Login lub e-mail Hasło   

Farciarz Antoni

Większość ludzi na świecie boryka się ze swoim pechem i jego przypadkami: brakiem szczęścia, brakiem powodzenia, swoim fatum i niefartem
Wyświetlenia: 624 Zamieszczono 05/10/2018
Większość ludzi na świecie boryka się ze swoim pechem i jego przypadkami: brakiem szczęścia, brakiem powodzenia, swoim fatum i niefartem. Dlatego z zainteresowaniem obserwuje sposób na życie i bycie, ale też styl życia, przyzwyczajenia i maniery mojego kolegi z ławy szkolnej, który po studiach zamieszkał w sąsiedztwie – Antoniego. Antoni to nadzwyczajny, życiowy farciarz.

 

Każde jego działanie, przynosi mu pożądany efekt, tam gdzie inni tracą majątki, on zarabia krocie, a najdziwniejsze że chociaż traktuje kobiety jak rzeczy służące do zaspakajania jego potrzeb, ma niesłychane powodzenie. Jako sąsiedzi zaprzyjaźniliśmy się jeszcze bardziej, a mąż uważa go za swojego przyjaciela.

 

Mąż opowiadał mi, że gdy kiedyś wybrali się na „kawalerski wieczór” to założyli się kto poderwie najładniejszą „babkę”. I chociaż mój mąż jest przystojniachą, a Antoniego trudno nazwać „adonisem”, Antoni wygrał zakład. Okazało się, że Antoni jest tak wygadany, a do tego inteligentny, że potrafi zainteresować sobą każdą kobietę.

 

Zapewne myślicie, że z wiekiem fart już tak nie dopisuje Antoniemu, że szczęście przestało mu dopisywać. Nic bardziej mylnego, kto „w czepku urodzony”, jest nim do końca. Przykłady z ostatniego okresu: sąsiedzi spotykają się razem na kartach, zgadnijcie kto w większości wygrywa i to w ostatnim rozdaniu.

 

Okazało się, że fart dalej dopisuje Antoniemu, podpisał korzystny roczny kontrakt z zagraniczna firmą i po przepracowaniu pół roku wrócił do Polski na urlop, który przedłużył sobie o 3 miesiące. Zagraniczna firma nie dość że go nie zwolniła, za nie stawienie się do pracy, to dała mu znaczną podwyżkę. Ostatnio wracając z działki załapał się (jak zwykle na wkręta - to jedno z farcianych szczęść) na  zabawę z okazji dnia działkowca na swoim ogrodzie. 

 

Oczywiście, bawił się z najatrakcyjniejszą 30-latką, a wcześniej poznał też jakąś nową, seksowną „babkę”. Antoni ze swoim „wygadaniem” potrafiłby zawrócić w głowie, prawie każdej kobiecie i chociaż nie jest ”adonisem”, to  wspominając niby „mimochodem” o swoich dokonaniach, o swoim majątku, o wyjazdach do pracy zagranicę, uzyskuje pożądany efekt. Każda kobieta chciałaby zostać jego partnerką, a niektóre nawet (te młodsze) urodzić mu dziecko.

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 2080
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1094
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1783
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1472
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1013
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 920
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 821
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 600
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 503
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 330
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 904
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 305
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 559
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 666
 
Autor
ArtykułMa gadane jak Zdzisiek i Zbyszek. Daleko zajdzie. Może nawet trafi do rankingów Kostki. Kto wie. Nieszczęścia chodzą po ludziach.

Hahaha - i tym sposobem dwóch hejterów Zdziś i Zbyś zmusili blyskotkę do napisania artykułu, tylko po to by spadła jej średnia odsłon z 1091 do 909,1. Tacy nie dają żyć innym. Ciekawe czy zagłosują tym razem?

" Każda kobieta chciałaby zostać jego partnerką, a niektóre nawet (te młodsze) urodzić mu dziecko". Błyskotliwy i nad wyraz wygadany Zdzisławie zrób sobie test ciążowy.

  Koriolan,  05/10/2018

Bardzo fajne opowiadanko :-)))
Co prawda brak mu głębszych treści i wniosków ale czyta się swobodnie i miło :-)))

@Koriolan: też uważam, że Zdzisław jeszcze nie raz zaskoczy nas swoją fantazją.
Mój przyjacielu, przyprowadziłem cię z ulicy
Nakarmiłem, odziałem cię, jak brat.
Dałem ci wiarę, dałem ci spokój,
Dałem gitarę, dałem samochód.
Żony nie dałem, żonę wziąłeś sobie sam.

Głosowali: Joanna, Elżbieta Sadowska - Z. Kostka - Kobranoc - zgred - Sadowski.
Z. Kostka, 2 dni temu ukryj komentarz -4 odpowiedz
"@Hamilton: Wydało się, większość hejterów to twoi kolesie głosujący na twoje artykuły, a bojkotujący (odrzucający) artykuły twoich największych rywali. Okazało się, że to ty walczysz nieczysto, wstydź się, hipokryto. I jeszcze insynuujesz, że to my działamy nieczysto, oszuście. " Hahahahaha - tak mi wstyd Zbysiu za te pomówienia.

Widzę, że też zablokowali ciebie złodzieje odsłon. Precz ze złodziejami odsłon z eioby.pl!.

@Zdzisław Sadowski: Sadosiu ty lepiej wyłaź spod kiecki tej Juliusz Joanny Elżbiety Sadowskiej z domu Kostka bo ci wąsy widać. Ty pomyśl co będzie jak nie zdąży do toi toi i narobi ci na fryzurkę. Precz z cwaniakami i precz z preczem. Hahahaha to was cwaniaczki przycisnęło. Musisz koniecznie poskarżyć adminowi, że społeczność eioby ma już dosyć twoich lewych kont.

@Hamilton: A nie przyszło ci do głowy, że społeczność eioby.pl ma dość twoich złośliwych i upierdliwych komentarzy. Zastanów się.

@Zdzisław Sadowski: popatrz na ocenę swoich komentarzy i swojego lokaja i sam sobie odpowiedz na pytanie. kogo ma dosyć społeczność eioby. Dasz sobie z tym radę. Pisałeś, że masz IQ na poziomie 154. Zapomniałem tylko czy to twój wynik czy to razem z Kostką i resztą kolegów z eioba.

Daje glos juz aby przeciwstawic sie "swietej trojcy" odrzutowcow.....zawodowych !

Odrzucili
koLo Niska jakość
jotko49 Niska jakość
liwa Niska jakość

@zakrawarski:
Bo nudne trochę, brak mi opisu orgii na działce hahaahahha ................
Tak to jest Zakrawarski , dać ludziom net , wzięli się naoglądali pornoli i teraz piszą takie "historie" hahaahah ..........
Teamowi Zdziśków założyłbym kontrolę rodzicielską hahahaah ......

@zakrawarski: czytaj, głosuj i ucz się od blyskotki w których wyrazach występują polskie znaki. Może też zostaniesz farciarzem i uda ci się napiszać komentarz wysokiej jakości.

@zakrawarski: widzę, że grupa niepismiennych, głupków odrzuca moje (nasze) artykuly. Skąd się biorą ci idioci?

@blyskotka: skąd się biorą? Wszyscy już wiedzą, a ty jeszcze nie? Z kabaretu "Łowcy odsłon kropka Meeee".Zdzisiu przyznałeś sobie 5 głosów a tylko 3 ci zabrali. I tak jesteś do przodu jak ten farciarz Antek.

@blyskotka: "Skąd się biorą ci idioci? "
Sami dali odpowiedz = Niska jakość ......talentu i zycia !

@zakrawarski: wróciłeś z jesiennych wakacji i błysnąłeś ripostą jak blyskotka chochlą.

Co to jest ? hahahahha ? Fantazja taka hahahaha ? A tego też "pan" nie załapał, fakt miałem wczoraj napisać, z obu panów przeziera traktowanie kobiet jako waginy, mało dziwne że niektórym paniom się to nie podoba.
Wygląda jak historia o arabskim szejku hahahahaa .......Antoni .... hahahaa .............
Z jakiej działki ? Chyba z plantacji w Kolumbii skoro jest multimiliarderem haahhh ...  wyświetl więcej

"Podpisał korzystny roczny kontrakt z zagraniczna firmą i po przepracowaniu pół roku wrócił do Polski na urlop, który przedłużył sobie o 3 miesiące. Zagraniczna firma nie dość że go nie zwolniła, za nie stawienie się do pracy, to dała mu znaczną podwyżkę". Hahahaha - ta blyskotka ma na imię Zdzisio czy Zbysio?
Nie martw się Zdzisław, jeżeli pomimo tylu odrzuceń, a prze to nie wchodzenia two ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska