Login lub e-mail Hasło   

Wakacje oczyszczające - szansa na upragnioną sylwetkę

Chcesz wyjechać na wymarzone wakacje, ale nadszedł czas, by wreszcie zadbać o swoje zdrowie?
Wyświetlenia: 81 Zamieszczono 30/08/2018

Przez kuchnię do zdrowia

Na co dzień zapominamy o tym, by myśleć o sobie i swoim zdrowiu. Jesteśmy w ciągłym biegu i nie mamy czasu na odpoczynek, ani na regenerację. Ten wyścig z czasem, który próbujemy wygrać każdego dnia, skutkuje w uczuciu nieustannego zmęczenia i złym samopoczuciu – często wynikających ze złych nawyków żywieniowych oraz niewłaściwej higieny życia.

- Na ogół nie myślimy o zmianie, do momentu, aż nasz organizm rzeczywiście odmówi posłuszeństwa. Warto jednak pomyśleć o tym, aby uprzedzić skutki i zdecydować się na zrobienie pierwszego kroku, jakim jest zmiana diety i stopniowe wprowadzanie aktywności fizycznej do naszego planu dnia. Post warzywno-owocowy pozwala nie tylko oczyścić organizm i zrzucić zbędne kilogramy, ale przede wszystkim ma udowodnioną skuteczność w leczeniu wielu schorzeń oraz zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym – mówi Jacek Pietrzak, z Willi Alexander w Mielnie.

Wymarzone wakacje, jako sposób na idealną sylwetkę?

Tym razem Willa Alexander wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, modelując przy tym sylwetkę. W końcu, jeśli chcesz zainwestować – inwestuj w siebie! A na to nie ma lepszego sposobu, niż zmiana trybu życia i sposobu odżywiania na taki, który pomoże naszemu organizmowi wzmocnić się i uchroni go przed chorobami. Jeśli więc chcesz zregenerować ciało i umysł –pomożemy Ci w tym.  Zdecyduj się na gruntowne oczyszczenie, z pomocą diety owocowo-warzywnej.

Na czym polega dieta owocowo-warzywna?

Post owocowo-warzywny ostatnimi czasy bije rekordy popularności między innymi dlatego, że  stosowany rozsądnie, ma właściwości lecznicze i zapobiega wielu poważnym chorobom. Jego celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie mu harmonii wewnętrznej. Ograniczenie listy spożywanych produktów, wybór tych o niskich indeksach glikemicznych oraz utrzymanie odpowiedniej kaloryczności posiłków, sprawia, że odzyskując zdrowie, tracimy również nadprogramowe kilogramy. Menu tej kuracji opiera się na owocach i warzywach, naturalnych przyprawach i ziołach. Często trudno jest przejść na tę dietę samodzielnie, bowiem ważne jest aby prawidłowo przygotowane posiłki, spełniały  nie tylko jej najważniejsze założenia, ale by były również urozmaicone i smaczne.  Dlatego poczyniliśmy wiele starań, aby nasi kucharze posiadali gruntowną wiedzę na temat tego sposobu odżywiania – by pomóc Ci czuć się dobrze, na drodze do pięknej i zdrowej sylwetki! – mówi Jacek Pietrzak z Willi Alexander w Mielnie.

A teraz dodaj do tego idealną, wakacyjną lokalizację…

Willa Alexander Resort & SPA  położona jest blisko plaży i zaledwie 150 metrów od jeziora Jamno. Ta spokojna i tętniąca życiem przyrody okolica jest wprost doskonała, by wreszcie skupić się na sobie i swoim zdrowiu. Bogata i różnorodna dieta daje najlepsze efekty, gdy jest uzupełniona regularnym wysiłkiem fizycznym. Dlatego na terenie hotelu znajduje się basen, strefa Wellness i SPA, gdzie skorzystać można z ofert dodatkowo wspomagających dietę – takich, jak  sauny, masaż antycellulitowy czy masaż bańką chińską.

Jeśli chcesz połączyć wakacyjny odpoczynek z gruntowną regeneracją, a przy tym stracić zbędne kilogramy, w Willi Alexander Resort & SPA możesz rozpocząć swoją podróż ku zdrowiu z  oczyszczającą dietą owocowo-warzywną.

PER DIAETAM AD SALUTEM!

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1717
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1828
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1127
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1053
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 974
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 692
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1039
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 889
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 587
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 423
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 602
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska