Login lub e-mail Hasło   

Upadek wyroczni i cenzora eioba.pl - Hamiltona

Hamilton była wyrocznia i cenzor eioby.pl, dołączył do grona niepiśmiennych hejterów, zaśmiecających ten portal fałszywymi i złośliwymi komentarzami, do tzw. "śmieciarzy"
Wyświetlenia: 1.244 Zamieszczono 01/02/2019

W 2013 r odeszło z eioba.pl grono najlepszych autorów, pozostawiając na pastę Hamiltona Starszego - samozwańczego lidera, pozostałych użytkowników. Hamilton Starszy rządził odtąd w eioba.pl niepodzielnie, obwołując siebie "cenzorem" wszystkich tekstów wstawianych przez pozostałych autorów do eioba.pl. Żaden tekst nie umknął jego uwagi i pisał oceny każdego tekstu, wtedy jeszcze z poczuciem umiaru i humoru, jednak pełne niepotrzebnych rad komentarze. Tak go to pochłonęło, że poczuł się wyrocznią w każdym temacie, niczym wszystko wiedzący omnibus.

Jednak Hamilton Starszy, nawet wtedy miał swoje preferencje i swoich ulubieńców, ale też swoje ofiary, które mogły liczyć na niezbyt cenzurowane opinie. Jednak gdy do eioby.pl dołączył (okresowo) Dyl Sowizdrzał, Hamilton Starszy zafascynował się chorą inteligencją Dyla i starał mu się dorównać kąśliwymi komentarzami, prowadząc wspólnie z Dylem Sowizdrzałem akcje poniżania poszczególnych autorów. Teraz Hamilton poczuł się niczym właściciel eioby.pl, stąd m/in artykuł: http://www.eioba.pl/a/5egd/nowy-właściciel-eioba-pl.http:

Jednak po zarejestrowaniu się na eioba.pl Zdzisława Sadowskiego i mnie, Hamilton Starszy poczuł nagle, że grunt usuwa mu się spod nóg, gdyż intuicyjnie wyczuł w nas mocną konkurencję. Zaczął więc robić wszystko, aby zohydzić nam pobyt na portalu, a więc z Dylem Sowizdrzałem zarzucili nas falą ohydnego hejtu. Ale my nie zrażeni parszywym przyjęciem robiliśmy swoje, więc Hamilton parodiował nasze artykuły: http://www.eioba.pl/a/5czy/the-voice-of-chwalidzidki ,http://www.eioba.pl/a/5de4/zjazd-rodziny-don-kor-leone-w-kutnie ,http://www.eioba.pl/a/5duq/opowiesci-przy-lemoniadzie ,//www.eioba.pl/a/5f0e/oglaszamy-konkurs ,http://www.eioba.pl/a/5mlb/komentarze-dziela-sztuki-nie-dla-kazdego ,http://www.eioba.pl/a/5nsd/lyk-eiobowych-statystyk ,http://www.eioba.pl/a/5po5/miszczowi-odslon, http://www.eioba.pl/a/5rsb/warto-psecytac-v ,na których uzyskał większość swoich odsłon w ostatnim czasie, gdyż wena twórcza nagle go opuściła.

Hamilton,przerażony utratą weny twórczej, staczaniem się we wszystkich kategoriach rankingów (które zacząłem wstawiać, gdy Hamilton Starszy szydził sobie z nas, że nie uzyskamy nawet tysiąca odsłon, że dogonimy go za 100 lat), w których Zdzisław Sadowski wyraźnie go przewyższał, zmartwiony zamknięciem konta, swojego największego sojusznika Dyla Sowizdrzała, zaczął kombinować. Hamilton Starszy przemianował się na Hamiltona (aby nie przynosić ujmy dorobkowi Hamiltona Starszego) i wypowiedział nam wojnę, upewniwszy się wcześniej, że jego klony, lewe konta, czy konta stworzone w celu głosowania na jego artykuły, m/in:  miro von kässelbach, zzosia, i tym podobni niepiśmienni hejterzy, np: skalgo , koLo , poprą go w jego staraniach aby zablokować teksty (artykuły) rodziny Sadowskich i Kostków. 

Ponieważ niepiśmienni hejterzy, nie zawsze zdążali na czas z odrzucaniem naszych tekstów, zwrócił się też do "starych autorów", m/in: jotko49, gnostyk, Piotr Stanisław Issel, Janusz Nitkiewicz, którzy pamiętali go z czasów "dobrego" Hamiltona Starszego, żeby nie dopuścić do głosu ("popularnych"), najpoczytniejszych obecnie autorów eioby.pl. Zapomniał, że średnia odsłon naszych artykułów, które nie weszły do "popularnych" jest i tak większa od średniej odsłon innych autorów, których artykuły wchodzą bez kłopotu do "popularnych". Niestety Hamilton, tak się zaangażował w wojnę z rodziną Sadowskich i Kostków, że wena twórcza opuściła go całkowicie i przestał pisać teksty (artykuły), dołączając tym samym do "niepiśmiennych hejterów", odrzucających artykuły najpoczytniejszych autorów eioby.pl, oraz zaśmiecających portal eioba.pl, fałszywymi, obraźliwymi i złośliwymi komentarzami.

Podobne artykuły


9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1426
77
komentarze: 112 | wyświetlenia: 38238
18
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2438
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 4029
39
komentarze: 11 | wyświetlenia: 10131
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6221
30
komentarze: 34 | wyświetlenia: 1702
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3707
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21725
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 68348
27
komentarze: 8 | wyświetlenia: 4394
25
komentarze: 123 | wyświetlenia: 4332
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 27949
 
Autor
ArtykułGratuluję sukcesu. Pan Kostka jest pierwszy zaraz za Zdzisławem. Postęp taki, że w lutym wszystkie wasze artykuły pójdą prosto do nieba.

Niepoczytalni Sadosie odrzucają autorów eioby.pl, którzy w niczym im nie zawinili. O czym to świadczy, odpowiedzcie sobie sami.

  Henear,  01/02/2019

Dalibyście już sobie spokój z tym gównem. Nikogo te odsłony nie obchodzą.
Koraliki liczcie albo coś.

  Hamilton,  01/02/2019

@Henear: kolorowe kamyczki, szkiełka, kapsle, zdjęcia radzieckich kosmonautów i reprezentacji Związku Radzieckiego w rzucie palantem o ścianę. Na całym blokowisku nie byłoby lepszych od Zdzisia i Zbysia.

  Henear,  01/02/2019

@Hamilton: Strasznie to głupie.
Czasami się zastanawiam, skąd to się bierze.
Jeśli już się czymś chwalić czy też rywalizować, oceniane powinny być raczej umiejętności.
Szkoda że za bardzo nie ma tu z kim normalnie podyskutować.
Taka dewolucja.

@Henear: Skąd się wziął pomysł na rankingi? Wziął się z fali hejtu, którym zarzucili nas Hamilton Starszy i Dyl Sowizdrzał, którzy poniżali nas sugerując, że eioba.pl to dla nas za wysokie progi i nie mamy tu szans na jakikolwiek sukces. W rankingach okazało się, że radzimy sobie całkiem nieźle, a nawet jesteśmy wśród najpoczytniejszych autorów. Piszesz, że: "Jeśli już się czymś chwalić czy też ry ...  wyświetl więcej

@Henear: A zapomniałem dodać, że tylko ,połowa (5), z artykułów statystycznych Zbigniewa weszła do "popularnych". Znowu sukces.

@Zdzisław Sadowski: twoje artykuły będą w tym roku czytane przez parę prezydencką na głos po mszy w każdą niedzielę. I mają być obowiązkową lekturą w szkołach podstawowych.

@Henear: Napisałeś: "Strasznie to głupie". A czy nie jest strasznie głupie stosowanie "przeliczników za wiatr" w skokach narciarskich. Wyobraźmy, sobie zastosowanie podobnych zasady w lekkoatletyce. Ktoś skoczył wzwyż 2,50 m - bijąc rekord świata, ale zawody wygrywa ktoś inny kto skoczył 2,40 m, bo biegł pod wiatr. Cholera, to jest świetny temat na mój artykuł, więc narazie tylko tyle.

@Zdzisław Sadowski: gdyby tak uwzględniać ilość dyplomów za budowanie socjalizmu to byś nie musiał pisać i byłbyś najlepszy. Kostka jest pierwszy zaraz za tobą? Aż boję się głośno wypowiedzieć tę cyfrę którą zajmujesz.

@Zdzisław Sadowski:
"Wyobraźmy, sobie zastosowanie podobnych zasady w lekkoatletyce. Ktoś skoczył wzwyż 2,50 m - bijąc rekord świata, ale zawody wygrywa ktoś inny kto skoczył 2,40 m, bo biegł pod wiatr."
...
Bardzo dobry przykład godny zastanowienia, na temat ludzkiego pojmowania "sprawiedliwości". :)
Pozdrawiam :)

@Hamilton: "Aż boję się głośno wypowiedzieć tę cyfrę którą zajmujesz."
Ty to się lepiej własnej głupoty bój i popracuj w końcu nad nią, bo jak widać zamiast z czasem mądrzeć to głupiejesz.

@Zdzisław Sadowski: ja też cię pozdrawiam. Czy odsłony są najlepszą formą oceny? Ludzie chodzą do zoo oglądać pawiany. Może się okazać, że taki byle pawian pokaże swoje odsłony i z Kostką zemdlejecie.

  seta1212,  02/02/2019

@Henear: Z ust mi wyjąłeś :))

@seta1212: Specjalnie dla Ciebie wyłączyłem swoją wyobraźnię, nawet nie próbuję sobie wyobrazić co to Ci Henear z Twych ust wyjął. :))))))))))))

@pokrzywiony: jak to co? Fotona wielkości wszechświata tam pewnie miał albo czasoprzestrzeń w przestrzeni Gausa. Ludzie różne rzeczy trzymają w ustach. Nie wszyscy lubią jeść patyki i kije od szczotek.

@Hamilton:"Nie wszyscy lubią jeść patyki i kije od szczotek."
Teraz już wiem skąd ten swój dowcip i mądrość czerpiesz.

  Henear,  02/02/2019

@Zdzisław Sadowski: Czyli mówisz że dostaliście kompleksów od naśmiewania się z was i zorganizowaliście konkurs w którym wyszło wam że jesteście najlepsi.
Tyle tylko że żyjecie wyobrażeniami na temat swojego "sukcesu", tutaj. To nie są skoki narciarskie. Nie możecie po prostu oznajmić że jesteście najlepsi, bo ubzduraliście sobie że kryterium tego jest liczba odsłon, które w niczym nie swia ...  wyświetl więcej

  Henear,  02/02/2019

@pokrzywiony: Ale ty jesteś słaby, człowieku.

@Henear: Zobaczymy twoją siłę za 10, 20 lat, a teraz weź się lepiej za naukę zamiast biadolenie że nie ma z kim gadać.
Nie masz z kim gadać bo nikt z tobą przy takim nastawieniu nie chce gadać, masz pusto we łbie i tylko mędrkujesz jak Hamilton, Dyl, serpico. Do tej pory żadnego realnego problemu żeś nie rozwiązał.

@Henear: Realną konkurencję, to my mieliśmy w największym serwisie społecznościowym - wiadomości24.pl, gdzie ja awansowałem na najwyższy tytuł (stopień) - redaktora (który otrzymywali tylko nieliczni, najlepsi dziennikarze obywatelscy (społecznościowi)), a dwóch członków mojej rodziny uzyskało o jeden stopień niżej, tytuły - dziennikarza. Ale ponieważ dziennikarstwo społecznościowe upadło, patrz m ...  wyświetl więcej

  Henear,  02/02/2019

@pokrzywiony: Nie dość że jesteś słaby to jeszcze jesteś głupi.
Nic dziwnego że tak głośno wołasz boga o pomoc.
Ale on nie przyjdzie a ty dalej będziesz szukał sojuszów z podobnymi przegrywami do siebie.
I nie mów mi co mam robić, parodio, bo nie byłbyś taki cwany w realnym świecie. Za ekranem i w kościele, każda ofiara czuje się silniejsza.

@Henear: To nie my zorganizowaliśmy konkurs (nie wymyśliliśmy rankingów), tylko podaliśmy w rankingach rzeczywiste wyniki osiągnięte przez aktywnych użytkowników eioby.pl. To nie są rankingi stworzone pod nas, tylko rankingi obrazujące rzeczywiste osiągnięcia aktywnych użytkowników eioba.pl, a na pewno są one profesjonalnie wykonane, dlatego mają taką poczytność - ponad 1 tys. odsłon na artykuł.

  Hamilton,  02/02/2019

@pokrzywiony: hahahaha błaźnie, a kto tu ciebie traktuje poważnie? Jedynie drugi Sokrates Koriolanek. Dwóch 'mendrcuf' pustyni.

  Serpico,  02/02/2019

@Henear:
Pewnie że nie świadczą, cycki Hayek, miały więcej odsłon niż 10 artykułów Sadowskiego tam, czyli w tych Wiadomościach, zaglądnąłem tam jak jeszcze to istniało, same shit , czyli afera z krzyżowymi głosowaniami, tego już nie ma, aż żałuję że screena nie machnąłem. teraz to on może stwierdzić że ja kłamie, ale jeśli stwierdzi, to jak akurat będę wiedział że kłamie on.

  Hamilton,  02/02/2019

@Zdzisław Sadowski: cwaniaczku - napisz za co cię wywalili z tamtym portali. To będzie hit. Kilkanaście tysięcy odsłon twoje.

  Serpico,  02/02/2019

@pokrzywiony:
Aha, ale nie w szkole ? Jak nie w szkole to gdzie ? Właśnie dlatego jesteś bezczelny, typ z ledwo zawodówką, wysyła ludzi do szkoły, na dodatek totalnie toksyczny z nierozwiązanymi problemami jeszcze z dzieciństwa, jak wy wszyscy z tego waszego płaskiego teamu + królowa, teraz to ja mądry jestem i wiem że od takich ludzi należy się trzymać z daleka, aż do momentu jak nie ROZWIĄŻĄ SAMI, swoich problemów.

  Hamilton,  02/02/2019

@pokrzywiony: ilość problemów rozwiązanych przez sokratesików z eioba jest porażająca. Bez waszej mrówczej pracy po 16 godzin na eioba ludzkość nigdy by się nie dowiedziała, że żyje się do śmierci.

  Hamilton,  02/02/2019

@Zdzisław Sadowski: ten 'hejt' wziął się z faktu, że dwie Balbiny ze Szczecina bezczelnie oszukują mając lewe konta, które nazywają 'rodziną'. I nie może to dotrzeć do ich świadomości, bo bez tego byliby niczym. Dlatego dwie Balbiny idą w zaparte i po trupach do celu. Hahahahaha - i stąd wasza nienawiść do tych 'hejterów'.

  Hamilton,  03/02/2019

@Zdzisław Sadowski: ty miałeś tytuł redaktora od sprzątania redakcji, a ci dwaj dziennikarza od układania dzienników porannych w kartonach? Tu będziesz miał dwa tytuły. Admin na eioba ma ci przyznać tytuł największego cwaniaczka wśród dziennikarzy i najbardziej zarozumiałego dziennikarza wśród cwaniaczków.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska