Login lub e-mail Hasło   

Demokracja, konstytucja, Proooofaaaanacjaaaa!!

Kiedy palono kukłę z wizerunkiem Kaczyńskiego, ,,Wyborcza" usprawiedliwiała podpalaczy, cytując w tytule ich słowa: ,,To wyraz naszego oburzenia". Kiedy TVN wye mitował program...
Wyświetlenia: 307 Zamieszczono 11/11/2018
Zgłoszony przez 1 użytkowników jako niskiej jakości

Kiedy palono kukłę z wizerunkiem Kaczyńskiego, ,,Wyborcza" usprawiedliwiała podpalaczy, cytując w tytule ich słowa: ,,To wyraz naszego oburzenia".

Kiedy TVN wyemitował program Wojewódzkiego, w którym Raczkowski - narkoman chwalący się wciąganiem kokainy - wtykał polską flagę w psie gówno, ,,Wyborcza" pisała: ,,Jako Polka nie poczułam się urażona tym happeningiem, bo uważam, że dla pokazania drastycznego problemu trzeba nieraz drastycznych środków. Taki od lat jest europejski standard wolności słowa i ekspresji w debacie publicznej. Problem nie sprzątanych psich kup urósł już u nas do rangi narodowego. Polak po psie nie sprząta, bo jest dumny i wolny. Polski pies też jest dumny i wolny i będzie kupczyć gdzie mu się podoba. Taka już nasza narodowa tradycja: śmierdząca, obrzydliwa i niezdrowa."

Kiedy Nergal podarł biblię, krzycząc do widzów ,,Jedzcie to gówno" - ,,Wyborcza" jedynie PYTAŁA, czy ,,przekroczył granicę". A ,,ksiądz" Boniecki nazwał go już po tym wydarzeniu dobrym i mądrym człowiekiem.

Ale kiedy narodowcy spalili dzisiaj flagę Unii Europejskiej, lewactwo i wszystkie jego media (na czele z ,,Wyborczą", TVN i Radiem Zet) dostały szału, tak jakby spalono żywą kobietę, a nie kawałek niebieskiej szmaty z symbolem socjalistycznego tworu rządzonego przez samozwańczych dyktatorów. Radio Zet określiło to nawet powtórzonym trzykrotnie, ulubionym słowem mediów ,,Agory": ,,Wstyd, wstyd, wstyd...".

Parafrazując znane powiedzenie - jeśli chcesz wiedzieć kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź czyjego symbolu nie wolno Ci sprofanować.

Kukła okrutnego, krwiożerczego dyktatora Kaczafiego? Spoko, jaraj ile wlezie. 

Polska flaga? A podcieraj się nią, jeśli masz ochotę, panuje przecież wolność poglądów. 

Biblia? Drzyj ją na kawałki i opluwaj, co w tym złego?! 

Flaga Unii Europejskiej...?

ZOSTAW JĄ W SPOKOJU, TY CHORY ZWYROLU!!!! - NIE WOLNO!!!!!!!! SZANUJ!!!!!!!!!!!!!

Demokracja, konstytucja, PROOOOFAAAANACJAAAA!!!!

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1374
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1233
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 659
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 779
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 519
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 490
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Polacy po PiSie posprzątają.
Posprzątamy Wawel i Plac Piłsudskiego.
Do czysta.

Lipski zapomniałeś napisać kogo skopiowałeś. Podaj źródło, bo cię zamkną za plagiaty. A masz ich już 1257. Z pierdla nie wyjdziesz. Poziom prymitywnej propagandy na eioba drastycznie spadnie bez ciebie

Mililordziku Lipski nie używaj tak wulgarnych słów jak konstytucja, bo cię kolesie naziole spalą jak kukłę Żyda i będziesz pierwszym w historii eioba wędzonym i podsuszanym dziennikarzyną od propagandy.

@milordzik : na tym pierwszym filmiku są pokazane reakcje tych, którym udało się przeczytać twoje wypociny do połowy. A zrozumienie drugiego jest poza zasięgiem twojego malutkiego móżdżku. Musisz poczekać 10-20 lat aż ci wyrośną jeszcze dwa zwoje.

"Bydło poselskie z lewej strony sali zagraża Sejmowi, posłom i polskim instytucjom. Panie marszałku, to nie są żarty! W swej nienawiści, opętaniu i zbydlęceniu ci szaleńcy są zdolni do wszystkiego, nawet do zbrodni. Brak reakcji na ich wyczyny doprowadzi do samosądu".
"Episkopat upoważnił PiS do odrzucenia projektu obywatelskiego".
"Mam apel właściwie do tej części sali lewej, żeby o ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Towarzyszu !
Gadaj zdrów.

@Hamilton:
Pierdnij szambem !
Dawaj,dawaj !

@milordzik : problem w tym, że nie ma z kim gadać. Ze starą prymitywną kopiarą się nie rozmawia. Wyrzuca się, albo oddaje się na złom.

@milord36: nie będę cię namawiał do pierdzenia, bo nie schodzę na tak niskie poziomy. Taka czynność dla ciebie jest bardzo niebezpieczna, bo mogą ci się te skromne resztki mózgu wydostać z jelita, a wówczas nawet proste "kopiuj wklej" będzie ci sprawiało ból.

@Hamilton:
Taaak ? Eeee !

@Hamilton:
Naprawdę ?

@milord36: dawno nie spotkałem się z tak yntelygentnymi pytaniami. Zapytaj swych ogolonych na łyso kolegów na urodzinach Adolfa. Są bardziej kompetentni.

@milord36: co tam dzisiaj napichciłeś za rewelacje.Cała eioba czeka z zapartym tchem. Skopiuj cuś o polskiej fladze. Znów błyśniesz jak kapiszon.

  milord36,  14/11/2018

@Hamilton:
Taaak ?

@milord36: Taaa ? Eeee Naprawdeeeeeee . To tak kwiczą stare zdezelowane kopiary. Nawet się ci rymuje. Pisz wiersze. Będziesz Micek Adamkiewicz polskiej poezji dla czubków.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska