Login lub e-mail Hasło   

Jak to jest możliwe.

że po TAKIM DOŚWIADCZENIU, jakie zaserwowała Polakom Platforma Obywatelska podczas swojego „panowania” „w tenkraju”, w „TEORETYCZNYM PAŃSTW IE&rdqu...
Wyświetlenia: 206 Zamieszczono 28/01/2019
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

że po TAKIM DOŚWIADCZENIU, jakie zaserwowała Polakom Platforma Obywatelska podczas swojego „panowania” „w tenkraju”, w „TEORETYCZNYM PAŃSTWIE”…, że jeszcze około 30% mieszkańców znad Wisły deklaruje swoje poparcie dla akolitów Tuska, Kopacz i całej ferajny PO!

To, że w Zakładach Karnych głosowało na PO ponad 91% osadzonych, to jest do zrozumienia – „Kruk krukowi oka nie wykole”…, ale inni?!

Kim są ci zwolennicy powrotu do władzy osób dających przyzwolenie na całą gamę nieprawości (to oczywiście eufemizm), jakie obecnie są już ewidentne?

Czym kierują się zwolennicy obecnej opozycji lokując swoje poparcie w autorach wszelkich afer, „dzikich prywatyzacji, reprywatyzacji” i innych niegodziwości?

Przecież to, co „widać, i słychać, i czuć” (poza naftaliną, oczywiście; ta jest przeznaczona przeciw robactwu!) nie jest ani trochę pokazem ani dobrych intencji, ani uczciwości w prowadzeniu różnych poczynań poprzedniej władzy, ani… w ogóle niczego dobrego.
W każdym razie niczego dobrego dla WSPÓLNOTY POLAKÓW!
Wyraźnie Platforma Obywatelska nie potrafiła rządzić!

Ukontentowana upływem kadencji przy korzystaniu (najczęściej nieuczciwie czy przynajmniej z przyzwoleniem na nieuczciwości) z „fruktów” „teoretycznego państwa”, obrastała w piórka. Z myślą o tym, że to im się należy (jak to „nadzwyczajnej kaście”) i, że będzie to trwać zawsze!

Utracili i chcą powrotu do tego, co potrafią… To jest tak klarowne, że zadziwia mnie, że są tacy, którym nie przeszkadza nieciekawa (znowu eufemizm) przeszłość ludzi PO.
http://pressmania.pl/az-30-rodakow-popiera-aferalow-z-po-…/…

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1582
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1202
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1006
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 838
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 947
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 878
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 924
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 540
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 871
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 756
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 760
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
ArtykułNo 30% to się statystycznie zgadza … są tzw. zatwardziali przeciwnicy, którzy tylko dlatego zagłosują na PO bo mają organiczny wstręt do PISu. W tym wypadku działa tzw. prawo bezwładności (fizyka) - kierunek ciała, raz wprowadzonego w ruch trudno zmienić … Odkrył to w XVIII wieku Newton i sprawdza się doskonale. Zresztą … każdy z nas podlega temu prawu, mimo wysiłku logiki tworzonej w mózgu … która temu prawu zaprzecza.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska