Login lub e-mail Hasło   

Jeśli czyni Ci krzywdę osoba antyludzka, to mogę pomóc

Np. w szkole, w miejscu pracy, zamieszkania. To może P. opisać sytuację, a ja przygotuję i wyślę Ci pismo uświadamiająco-obronno-odstraszające.
Wyświetlenia: 193 Zamieszczono 26/11/2018

Jeśli ma P. problem, bo interesuje się Tobą, czyni ci krzywdę osoba namolna, napastliwa, stara, odrażająca fizycznie, debilna, anormalna umysłowo, chora psychicznie, psychopatyczna, zboczona, alkoholik/czka itp., np. w szkole, w miejscu pracy, zamieszkania. To może P. opisać sytuację, a ja, za 100 zł, przygotuję i wyślę Ci pismo uświadamiająco-obronno-odstraszające, dla takiej osoby, osób z jej otoczenia.

Masz taki umysł, psychikę; wiedzę, charakter, osobowość; zdrowie; potencjał odpowiednio do tego, co odebrałeś/aś (na co cię wystawiono, się wystawiłeś/aś, co wybrałeś/aś); co cię ukształtowało, jak się ukształtowałeś/aś…

Nie wszystko, co jest przyjemne, jest także pozytywne.

Nie wszystko, co jest pozytywne, jest także przyjemne.

Ludzkie argumenty rozumieją, ludzkie normy, prawa przestrzegają ludzie.

Wobec pozostałych* trzeba stosować inne - skuteczne - argumenty, podejmować działania, by się przed nimi efektywnie bronić!

Dlaczego ludzie, społeczeństwa, narody są, odpowiednio,  ogłupieni, głupi, debilni, anormalni, w tym obłąkani, psychopatyczni, destrukcyjni, w tym autodestrukcyjni, niszczycielscy, tak uparci, zawzięci (z tego skutkami, konsekwencjami).

M.in. dlatego, oprócz że m.in. z powodu negatywnej prokreacji, że normalni, pozytywni, konstruktywni ludzie aktywnie nie zwracają na siebie uwagi, nie eksponują się; nie są aktywnymi wzorcami do naśladowania. Za to ich przeciwieństwa wręcz przeciwnie – są b. aktywni, w tym jako sąsiedzi, przechodnie, pasażerowie, nauczyciele, uczniowie, pracodawcy, pracownicy, tzw. duchowni, politycy, pracownicy mediów, itp...; są aktywnymi wzorcami do naśladowania...; to z ich werbalnym, pozawerbalnym i innym przekazem zapoznaje się otoczenie...; to z ich umysłami, psychikami synchronizują swoje umysły, zestrajają swoje psychiki tego odbiorcy... To oni głoszą, rozpowszechniają, propagują, wpajają, kodują ideologie, doktryny religijne, polityczne, ekonomiczne, gospodarcze, społeczne...; przedstawiają sprawy, siebie na odwrót...; wyznaczają cele do osiągania, przeznaczają na to środki, ustalają sposoby tego realizacji, egzekwują, odpowiednio, nagradzaniem/przekupywaniem, karaniem realizowanie utopii...; powodują nienormalność, obłęd...; wymuszają zajmowanie się szkodzeniem, niszczeniem, pogrążaniem, destrukcją... To rozbudowują, umacniają, utrwalają, rozpowszechniają... Nie dopuszczają do głosu, uniemożliwią działalność, niszczą, eliminują konstruktywną konkurencję...

To oni, z nimi trzymający, a w szczególności współpracujący, prosperują, a ich przeciwieństwa żyją w biedzie, są prześladowani, niszczeni, pogrążani, eliminowani.. Więc z kim trzyma, za kim i dlaczego idzie prawie cała reszta...

Tego ofiary zawsze miały, mają i będą mieć m.in. klucz finansowy do odwrócenia tego trendu (ale oni wolą opłacać podatkami destruktorów, niż wspierać/zatrudniać osoby konstruktywne, w tym by takich ludzi/działań przybywało...).

 

Psychopaci i za ich sprawą debile wiedzę wykorzystują nie z pożytkiem dla ludzi, społeczeństwa, tylko przeciwko ludziom, społeczeństwu, w tym także swoim przekazem, w tym demoralizując, wypaczając, wynaturzając, ucząc tego innych...!!! Więc nie wolno pozwalać im na aktywność, w tym dokonywać przekazu (wystawiać się na ich oddziaływanie)!!!

A o rząd wielkości najefektywniejszą metodą ograniczania ich destrukcyjnej działalności jest wobec nich adekwatna przemoc fizyczna i ich izolowanie od normalnych ludzi!

 

Jeśli ktoś jest, w tym m.in. dzieci, fizycznie, psychicznie zdrowy, normalny, inteligentny, atrakcyjny, zadowolony z życia, konstruktywny, pozytywny, prowadzi zdrowy tryb życia, to oznacza, że podejmuje odpowiednie decyzje, w tym odnoście trybu życia, znajomości, w tym unikania dla siebie nieodpowiednich sytuacji, w tym kontaktów, tego co jest dla niego zbędne, szkodliwe, niszczycielskie, złe. A zatem te decyzje trzeba uszanować, respektować, takim osobom nie szkodzić, w tym ich nie krytykować, się i niczego im nie nażucać w żaden sposób, w żadnej formie, w żadnym stopniu!

PS

Zanim przyjdzie ci do głowy ingerowanie w czyjeś życie, to najpierw oceń obiektywnie siebie, w tym swoją atrakcyjność, swoje, swoje życie...

ODNOŚNIE INTERESOWANIA SIĘ, AGRESJI...

Np. bibliotekarka nie odpowiada za zasób i treść książek, prawnik nie odpowiada za stan prawny, a uczciwy redaktor nie odpowiada za rzeczywistość, którą rzetelnie opisuje! I wszyscy oni poza pracą są tylko i wyłącznie tzw. zwykłymi ludźmi, w tym m.in. przechodniami, pasażerami, klientami, mieszkańcami itp.! Więc jeśli nie odpowiada Ci dana książka, jej treść, to jej nie czytaj. Jeśli jesteś rozczarowany/a stanem prawnym, to wykaż jego mankamenty osobom odpowiedzialnym za taki stan rzeczy, bądź się z tym pogódź. Jeśli nie odpowiada Ci zapoznawania się z obiektywnym opisem rzeczywistości, konstruktywnymi propozycjami, to tego nie czytaj (masz tysiące innych alternatyw), możesz poddać to, w tej samej formie, konstruktywnej krytyce np. na forach, na własnej stronie internetowej. – To nie jest wina tych ludzi, a przynajmniej nie jest większa niż Twoja!!!

I ci ludzie mają, poza czasem, miejscem pracy, takie same prawa jak wszyscy inni, w tym do prywatności, więc nie chcą m.in. wzbudzać jakiegokolwiek zainteresowania, być rozpoznawani, pokazywani, wytykani, ujawniani, wyśmiewani, oceniani, krytykowani, itp.; odbierać jakiegokolwiek przekazu, w tym także emocjonalnego, w tym także pozawerbalnego (niektórzy stykają się, mają do czynienia z dziesiątkami tysięcy ludzi, więc proszę sobie wyobrazić skalę przekazu-odbioru... A do tego dochodzi jeszcze efekt lawiny...)! Ty także czegoś takiego nie chcesz!

Itp., itd.

 

Nigdy moim celem nie było, nie jest i nigdy nie będzie to, by być rozpoznawanym przez ludzi, poznawać ludzi; gadać z ludźmi, by odbierać ich jakikolwiek przekaz – a wręcz przeciwnie! Jak również celem samym w sobie czy priorytetem, by ludzie mnie lubili; zdobywanie popularności!

Nigdy nie przyszło mi do głowy, by przymuszać kogokolwiek (a spotykam także ludzi skrajnie odrażających swoim zachowaniem) do odbioru mojego przekazu, poza sytuacją sprowokowanej obrony!

Moim celem jest osiąganie pozytywnych celów, a skoro nie mogę tego osiągać bezpośrednio, osobiście, to poprzez, dzięki uświadamianiu ludzi, bez względu na tego skutki, konsekwencje dla mnie, czyli czy np. będę, bądź nie będę lubiany przez ludzi czy nienawidzony przez ludzkie bydło, w tym religijne zombie, debilów, psychopatów, osobników upośledzonych, chorych psychicznie, niedorozwiniętych, umysłowo, anormalnych, w tym obłąkanych, prodestrukcyjnych, destrukcyjnych!

 

Gdy się kogoś nie lubi, to się taką osobą nie interesuje, nie zwraca się takiej osoby uwagi na siebie, unika się takich osób, a nie się interesuje, zwraca się na siebie uwagę, dąży do kontaktu!

 

Dlaczego ja i miliony innych normalnych ludzi nigdy nie interesujemy się osobami, które sobie tego nie życzą, nikomu się nie narzucamy, nie mieliśmy, nie mamy i nie będziemy mieć żadnych pretensji, nie obrażamy się, że ktoś się nami nie interesuje, że nie chce się z nami zadawać i nigdy nikogo z tego powodu nie spotkały i nie spotkają żadne przykrości!

 

Nigdy nie interesowało mnie, nie interesuje i nie będzie interesować co robią inni ludzie! Nigdy nie chciałem, nie chcę i nie będę chciał krytykować, pouczać itp. ludzi!

Niestety wielu ludzi jest destrukcyjnych i wymusza obronę, stąd to „zainteresowanie”, krytykowanie, pouczanie, itp… I to wyłącznie oni narzucają, przymuszają, w tym do odbioru niechcianego, szkodliwego przekazu, w tym w formie wizualnej, tekstowej, werbalnej, dźwiękowej, w tym powodowanych, wydawanych, dźwięków, hałasów, biorą, dają zły przykład, przedstawiają sprawy na odwrót, wpajają takie postrzeganie rzeczywistości, takie zachowanie, postępowanie, działanie, wywołują synchronizowanie umysłów z ich umysłami, zestrajanie psychik z ich psychikami, demoralizują, wypaczają, wynaturzają; łamią prawa normalnych ludzi, w tym do dobrego samopoczucia, zdrowia, w tym psychicznego, posiadania właściwego sobie potencjału, w tym umysłowego, w tym intelektualnego; szkodzą, niszczą, pogrążają, a nie ci, którzy bezpośrednio, pośrednio się, innych bronią!

 

Proszę się zastanowić: jaki ja mam mieć interes w tym, by interesowały się mną osobniki odrażające psychicznie, umysłowo, fizycznie (oczywiście większość z tych osobników uważa się za przynajmniej tzw. przeciętnych...), by odbierać ich jakikolwiek przekaz, w tym werbalny, pozawerbalny, w tym mimiczny, by łypali, spozierali swoimi ślepiami w moje oczy, czekali na mnie, robili zasadzki, itp., itd., i tak tysiące takich osobników, niektórzy setki, tys. razy, latami...

ABSOLUTNIE W OGÓLE nie interesuje mnie kim, jacy ci ludzie są, byle tylko się mną w żaden sposób, w żadnej formie, w żadnym stopniu, nigdy, nigdzie nie interesowali, a unaoczniam kim są, by dać im do zrozumienia w czym rzecz: bo po pierwsze nie życzę sobie niczyjego zainteresowania, a więc także nie chcę poznawać, gadać z ludźmi, a po drugie, to przede wszystkim właśnie takie osobniki i to nim bardziej odrażające, tym bardziej się mną interesują całe moje życie, w tym niektórzy setki, a nawet tysiące razy, latami...! Czyli ja się tylko bronię, a nie atakuję. A więc bądźcie sobie jacy chcecie, uważajcie siebie za kogo chcecie, myślcie o sobie jak chcecie i póki dacie innym ludziom spokój, to nikt nie będzie się musiał przed wami w jakikolwiek sposób bronić.

Moje konto w mBanku:

Piotr Kołodyński

25 1140 2004 0000 3002 3533 2874

Tytuł przelewu: Pomocy - opłata za przygotowanie pisma (i proszę dodać w tytule adres e-mail).

 

Z (mojego) ŻYCIA WZIĘTE...

http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=233&start=15

 

RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma www.wolnyswiat.pl )(cz. 1)/+ POLITYKA

 http://www.wolnyswiat.pl/11h5.html

 

STOPNIE ŚWIADOMOŚCI I TEGO OBJAWY ORAZ SKUTKI

 http://www.wolnyswiat.pl/9h5.html

 

ANTYLUDZCY

http://wolnyswiat.pl/antyludzcy/

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1374
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1234
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 780
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 520
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 490
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  26/11/2018

o ku*wa kolejny Rambo, a śtucne macice pan też wysyłasz? Bo tu pokrzywiony wszyćko bierze na klatę za darmo i cujemy się bezpiecznie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska