Login lub e-mail Hasło   

Żyd VI

Kim oni są?
Wyświetlenia: 369 Zamieszczono 11/10/2018

Część VI

     Kazimierz Wielki sprowadził ich znacznie później. Uczono mnie, że z Hiszpanii, ale chyba z Francji. Zarówno Sefardyjczycy jak i typowi Aszkenazyjczycy byli dobrze zorganizowanymi mniejszościami narodowymi – to trzeba im przyznać. Ale może dlatego próbowali zaszczepiać swoje porządki w Anglii, Hiszpanii, Francji i innych krajach Europy. W Anglii byli podżegaczami w rewolucji Cromwella, to samo było we Francji – byli jednymi z organizatorów Wielkiej Rewolucji z 1789 r. i głównie oni ją zorganizowali, i finansowali. We Francji rewolucja rozpoczęła się od przyjścia z Belgii do Francji około 10 tys. bezrobotnych ludzi. Potem finansowali wszystkie wojny napoleońskie. Napoleon nie miał pieniędzy do ich prowadzenia i zapytany kiedyś, co jest potrzebne do prowadzenia wojny, powiedział ponoć; trzy rzeczy: pierwsza to pieniądze, druga to pieniądze i trzecia rzecz to pieniądze. Potem synowie Rothschilda finansowali I wojnę światową, ale nie tylko oni, a rewolucję rosyjską Wartburg, Schiff, oraz inni związani z Wall Street. Było dużo tych szubrawców i trudno jest powiedzieć, kto był kim. Warburg pochodził z Włoch i tam nazywał się del Banco, i mógł być Semitą, ale nie musiał, ale kim był Schiff, czy Aszkenazyjczykiem? Jeśli chodziło o pieniądze, to między nimi nie było większej różnicy i w tym względzie pieniądz popierał pieniądz. Potem masoneria i żydowska finansjera finansowała II wojnę światową, ale tu już wchodzą całe potężne amerykańskie korporacje wspierające Hitlera i londyńskie banki, przede wszystkim żydowskie z City of London Corporation oraz firmy farmaceutyczne.

     Dzisiaj w Ameryce rozróżnia się dwa rodzaje żydów. Żyda szlachetnego i tak zwanego handlarza świń. Kto jest kim trudno jest powiedzieć. Czy tutaj chodzi o Sefardyjczyka i Aszkenazyjczyka, czy też może o żyda biednego i bogatego.

     W Internecie już dwukrotnie spotkałem się z tym, że Aszkenaz w języku hebrajskim znaczy Germanie. Jeżeli tak znaczy to dzisiaj, to chyba znaczyło to tak w okresie wcześniejszym.

     Dzisiejsza struktura żydów światowych jest taka, że około 10% to Sefardyjczycy (Semici), a reszta w ilości około 90% to Aszkenazi. Są w tej statystyce jeszcze jacyś żydzi chińscy, etiopscy i arabscy, ale ja w zaokrągleniu uwzględniam tylko dwie największe grupy. W śród Sefardyjczyków jest tylko do 2% pierwotnego, czyli jak ja ich nazywam mojżeszowego Izraela, ale są to Żydzi ze wspomnianym już wcześniej genem Coena-Aarona. Jeżeli religia chrześcijańska o tym nie wspomina, to znaczy, że wykorzystuje niewiedzę ludu do swoich potrzeb. Nie ma na świecie gorszego nakazu, niż: „miłujcie nieprzyjaciół swoich” (proszę sobie wyobrazić, że jakaś czarna kobieta jest niewolnicą najpierw gwałconą, a potem smaganą batem i zmuszaną do przyjęcia wiary chrześcijańskiej, i wybaczenia prześladowcom swoim w tym żydowskim handlarzom niewolników, i nie ma gorszej, i bardziej rasistowskiej księgi, niż żydowski „Talmud Babiloński” – „My Kampf” przy „Talmudzie” to bajka dla dzieci. „Talmud Babiloński” nie powstał w czasie niewoli babilońskiej, ale dopiero około IV – VI w. n.e. i później. Prawdopodobnie stworzyli go przesiedleńcy babilońscy – Sepharvaim, a na znak swojego pochodzenia nazwali go babilońskim.

     Wiadomo powszechnie jest, że najlepszym katolikiem jest ten, kto nie czyta. Niewiedza jest racją bytu religii, inaczej mówiąc – niewiedza jest powodem religijności. Zjawiska nadprzyrodzone, czyli cuda, to zgodnie z wykładnią św. Augustyna są tylko niewyjaśnionymi zjawiskami natury. Kościół nie propaguje takich stwierdzeń jak „niewyjaśnione zjawiska natury” (mimo tego że Augustynowi nadał tytuł św.), ponieważ między innymi na cudach Chrystusa, którego matka była poganką i być może On sam, opiera swoją działalność, a zatem władzę i majątek. Kościół doskonale wie, że to, co głosi prawdą nie jest. Już przed Chrystusem pewne buddyjskie dzieło opisywało, jak panować nad materią. Żydzi dali nam chrześcijanom wiarę w Ojca, dali nam Ducha i Syna Bożego jako człowieka, i poprzez ewangelistów wiarę w nich. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, tylko że istoty te są istotami interwencyjnymi.

     Od bóstw: ISIS czyli Duch Św., RA czyli Syn i EL – Ojciec wywodzi się słowo IZRAEL – I-SaRah-El. Jest to Trójca Święta wyznawana w chrześcijaństwie, a w 380 r. umierający w Tesalonice (ale tam nie zmarł), Teodozjusz Wielki nazwał katolikami rzymski odłam chrześcijaństwa. Katolik znaczy uniwersalny.

     Wracając do tematu przytoczę tylko kilka definicji żydów Aszkenazyjskich, ale nie typowych Aszkenazyjczyków, tylko Chazarów lub Khazarów, które H. Pająk zamieścił w swojej książce.

     Encyklopedia Americana (1985)

Aszkenazyjczycy to Żydzi, których przodkowie żyli na ziemiach germańskich… to między Żydami Aszkenazyjskimi powstała idea syjonizmu…”

     The Universal Jewish Encyklopedia

Pierwotne znaczenie Aszkenaz i aszkenazim w języku hebrajskim jest Niemcy (państwo) i Niemcy (naród). Może tak być ponieważ ojczyzną starożytnych przodków Niemców jest Media, biblijny Aszkenaz… Krauss uważa, że we wczesnym średniowieczu Chazarowie często nazywani byli Aszkenazim.

     Encyklopedia Judaica

Kazarowie, grupa narodowa typu tureckiego, niezależna i suwerenna we Wschodniej Europie, między VII i X w. W tych czasach główni Kazarowie wyznawali Judaizm.

     Collier Encyklopedia

Kazarowie, pół-koczownicze plemię tureckie pochodzenia tatarskiego, pierwszy raz występujące na północ od Kaukazu na początku II w. W VIII w. Kagan Bulan… przyjął judaizm…

     Chyba teraz nie dziwi fakt, że po wojnie Niemcy był odbudowywane przez Turków!

     Pierwszym, który wspomniał o Chazarach był chyba przedwojenny polski prof. F. Koneczny, a potem lawina ruszyła. A jeżeli nie był pierwszym, to jednym z pierwszych.

     W Izraelu nie ma wielu Żydów Semitów, którzy tam przyjechali, a jeżeli są, to są tam prześladowani przez Aszkenazyjczyków. Są tam Żydzi Semici, którzy byli tam od wieków, poza tym wszystkie ludy arabskie są Semitami. Nazwa Palestyna pochodzi z początków naszej ery, kiedy po powstaniu Bar Kochby przestała istnieć Judea. Niewolnik żydowski kosztował wówczas tyle, co koń, a nazwa żydowskich krain przyjęta została od kraju Filistynów, czyli Palestyna. Palestynę zamieszkiwali Filistyni, Grecy, Syryjczycy, trochę Fenicjan, oraz różni Arabowie i Izrael, który spokojnie tam żył, zanim przyszli tam AszkeNAZI i Chazarzy. Wstkie te ludy z wyjątkiem Greków, Filistynów i żydów pisanych przez małe „ż” to Semici.

     Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) – żydowski, Bank Światowy – żydowski, Komisja Trójstronna – pomysł i nadzór żydowski, Rezerwa Federalna USA – nadzór i banki żydowskie, ONZ – pomysł żydowski, Światowa Rada Kościołów – pomysł i nadzór żydowski, Klub Rzymski – żydowski, a wszystko to zmierza do Globalizacji, czyli żydowskiego, ale „prywatnego komunizmu” i „wytracenia spośród ludu” Słowian.

     Kultura to nie tylko kultywowanie tradycji i zwyczaju przodków, to również stosunek do innych ludzi i rzeczy. Tej drugiej żyd nie posiada.

     Wszystkiego w kilku zdaniach opisać nie sposób. Na temat Biblii zamierzałem napisać książkę, ale odłożyłem to na „potem” ze względu na małą o niej wiedzę. Jest fałszowana, ale są tam też ciekawe wątki.

    Długi czas, ze względu na pisownię nie utożsamiałem Chetytów biblijnych z Hetytami historycznymi, a oni są tym samym ludem. Poza tym germańskie NAZI, to chyba Aaszke-NAZI – nieprawdaż?

 

KONIEC.

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 816
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 685
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1069
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 605
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 907
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 818
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 961
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 539
9
komentarze: 27 | wyświetlenia: 423
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 646
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 582
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1278
8
komentarze: 18 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 25 | wyświetlenia: 581
8
komentarze: 15 | wyświetlenia: 540
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy





A taki Barack Obama. Na pierwszy rzut oka widać, że żyd. I to z rodu Chazarów. A tacy Eskimosi, Indianie, Aborygeni australijscy. Wystarczy im się przyjrzeć i od razu wiadomo, że matka żydówka co miała w poprzek, co odkryłeś ty i ten H. Pająk już dawno temu.

" Wszystkiego w kilku zdaniach opisać nie sposób. Na temat Biblii zamierzałem napisać książkę, ale odłożyłem to na „potem” ze względu na małą o niej wiedzę. Jest fałszowana, ale są tam też ciekawe wątki."

I tylko ciebie brak mi było, ciebie brak na eiobie, ciebie brak, ciebie tu.
Kituś tęskniłeś coś czy nic ? hahahaha..........
Rozbujaj się coś, nie bądź taki cichy, później p

...  wyświetl więcej



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska