Login lub e-mail Hasło   

Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?

Paranoiczne poglądy można zaszczepić za pomocą mediów.
Wyświetlenia: 837 Zamieszczono 17/01/2019

.

Zamordowanie Prezydenta Gdańska dołączy do bardzo długiej listy wydarzeń niewyjaśnionych.

Stanie się podstawą licznych teorii spiskowych.

To nic, że zostało dokonane w obecności tłumu świadków, przed telewizyjnymi kamerami, że sprawcę ujęto na gorącym uczynku. - To morderstwo przypomina zamach na JP2 w wykonaniu Ali Agcy. Tylko efekt bardziej tragiczny. Od zamachu na JP2 minęło kilkadziesiąt lat i sprawa nadal nie jest wyjaśniona a wokół niej aż kłębi się od teorii spiskowych.

Przestępstwa o politycznym charakterze tak mają.

Zwykłe kolizje drogowe są łatwe do oceny. Wypadek limuzyny z Szydłem na pokładzie będzie analizowany przez dziesięciolecia.

Jakie straty i komu przyniosły rabunki dokonane przez Stefana W.?

Stefan W. podczas trzech napadów na banki zrabował 15 000 PLN.

Banki straciły mniej ponieważ policja ujęła Stefana W. gdy uciekał taksówką po dokonaniu ostatniego napadu. Czyli, jak rozumiem, policja odzyskała pieniądze zrabowane w trzecim banku. Za rabunek 15 000 PLN dostał 5.5 lat odsiadki, czyli ponad 4 miesiące za zrabowany 1 000 PLN. Za skutecznie zrabowany 1 000 około pół roku. Straty podatników na osądzenie i utrzymanie Stefana W. w więzieniu są o wiele większe od strat poniesionych przez napadnięte banki.

Podczas odsiadki Stefan W. niemal codziennie dowiadywał się z telewizji, że politycy z Platformy Obywatelskiej kradli miliony i spotykało ich w związku z tym co najwyżej pogrożenie palcem.

Dodatkowo.

Stefan W., który jako nastolatek miał objawy budzące wątpliwości psychologów szkolnych, w więzieniu doznał halucynacji i został skierowany na leczenie psychiatryczne.  Pobyt w szpitalu uznał za szykanę a metody lecznicze stosowane przez psychiatrów za tortury. Kto widział słynny film pt. “Lot nad kukułczym gniazdem” wie, że coś jest na rzeczy. Medycyna zrobiła postęp i lobotomii dziś nie przeprowadza się pacjentom chorym na schizofrenię paranoidalną, ale przywiązywanie do łóżka i kaftan bezpieczeństwa są nadal metodami stosowanymi wobec opornych  pacjentów. Paranoicy z reguły są przekonani, że nie chorują a leczenie to szykany i tortury.

Zbrodnia na Adamowiczu dokonana podczas imprezy zorganizowanej przez oskarżonego o malwersacje Owsiaka była w zamierzeniu sprawcy manifestacją w obronie wszystkich wsadzanych do więzienia w wymiarze pół roku za ukradziony 1 000 PLN. Wsadzanych do więzienia przez złodziei z PO bezkarnie kradnących miliony.

Paranoicy z reguły są logiczni i precyzyjni w działaniu.

Paranoiczne poglądy można zaszczepić za pomocą mediów. Jest to zjawisko nazywane przez psychiatrów paranoją indukowaną. Schizofrenicy paranoidalni są bardzo podobni do paranoików.  Różnica polega na tym, że mają czasem halucynacje, których nie umieją odróżnić od rzeczywistości..

Adam Jezierski

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2844
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1089
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 945
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 609
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 990
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1834
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 681
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 837
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 539
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 981
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 628
 
Autor
Artykuł@Remter: dokładnie w ten sposób:
https://www.youtube.com/watch?(...)T4BTxwQ

Skoro "mają halucynacje, których nie umieją odróżnić od rzeczywistości" to teza o przestępstwie o politycznym charakterze jest jak pięść do oka. Panie Jezierski w takim razie zamordowanie dziewczynki siekierą też było mordem politycznym, bo facet był wq...że nie dostał pracy. Używając pańskiej argumentacji udowodnię, że każde morderstwo jest polityczne. Innych nie ma. I na jakiej podstawie pan twi ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Adam sugeruje, że te halucynacje powodują u słabych umysłów media, a ich, jako takich nie można pociągnąć do odpowiedzialności, bo to jest walka polityczna, ukrywana pod hasłem "mówienia prawdy". Co innego mnie nie przekonuje. W kilku napadach na banki ukradł pięć tysięcy złotych, to siedział pół roku za tysiąc złotych. Moim zdaniem siedział za co innego. Gdyby zabił staruszkę i zabrał ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: Czy naprawdę tak łatwowiernie wierzymy w interpretacje wszelakich "znawców" tematu, tak licznie i chętnie konfabulujących przy każdej okazji? Przecież ta cała sieczka medialna na forach wszelakich przyprawia o odruch wymiotny. A gdy nie wiadomo o co chodzi to zawsze idzie o kasę czyli władzę...Ona potrafi zdeprawować do stopnia upośledzeń psychiatrycznych.
Czy za kilkana ...  wyświetl więcej

@jotko49: Moim zdaniem, tu nie chodzi o kasę, władzę, bo prawdziwej kasy nie przejął, a władzy, to on nie ma i nie miał. Myślę o zabójcy. Wynika, że mu o coś innego chodziło. Tak sobie dywagujemy, bo nie nie znamy sytuacji.

@Janusz Nitkiewicz: Artykuł dobry? Dla mnie stanowczo "za dobry". Taka sprawa wymaga co najmniej kilku miesięcy intensywnego śledztwa. Nie dlatego, że ktoś coś, tylko dlatego, że takie są obiektywne procedury. Śledczy i prokurator mają w tym momencie prawdopodobnie dopiero jego wstępny zarys, a Jezierski już wszystko wie nie mając dostępu do akt sprawy po dwóch dniach. Ma chłop skłonności do pisania nadętych i nieprzemyślanych bzdur, które nazywa evergreenami. Ten jest kolejny.

@jotko49:
Sprawiasz wrażenie osobnika onegdaj uszkodzonego domową patelnią.

@jotko49:
Nie znoszę słuchać jak węże pierdzą

@jotko49:
Prowokacje przyniosą nadstawianie dupy choć brak amatorów..

@Hamilton:
cyt. - "Używając pańskiej argumentacji udowodnię, że każde morderstwo jest polityczne. "-
Do dzieła.

  Hamilton,  10 dni temu

@Adam Jezierski: ło matko śfinto to ty Adaśko wymordowałeś te bidne suche pietruszki. Co ma piernik do wiatraka a wiatrak do Adaśka.

@Hamilton:
Wspólny mianownik to działalność szczujów Kurskiego i Hamiltona.

  Hamilton,  10 dni temu

@Adam Jezierski: Wasza Pyszałkowatość jest śmieszna i nie kwalifikuje się do kategorii szczucia. Po co ? Sam się zaszczujesz megalomanie.

@Hamilton: Zakładałem dotychczas że adaś ma postępującą demencją z uwagi na starcze zużycie, prostata, bezsenność, pieluchy itp. Jednakże dalsza ma obserwacja skłania mnie dodatkowo do smutnego wniosku, kolejnego typowego czynnika pomimo bliskości morza...
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)ru_jodu
I ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Nadstawianie dupy choć brak amatorów.

@Adam Jezierski: a co z zawodowcami i wyczynowcami jak szanowny pan hrabia. Nadstawia i wytrzymuje. Godna podziwu wytrzymałość. Skopany arystokrata to brzmi dumnie. W trumnie.

@Adam Jezierski: Rozumiem twe natręctwa i nawyki podczepiania się jako twórca nie pod swe wypowiedzi, jako forma riposty. Lecz i to można adasiu złagodzić (bul dupy) nasiadówkami nad gorącymi oparami z rumianka. O klejnoty się nie troszcz i tak już po ptokach...

@jotko49:
Mutacją genetyczną która wpłynęła na uszkodzenia mające wpływ na inteligencję.

@Adam Jezierski: A mogła to twa mamusia ominąć haczykiem u Szeptuchy...

@Hamilton:
Wspólny mianownik to działalność szczujów Kurskiego, Hamiltona i jotko49.

@Adam Jezierski: ta lista zaczyna ci się rozszerzać. Uważaj, bo wpadniesz do kanału przytłoczony swą niedocenioną wielkością.

  jotko49,  10 dni temu

@Adam Jezierski: Kocham Kurskiego jak filozofa gdańskiego, a mógłbym cię bardziej gdyby TW Fizyk/filozof nie wstydził się swej "japy".

@Hamilton:
Zaczynasz groźby karalne.

@Adam Jezierski: Dla cię adaśko najgorszą grożbą jest "opublikuję twą facjatę" i już pełne pieluchy.

@Adam Jezierski: o kumra wać zgłoś to Adaśko do óconego Mańka. Jego kancelaria prawna specjalizuje się w bieganiu z idiotycznymi donosami do władz. On co tydzień z pełnym workiem na plecach ciśnie z buta do prokuratury a potem do punktu skupu makulatury. Koledzy mówią na niego papierz i mu 'zawiszczaja'. Jak ja tobie.

@jotko49:
Gdyby tacy jak ja umieli się bać, to tacy jak ty do dziś wychwalali by PZPR.

  jotko49,  10 dni temu

@Adam Jezierski: OK. z uwagi na "matołectwo" jak już wspomniałem wybaczam ci ...synu. Nabiliśmy ci dziś 3 dosłony a teraz pędż do Jurka na finał, zabierz 0,50 gr. Może będzie replay jak cię ktoś namierzy. Pa.

@jotko49:
Możesz się pochlastać.

@Adam Jezierski: Tak wspaniałomyślnie ci wybaczyłem po chrześcijańsku ten wybuch twej osobistej kultury, przypisując to nawróceniu jeszcze przed beatyfikacją Prez. P. A.. Zaznaczę tylko iż nie ja pierwszy doznałem owego cudu wstawienniczego Potwierdza to ów wpis Pani Dulkiewicz. Teraz adaś kolej na ciebie...
https://pbs.twimg.com/media/EO(...)=medium

Panie hrabio, nie bardzo rozumiem tych dywagacji na temat kosztów. Idąc tym tropem jeśli straty za kradzież, rabunek, włamanie są stosunkowo niskie to lepiej nie karać i nie ponosić kosztów. No to w antykwariacie będą ze 3 włamania dziennie, a panu hrabiemu będzie bardziej się opłacało napadać na staruszki. Mało tego, jak zabijesz rencistę, emeryta lub bezrobotnego na zasiłku możesz się spodziewać ...  wyświetl więcej

Skoro twe Matołectwo, pycha, obłuda i chodzenie " w zaparte" od lat nie wywołują u ciebie cienia wstydu i skruchy nawet po latach, pozwolę ci uwidocznić jakimi przymiotami się wzorujesz. Bowiem nie tylko ty jesteś wyjątkiem, tobie moralnie pokrewnych jest jeszcze nader wielu, zbyt wielu. Na przekór ocenie szerokim rzeszom zwykłych ludzi których mimo wszystko nie da sie oczadzić. Przejrzyj wpisy cz ...  wyświetl więcej

@jotko49: haha - dla równowagi tu mamy brutalny atak kobiety na ekipę kurwizji :
https://www.fakt.pl/wydarzenia(...)9cd44hm
Licytować się można w nieskończoność.

@Hamilton: Rzecz w tym iż te polityczne dziwki urządzają igrzyska dla gawiedzi za jej pieniądze. Bowiem pochodzą one z budżetu czyli...Po przekazaniu z nich ochłapów, medialnym parobkom i harcownikom, pozostaje tylko poobserwować pył bitewny z którego wyłoni się pokiereszowana większa opcja -tego czasowe koryto. Dla mnie to żenada kompletna i mi to lotto, bez względu kto na kogo obstawia a tym bar ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Hmm dopiero to obejrzałem i widzę to nieco inaczej.
Zobaczymy jak to osądzi Wąski Tuleja odnośnie szybkości z jaka wtargnęła mu pod kamerę. Może nie dożywocie lecz 25 bez bata o ile przeżyje, bo jak Hanka Lis stwierdziła po takich rękoczynach kamerą być może już wywalili nas z europy.
Z kondolencjami należy się wstrzymać do Orędzia Marszałka.
...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
Ze wzruszenia w potoku łez,
pomysł na plakat dorzucam też.
I nim w zaciszu doznasz qrwicy,
pomny wiekopomnej jutro rocznicy,
skopiuj ten wzór w ilości tysiąca,
zapłaci Dulkiewicz do końca m-ca.

A gdyby cię czasem zrobiła w jajo,
wdzięczni Gdańszczanie cię zapamiętają,
jak Mikołaja co wstrzymał słońce,
boś jeden

...  wyświetl więcej

@jotko49: przestałem się tym podniecać. Każdy Tuleja ma swoją Krychę, która będzie bronić w trybunale znienawidzonej przez siebie konstytucji, Pancerny Marian jest odpowiednikiem marszałka Senatu, a Ambert Gold - to odwrócone SKOKI, których boi się dotknąć każdy 'niezależny' od tow. Ziobry prokurator. Nie badż naiwny. Masz swoje lata

@Hamilton: Obaj mamy swe lata i indywidualne doświadczenia którymi jesteśmy "skażeni". Ponadto każdy ma swego "jobla" który jak gen kancerogenny wyznacza niepowtarzalny kierunek drogi jaką drepczemy. I jak byśmy się nie starali trąci on swoistym feromonem niczym skorupka jajka nasiąknięci od młodości, nie tak łatwym do ukrycia. Ja między innymi jako kpiarz i człek przekorny, robię na przekór nie z ...  wyświetl więcej

@jotko49: no to jest nas dwóch.

@Hamilton: TAK ...
Dwa stare, głupie komuchy :-)))

@Hamilton: ło ham-ilton ...
Przegiąłeś tu pałę ...
Masz kilka komentarzy (-5) ...
Czerwony baronie :-)))
A raczej czerwony komuchu :-)))

  Hamilton,  9 dni temu

@Koriolan: hahaha - gdzie mi tam do ciebie wyliniały Leninie eioby. Jak lizolem wyszorujesz oczodoły to widzisz. No to paczaj na siebie, reasumuj, kartka na czoło i na rynek chwalić się jaki z ciebie czerwony Khmer.

@jotko49:
http://eiba.pl/409 W latach 80-tych XX wieku Polska bez żadnej łaski była niemal codziennie w czołówkach dzienników telewizyjnych na całym świecie. Kiedy na początku lat 90-tych siedziałem w swoim Antykwariacie na Długim Pobrzeżu blisko średniowiecznego Żurawia, co chwilę ktoś podchodził do mnie i pytał po niemiecku, po angielsku, ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  8 dni temu

@Adam Jezierski: hahaha - Adaśko a ty im odpowiadałeś po niemiecku ? Mój Boże znajomością niemieckiego zaimponowałeś mi tak, że rechotałem do rana. Niemieckiego też uczyłeś od kołyski swoich nauczycieli ?
http://eiba.pl/1k

@Hamilton:
Mam taką zasadę, że z klientem rozmawiam w takim języku, który znam lepiej od niego. Jeśli to możliwe, to po polsku. Jeśli nie, to z Niemcem po angielsku, z Anglikiem po rosyjsku, z Rosjaninem po niemiecku itp.

  Hamilton,  8 dni temu

@Adam Jezierski: szanowny pan hrabia powinien rozmawiać z cudzoziemcami w takim języku jakiego wcale nie znają. Cudzoziemcy będą myśleli, że rozmawiają z wykształconym poliglotą. Z Polakami też to może się udać. Z tym Rojaninem po niemiecku to spore ryzyko, bo możesz doprowadzić do III wojny światowej z taką znajomością niemieckiego jak to twoje słynne już tłumaczenie.

@Adam Jezierski: "W latach 80-tych XX wieku Polska bez żadnej łaski była niemal codziennie w czołówkach dzienników telewizyjnych na całym świecie"

Potwierdzam twoje zdanie ! W tym czasie poczta w Szwecji oglosila, ze przesylki do Polski
mozna wysylac bezplatnie.
Kilka osob prosilo o adres do kogos do kogo mogliby wyslac paczke.
Podalem m.in. adres przedszkola w pewnym miescie.......
Polska, Solidarnosc, Walesa byli przedmiotem podziwu !!

@zakrawarski: haha- to nasze sukcesy gospodarcze wzbudzały podziw. Byliśmy 10 gospodarka świata. Polki się łamały pod ciężarem octu. Ale teraz TVP mamy na światowym poziomie. Wszyscy nam zazdroszczą. O prezenterów i prezesa biją się Korea Płn. z Kubą, Wenezuela i San Escobar..

@Hamilton: Fakt bezsporny. Najbardziej to jednak zazdrościli nam sławnych ekonomistów typu Balcerowicz , Bielecki i całą gromadkę bardziej utalentowanych. Co prawda żaden nie zgodził się na doradztwo dla Uni, lecz docenili chęci i odwdzięczając się i zwolnili dla nich moce przerobowe. Mogli więc rozwijać swe stocznie, huty, kopalnie, energetykę i wiele innych branż, a nasze jako już zbędne bo na c ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Niemcy dość często udają, że nie rozumieją po polsku.
Z różnych powodów.
Inne powody były 50 lat temu, a inne są dzisiaj.

@jotko49: faktem bezspornym jest, że silny przemysł to mieliśmy w Trybunie Ludu i Dzienniku Telewizyjnym. Po co mi aż tak silny przemysł bym musiał stać za byle gównem w kolejce. Wystarczy mi normalny.

@Adam Jezierski: nie wiedziałem, że Niemcy tak masowo się uczą polskiego, bo aby udawać, że się nie rozumie to trzeba nieźle znać.

@Hamilton:
Dużo jeszcze nie wiesz.
30 lat temu do znajomości polskiego nie przyznawali się ci Niemcy, którzy nauczyli się w latach 1939-45.

  Hamilton,  7 dni temu

@Adam Jezierski: bo to byli ci dobrzy Niemcy z NRD. Niedługo Kaczyński tak podniesie płace, że Niemcy masowo będą przyjeżdżać tu do roboty. Wtedy się zemścimy Adaśko i każemy im powtarzać : " "Trzynastego, w Szczebrzeszynie chrząszcz się zaczął tarzać w trzcinie" albo : "W krzakach rzekł do trznadla trznadel:
- Możesz mi pożyczyć szpadel?
Muszę nim przetrzebić chaszcze,
bo w nich straszą straszne paszcze".

@Adam Jezierski: wiem Adaśko, że nie wiem nawet 5% tego co ty wiesz. Bo ja nie uczyłem moich nauczycieli i profesorów tak jak ty. Zawsze cholera trafiałem na mądrzejszych od siebie. Taki pechowiec ze mnie.

@Hamilton:
Ładny wierszyk, ale ci co nauczyli się polskiego w latach 1939-45 już nie żyją. Rozmawiam czasem z ich prawnukami. Dzieci 6-9 lat nie wiedzą, że pradziadek mówił po polsku.

@Adam Jezierski: a to im mówisz po polsku czy takim niemieckim jak to twoje tłumaczenie ? Lepiej mów im na migi..

@Hamilton:
Bywa, że taki dzieciak ma Matkę Polkę i trochę po polsku rozumie.

@Hamilton:
Język polski znała większość Dancigerów,.
Ich ojczystym językiem był plattdeutsch. Dialekt niemieckiego z polskimi naleciałościami i bardzo rozpoznawalnym akcentem. Dancigerzy przybywający do Gdańska z wycieczkami z reguły udawali, ze nie rozumieją po polsku.

@Adam Jezierski: poznałem Niemca, który wyjechał do Niemiec z rodzicami jak miał 12 lat. Rodzina była niemiecka. W wieku ok. 45 lat kompletnie nie umiał sklecić zdania po polsku i niewiele rozumiał. I to nie było udawane, bo jego stosunek do Polski i Polaków był bardziej niż przyjazny. Żona mojego znajomego jest Rosjanką i jej znajomość polskiego po 20 latach pobytu jest delikatnie mówiąc skandalicznie niska. Ani be ani me.

@Hamilton:
Klasycznym przykładem Dancigera jest znany pisarz Günter Grass. Zawsze występował publicznie z tłumaczem. Także w kontaktach z władzami np. P.. Adamowiczem i w prywatnych kontaktach z większością gdańskich pisarzy.
Ja mówiłem do Grassa po polsku a Grass do mnie po niemiecku. Jakoś dogadywaliśmy się...-:)
Z moją żoną Günter Grass rozmawiał w Antykwariacie po polsku !!!

  Hamilton,  7 dni temu

@Adam Jezierski: łał to tego Grassa spotkał zaszczyt, że mógł porozmawiać z żoną slynnego polskiego pisarza i filozofa w słynnym na cały świat Antykwariacie !

@Hamilton:
Znowu zawiszczasz.

  Hamilton,  7 dni temu

@Adam Jezierski: kto by nie zawiszczał.? Wszyscy. A mnie to kiedyś Maryla Rodowicz nadepnęła na buta jak stałem za nią w kolejce przy kiosku. Hahaha - a ciebie nie. A Czesław Niemen to mnie się osobiście pytał którędy do toalety.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska