Login lub e-mail Hasło   

Panny głupie i mądre.

W związku z tym, że osoba publiczna zwierzyła się, że nie rozumie Ewangelii Mateusza, rozdział 25, wersetów 1-13 "Wtedy podobne będzie Królestwo Niebios, w nowy sy...
Wyświetlenia: 615 Zamieszczono 25/08/2018
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

W związku z tym, że osoba publiczna zwierzyła się, że nie rozumie Ewangelii Mateusza, rozdział 25, wersetów 1-13 "Wtedy podobne będzie Królestwo Niebios, w nowy system duchowo - informacyjnej całości (Obj 21) Do dziesięciu panien, dziesięciu związków wyznaniowych, które wziąwszy lampy swoje, rozpoczęły nauczanie swoje, wyszły na spotkanie, powtórne przyjście na ziemię oblubieńca, Jezusa Zbawiciela" "A pięć z nich, związków wyznaniowych było głupich, nieświadomych, uczą doktryn i dogmatów swoich, pięć zaś, mądrych, świadomych związków chrześcijańskich, które uczą według wskazań Biblii" "Głupie bowiem, nieświadome bowiem związki wyznaniowe zabrały, tylko lampy, doktryny i dogmaty nauki swoje, ale nie zabrały z sobą oliwy, nie uczą według wskazań Ducha Świętego w Biblii, czyli myśli doskonałej miłości Boga Wszechmogącego, zamieszczone w słowach Biblii - instrukcji życia w systemie" "Mądre zaś, świadome zaś związki chrześcijańskie zabrały również oliwę, uczą według wskazań Ducha Świętego w Biblii w naczyniach, ograniczonych wymiarami wraz z lampami swymi, uczą według wskazań Biblii w ograniczonym wymiarze nauczania" "A gdy oblubieniec, Jezus Zbawiciel długo nie nadchodził, opóźniało się według nich, powtórne przyjście Jezusa Zbawiciela, zdrzemnęły się, na krótki czas zaprzestały przygotowań i oczekiwań wszystkie związki wyznaniowe i zasnęły, zupełnie zaprzestały przygotowań i oczekiwań, powtórnego przyjścia Jezusa Zbawiciela Pana naszego" "Wtem, nagle o północy, po upływie połowy czasu od zaprzestania przygotowań i oczekiwań powstał krzyk, głośna mowa słów reformacji: Oto oblubieniec, Jezus Zbawiciel, wyjdźcie na spotkanie, powtórne przyjście Jezusa Zbawiciela" "Wówczas, wtedy ocknęły się, uświadomiły sobie wszystkie te panny, wszystkie związki wyznaniowe i oporządziły, przygotowały swoje lampy, dokonały reformacji nauczania swego" "Głupie zaś, nieświadome zaś związki wyznaniowe rzekły, mowa słów do mądrych, które uczą według wskazań Biblii w ograniczonym wymiarze nauczania" "Użyczcie nam, dajcie nam trochę waszej oliwy, trochę waszego nauczania według wskazań Ducha Świętego w Biblii, w ograniczonym wymiarze nauczania, gdyż lampy nasze gasną, bo są bez nauczania według wskazań Ducha Świętego"

"Na to odpowiedziały, na tą mowę słów odpowiedziały mądre: O nie! Nie możemy, gdyż mogłoby nie starczyć i nam, którzy uczą według wskazań Ducha Świętego, w ograniczonym wymiarze nauczania i wam, którzy uczą doktryn i dogmatów swoich; idźcie raczej do sprzedawców, zamiast do związków wyznaniowych i chrześcijańskich, i kupcie sobie Biblię ze słowami doskonałej miłości Ducha Świętego, nie ograniczonej wymiarem nauczania" "A gdy one odeszły, poszły na kompromis kupować sobie Biblię ekumeniczną nadszedł, wtedy nadejdzie oblubieniec, Jezus Zbawiciel i te, które były gotowe według wskazań Ducha Świętego w Biblii na powtórne przyjście Jezusa Zbawiciela, weszły z nim na wesele, wieczna radość i szczęście w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (1Kor. 2,9; Obj 21,4) I zamknięto drzwi, brak możliwości wejścia do nowego systemu" "A później nadeszły pozostałe, związki wyznaniowe, ze swoimi naukami bez wskazań Ducha Świętego w Biblii, mówiąc, mowę słów: Panie! Panie! Otwórz nam, tym ze swoimi naukami bez wskazań Ducha Świętego w Biblii" "On zaś, Jezus Zbawiciel odpowiadając rzekł, mowa słów: Zaprawdę powiadam wam, naprawdę powiadam wam, mowa słów nie znam was bez przygotowania i oczekiwania według słów Ducha Świętego w Biblii" "Czuwajcie więc, bądźcie przygotowani i oczekujcie powtórnego przyjścia Jezusa Zbawiciela, bo nie znacie dnia, daty i godziny, ustalonego czasu, o którym syn człowieczy, Jezus Zbawiciel Pan nasz powtórnie przyjdzie na ziemię" (Mat. 25,1-13)

Podobne artykuły


9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 785
26
komentarze: 77 | wyświetlenia: 3956
23
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1905
19
komentarze: 6 | wyświetlenia: 24919
18
komentarze: 9 | wyświetlenia: 8511
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3288
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1784
45
komentarze: 12 | wyświetlenia: 42473
36
komentarze: 122 | wyświetlenia: 10060
34
komentarze: 31 | wyświetlenia: 6147
31
komentarze: 14 | wyświetlenia: 54327
 
Autor
Artykuł  Hamilton,  25/08/2018

I pomyśleć, że po 2 tysiącach lat do tej piątki dołączyła szósta. Gdy Chrystus ponownie zejdzie na ziemię to takich panienek na fejsie znajdzie 5 tys. dziennie.

  Hamilton,  25/08/2018

Ileś ty znów naplotła tych swoich bzdur wykorzystując pismo zwane świętym. A zaprawdę, zaprawdę powiadam ci, że Chrystus ostrzegał, że ci co zmienią słowo boże choć na jotę nie zaznają królestwa wiecznego. Ament jak wyblakły atrament.

  lajla1  (www),  25/08/2018

@Hamilton: Wskaż gdzie według ciebie są nieprawidłowości w tłumaczeniu.

  Hamilton,  25/08/2018

@lajla1: pokaż mi w biblii takie słowa i pojęcia jak "chrześcijański", "związek wyznaniowy", "system duchowo - informacyjny", "wibracje", "ekumenizm" itp. Chrystus, jego apostołowie i ci co tę biblię pisali nie mieli zielonego pojęcia, że są "chrześcijanami" i tworzą nowy "związek wyznaniowy". Dla tych ludzi Chrystus był rabinem, a on sam nazywał siebie synem bożym i posłańcem boga. Bogiem ogłosili go ludzie kilka wieków później.

  lajla1  (www),  25/08/2018

@Hamilton: Biblia napisana jest za pomocą symboli, synonimów, alegorii, słów kluczy etc...Według ciebie, jak należy tłumaczyć (Mat. 25,1-13)

  Hamilton,  25/08/2018

@lajla1: wszystkie bajeczki i legendy pisane są za pomocą jakiś symboli, synonimów, alegorii, słów kluczy etc. Po co je tłumaczyć. Niech każdy je rozumie jak chce. Zarzucasz komuś demagogie i dogmatyzm a sama usiłujesz wcisnąć innym swój kit.

  lajla1  (www),  25/08/2018

@Hamilton: Biblijne wersety tłumaczę z pomocą Ducha Świętego, w trosce o dobrobyt całego stworzenia. Aby ludzie myślami, słowami i uczynkami, w systemie duchowo - informacyjnym, nie czynili destrukcyjnych falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją. I nie ponieśli wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków, naukowo udowodniony.

  Hamilton,  25/08/2018

@lajla1: walnęłaś starym i wyświechtanym sloganem pani wytunelowana naukowo. Wymyśl przynajmniej coś nowego. Masz tyle wspólnego z duchem świętym co menel z carpaccio z krewetek aromatyzowanych świeżymi ziołami, owiniętych w halibuta z pieprzem w łożu z liści młodego szpinaku. Wszyscy o tym duchu słyszeli, ale nikt go nie widział.

  Hamilton,  25/08/2018

@lajla1: ci co palili ludzi na stosach też pierd..... o Duchu Świętym. W psychiatrykach takich są setki, a może i tysiące.

@Hamilton: i znowu dałeś się złapać w sidła "wskaż gdzie wg ciebie są nieprawidłowości w tłumaczeniu" ;) Te idiotyzmy trzeba z bata odrzucać za samo bełkotliwe lingo.

  Hamilton,  25/08/2018

@Piotr Stanisław Issel: może jest jeszcze cień szansy w w tunelu jej uczynków, naukowo udowodnionych, że zmądrzeje choć odrobinę.

@Hamilton: chachacha... Rozumiem, że nadzieja umiera ostatnia, ale ten tu przypadek to beznadziejny...

  Hamilton,  26/08/2018

@Piotr Stanisław Issel: fanatyzm religijny to straszna choroba. Wiem coś na ten temat, bo mam taki przypadek w rodzinie. Na szczęście udało mi się ustawić tak wzajemne relacje, że jestem poza zasięgiem. Choć nie było to łatwe.

  lajla1  (www),  26/08/2018

@Piotr Stanisław Issel: Proszę wskazać "idiotyzmy bełkotliwe" Brak wskazań dowodem będzie, że ty je piszesz, wskazując innych.

  Hamilton,  26/08/2018

@lajla1: pomodlę się by jakiś biskup nie powierzył ci nauki religii w szkole, bo to może wywołać epidemię oszołomstwa. Przypominasz mi moją katechetkę z dzieciństwa, siostrę zakonną, która była 100 x głusza od gęsi. Na szczęście zadziałało to na mnie jak szczepionka.

@Hamilton: No widzisz, Hamiltonie, że przypadek jest nieuleczalny.

  vivi91,  26/08/2018

@Hamilton: Sprawdzę Twoja wiarygodność Hamiltonie. Napiszesz mi szczerze, czy konwersujesz z kaśka czy jej ojcem? Wiesz z kim prowadzisz dialog, a zatem?...

  Serpico,  27/08/2018

@VIVI.:
cytuję Henear:
"Za dużą uwagę poświęcasz jej osobie. Czemu jest dla ciebie taka ważna? Move on. "
http://eiba.pl/91wkab
Także masz sugestie, move on to galeria hahahahaahhah ............
Który to już rok obsesji na punkcie Skalnej ? Liczysz jeszcze hahahaha ? Ja Ci szczerze na ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  27/08/2018

@VIVI.: nie wiem. W niczym mi to nie przeszkadza czy po drugiej stronie jest ona czy on. Ty masz z tym problemy? Możesz głosować na Lajlę i na zakrawarskiego na zmianę jak twoi przyjaciele Koriolan i pokrzywiony. Ha ha ha ha - będziesz wiarygodna jak oni.

  vivi91,  27/08/2018

@Hamilton: widzę, że chyba nie zrozumiałeś. Nic nie szkodzi. Kompletnie nie o głosy tu chodzi, a jeśli to owszem oddaje głosy wg uznania. Co do obsesji dot skalnej to jej nie mam. Wiem jednak teraz i biedę to samo wiedziała za 10 czy 20 lat czego mogę się po pewnych osobach spodziewać. Nic więcej. Życzę wszystkim udanego i pogodnego dnia

  Serpico,  27/08/2018

@VIVI.:
Pomyślałem jaka będziesz za 20 lat i zacząłem się telepać hahahahaha ... ze strachu, w sumie tylko na zasadach wyobraźni, bo ja nie mam się czego bać ! Ale to będzie śliczny powrót do "korzeni". Nie jestem w stanie sobie wyobrazić w pełni jak bardzo upierdliwa będziesz dla otoczenia, nie jestem.
Jak tam eliminowanie znajomych ? Daj im poczytać co o nich piszesz, przyśpieszysz ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  27/08/2018

@VIVI.: coś ci się pokićkało w główce. Nic nie wiem o twoich obsesjach dot. Skalnej i niewiele mnie to obchodzi. Jeśli chodzi o głosy to całkowicie podzielam twoje zdanie. Każdy głosuje jak chce i na kogo chce. Nic mi do tego. Myślę, że ty czegoś nie zrozumiałaś. Twój test mojej wiarygodności jest delikatnie mówiąc nie do końca przemyślany. Jakaś zdawkowa wymiana zdań ma być dowodem na czyjąś wiar ...  wyświetl więcej

  vivi91,  27/08/2018

@Hamilton: nie chodziło mi o głosy. Nic więcej. Może mało precyzyjnie się wyraziłam. Nic mi się nie pokićkało :). Mam nadzieje :)

  Hamilton,  27/08/2018

@VIVI.: ha ha ha - załapałem o co chodzi. Tępak jestem. Może dlatego, że taka postawa jest mi zupełnie obca. Jeśli jesteś z kimś skonfliktowana to wszystkie osoby rozmawiające z twoim adwersarzem są dla ciebie wrogami. Widzisz u mnie jest odwrotnie. Gdy byłem z kimś poróżniony moje dzieci miały wręcz "prikaz", by mówić tej osobie "dzień dobry" i zakaz uczestnictwa w tym sporze, bo spór dotyczył ty ...  wyświetl więcej

  vivi91,  27/08/2018

@Hamilton: absolutnie!!! Zgadzam się z Tobą jak najbardziej.nasze ewentualne spory są jedynie nasze

@VIVI.:
Gnijecie na komunikatorach, mailach, jak w tym wróblowym cyrku, to zaczyna Ci się wydawać że akurat wszyscy tak postępują hahahhaha .............
Już się odzwyczaiłem prawie, ale ta piaskownica , to mnie ciągnie jak cholera hahahhahah ........

Przypomnij sobie lepiej pani wiarygodna, jak paliliście głupa z boyfriendem że się nie znacie i "rozmawialiście ze sobą ", to

...  wyświetl więcej

@Piotr Stanisław Issel:
"No widzisz, Hamiltonie, że przypadek jest nieuleczalny."
A wy tacy zdrowi i doskonali ?
http://eiba.pl/vsftx ...
Co czyni większe szambo, wymaganie od wszystkich innych doskonałości w działaniu, ale broń Boże od siebie, czy problemy z przekazaniem zamysłu ?
Ps. Nieładnie Kasiu się tak za autorytetem Ojca się chować.

  vivi91,  28/08/2018
  Serpico,  28/08/2018

@VIVI.:
cytuję Vivi:
"Chociaż my teraz z Oscarem nie mamy łatwo i on zap... po no nie 16 ale 12 h dziennie 6 dni w tygodniu i czasem w niedziele i są to finanse jedynie na przeżycie - nawet bez wakacji na działce więc mam te realia live. Wracając do wystawy - mimo wszystko dawała do myślenia "
http: ...  wyświetl więcej

  Serpico,  28/08/2018

@pokrzywiony:
I o co ci chodzi cymbale niedorobiony ? Skoro ktoś napisał coś takiego, nie mógł napisać trzech zdań później ?
Weźcie poproście Jasia z tego waszego płaskiego teamu, o sample na odkwaszenie mózgu, może to da radę.

  Hamilton,  28/08/2018

@pokrzywiony: ha ha ha ha - jasne, powinna się schować za twoim "ałtorytetem". No i nie chwal się tak, że zrobiłeś z tego portalu szambo. Podobno masz dostać złotą odznakę "Wzorowy Pisuardes i Kał Boy eioba.pl". W nagrodę mają ci też przybić gwoździami uszy do klawiatury, byś miał jeszcze lepszy nasłuch co kto komu i za ile na eioba. A punktem kulminacyjnym będzie uścisk twej dłoni. W imadle wydziału remontowego Huty Katowice . Tak ci zazdroszczę sławy.

Tak miejwiecej to wygląda, głuie ugrupowania wolą się upijać własnymi doktrynami i umacniać się w tym pustą racjonalizacją, zamiast otworzyć oczy na prawdę.

@pokrzywiony: "głuie ugrupowania wolą się upijać własnymi doktrynami, a mondre Mańki głosujo na Lajlę i zakrawarskiego, bo som za i przeciw. Take som mondre. I z tej mondrości piszom take mondre komentaże i otfierajo swe oczenta na prawdem jako i ty otfierasz. Ament I tak miejwiecej to wygląda s tobom i s twoim kolegom. "

@pokrzywiony: myślałem, że zafundowałeś sobie jakieś wczasy odchamiające, ale widzę, że byłeś na jakimś kursie intensywnego turbodoładowania dla inteligentnych inaczej. Efekt zdumiewający. Koniecznie musisz korzystać z takich okazji "miejwiecej".

@pokrzywiony:
EDIT:
"miejwiecej" => mniej więcej
"głuie" => głupie

  Hamilton,  28/08/2018

@pokrzywiony:
"Co pierdolona szmato jż nawet pies cię dupcyć nieche ?"
EDIT
"Co pierdolona szmato już nawet pies cię dupcyć nie chce ?"
"Co czyni większe szambo, wymaganie od wszystkich innych doskonałości w działaniu, ale broń Boże od siebie, czy problemy z przekazaniem zamysłu ?". Odpowiedz sobie Maniuś na swoje własne epokowe jak zwykle pytanie. Ha ha ha ha - a potem zrób zeza i skieruj swój wzrok ku niebu w poszukiwaniu PRAWDY.

  Serpico,  28/08/2018

@pokrzywiony:
Jaka Edit ? Piaf ? Zdanie jedno napisałeś , nawet nie za długie, zrobiłeś dwa błędy, po czym sam je poprawiasz.
Doskonałość działania.
Zdanie oczywiście jest kompletnie bez sensu, tak czy inaczej.

  Hamilton,  28/08/2018

@Serpico: Maniek ma wieczne problemy z przekazaniem zamysłu. Zamyślony jak Erazm z Rotterdamu albo nawet jak Burak z Jadłospisu. Ha ha ha - jednym słowem - "fizolof lingwista ".Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska