Login lub e-mail Hasło   

Pierwotne pragnienia...

Właściwie każdy organizm na świecie, o ile nie w Kosmosie posiada kilka podstawowych pragnień pierwotnych, fizycznych.
Wyświetlenia: 109 Zamieszczono 04/10/2018

Wszyscy musimy się odżywiać, spać i rozmnażać. Zwłaszcza to ostatnie jest głęboko zakorzenione w instynktach i umysłach wszystkich istot na świecie - z założenia bowiem każde pokolenie istnieje po to, aby przekazać swoją pulę genową kolejnym pokoleniom. Część rozwiniętych gatunków jednak zauważyła korzyści, jakie płyną z samego aktu uprawiania miłości, przenosząc to na znacznie wyższy poziom i przeobrażając w wielką sprawę o ogromnej mocy, nie tylko twórczej...

Seks i erotyka to ważne elementy życia każdego człowieka. Miłość fizyczna oczywiście poza swoim głównym celem spłodzenia dzieci posiada setki zalet, działając pozytywnie zarówno na zdrowie, jak i urodę, a także oddziaływując bardzo pozytywnie na stosunki międzyludzkie. Mimo iż istnieją pary, jak i małżeństwa stroniące od współżycia z najróżniejszych powodów, większość par nie wyobraża sobie życia bez miłości fizycznej. Seks wspaniale wzmacnia zaufanie, buduje więź i cementuje związek, sprawia wiele radości, przynosi ulgę przy delikatnych bólach, dotlenia, pomaga radzić sobie ze schorzeniami układu krążenia i układu oddechowego, działa doskonale na kondycję, pomaga budować masę mięśniową, odchudza, rozładowuje napięcie, nerwowość a nawet pomaga panować nad emocjami podczas stanów lękowych. Wszystko to to tylko część zalet, jakie niesie za sobą współżycie z ukochanym partnerem. Wszystko to sprawia, że wielu lekarzy, nie tylko seksuologów, urologów czy ginekologów poleca jak najczęstsze współżycie z partnerem jako “kurację pomocniczą” przy najrozmaitszych schorzeniach.

Czasem zdarza się jednak, że klasyczny seks nie pobudza zmysłów już tak mocno jak kiedyś lub sam akt nie nie spełnia oczekiwań z powodu braku odpowiedniego przygotowania lub nie wyćwiczonych umiejętności młodych partnerów. Niejednokrotnie też wiele osób odczuwa podniecenie i potrzeby seksualnego spełnienia często w nietypowy sposób, mimo braku partnera, z którym mogłyby wprowadzić swoje plany w życie. Warto w takich chwilach sięgnąć po pewne “pomoce” proponowane przez branżę erotyczną. Obecnie na rynku znaleźć można wiele firm oferujących gadżety erotyczne, rozmaite przebrania, kosmetyki z feromonami i afrodyzjakami pobudzające zmysły a także filmy erotyczne i czasopisma oferując także swoisty instruktaż do wykorzystania w sypialni.

Bardzo często wszystkie akcesoria te są w stanie pobudzić zmysły wielu osób, nawet tych u których libido spadło do niskiego poziomu z najróżniejszych powodów, a także pomóc osobom pragnącym przeżyć nawet ciekawe przygody erotyczne. Obecnie dzięki rozwojowi branży, wśród gadżetów i akcesoriów erotycznych można znaleźć przedmioty przygotowane dla różnych osób, płci i orientacji, również takie przeznaczone do używania w parach, biorąc pod uwagę indywidualne cechy fizyczne, potrzeby i chęci klientów.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1436
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1099
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 801
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1054
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 368
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 476
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1120
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 856
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 647
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 660
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1002
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 448
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1471
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 711
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska