Login lub e-mail Hasło   

,,Męskie Granie"

Jesteś zmęczony. Pracą, małżeństwem, teściową, samotnością, życiem, walką politycznych plemion. Chcesz odreagować. Chcesz odreagować, poczuć się jak facet, poszaleć. Najchętniej...
Wyświetlenia: 825 Zamieszczono 28/08/2018

Jesteś zmęczony. Pracą, małżeństwem, teściową, samotnością, życiem, walką politycznych plemion. Chcesz odreagować. Chcesz odreagować, poczuć się jak facet, poszaleć. Najchętniej poszedłbyś do lasu i porąbał trochę drewna. Nagle widzisz billboard - w Twoim mieście odbędzie się ,,Męskie Granie".

O tak, tego szukałeś. Tego Ci było trzeba. Imprezę reklamuje frma ,,Żywiec", więc będzie chlanie browara, adrenalina, testosteron, męska solidarność, rzucanie kurwami, jedno wielkie YEAAAAH!!!!

Ostrzygłeś się na krótko, kupiłeś kurtkę skórzaną, podpompowałeś bicka, nie odpowiedziałeś dzieciakowi z osiedla na dzień dobry (life is brutal!!!), zapuściłeś brodę, nakleiłeś sobie na ramieniu samoprzylepny tatuaż z czaszką i podpisem ,,ŻYCIE NA KRAWĘDZI". Będzie się działo!!!

Przychodzisz nabuzowany na koncert, czekasz na mocne pierdolnięcie, chcesz posłuchać mocnych, męskich dźwięków, patrzysz, a tam...

wita Cię Cielecka. Femina, kodziara, partnerka życiowa przewodnika z Izraela, która nie lubi Polaków i w jednym z wywiadów chwaliła się, że nic nie jest winna swojej ojczyźnie.

Obok niej druga kodziara, Agnieszka Holland, córka żydowskich komunistów, która Polski nie tyle nie lubi, co organicznie, fizjologicznie nienawidzi.

Obok oczywiście niezawodna Kryśka Janda, kobieta, której profil na fejsie ma więcej wpisów o PiSie, niż profile pacjentów oddziałów zamkniętych mają wpisów o Napoleonie i Marsjanach.

Cytuję: ,,Aktorka Magdalena Cielecka czytała jeden z wierszy Wisławy Szymborskiej, Agnieszka Holland mówiła o demokracji, a Krystyna Janda poruszyła m.in. temat aborcji."

Idziesz na festiwal muzyczny, a dostajesz wychowaną w komunistycznej rodzinie żydówkę uczącą Cię demokracji, i Jandę pieprzącą ci o aborcji.

Ale oto do mikrofonu podchodzi Krzysztof Zalewski, świetny muzyk i równie dobry wokalista. Co prawda śpiewa w jednym kawałku, żeby przyjmować uchodźców i nie przejmować się dżihadem, aaaale co tam, może zmądrzał. Nareszcie, koniec pierdolamentu, koniec komunistycznego bełkotu, zacznie się wreszcie prawdziwe męskie granie!

Krzysio podchodzi do mikrofonu, robi manifest polityczny, jęczy i żebrze żeby Polacy szli do wyborów samorządowych (i, w domyśle, wybrali jedyną słuszną partię), po czym wykonuje utwór Marii Peszek, w którym śpiewa, że gdyby wybuchła wojna, nie oddałby Polsce ani jednej kropli krwi, i nie biegałby po kanałach z karabinem (jak jacyś powstańcy) dla ratowania ojczyzny, i że ,,sorry, Polsko". W domyśle: a chuj tam z Polską! Niech ją rozgrabiają, Ruscy, Niemcy czy żydzi, obojętnie. Byle Krzysio miał gdzie grać i byle miał mu kto płacić za występy - obojętnie w jakiej walucie. Bolszewicy wstają z grobów i biją Krzyśkowi brawo. Są dumni. Są czerwoni z dumy.

No nie mów mi, ze nie tego oczekiwałeś od festiwalu muzycznego!!! 

Napisałbym, że za tę prostacką, agresywną propagandę, od dzisiaj nie będę pił piwa Żywiec. Problem polega na tym, że i tak od dawna już tych sików nie piję, i zawsze jak mam wybór między masówką a małym, regionalnym browarem, wybieram to drugie.

Miało być ,,Męskie Granie", zrobiło się ,,Sranie w Banie".

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2844
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1089
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 945
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 609
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 990
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1834
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 681
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 837
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 539
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 981
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 628
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy





Kryśka Janda się pojawiła, a Kryśki Pawłowicz nie było. Podobno złamała rękę. Koleżance. Coś ci się Lipski pomyliło. Tych strzyżonych na krótko w kurtkach skórzanych z wytatuowanymi czaszkami spotkasz jak pójdziesz spotkać się ze swoimi kolegami z ONR.

@Hamilton:
Towarzyszu ! Ktoś śmiał uderzyć w twoje towarzycho ? Ależ to obłudne nie ?

@milord36: nie pamiętam abym chodził na Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu. Coś ci się tam popierd.... pod tym deklem z nadmiaru kopiowania. Towarzysza znajdź sobie pod budką z piwem.

Lipski jak chcesz odreagować kup sobie mamrota za 4 złote, race, kij bejsbolowy i idź pod stadion po meczu zaprezentować swój "patriotyzm". Koncerty muzyczne nie są dla tak silnie uwrażliwionych artystycznie i politycznie jak ty.

@Hamilton:
Powiedziałeś co wiedziałeś i się zesrałeś ! Dobre hehehe....

@milord36: koniecznie musisz wybrać się w trasę jako jednoosobowy kabaret dla żuli i meneli. "Zafsze jak cuś powisz ze sfojej głowy to do śmichu i yntelygentnie jak w wojskowej latrynie".

M.Cielecka i K. Janda - utalentowane aktorki, A. Holland - autorka świetnej, zapadającej w pamięć "Kobiety samotnej" czy "Zdjęć próbnych", K.Zalewski - sympatyczny muzyk, ale po co zatruwać imprezy polityką.



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska