Login lub e-mail Hasło   

,,Cześć i chwała aborterkom".

· W Polsce lewica zorganizowała ostatnio pikietę, na której pojawiły się takie hasła jak ,,Cześć i chwała aborterkom", ,,Aborcja to jest normalność" i ,,Aborcja...
Wyświetlenia: 187 Zamieszczono 04/10/2018
 
 
Brak automatycznego tekstu alternatywnego.
·

W Polsce lewica zorganizowała ostatnio pikietę, na której pojawiły się takie hasła jak ,,Cześć i chwała aborterkom", ,,Aborcja to jest normalność" i ,,Aborcja to życie", a także wywiesiły plakat, na którym zamordowane w trakcie aborcji, rozszarpane dziecko jest porównane do dżemu truskawkowego, z zachętą: zrób to sama.

Tymczasem we Francji właśnie pojawiły się banery między innymi z drobiem, i podpisem: ,,Nie jestem tylko kawałkiem mięsa. Jestem kimś. Nie jedz mnie".

Lewica. Kura nieporównywalnie ważniejsza od człowieka.

Postęp.

Orwellowski ,,Folwark zwierzęcy" w wersji dosłownej.

A może by tak zrobić banery ze zdjęciem płodu i podpisem: ,,Nie jestem tylko kawałkiem mięsa ani zlepkiem komórek. Jestem kimś. Jestem CZŁOWIEKIEM. Nie rozszarpuj mojego ciała skalpelem albo szczypcami, ani nie morduj mnie trucizną jak Hitler. Nic złego ci nie zrobiłem. Jestem niewinny. Jestem bezbronny. Jestem twoim dzieckiem. Może nie chciałaś żebym się urodził, ale to nie moja wina, że żyję. Nie zabijaj mnie. Nie karz mnie za własną głupotę, mamo."

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1380
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1238
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 665
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 782
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 821
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 532
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 494
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski napisz jak to za czasów PO i PSL zagłodzono w Polsce 50 milionów dzieci, a co najmniej dwa razy tyle zmarło na wskutek szczepień To będzie hit internetu.

@Hamilton:
Taaaak ! To będzie hit internetu ?

  Hamilton,  05/10/2018

@milord36: o tych sprawach przede wszystkim powinny decydować kobiety, a najmniej do powiedzenia powinni mieć stare, zardzewiałe i zdewociałe kopiary cudzych głupich tekstów i darmozjady w kieckach, którzy nie wychowują, nie finansują i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.

@Hamilton:
I wszechwiedzący Hamilton.

  Hamilton,  05/10/2018

@milord36: mamy jedną z najbardziej restrykcyjnych ustaw w Europie. Zaostrzanie tego prawa przyniesie odwrotny skutek. Trzeba być idiotą by tego nie rozumieć. Równie dobrze można zabronić ludziom oddychać. A te przepychanki są głównie po to by odwrócić uwagę od bardziej istotnych spraw i to bez względu na to które dupki są przy żłobie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska