Login lub e-mail Hasło   

Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską.

Kiedy przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi stało się jasne, że Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską, grupa trzymająca władzę mu siała w pośpiech...
Wyświetlenia: 215 Zamieszczono 06/12/2018
 
 
Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, drzewo, buty i na zewnątrz
 

Kiedy przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi stało się jasne, że Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską, grupa trzymająca władzę musiała w pośpiechu zmontować jakiś spadochron, jakiś katalizator, dzięki któremu ujście będą mogły znaleźć miliony dotychczasowych wyborców PO. Jakieś perfekcyjne kłamstwo, w które świadomie będą chcieli uwierzyć.

I pojawiła się Nowoczesna, czyli taki sam - zaprogramowany wyłącznie na utrzymanie koryta za wszelką cenę - bezideowy syf jak PO, tylko w nowych ciuchach.

Kiedy okazało się, że w Nowoczesnej jest jeszcze więcej niż w Platformie głupków kompromitujących Polskę Okrągłego Stołu, a propagandowa trucizna medialna nastawiona wyłącznie na straszenie pisem zadziałała w przypadku (tej najgłupszej) części społeczeństwa, i kiedy swoje zrobił czas, pozwalający wielu ludziom zapomnieć grzechy PO - mocodawcy uznali, że sytuacja jest już opanowana, że ta nieudana podróbka Platformy nie jest im już potrzebna, i teraz wracają do pompowania balonika z logo PO.

Na zdjęciu, rok 2015 - zachwycona Myszka Agresorka towarzyszy mężowi stanu, Ryszardowi, który na oczach kamer napierdala młotem w mur z logo znienawidzonej Platformy. ,,Rozbijemy ten beton!" - odgrażają się członkowie ,,nowej siły" na polskiej scenie politycznej.

Dzisiaj Myszka Agresorka oficjalnie przeszła z Nowoczesnej do klubu parlamentarnego... PO.

Tyle są warci ci ludzie i ich idee.

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1009
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1197
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 753
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1077
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1887
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 736
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1036
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 580
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 609
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 892
9
komentarze: 106 | wyświetlenia: 493
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski co tam Platforma z Nowoczesną , hahahaha ty tu masz 1276 wypocin i na 80 % z nich czytelnicy ci narzygali. Gdzie im do ciebie Huraganie Dziennikarstwa.

  milord36,  08/12/2018

@Hamilton:
Pilnuj,pilnuj statystyk !
Tylko się nie pomyl przypadkiem !

  milord36,  08/12/2018

@Hamilton:
Co godzinę informuj ile tam na liczniku !

@milord36: co mam liczyć? Te twoje nędzne zera? Porzygaj się ze złości i licz.

@milord36: nawaliłeś tu ponad 1270 artów, a ok. 900 to ZERA, tyle kupek tu nasrałeś, a fikasz jak by ci się udało zerżnąć wypracowanie w podstawówce na trójkę.

@Hamilton:
Opuść klapę i spuść wodę bo z Twojego szamba wali potwornie.

@milord36: przeczołgaj się po swoich rurach kanalizacyjnych i przegichtuj swym odwłokiem , bo ja nie mam szamba. Nie bój się, na pewno cię nie obesram. Nigdy nie pozwolę by do mojego gówna się coś takiego przykleiło.

@milordzik: kogo dziś obesrasz a na kogo się tylko wyrzygasz gnido?

@Hamilton:
Jeszcze nie wiem kmiocie.

@Hamilton:
Szamba może nie masz.Ale gówno rozlewasz dookoła.

@milord36: pisałeś kiedyś, że masz Arabów za sąsiadów. Poproś ich i niech tobą powycierają to co rozlałem. Będzie z tego więcej pożytku niż z tych twoich debilnych 1276 wypotów.

@Hamilton:
Tak prymitywnego szamba jeszcze nie widziałem.

@milord36: no widzisz, a już rok temu ci mówiłem abyś sobie zafundował nowe. A ty nie i nie, bo masz Arabów sąsiadów i im srasz na wycieraczkę. Udusisz się we własnym smrodzie. Całego tego swojego chłamu na innych nie przelejesz. W końcu już masz swoje lata. Twoje obszczymurstwo też ma swoje ograniczenia. A teraz ci jeszcze doszło rzyganie i jesteś załatwiony.

@milord36: jest rada. Jakbyś tak sobie wsadził w tyłek korek. Będziesz kopista rozrywkowy, no i taniej cię wyjdzie. A rzygać możesz do wanny i będziesz udawał, że bierzesz kąpiele borowinowe.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska