Login lub e-mail Hasło   

Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?

Mężczyźni mający problem ze swoją męskością, z radością przyjęli nową modę na zarośniętych "barbarzyńców", która pozwala im schować się pod zarostem
Wyświetlenia: 1.002 Zamieszczono 11/12/2018

Dotychczas modą męską przejmowali się tylko geje i pedały, dopóki moda męska nie znalazła świetnej przykrywki dla wszelkiej maści dupków i maminsynków. Najpierw moda dopasowała łysolom. A wszystko zaczęło się na przełomie lat 60.i 70., gdy do Anglii zaczęli przybywać imigranci z Jamajki, którzy dla BHP pracy, musieli golić swoje długie kręcone włosy. Biali mieszkańcy Anglii, aby się z nimi utożsamiać, zaczęli ich naśladować.

.

Łysienie było chorobą (kryzysem) dla wielu mężczyzn. Jeszcze niedawno według obiegowej opinii, bez włosów faceci nie byli już tą samą osobą i wraz z traceniem owłosienia tracili też swoją męskość i szansę na życiowy sukces. Aż przyszła moda na golenie głów "na zero", które rozwiązało wielu problemów łysolów. Bo, łysole wyglądają o wiele bardziej onieśmielająco i groźnie. Teraz każdy łysy dupek i maminsynek, wyglądał prawie jak twardziel.

 
 
Jednak nie wszystkim dupkom i maminsynkom pasowało golenie głowy (bo na przykład, mieli nieforemną głowę), dlatego wybawieniem stała się dla nich wręcz przeciwna męska moda, na bujny zarost całej twarzy. Moda, która swoje korzenie ma w wyglądzie islamskich bojowników, upodabnia mężczyzn do barbarzyńców i wydaje się im, że wyglądają bardzo męsko.

.

O dziwo, w przeciwieństwie do mody na łysoli, moda na „barbarzyńcę”, znalazła wśród mężczyzn szerokie naśladownictwo. „Barbarzyńcy”, są obecni w telewizji, mediach, w okolicy. Wszystkie znerwicowane dupki i maminsynki w okolicy, którzy mieli problem ze swoją męskością, zapuścili brody i wydaje się im, że kobiety się nabiorą na ich „męski” (barbarzyński) wygląd.

.

Naukowcy sprawdzili, że męski zarost pełen jest zjełczałego jedzenia i bakterii. Podobno jest ich tam więcej niż w toalecie. Dlatego apeluję do prawdziwych mężczyzn, zrezygnujcie z tego „baraniego pędu” i nie próbujcie „barbarzyńskim wyglądem”, nadrabiać braki w swej męskości. Jest wiele innych sposobów akceptowanych przesz kobiety, aby sprostać mianu męskości.

Podobne artykuły


10
komentarze: 28 | wyświetlenia: 1335
9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1411
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 3838
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91819
14
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3435
41
komentarze: 55 | wyświetlenia: 4694
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6181
13
komentarze: 28 | wyświetlenia: 2560
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2247
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3685
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 68089
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21692
 
Autor
ArtykułDupek - rodzaj męski osoba lekceważona i pogardzana z racji swej niezaradności, głupoty i naiwności.
Ciekaw jestem czy istnieje odpowiednik rodzaju żeńskiego. Nie znalazłem, ale proponuję "pielgrzymkowa siuśmajtka".
http://eiba.pl/1l

Hamilton jest parobkiem.
Hamilton nie jest szabes gojem.
Szabes gojem jest jotko49.

@Adam Jezierski: hrabonscku, jesteś zakompleksiony do bólu i infantylny jak psedskolacek na nocnicku. Nawet twoje komentarze to już evergreeny, czyli wyświechtane frazesy. Czkawki dostałeś.?

@Hamilton: Bo „prawdziwa kobieta”, zwana potocznie ciApą, to ona nie chce niezaradnego naiwnego dupka, ona też nie chce mądrego faceta, a nawet nie chce bohatera. O takich ona mówi z pogardą, dupek. Ona chce zwycięzce, on nie musi udawać mężczyzny. Za posiadanie krocza z zadbanymi okolicami chce dostać: prestiż, kasę i atrakcyjny agregat zabawiający, czyli wszystko i to jest smutne, gdy sobie pomy ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/12/2018

@Janusz Nitkiewicz: hahaha - przecież to nasz Zdzisiu vel Juliusz, Joanna, Elżbieta Ssssss. W tej kobiecie jest tyle kobiecości co w TOI TOI brylantów.

  Serpico,  12/12/2018

@Hamilton:
Ta , Zdzisław ma obsesję, brodę też miał, teraz przeglądałem hahah :) :
http://eiba.pl/1g
Brodata hipokryzja :(

Jakby to była jego żona, to sama by go hejtowała za romanse w sanatorium ;).

Kiedy ten odsłoń wejdzie do popularnych?

@Adam Jezierski: mój też nie chce wejść do popularnych. A tak się starałem.
http://eiba.pl/5
i tym sposobem też mam evergreena.

Zdzisio już zagłosował, bo ma lekką przewagę nad panią Sadowską z domu Kostka, 1025 do 970. Nie martw się Zdzisiu, mimo tylu głosów od swoich kolesiów i tak jesteś najlepszy z najlepszych. Taki jestem dumny. Kostka 1062 czai się na drugiej pozycji za Zdzisiem 1025. A blyskotka z wynikiem 1085 jest poza wszelkimi rankingami i klaszcze Zdzisiowi który i tak jest najlepszy z wynikiem 1025.

Rodzina jak zwykle w pełni zmobilizowana i Kostka może ogłosić kolejny sukces.

@Hamilton: Wywołany do tablicy, ogłaszam kolejny sukces powyższego artykułu, do którego walnie przyczynili się "pożyteczni idioci", którzy odrzucili ten artykuł, ujawniając się jako "upadli barbarzyńcy", inaczej dupki i maminsynki. Gratulacje!
Ps. 1. Do nazywania odrzucających "po imieniu", upoważnia mnie brak ich szacunku dla autorów - odrzucając ich artykuły z nieprawdziwego powodu, nie d ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka:
Nic nie rozumiesz to ma podwójne dno, Adaś się wnerwił na was i mu się nie dziwię, on człowieku ma kontakty z Iranem i już pewnie jest mudżahedinem, oraz ma brodę, to się wnerwił.
Ja bym uważał z Adasiem nie ma żartów.

Poza tym Kostka zakopujesz się, to nie twój artykuł, poza tym to bzdety. Tak jakby Wikingowie nie nosili bród, poza tym z błędami jest napisany, sa

...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/12/2018

@Z. Kostka:
Co to znaczy mamy ? Ale się durno podłożyłeś hahaahaahh ...................
I Widzisz Kostka, tyle orania, tyle kombinowania, tyle gadania jacy nie jesteście uczciwi i się podłożyłeś hahaha .........

@Z. Kostka: Wywołany do tablicy, pozwolę sobie zauważyć, że jeśli facet z brodą i wąsami to dupek to wy ze Zdziskem jesteście półdupkami, bo jeno wąs z bakteriami nosicie. Do nazywania was "po imieniu", upoważnia mnie 5 punktów gratis jakie przyznajecie sobie przed napisaniem każdego gniota. A Adam Jezierski wcale się nie pomylił. Jakość jest bardziej niż kiepska.
P.S chyba też przyłączę si ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka: nie jestem zwolennikiem odrzucania artykułów i bardzo rzadko z tego korzystam, ale przekonałeś mnie. Twoja siła argumentacji jest tak wielka, że po spotkaniu z tobą nawet lwy i tygrysy przejdą na wegetarianizm. To co ja, mały zarośnięty dupek (ale cały) mam zrobić? Nie chcem ale muszem.

@Z. Kostka: jeden już odrzuciłeś, pozostało wam jeszcze kilkaset moich artów do odrzucenia. Macie ze Zdzichem co robić do rana. I co teraz? Nie wejdą mi do "popularesów".? Hahahaha - taki wstyd. Jak ja się jutro dzieciom pokażę na huśtawkach? Dziewczynki nie będą się bawić ze mną w klasy. A z półdupkami będą się bawić. I wam nie zazdrościć.

@Z. Kostka:
Moje artykuły nie wchodzą do popularnych bez waszych odrzuceń.
Tysiące odsłoniów mają po kilku latach.
Za następnych kilka lat będą miały kolejne tysiące.

@Adam Jezierski: gdyby nie klub "Łowcy odsłon kropka Meeeeee" ich artykuły też by nie wchodziły. Każdy ich gniot ma 5 punktów zanim zostanie wymyślony.

  Hamilton,  12/12/2018

@Z. Kostka: a ja ci ogłaszam, że nic mnie tak nie rajcuje jak twoje groźby odrzuceń.

@Z. Kostka: Też się zastanawiam, czy nie dać minusa. Artykuł mądrością nie powala, czy łysiejący facet to nie facet? A tak ktoś tu sugeruje, że nie męski ;). Czyjeś zdanie, ale mądrością nie powala. A stary, to już pewnie nie człowiek. A to straszenie podwórkowa bandą, to takie eleganckie. Zastanawiam się, czy nie dać minusa, może się okazać, że tu jest więcej Eiobowiczów, niż wy dysponujecie głosami.

  Hamilton,  12/12/2018

@Janusz Nitkiewicz: Lokaj Kostka pręży muskulaturę nie pierwszy raz. Bardzo groźny statystyk. On tu rządzi rankingami. Hahahaha. Wyślę mu wiaderko wazeliny na święta. Hemoroidy nie będą Zdzisia tak boleli. Śmieszny z tymi groźbami jak ten w cyrku z czerwonym nosem.

  Hamilton,  14/12/2018

@Z. Kostka: nie czytałeś uważnie pani Sadowskiej z domu Kostka:
" Teraz każdy łysy dupek i maminsynek, wygląda prawie jak twardziel.". I tobie się wydaje żeś twardziel i grozisz odrzuceniami, a jesteś łysy dupek i maminsynek. I jak pisze ta pani " i wraz z traceniem owłosienia traciłeś też swoją męskość i szansę na życiowy sukces". No, to nie pyskuj pani Sadowskiej, bo już ona wie co i o kim pisze.

@jotko49:
Co to jest obrzezana moralność???

@Adam Jezierski: Jotko ci się już myli z panią Joanną, Elżbietą Sadowską z domu Kostka?. To dwie różne osoby. Jotko to Jotko a ta pani to Zdzisio.

@Hamilton: Sam widzisz iż ta samolubna przylepa kumpli szuka, niczym psia dxxa odpowiedniego rzepa. Mimo iż zaznaczyłem- bez odbioru (B.O.) marudzi niczym parzystokopytna bez honoru. Wszak toto "niby filozof", winien korzystać z rozumu logicznego bez wyjaśniania iż chodzi o moralność Kalego. I za nim mu na facjacie pojawi się głupawa mina, dodam iż ona tożsama z moralnością Kaina.

@jotko49: tylko po co moralności przymiotników tyle
skoro Chrystus też obrzezan jeśli się nie mylę.

@Hamilton:
Dlaczego jednemu przeszkadza moje arystokratyczne pochodzenie a drugiemu obrzezana moralność?
Parobek i szabes goj???

@Adam Jezierski: czyż byś był parobek i szabes goj w jednym, że masz takie kompleksy?

Hahahaha - Ło matko - Jezierski odrzucił, Kostka się zemścił i też odrzucił artykuł Adama Jezierskiego. Kostka napisz pełen dramatyzmu artykuł jak hejterzy napierdalają się po pysku o odsłony plastikowymi łopatkami w piaskownicy eioba. Będzie sukces.

" Jeszcze niedawno według obiegowej opinii, bez włosów faceci nie byli już tą samą osobą i wraz z traceniem owłosienia tracili też swoją męskość i szansę na życiowy sukces".
I teraz Kostka zrozumiałem dlaczego ci te rankingi nie wychodzą. Jak dobrze poczytać mądre artykuły. To cię pani Sadowska podsumowała.

@Hamilton: Jak zwykle sam sobie przeczysz. Odrzucasz mądre artykuły. Ale czego wymagać po barbarzyńcy?

@Z. Kostka: widocznie korzystamy z innych definicji mądrości. Tyś chyba zbyt długo leżał na tym polu kapusty w Niemczech i skutki są widoczne. Nie zsuwają ci się liście kapusty na oczy?

@Z. Kostka: piszesz " a mamy do dyspozycji kilka głosów". To powiedz mi dlaczego z was takie cienkie bolki, półdupki i maminsynki skoro macie dodatkowo kilka głosów ? O czym zresztą wszyscy wiedzą.

@ Z. Kostka:
To jest to samo co to :
http://eiba.pl/5
I generalnie bzdety
http://sklep.tradycyjnegolenie(...)zampony

Ja nie mam brody, czasem dwudniowy, a czasem używam mydła do golenia i pędzla + tradycyjna maszynka na żyletki.Ty pewnie uży

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  11/12/2018

@Serpico: dziwne, bo ta pani, która tak nienawidzi zarośniętych dupków jeździ na pielgrzymki w nadziei, że pomodli się do ogolonego Chrystusa. Te emocje chyba powodują, że nie trzyma moczu. Głupiutki artykuł a problematyka typu czy golić włosy łonowe czy iść z nimi do fryzjerki, a pod pachą na pazia, czy pełny szał uniesień z kokardkami. I warkocze na nogach maskujące krzywiznę kończyn. Powinni otworzyć czasopismo dla blondynek.

  Serpico,  11/12/2018

@Hamilton:
HAHA :). Nawet na logikę głupi, powielony "news" skądś tam, ludzie z brodami by chorowali, poza tym to kwestia dbania.
"First, I wash my beard with 'TBS' wash and then conditioner. Then I dry this beard lightly with a towel before applying oil to help style, then I apply a little balm too."
...  wyświetl więcej

@Serpico: zgodnie z jej logiką długowłose panie też powinny masowo umierać na wszawicę i inne groźne choroby. A Zdziś i Zbyś na chroniczny katar albo żylaki nosa i hemoroidy górnej wargi.

  Serpico,  12/12/2018

@Hamilton:
Tezy głupie, historia głupia, kiedyś oglądałem stylizacje, mają tak idealnie przystrzyżone brody, że Elka nie ma tak włosów :), przeważnie modele itd. Poza tym iluś aktorów, nosi brody do ról, albo po prostu chcą zmienić wygląd, sportowcy wyczynowi, a sport to jednak wysiłek i pot. Teraz są inne czasy, w rejonie gdzie mieszkam jest przynajmniej kilka fryzjerów , tylko męskich, ki ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/12/2018

@Serpico: hahahahaha - łowcy odsłon zmobilizowali całe rodziny i minusujo. Odgryzajo sie. Ciekawe jak nietrzymanie moczu wpływa na florę bakteryjną wzgórza łonowego i czy nie szkodzi to za bardzo wszom łonowym. Obrońcy zwierząt mogą się przyczepić do naszej koleżanki. Takie czasy, że nie wiadomo skąd się w łeb dostanie.

  Serpico,  12/12/2018

@Hamilton:
Ta haha .. :) , hm .. ja nigdy nie zapędziłem się na "brodę", ale od lat przeszedłem na tradycyjne golenie i chwalę sobie, mydło do golenia jest o niebo lepsze od wszystkich geli , pianek itd.
https://barbersupply.pl/cat-po(...)dy.html
24 mydła i szampony do brody, m ...  wyświetl więcej

Głupawe ...
Ale zawsze można coś napisać pod spodem :-)))

@Koriolan: albo tak jak ty z krzywym Mańkiem - zapukać w dno od spodu. Da się? Da się.

@Koriolan: nie ma to jak się podlizać.

  Serpico,  11/12/2018

@Koriolan:
Przedstaw swoją historię:
W okresie uzależnienia od sexu, onanizowałem się przy porno, po tym jak żona mnie wyrzuciła z domu, zastanawiając się nad sensem istnienia, w międzyczasie przeglądając portale randkowe, drapałem się po głowie, po tym 20 lat trwającym epizodzie (hahhahha), doznałem 70% ctowego obudzenia świadomości, wydrapałem łysinę i zacząłem pić 70 % ctowe nalew ...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/12/2018

@Koriolan:
Głupawe ... zgadza się, ale ty pod artykułem na temat "męskich zaniedbań" w wyglądzie to ...... uwaga ..... scena, leże na biurku HAHAAHAHAHAAHAHHA

Joanno, Elżbieto Sadowska - przyczyną łysienia w dużej mierze jest testosteron. To hormon męski wytwarzany w jądrach Jak ci chłop zacznie łysieć to go wykastruj. Odzyska włosy na głowie, straci zarost, będzie ci śpiewał cieńkim głosem i znów będzie męski. Pomysł sprzedaj koleżankom w maglu. Będą zachwycone.

" Jest wiele innych sposobów akceptowanych przesz kobiety, aby sprostać mianu męskości". - pisownia oryginalna. Zdzisław wyłaź już spod spódnicy tej kobiety, bo ci wąsy wystają przesz sztanik na plecach.

Facetom, dupiastym maminsynkom się nie dziwię, że są za barbarzyńcami (i odrzucili ten piętnujący ich artykuł), ale żeby kobieta - liwa była za barbarzyńcami, to jest dziwne. To tak, jakby identyfikowała się z brankami wojowników islamskich. A może to jest jej marzeniem, być niewolnicą islamskich barbarzyńców?. Miała by zapewniony codzienny wielokrotny seks.

  Hamilton,  13/12/2018

@Zdzisław Sadowski: tak się zastanawiam czy lepiej być barbarzyńcą czy głupkiem w damskich ciuszkach. Ty pilnuj żony, bo twoje obawy, że jej marzeniem jest gwałcenie się z Arabami może być realne jak widzi męża fajtłapę w peruce i spódniczce piszącego takie idiotyczne artykuły o brodach, łysinach i goleniu rzęs na eioba. I GÓWNO ci kolego do tego, czy ktoś nosi brodę, wąsy, goli głowę i czy uprawia wielokrotny sex i z kim. Na szczęście idioci jeszcze o tym nie decydują.

  KoLo,  13/12/2018

@Hamilton: Tu niektóre osoby są jak puste baniaki. Dlatego nie ma co reagować, żeby nie wdawać się w denne konwersacje. Jeśli rzucisz do pustego baniaka kamień, będzie jakiś dźwięk; a po co, jak pustka i tak zostanie pustką. To samo z kretynami, nie ma sensu gadać, bo i tak pokona Cię swoim kretynizmem- to profesjonalista w emocjach i wiedzy pt. "dno od spodu".
Szkoda słów.

  Hamilton,  13/12/2018

@Zdzisław Sadowski: Zdzisek a kuku, puk puk co to za barbarzyński i dupiasty dupek :
http://eiba.pl/1g
Trzeba być mega dupkiem aby nazywać samego siebie dupkiem. No, ale tak bywa z pajacami i błaznami. Żona już była gwałcić się z Arabami czy czeka aż zdejmiesz kieckę. Kostka niech ogłosi sukces. Wazelinkę mu kup, bo dostaniesz hemoroidów.

  Hamilton,  14/12/2018

Kostka ogłoś niebywały sukces w dziejach świata. Art mimo, że głosowała na niego cała dalsza i bliższa rodzina nie wszedł nawet na rozkładówkę 'oczekujących'. GRATULACJE! To się w historii eioba jeszcze nie zdarzyło. BRAWO!

Zdzisiu I Zbysiu musicie sobie ogolić mózgi, bo przegrywacie nawet z najgłupszym artykułem jaki udało mi się wymyślić jednym punktem.
http://eiba.pl/5
Hahahahaha - ja wypalony hejter, a wy napalone i w pełni sił intelektualnych gwiazdorzy internetu.

  Hamilton,  14/12/2018

Zdzisiu ta pani chodziła, chodziła i nie zaszła, ale dostała się na rozkładówkę 'oczekujących'
http://eiba.pl/5
Hahaha - też napisz, że nie możecie zajść w ciążę ze Zbysiem mimo, że sobie golicie i zwiększycie swe szanse na sukces.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska