Login lub e-mail Hasło   

Kiedy upadł portal eioba.pl

Jak wynika z "Artykuły – Redakcja poleca", lata świetności eioby.pl trwały do 2009 r i w jakiej takiej formie przetrwały do końca 2013 r
Wyświetlenia: 857 Zamieszczono 15/01/2019

Jak pisał Zdzisław Sadowski w artykule: http://www.eioba.pl/a/5ro2/krotka-historia-wolnego-dziennikarstwa-obywatelskiego-spolecznosciowego , dziennikarstwo obywatelskie upadło na początku 2013 r, gdy wiadomości24 ze społecznego serwisu informacyjnego zmieniły swój status na portal blogerski. Jako portal blogerski wiadomości24.p przetrwały do końca 2017 r. Wcześniej w lutym 2016 r zamknięto serwis interia360.pl

 

Ponieważ do eioby.pl dołączyliśmy z początkiem 2017 r, byliśmy ciekawi, kiedy zaczął się upadek eioby.pl. Oczywiście, nikt z użytkowników nie przyznaje, że w jakimś czasie nastąpił jednak upadek eioby.pl i portal z milionowego portalu „Odwiedza nas 1 400 000 osób miesięcznie!”, zmienił się w portal dla setki/dwóch setek użytkowników: Użytkownicy online: 186, Artykuły: 37.211.

 

W końcu znaleźliśmy dowód kiedy nastąpił upadek eioby.pl w Artykuły – Redakcja poleca, w którym redakcja poleca artykuły z 2009 r i tylko 8 późniejszych artykułów:

http://www.eioba.pl/a/2mww/instrukcja-obslugi-kobiety-vs-mezczyzny-na-bazie-tekstu-z-sieci 06/03/2010

http://www.eioba.pl/a/3yqp/na-zdrowie-nowe-zycie-dla-poczatkujacych05/09/2012                              

http://www.eioba.pl/a/47nd/tresowanie-katolika 26/03/2013                                                                       

http://www.eioba.pl/a/48ys/bebniarze-czesc-ii-marsz-golemow 23/04/2013

http://www.eioba.pl/a/4ay2/curriculum-vitae 17/06/2013

http://www.eioba.pl/a/4ev4/co-tam-panie-w-polityce-chinczyki-maja-sie-dobrze 27/10/2013

najmłodszy:  http://www.eioba.pl/a/4h20/potega-dzwieku 04/01/2014

Jak z powyższego wynika, lata świetności eioby.pl trwały do 2009 r i  w jakiej takiej formie przetrwały do końca 2013 r (ostatni zaproponowany artykuł z 04.01.2014 r), który trzeba uznać za rok upadku eioby.pl. Wszystko co napisano po tym terminie, to już tylko nic nieznacząca pisanina?.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1687
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 977
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1249
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 908
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 829
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 497
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1102
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 630
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 537
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1037
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 927
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 758
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 796
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  15/01/2019

Na eioba - ze Zdzichem czy bez Zdzicha
Kochany Zbyniu .... taka sama kicha.

@Hamilton: Przypomnij jotko49, koLo, Januszowi Nitkiewiczowi, a przede wszystkim twojemu lewemu kontu (nawet podobny - zakuty łeb), lub kontu stworzonemu tylko po to by na ciebie (i innych nielicznych) głosować - miro von kässelbach, że obowiązuje bojkot naszej rodziny, że mogą nas śmiało olewać.

  Hamilton,  15/01/2019

@Z. Kostka: ' (nawet podobny - zakuty łeb) ' , to już nawet podobny, który na was głosuje jest zakutym łbem. Same zakute łby na eioba oprócz Zdzisia i Zbysia. To ci pa Zdzisiu który dziś jesteś Zbysiem. A ile ten art miał odsłon na wiadomosci? Tak z ciekawości pytam, bo tą zakurzoną gazetkę ścienną już piąty raz wklejasz.

@Z. Kostka: a tobie kowal niczego nie zakuł? Łba nie dało się wymacać. No tak, pryszczy nie zakuwają.

@Z. Kostka: Prawie cały zestaw eiobowych hejterów, cię odrzucił. Ciekawy jestem, jak długo jeszcze admin będzie czekał na zrobienie z tym (hejterami) porządku, szczególnie z niepiszącymi hejterami.

@Zdzisław Sadowski: Nie przejmujcie się tym, i tak artykuły mają odsłony na podstawie tego co się pod nimi dzieje, a nie na podstawie czołówki wybieranej algorytmem wbudowanym do oprogramowania eiobiy. Eioba już dawno tak nie działa. Możecie spać spokojnie wasze artykuły są czytane pomimo odrzuceń. ;)
Pozdrawiam
Ps. W przypadku gdybyście się obawiali tego, że te co nie wchodzą do popularnych są kasowane. To spokojnie zawsze można z swoich kopi te artykuły aktywować na nowo. ;)

@Zdzisław Sadowski: z pokrzywionym pogadaj, on ma u admina chody. Za plusik przy komentarzu wszystko zrobi i wszędzie wlezie bez wazelinki jak Kostka za pół odsłonki.

  Hamilton,  17/01/2019

@Zdzisław Sadowski: nie zazdrość mu. Też będziesz miał odrzucenia. Kostka wyraźnie zaznaczył, że trzeba odrzucać tym hejterom co na niego głosują.

  Hamilton,  17/01/2019

@Zdzisław Sadowski: Ciekawy jestem, jak długo jeszcze admin będzie czekał na zrobienie z tym porządku. Hahahahaha Sadosiu rodzina ci się reorganizuje.
blyskotka to Elka Sadowska, która dostaje zeza z euforii jak czyta twoje arty :
http://www.eioba.pl/blyskotka
kobranoc to teraz Eliza Kostka, też dostaje ataków szału i mdleje bidula z ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17/01/2019

@Zdzisław Sadowski: hahaha - jak pozmieniasz nazwy Admin cię nie znajdzie. Hahahahahaha - jesteś Zdziś spry ciula.

  Hamilton,  17/01/2019

@Zbigniew Kostka: 'obowiązuje bojkot naszej rodziny'. Pokażę im, że masz 60 tyś odsłon. Pospadają z krzeseł. Kostuchno moja kochana kto odrzuceniami wojuje ten od odrzuceń ginie. Chyba masz rację. Obowiązuje bojkot waszej rodziny.

@Zbigniew Kostka: Zapomniałem ci złożyć gratulacje z okazji uzyskania 60 tys.odsłon. Żałuje tylko, że przez komentarze Hamiltona, który chwalił się swoimi dokonaniami w eioba.pl i sugerował że my nigdy nie będziemy tak dobrzy jak on, musiałeś to udowadniać w kolejnych kwartalnych i rocznych rankingach a przestałeś pisać ciekawe artykuły o życiu. Chyba już teraz nie musimy udowadniać, że jesteśmy lepsi, więc możesz śmiało wrócić do pisania ciekawych życiowych artykułów.

@Zdzisław Sadowski: no, Hamilton znany jest z tego, że chwali się w każdym artykule ile jego artykuł miał odsłon na dupelek.pl, ile na matołek.pl i ile na półgłówek.com.pl. Nie ma artykułu bez takiej informacji. Zdzisławie jesteś tu przykładem wielkości i jednocześnie niebywałej skromności. Jedynie ty możesz mu przemówić do rozumu. Hahahaha - a w dodatku skręca go z zazdrości, że Kostka ma już 60 tys, a on nie. To dlatego.

Gratulacje z okazji uzyskania w eioba.pl 60 tyś. odslon.

  Hamilton,  15/01/2019

@Kobranoc: ło matko to Kostka dziś nawalony jak szkop będzie pisał listy do Chińczyków z tej radości. Hahahaha - jak ja bym miał 60 tys. odsłon to bym sobie z radości gardło podgryzł własnozębnie. Jutro będzie o tym sążnisty artykuł na eioba. Społeczność eioba jest dumna, że mimo tylu głosów od rodziny i kolesi ..................

Jak widać po ilości odsłon, najciekawsze artykuły z "oczekujących": http://eiba.pl/5 , http://eiba.pl/5 ,http://eiba.pl/5 , powinny już być w "popularnych", a przez akcję niepiśmiennych hejterów do "popularnych", nie ...  wyświetl więcej

@Zbigniew Kostka: pamiętam, że już próbował zrobić porządek i Kostkę wysłał na urlop odchamiający chyba za "złodziei odsłon" i Kostka płakał i łkało jego uczciwe serduszko i stracił tak cenne 2 odsłonki bezpowrotnie. Napisz list otwarty skargę do Chińczyków.

@Zbigniew Kostka: hahahaha - nie przejmuj się tak czy przechodzą czy nie. To nie ważne. Ważne, że w rankingach Kostki będziesz drugi (z wynikiem 1 101,50) zaraz za Zdzisławem, który ma 1 082,50, a Elżbieta Sadowska vel blyskotka z wynikiem 1 175,83 jak zwykle wyparuje. Wniosek - najważniejsze to mieć statystyka dupowłaza. Poniżej twarde dane:
http://w ...  wyświetl więcej

@Zbigniew Kostka: w artykułach miesiąca jest tylko jeden wasz art przez te 2 lata. Hahahaha - i tylko dzięki 'hejterom', którzy udowodnili wam przekręt zawędrował tak wysoko. Zdzisiu jesteś wielki jak myszka miki i skromny jak paw.

@Hamilton: Ale ty jesteś niedokładny, wszystko mieszasz i robisz "po łebkach". W rankingach nie ujmuję błyskotki (Elżbiety Sadowskiej), bo nie uzyskuje minimalnej ilości odsłon i artykułów, aby być ujęta w rankingach. Aby ciebie zadowolić w ostatnim rankingu napisałem uwagę, jakie minimalne warunki muszą spełnić użytkownicy aby zaistnieć w rankingu: "W rankingu biorę pod uwagę autorów, którzy wsta ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/01/2019

@Zbigniew Kostka: pani Elżbieta Sadowska zarejestrowała się 24/05/2017 i zupełnie przypadkowo ruszyła głosować z kopyta i dawać buzi :
http://www.eioba.pl/blyskotka/page13
http://www.eioba.pl/blyskotka/page12
http://www.eioba.pl/b ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/01/2019

@Zbigniew Kostka: oksymoron roku - wiarygodny Kostka.

@Zbigniew Kostka: rozumiem. Przydzielasz miejsca a potem tak kombinujesz jak ci wygodnie. A kto weryfikuje te dane i wyniki? Kolejny wybitny statystyk Von Sadłowski? Coś cieńko ci wychodzą te rewelacje rankingowe. Zobacz, że oprócz waszej pajacarni nikogo to nie interesuje. Wasze wzajemne lizanie się po tyłkach też nie jest przyjemnym spektaklem. To sobie uprawiajcie w zaciszu domowego ogniska.

  Hamilton,  18/01/2019

@Zbigniew Kostka: facet, który dałby sobie łeb z płucami urwać, odciąć fiutka i przybić uszy gwoździami do podłogi za jedną odsłonkę jest niezależny, obiektywny, rzetelny i wiarygodny? Dla kogo? Żartowniś z ciebie.

@Zbigniew Kostka: gratulacje, jak zwykle masz najwięcej odsłon W oczekujących, więcej niż pierwsze 5 artykułów w popularnych. Świadczy to że więcej osób ciebie czyta w oczekujących, niż innych w popularnych

@Eliza Kostka: Ja też gratuluję Zbigniewowi Kostka że ma więcej niż pierwsze 5 artykułów w popularnych mimo, że głosuje na niego cała rodzina i sąsiedzi i koledzy z pracy i inni, którzy się nad nim zlitowali.. To świadczy, że chłopina zabiega i biega za odsłonami jak należy.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska