Login lub e-mail Hasło   

Polska Mistrzem Świata

Polscy siatkarze umieją łączyć się, działać w drużynie i znowu zostali mistrzami świata.
Wyświetlenia: 195 Zamieszczono 01/10/2018

.

Polscy politycy są niskiego wzrostu.

Nie wszyscy ale prawie wszyscy. Nie każdy jest kurduplem, mini kartofelkiem jak demokreatura Jarosław, ale małość jest regułą.

Tymczasem:

Polscy siatkarze dzielą się na wysokich i bardzo wysokich.

Polscy siatkarze umieją łączyć się, działać w drużynie i skutecznie bronić przed atakami Rosjan, Jankesów, Żabojadów i innych słabeuszy z Angelą na czele. Znowu zostali mistrzami świata.

Natomiast:

Niedorobione karły polityczne gdy tylko powstaną, natychmiast ponownie padają na kolana. Grupują się w nieudacznych partiach. Żebrzą o obronę u Trampów i innych zagranicznych pajaców. Klękają przed księdzem dyrektorem i zwykłym arcybiskupem.

Co robić?

Są różne propozycje. Najbardziej podoba mi się taka, żeby na listach wyborczych podawać płeć i wymiary kandydatów. Np. Hermafrodyta 1.50 wzrostu.

PS. Mam uzasadnione podejrzenia, że komentatorzy serpico i Hamilton mają niewiele więcej niż metr pięćdziesiąt.

Adam Jezierski

Podobne artykuły


30
komentarze: 24 | wyświetlenia: 4459
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4148
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2405
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3372
22
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1326
18
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1842
17
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1715
18
komentarze: 30 | wyświetlenia: 62361
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 8980
17
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2168
17
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1361
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 3296
16
komentarze: 27 | wyświetlenia: 1579
17
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4174
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  jotko49,  01/10/2018

Przy moich 1.76 jesteś fizyku trollem, moralnością i inteligencją przegrywający z antykwarialnym rozdeptanym molem.

  jotko49,  01/10/2018

@jotko49: Adam Jezierski: "Ten kto mówi o ludziach, w co najmniej 80 procentach mówi o sobie !!!" do artykułu Gdzie bywacie Miły Hamiltonie i.... (6 dni temu)

@jotko49
Ja przeważnie wygrywam. Nawet powyżej 80%.
...-:)))

  jotko49,  01/10/2018

@Adam Jezierski: Podaj wynik starcia z swą filozoficzną fanatyczną głupotą, szczyty już ona osiąga czyniąc cię karłem i umysłową miernotą. Gdy zdasz sobie z tego sprawę... zanurkuj wraz z nią w Motławę.

@Adam Jezierski: "Konsekwencją narcyzmu jest paraliż kontaktów międzyludzkich. Zatracenie umiejętności współżycia. Samoizolacja. To coś gorszego od jeźdźców Apokalipsy". HAHAHAHA - : "Ten kto mówi o ludziach, w co najmniej 80 procentach mówi o sobie". Jak się z tobą nie zgodzić Adaśku. Poczytaj:
http://eiba.pl/1h

@Adam Jezierski: Adaśko napisz czego nie umiesz, gdzie nie byłeś i kogo nie znasz. To będzie chyba pusta kartka. Chuck Norris to taka nieudana kopia Adasia Jezierskiego. Hahaha - fajnie, że nas poinformowałeś, że Polacy są Mistrzami Świata. Dziękujemy. Naród będzie ci dozgonnie wdzięczny.

@Adam Jezierski: jako jedyny komentator zwróciłeś uwagę, że Polacy wygrali z Angelą na czele. No, no, nic dziwnego, że zostali mistrzami świata. Chodzą słuchy, że Vital Heynen błagał cię na kolanach byś zagrał w reprezentacji ze względu na swój niebywały wzrost (EGO), ale odmówiłeś.

"Polska Mistrzem Świata". Hahahaha - gdyby nie wysoki i niezwykle uzdolniony Adaś Jezierski i jego wysokiego lotu wypociny nikt by tego nie zauważył. Zapomniałeś podać link do jakiegoś swojego innego równie odkrywczego artykułu. Mam 176 cm. To za mało by się przyjrzeć twojej dynamicznie rosnącej głupocie. Gdyby potrafiła latać debatowałbyś z muchami wbity w sufit.

Hi hi hi ...
Ja mam 1,86 m.
Ech ...
A jakiego syna spłodziłem ....
2,05 m
:-)))

@Koriolan: hi hi - woły są jeszcze większe i cięższe.

@Hamilton: ...
Fajnie, że masz kapelusz :-)))

  Hamilton,  01/10/2018

@Koriolan: nie jesteś pierwszym któremu mój kapelusz przeszkadza w rozwoju. Hahahaha - kilku by tu zrobiło oszałamiającą karierę, ale z tego powodu nie może rozwinąć skrzydełek. Napisz zażalenie do "Pani Domu".

Mam uzasadnione podejrzenia, że komentatorzy serpico i Hamilton mają niewiele więcej niż metr pięćdziesiąt.
.....
Obręb wodogłowia ?

  Serpico,  01/10/2018

@zakrawarski:
Proponuję ci zrobić powtórkę z historii świata , zanim zacznie gadać bzdury i stosować odnośniki do wzrostu.
170, jak ojciec, po nim mam organizm ze stali , dlatego przeżyłem to co przeżyłem, ty byś był już i cała reszta klepaczy martwy jak Elvis.

Contra to ciota, zwykła ciota , która by się naigrywała z mojego nazwiska w real około 2 minut, a potem by zbierał z

...  wyświetl więcej

  Serpico,  01/10/2018

@zakrawarski:
Syn Twój ? Żadnych szans w żadnej rywalizacji, żadnych, a ten sam wiek i nie miał poszatkowanych nóg, mógłby wystąpić za ciebie.
Albo coś pokojowego , dałbym mu mój ab wheel i patrzył jak się wypierdolił na twarz.
Taki świat proszę pana świat to nie tylko pianina.

@zakrawarski: tobie to nie grozi. Wyschnięte mózgi nie podlegają tego typu schorzeniom. Idź powąchać swoje odchody, masz za mało siarkowodoru we krwi i jad ci krzepnie.

@Serpico: Ser, to byl tylko zart !
Jezierski pisze o wzroscie 150 cm a tak malych ludzi nie ma.
Nawet Kaczynski ma 158 cm
Pytalem wiec co ma na mysli piszac 150 cm.
Nigdy nikogo nie urazam, a juz napewno nie ciebie. Nigdy nie dotykam czlonkow rodziny ! Nigdy !!
Zakladalem, ze sie tylko usmiejesz ! Sprobuj !?!

  Serpico,  01/10/2018

@zakrawarski:
To trzeba było pisać nieimiennie, nie chodziło o ruszanie rodziny, chodziło o identyczny wiek, sądziłem że to przytyk do moich komentarzy, a że znudziło mnie bycie grzecznym, odpisałem tak jak widzisz.
Aaa to jest w arcie, ok , nie popatrzyłem po prostu, Jezierski to też taka parówka, także w jego wykonaniu naśmiewanie się z czyjegokolwiek wzrostu jest też takie sobie. ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  01/10/2018

@Serpico: hahahaha - nie narażaj się panu hrabiemu Adaśko, bo zostaniesz owrzodzony wraz z całą rodziną. Tak jak ja. Teraz muszę leczyć się w klinikach weneryczno-dermatologicznych, a Adaśko zamiast zgłosić się u psychiatry do kontroli znów buszuje po internecie informując o mistrzowskie świata Polaków w siatkówce, wzroście polityków i znaczącym wzroście własnego EGO.

  Serpico,  02/10/2018

Adaś łap piłkę od siatki ! O kurde .. przygniotła Cię jak lekarska .... co ja narobiłem ....
Swoją drogą jakie to typowe dla Eioby, zamiast się po prostu po ludzku ucieszyć z tego że Polska została mistrzem świata w siatkówce, wszystkie "ciocie" teraz będą ględzić i szukać nieistniejących "powiązań", piłkarze przegrali źle, siatkarze wygrali źle. nie ma że dobrze, nigdy nie ma.
Chińs ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska