018

Panie Kostka - jestem tu 9 lat i nie widziałem żadnych ograniczeń tematycznych dla autorów. Ha ha ha ha - ale kiedyś za lewe konta się tu fruwało na zbity ... A teraz co najwyżej zbanują was na tydzień.

Gratulacje!

  Hamilton,  11/08/2018

@Kobranoc: Nie martw się Kobranoc, jeżeli pomimo tylu odrzuceń, a przez to nie wchodzenia twoich artykułów do "popularnych", masz najwięcej artykułów z ponad tysiącem odsłon i jesteś pierwszy w rankingu odsłon, to i tak jesteś jak zwykle zawsze i wszędzie najlepszy i nic tego nie zmieni. Gratuluje też Zdzisławowi, Zbigniewowi, blyskotce, Juliuszowi II i zgredowi,którzy pomimo tylu odrzuceń artykuł ...  wyświetl więcej

Panie Zdziś, kolejny raz zaskakuje pan swoją nieprzewidywalnością. Zaraz zagłosują blyskotka, zgred i Juliusz II, który napisze panu laurkę. Ha ha ha ha - spektakl wzajemnego wylizywania tylnych części odwłoków rozpoczęty. Bez was byłoby tu smutno i nudno.

@Hamilton: Łatwo ci jest wypisywać głupoty, w komentarzach pod naszymi artykułami, gorzej jest znieść zaraz po opublikowaniu artykułu komplet odrzucających artykuł z powodu: "niska jakość", gdy nie ma to nic wspólnego z treścią artykułu. Ciekawy jestem mądralo, jak byś śpiewał, gdyby każdy twój artykuł już na wejściu dostał kilka odrzuceń z wymyślonego powodu. Może wtedy zastanowiłbyś się, czy wypisywanie tych głupot pod naszymi artykułami ma realny sens?

@Z. Kostka: ha ha ha ha - mój dostał 7 odrzuceń. Przyznaję, to był beznadziejny tekst w porównaniu z waszymi wielkimi dziełami. Takie tam ble ble ble. Masz też w tym swój udział. Wolno ci i nie mam do ciebie żalu. I zniosłem to bez najmniejszego problemu.
http://eiba.pl/1l
Jeszcze tylko Juliusz II i będziesz zamiatał w popularesach..

@Z. Kostka: nigdy wam nie przyszło do waszych wspaniałych główek, że nadmierne eksponowanie własnych sukcesów może budzić niesmak i obrzydzenie. A przecież tak ładnie o tym piszesz : "Jednak każdy, nawet wymierny sukces, powtarzany społeczeństwu zbyt często budzi jej wątpliwości, zniechęcenie lub opór".

@Hamilton: Brawo Hamilton! Specjalnie się podłożyłem z tym tekstem, i zastanawiałem się jak długo zajmie ci znalezienie analogi. Trochę to potrwało (prawie dobę - 23 godziny), ale i tak jestem pod wrażeniem. Brawo!

@Hamilton: U ciebie to był pojedynczy przypadek, a jak byś tak miał odrzucany prawie każdy artykuł?

@Z. Kostka: ha ha ha - wiem, specjalnie się tu tak inteligentnie podkładacie prawie półtora roku. Ciekawe ile odsłon miał ten artykuł w wiadomosci.pl i dupelek.pl. Ludzie umierają z ciekawości. Ja nie zasnę dopóki się nie dowiem, to dla mnie sprawa życia i śmierci. Ludzie tym żyją, to jak woda i tlen.

  Hamilton,  12/08/2018

@Z. Kostka: mnie tak samo łatwo przychodzi wypisywanie głupot w komentarzach jak wam pisanie głupot o odsłonach. Zastanawiam się jakie trzeba mieć IQ by nie widzieć korelacji między własną bufonadą i niechęcią otoczenia. A ta zależność jest wprost proporcjonalna. Jako wybitny statystyk pewnie wiesz o czym piszę. Przekaż to Zdzisiowi.

@Hamilton: Jak widzisz doszedł: pokrzywiony, Henear, Kitek, Korolian, Juliusz II i nie zamiatam w popularesach, chociaż mam od tygodnia najwięcej głosów - 10. Na ostatnie 10 moich artykułów 7 zablokowali mi hejterzy i nie weszły do popularesów. Ustaliliśmy z rodziną, że nie będziemy odrzucać artykułów, ale w takiej sytuacji chyba będziemy musieli wznowić odrzucanie, do czasu ąż wpłyniecie na hejte ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka: pomyliłeś adresy, ja nie jestem adminem i nie mam zamiaru na nikogo wpływać. Zrób z rodziną co zechcesz, co mi do tego. A mnie możecie odrzucać, przerzucać i zarzucać - mam to głęboko w du..... Jesteś śmieszny ze swoimi groźbami. Załóżcie sobie pajace różowe rajstopy, wetknijcie piórka w dupę i idźcie straszyć glapy. Dawno wam nic nie odrzuciłem, nawet zagłosowałem, ale z czystej ciekawości muszę coś odrzucić. .

@Hamilton: Wiem że masz problemy ze wzrokiem staruszku, to dla rozwiania wątpliwości.
Hamstone wściekły
https://thumbs.dreamstime.com/(...)249.jpg
Hamstone skupiony
http://www.eioba.pl/files/user(...)/ja.jpg
A tak ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  14/08/2018

@pokrzywiony: jak na kreatywnego "inrzyniera" po YT zbyt często się powtarzasz i stajesz się zdecydowanie nadaktywny. Te objawy to chyba pierwsze pozdrowienia od doktora Alzheimera. Przypudruj sobie nosek damski bokserku, bo ci znów wyskoczyły dwa gile ze złości.

@Hamilton: Teraz o co ci chodzi, ślepy jesteś więc muszę powtarzać tak długo aż dotrze to do ciebie, ile razy mam jeszcze pisać że masz mnie nie zaczepiać, ja cię nie zaczepiam to ty cały czas szukasz zwady, jak nie zemną to innymi.

  Hamilton,  14/08/2018

@pokrzywiony: ha ha ha ha - podrywasz mnie na swoje focie, przymilasz się, a potem twierdzisz, że mnie nie zaczepiasz. No wiesz, tego się po tobie nie spodziewałem. To taki z ciebie Don Juan. Pokazać swe wdźięki, rozkochać w sobie i porzucić. Ha ha ha ha ha - a ja umieram w samotności z tęsknoty za twoim każdym słowem, gestem, myślą.

  Hamilton,  14/08/2018

@pokrzywiony: a ja ołtarzyk zrobiłem. Dwa portale "YOUTUBE" i "EIOBA" a w środku wykrzywiony Maniek wypełniony miłością, wszystkimi świętościami tego świata i łośfiecony świczkami.

  Hamilton,  14/08/2018

@Z. Kostka: ha ha ha ha - rodziny zmobilizowane. Kostki lubelskie z Kostkami z Rostowa. Wszyscy potomkowie praprapraprapraprapradziadka Macieja Kostkę i jego żony Agnieszki, którym w roku 1694 urodził się twój prapraprapraprapradziadek Adam, który ożenił się z Zofią i w 1744 urodził im się twój praprapraprapradziadek syn Maciej, który ożenił się z Katarzyną a w 1800 r urodził się im twój praprapra ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  14/08/2018

@Z. Kostka: jak odliczysz Zdzisława, kobranoc, zgreda, JuliuszaII, blyskotkę i podobnego, który głosuje na wszystko jak leci to z 10 zostaje 4. No to jak z 4 punktami chcesz zamiatać w popularesach?

@pokrzywiony: koniecznie musisz biec na prokuraturę z donosem, że zamordowałem wszystkich swoich bliskich i psa. Ty już masz tyle wizyt w tych prokuraturach, że Ziobro wydał polecenie, że mają ci wyryć gwoździem na czole "TW Maniek" i będziesz traktowany jak pojazd uprzywilejowany. Musisz tylko głośno i cieńko piszczeć, ale to tu trenujesz od rana do nocy.

bByskotko masz już 959 odsłon na art i wyprzedzasz goniących cię na swych szkapach słynną "desantową trójkę" Kostkę (835), Zdzisława (796) i Juliusza II (757). A nikt ci nie chce pogratulować. Przyjmij wyrazy uznania i uważaj by cię ta słynna desantowa trójka nie wyściskała ..... w imadle.

  Kitek,  12/08/2018

Powinno brzmieć: "Polska rośnie w siłę”,... rządowi i żydom "żyje się dostatniej”.

  Hamilton,  12/08/2018

@Kitek: Żyd Kitek wyjechał, nie załapał się i żałuje. Udało ci się znaleźć tę stronę masońską gdzie płacą za komentarze, że wróciłeś. Ha ha ha - kupisz sobie nowego kałacha i będziesz miał czym strzelać pod ścianą płaczu. Na odpuście widziałem takie tanie, w sam raz dla ciebie. Torba kapiszonów i naszywka "oberstumbanfurer SS " gratis.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska