Login lub e-mail Hasło   

Szaleństwo LGBT

Normalny człowiek nie będzie publicznie pozorował męsko-męskiej kopulacji choćby dlatego, że mogłoby taką scenę zobaczyć jakieś dziecko. Coś takiego może zrobić tylko zboczeniec.
Wyświetlenia: 172 Zamieszczono 3 dni temu

Od około 2 tygodni cała Polska emocjonuje się pomysłem środowisk o nienormalnej orientacji seksualnej, według którego miałyby być objęte "edukacją" seksualną dzieci wczesnoszkolne, a nawet przedszkolne od 4 roku życia.

Według tego pomysłu "nauka" miałaby obejmować między innymi takie dziedziny jak nakłanianie rodziców do uprawiania wspólnie z dziećmi eksperymentów seksualnych, nakłanianie dzieci do masturbacji "w ramach poznawania seksualności swojego ciała", oraz dowodzenie dzieciom, że płeć nie jest stanem otrzymanym od natury, ale efektem własnego wyboru.

Szczerze powiem, że podobnie jak po pierwszym usłyszeniu o tych rewelacjach w wiadomościach telewizyjnych, po powyższym wstępie znów się zastanawiam, czy jest w ogóle sens strzępienia sobie języka w tej sprawie, bo po prostu ręce opadają.

Zamysł zboczeńców jest tak absurdalny, tak niewiarygodny, tak szkodliwy dla dzieci i tak inwazyjny wobec społeczeństwa, że normalnemu, zwykłemu człowiekowi w głowie się nie mieści nawet samo to, że odważyli się na wydobycie go ze sfery swoich chorych marzeń i publiczne ujawnienie.

Powiedziałem "normalnemu" i "zwykłemu", bo dla normalnego i zwykłego człowieka czyjaś tak zuchwała próba zamachu na cudze dzieci jest czymś, czego by się po innych ludziach nie spodziewał.

Inaczej rzecz ma się z ludźmi, którzy się na tych rzeczach znają z racji posiadanego zawodu psychologa, pedagoga (nie chodzi o nauczycieli), czy psychoterapeuty – lecz oczywiście pod warunkiem, że sami nie są dewiantami cierpiącymi na homoseksualizm czy feminizm. Tacy się też zdarzają i praktykują, choć absolutnie nie powinni wykonywać tego typu zawodów. Z racji zaburzonej percepcji związków człowieka z naturą, o wiele częściej popełniają błędy wobec prowadzonych pacjentów, niż ludzie normalni.

Jest na przykład rzeczą oczywistą, że psycholożka-feministka zamiast szukać obiektywnych przyczyn kryzysu w związku rodzinnym pacjentki, będzie ją zgodnie ze swoimi chorymi przekonaniami bezrefleksyjnie uświadamiać, że zawsze i wszystkiemu są winni faceci i najlepszym wyjściem jest wykreślenie dyżurnego przestępcy z własnego życia i życia dzieci. O prawdziwe fakty i dowiedzenie się, czy aby kryzysu nie spowodowała sama pacjentka tutaj nie chodzi, a dzieci się nie liczą. W grze, w której maczają ręce osoby zaburzone, są one zwykle traktowane jak przedmioty. Stąd na przykład biorą się matki-feministki, które "robią sobie dzieci" od razu z założeniem, że te nie będą miały ojców - że będą je wychowywały same. Kluczowym słowem jest tu słowo "sobie". Ująłbym to tak, że nie dają życia dzieciom, ale dają dzieci swojemu, podporządkowanemu zaburzeniu, życiu. Podmiotem w podjętej prokreacji są one – nie dzieci.

Mówię to wszystko po to, żeby uczulić na fakt, że środowiska LGBT posiadają swoich agentów także wśród psychologów, pedagogów, psychiatrów (ci na psychologii wychowania się mało znają) i psychoterapeutów. Jak zauważyłem już się paru takich "specjalistów"  w mediach wypowiadało i zapewne zboczeńcy z LGBT dalej będą wypowiedzi swoich "ekspertów" opinii publicznej podsuwać.

Zanim po tym wstępie przejdę do sedna podjętego tematu chcę ustalić nazewnictwo, którym się tu posługuję, i w dalszej części tekstu będę się posługiwał.

Jak już dało się zauważyć, używam wobec osób nieheteroseksualnych określeń "dewiant" lub "zboczeniec", które nie są tu synonimami.

Dewiant seksualny, według podręczników psychiatrii i psychologii klinicznej, które niedawno jeszcze obowiązywały, to osoba o homoseksualnych, biseksualnych, czy innych nienormalnych skłonnościach. Przyczyny tego mogą być różne i nie zawsze zawinione przez dotkniętą dewiacją osobę (o czym niżej) i wydźwięk tego określenia nie jest zasadniczo niczym więcej jak terminem medycznym.

Zboczeniec, to w moim słowniku inna kategoria i określenie ma wydźwięk pejoratywny. To ktoś, kto poddał się swojej dewiacji i czynnie ją uprawia ze szkodą dla otoczenia.

Różnica jest podobna jak między kleptomanem powstrzymującym się od kradzieży, a regularnym złodziejem. Mają podobne skłonności, ale różną moralność.

Dlatego dewiantów LGBT, forsujących pomysły tak skrajnie obrzydliwe i szkodliwe dla dzieci i społeczeństwa w ogóle, nazywam właśnie po imieniu. To są moralni zboczeńcy.

Idąc dalej warto zdawać sobie sprawę czym w istocie są roznegliżowane i obrzydliwie obsceniczne "parady równości" homo oraz biseksualistów, oraz że nie wszyscy ludzie z dewiacjami seksualnymi chcą brać i biorą w nich udział.

Biorą w nich udział wyłącznie seksualni i psychiczni zboczeńcy, natomiast osoby dewiacyjne ale moralne, nie.

Warto też zauważyć, że nie organizują takich parad ludzie o normalnej, heteroseksualnej orientacji, oraz zadać sobie pytanie; dlaczego homoseksualiści tak, a heteroseksualiści nie?

Dlaczego dla osób heteroseksualnych myśl że mieliby uczestniczyć w takich publicznych, wyuzdanych ekscesach jest obrzydliwa i nie do pomyślenia, a dla większości homo i biseksualistów jest atrakcyjna i chętnie realizowana?

Odpowiedź jest zwykła i prosta: Struktura psychiczna ludzi heteroseksualnych naturalnie nie pozwala im na zachowania godzące ewidentnie i wprost w dobro i prawa innych. Jest nastawiona empatycznie i prospołecznie. Żaden normalny człowiek nie wyjdzie goły na ulicę i nie będzie publicznie z innymi sobie podobnymi pozorował męsko-męskiej kopulacji. Nie zrobi tego choćby z tego jednego względu, że mogłoby taką scenę zobaczyć jakieś jedno nawet dziecko. To może zrobić tylko zboczeniec, posiadający specyficzną strukturę psychiczną, sprzyjającą (nie warunkującą) obniżeniu empatii i moralności.

U osób zboczonych – co widać naocznie podczas takich parad - tego typu myślenie nawet nie występuje. Oni nie myślą mózgiem, ale innymi częściami ciała. Jakakolwiek empatia czy zważanie na uczucia i dobro innych są im obce. To nie są ludzie jak inni. To są samolubne, zwichnięte dewiacją osoby o ograniczonej percepcji emocjonalnej i nawet już nie rozumieją kim są i ile zła wyrządzają swoimi obscenicznymi i nachalnymi zachowaniami.

Nie rozumieją też i nie chcą przyjąć do wiadomości choćby atawizmów tkwiących w normalnych mężczyznach, dla których widok migdalących się facetów jest niewyobrażalnie obrzydliwy. To jest uczucie jakby  być oblanym zawartością nocnika. Po prostu normalnemu mężczyźnie zbiera się na taki widok na wymioty i od razu wzbiera w nim agresja. I nic na to nie może poradzić. Tak to właśnie - mądrze zresztą i z pewnością nie bez powodu - urządziła natura.

Jednakże ślepym na wiele społecznych zależności "kochającym inaczej" się wydaje, że są jak inni, że są normalni. Twierdzą że są normalni. Domagają się praw, jakie mają ludzie normalni, chociaż sami swoimi zachowaniami udowadniają, że normalni nie są.

I najmniejszym problemem jest tu ich nienormalna orientacja seksualna. Ta na dobrą sprawę nikomu nie przeszkadza, jeśli się publicznie nie miziają, i nie chodzą ze sobą za rączkę, tak jak z reguły nie robią tego normalni heteroseksualni ludzie. Nie o nią tu chodzi. Chodzi o psychiczne anomalie, które zwykle towarzyszą ludziom o tej orientacji i generują ich szkodliwe społecznie zachowania.

Tacy ludzie nie widzą niczego nienormalnego i złego chociażby w tym, że mieliby wychowywać cudze dzieci na takich samych, jak oni, zboczonych moralnie seksualnych dewiantów. Mało tego: mają w planach propagowanie zboczeń, jako czegoś normalnego i dobrego, oraz by przymuszać przepisami społeczeństwa do tego, by nawet pozwalały im cudze dzieci wychowywać i kształtować na takich samych jak oni dewiantów.  Ma się to odbywać - i niestety w kilku krajach już jest faktem - w ramach adopcji oraz przez poddawanie dzieci obowiązkowej indoktrynacji przedszkolnej i szkolnej.

To są właśnie zboczeńcy. Niemoralni, źli ludzie, gotowi pozbawić rodziców praw do wychowywania własnych dzieci – jak w III Rzeszy za Hitlera. Traktujący niemogące się bronić dzieci jak przedmioty tylko po to, żeby poprawić sobie ich kosztem samopoczucie. Utwierdzić swoje chore przekonanie o rzekomej normalności, gdy tymczasem ta postawa właśnie najbardziej dowodzi ich zboczenia. (Oczywiście osobnym absurdem i nie mniej  drastycznym cywilizacyjnie tematem, jest podatność lub niekiedy wręcz zgoda obecnych społeczeństw, na tego typu manipulacje).

Wychowywanie tym sposobem dzieci na dewiantów, czyli na homoseksualistów, to rzecz dosłowna. Jeśli ktoś bliżej tego tematu nie zna, wyjaśniam:

- Istnieją dwie przyczyny homoseksualizmu. Pierwszą, rzadko spotykaną przyczyną, jest homoseksualizm wrodzony, gdy w wyniku błędu rozwojowego płeć mózgu dziecka nie odpowiada jego płci fizycznej. Takie osoby będąc fizycznie kobietami mają mózgi męskie i czują się mężczyznami, natomiast osoby fizycznie będące mężczyznami mają mózgi kobiece i czują się kobietami. Jako małe dzieci dziewczynki bawią się samochodami, a chłopcy lalkami.

Jest to sytuacja zupełnie niezawiniona przez kogokolwiek i jedynym wyjściem z przykrego położenia dla takiej osoby jest poddanie się procesowi fizycznej zmiany płci i dostosowanie jej do płci mózgu.

Druga przyczyna ma charakter nabyty. Zwykle do nabycia dewiacji dochodzi w wieku adolescencji. Okresowi dojrzewania towarzyszy stosunkowo krótki, naturalny okres fascynacji własną płcią, w którym chłopcy izolują się od dziewczynek i przebywają głównie ze sobą i podobnie rzecz ma się z dziewczynkami. Nawiązują się w tym okresie przyjaźnie w ramach tej samej płci, ocierające się wręcz o miłość i o erotykę. Granica, jaka dzieli wówczas dorastające dzieci od za daleko posuniętych erotycznych incydentów i seksualnego zafiksowania się na własnej płci, jest bardzo cienka. Każde jej wyraźniejsze przekroczenie – na przykład poprzez nawet jednorazowy incydent seksualny pedofilski lub koleżeński - może spowodować całkowitą zmianę lub dualność orientacji seksualnej. Jest więc oczywistym, że homoseksualne wzorce dla dzieci zaburzają u nich ocenę gdzie przebiega granica normy. To, rzecz jasna, znacznie sprzyja przekraczaniu tych granic i zwiększa ryzyko dewiacji.

Ponieważ wrodzony homoseksualizm występuje bardzo rzadko, więc jak się już pewnie większość czytelników domyśliła; prawie wszystkie osoby o nienormalnej seksualności, to osoby które urodziły się normalne, ale zostały zwichnięte.

Pytanie indywidualne brzmi: Jak, gdzie i z czyim udziałem?

A teraz niech się każdy zastanowi; jakie ma szanse dziecko wychowywane przez parę homoseksualną, żeby nie zostać seksualnym dewiantem?

Kolejne pytanie jest jeszcze ciekawsze: Jaką ma szansę, żeby nie zostać zboczeńcem, dziecko adoptowane przez parę homoseksualną? Takiej pederastycznej albo lesbijskiej adopcji mogą wszakże chcieć już tylko i wyłącznie ludzie skrajnie egoistyczni, bezrefleksyjni i bez moralności.

Osobom normalnym wychowywanie dzieci przez psychicznych popaprańców bez etyki po prostu nie mieści się w głowie, a też i zwykłym dewiacyjnym homoseksualistom na coś takiego nie pozwoliłoby sumienie.

Nie chcąc fatygować wszelkich idiotów krążących po EIOB-a od razu stwierdzam, że nazwanie mnie nietolerancyjnym wobec zboczonych indywiduów, chcących niszczyć cudze dzieci, jest z gruntu bezsensowne, bo niesłuszne. Ja nie jestem nietolerancyjny - to za lekko powiedziane. Ja jestem wrogiem takich, wrogich wobec mnie, zasrańców i nie mam dla nich żadnego szacunku. Czy to w ogóle jeszcze są ludzie?

Poza wszystkim; jeśli jest już w ogóle mowa o seksualnej edukacji szkolnej, abstrahując od programów nauczania i wszystkich innych możliwych czynników pojawia się pytanie: z jakiej niby racji ta dziedzina ma być w ogóle gdziekolwiek w tym kraju realizowana przez gejów i lesbijki, czyli przez tych, co na dzieciach najmniej się znają, bo nie posiadają swoich?  Już sam taki pomysł jest chory i skrajnie absurdalny, pomijając ohydną, destrukcyjną tematykę, jaką zboczeni zaplanowali dla naszych dzieci. 

Chcesz jeden z drugim wychowywać dzieci (?)– to kup sobie lalki, a od prawdziwych wara.

I dobrze wam radzę; lepiej nie przekraczajcie tej granicy.

I jeszcze jedno: Nie tłumaczcie się, że nie wasza to wina, że jesteście takimi bezdusznymi debilami. Owszem, nie waszą jest winą, że zostaliście homoseksualistami, ale za swoje draństwo odpowiadacie. Podobnie zwykle nie odpowiada za swoją chorobę ktoś chory zakaźnie i za to, że ktoś go zaraził, ale na pewno jest ostatnim gnojem jeśli próbuje swoją przypadłością zarażać innych, zamiast się od nich świadomie, na miarę zagrożenia zarażeniem, izolować.

Zresztą; to kolejna bzdura i znak tych niosących powszechny rozkład społeczny czasów, że osoby stanowiące fizyczne zagrożenie zakaźne, są obowiązkowo poddawane leczeniu i izolowane, natomiast te znacznie niebezpieczniejsze; bo niosące zagrożenie totalnego rozkładu społecznego i samozagładę - nie.  W pierwszym przypadku nikt nawet - i słusznie - nie pomyśli że to dyskryminacja i ograniczanie wolności, ale w drugim tak. Dlaczego?  - Czy to nie oczywisty idiotyzm?

Oczywiście LGBT jest w tym towarzystwie jedną z kilku zakaźnych plag psycho-społecznych, ale ogólnie w propagowanych obecnie politycznie poprawnych postawach wychodzi na to, że należy leczyć tylko dżumę a cholerą można się świadomie zarażać. Inaczej mówiąc: Niech ten świat nawet szlag trafi,  byle nie być posądzonym o nietolerancję i fobię. 

Skala ludzkiej głupoty i tchórzostwa, które tę sytuację wytworzyły,  jest porażająca. Dlatego rozprzestrzenia się na świecie przyzwolenie na rozbuchaną konsumpcję i rabunkową dewastację planety, na przyjmowanie przez kraje tak zwanych "uchodźców"-darmozjadów, na uznanie normalności działań LGBT, itd.

Oczywiście w tym ostatnim temacie -  żeby było jasne;  plagą nie są ludzie, jako tacy, dotknięci dewiacjami. Plagą  jest  ruch LGBT, stawiający sobie za cel jak najszersze zarażanie społeczeństw tymi dewiacjami i chorą, zabójczą dla wszystkich, ideologią. 

Mówię "dla wszystkich", bo to, co robi ruch LGBT, to także podcinanie gałęzi, na której sam siedzi. Ale, jak się rzekło, to są durnie, myślące innymi częściami ciała, niż mózg.  

To tyle.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1276
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 786
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 599
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 750
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 663
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 767
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 713
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 849
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 560
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1103
13
komentarze: 75 | wyświetlenia: 1081
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 684
12
komentarze: 15 | wyświetlenia: 939
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 564
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

1. Pokaż mi statystyki orientacji seksualnej dzieci wychowanych przez homeseksualistów. Tylko niech to będzie przeprowadzone przez jakiś szanowany instytut badawczy.

2. Pokaż mi jakieś żródło potwierdzające twoje rewelacje o planach wprowadzenia edukacji seksualnej dla małych dzieci. Dla rodziców by się przydały, bo w tym wieku też w pewien sposób rozwija się ich seksualność i rodzic powin

...  wyświetl więcej

@pasjonatpl: 1. Chyba sobie kpisz. Nie oglądasz wiadomości i nie słyszałeś o "programie" seksualizacji przedszkolaków w przedszkolach wieku od 4,5 lat? O tym że rodzice mają być według tego programu uczeni jak realizować z własnymi dziećmi zabawy seksualne też nie słyszałeś? - Trąbią o tym codziennie.
2. Włącz logikę. Jeśli zboki proponują takie "wychowanie" własnych dzieci normalnym przez ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski: to ty sobie chyba kpisz. Wszyscy o tym słyszeli tylko nikt tego nie widział. Gdzie są te programy? Kto je wdraża i gdzie? Włącz logikę i zastanów się czy to nie jest zadymka mająca przykryć 'edukację seksualną' ministrantów i bielanek w zakrystiach.

  geb  (www),  3 dni temu

Szczęść Boże!
Dziękuję za podjęcie tematu, bo ten co biernie się przypatruje, jest współwinny.

Utarła się moda/sociotechnika medialna, aby być tolerancyjnym, a więc przyzwalać na coś, co jest niezgodne z naszym człowieczeństwem. Teraz chodzi, niewielkiej grupie bogatych ludzi trzymającej władzę, aby rozbijać podstawową komórkę społeczną, jaką jest rodzina (ojciec/mężczyzna i matka/k

...  wyświetl więcej

"Jest rzeczą oczywistą, że psycholożka-feministka zamiast szukać obiektywnych przyczyn kryzysu w związku pacjentki ..."
...
No właśnie co zwyczajowo przyjmuje się za "obiektywne" , czy za "obiektywne" uważa się przekonanie większości, czy "obiektywnym" jest przekonanie zgodne z naturą ( "odgórnym" oprogramowaniem, przeznaczeniem ) ... ?

@pokrzywiony: Rzeczywiście jesteś pokrzywiony - nie odróżniasz tego co naturalne, a co nie. Myli ci się normalne zjawisko występowania błędów w naturze - takich jak choćby dewiacje seksualne - z efektami tych błędów. Normalnym jest, że np. może urodzić się co jakiś czas cielę z dwiema głowami, ale czy to znaczy ze takie cielę jest normalne?

@Wiesław Henryk Lipski: "nie odróżniasz tego co naturalne, a co nie." ... skąd tak daleko idący wniosek ?
Przydałby się urlopik, wnioskuje po zbyt daleko idącym wnioskowaniu ... ?
Pytałem o zróżnicowanie w rozumieniu pojęcia "obiektywny" , bo zauważyłem że to pojecie jest dwojako rozumiane na ogół zdanie większości jest przyjmowane za obiektywne, tylko jak to wygląda gdy się znajdzie ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
" Normalnym jest, że np. może urodzić się co jakiś czas cielę z dwiema głowami, ale czy to znaczy ze takie cielę jest normalne?"
...
Tylko odsetek takich rzeczywistych błędów jest stosunkowo niewielki, natomiast ten odsetek jest pomnażany za pośrednictwem propagandy ( oddziaływanie za pośrednictwem instynktu stadnego, a nie podstawie świadomej zdroworoz ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Dokładnie Maniek, ja obrażam ciebie, ty obrażasz mnie oraz przeważnie logikę i niech tak zostanie, a nie będzie jakiś Heniek, nam się wcinał haahahaha

@Serpico: Mylisz się, ten Heniek ma wiele do powiedzenia o ile zrezygnuje z swej egotycznej postawy.

@pokrzywiony:
To sobie myśl dalej, jakiś pryk od szczekania, to samo myślałeś o Franciszkaninie, a on ma zdrowo nasrane w bani, podziękowania za homoseksualizm do Boga, a potem do szkoły, o starożytności poczytać, o Sparcie itd.

Nie ma żadnych badań które by wykazywały związek między homoseksualizmem, a wychowaniem, nie ma.

@pokrzywiony:
On pisze bzdety, odniosłem się do części, w sumie for fun, bo kto on jest ? O Rosji pisze jako o kraju katolickim, a reforma kościoła w Kolumbii, pewnie sprawi że plantacje koki znikną, w jego pochorowanej głowie.

Wysil beret Maniek, oprócz księży i pederastii, często mylonej z pedofilią. o ilu gwałtach homoseksualistów słyszałeś ?

W arcie porównuje do Hitlera,

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Tyle lat Vivi nauczała o tolerancji wobec homoseksualistów. tyle lat, kilka artykułów, na które poniekąd głosowaliście i teraz to, kolejny fail Vivi, królowa wpadki.
AHAHAAHA
Znów jej się coś nie udało hahahahha

Z drugiej strony , do tępaków można pisać i pisać, zagłosują bo ładna, a treść w dupie hahaaah .......z trzeciej, daleko się tak nie zajedzie !

@Serpico: " Tyle lat Vivi nauczała o tolerancji wobec homoseksualistów"-Serpo, ależ tu nie chodzi o tolerancję! Czy Ty z Hamiltonem nie rozumiecie pewnych spraw? Czy jesteście tak tolerancyjni bo sytuacja nie dotyczy waszych dzieci? Zapytam inaczej, gdyby sprawa dotyczyła Ciebie i z jakiegoś powodu musiałbyś oddać do adopcji swoje dziecko, zaznaczm swoje czyli TWOJE, czy miałbyś w życzeniu by odop ...  wyświetl więcej

@szubrawiec:
A nie kojarzę :) , kolejny występ Vivi z zaprzeczaniem samej sobie ? :), generalnie była wcześniej za adopcją.
Aaa tak fakt, nie na tym koncie, także nie do odtworzenia.

@szubrawiec: ty chyba też czegoś nie rozumiesz. Ten ostracyzm wynika z wrogiej postawy wobec tej mniejszości. I koło się zamyka. Jak już wiele się zmieniło w tym zakresie w ostatnim dziesięcioleciu. Taki ostracyzm dotyczył panien i nieślubnych dzieci oraz rozwiedzionych. Dziś jest to normalne, a matka samotnie wychowująca dzieci może liczyć na wsparcie. Kiedyś te same środowiska zbliżone do KK ich ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Stwierdziłem fakt. To, że zderzenie się z rzeczywistością okazało się dla ciebie niemiłe, to twój problem.

@Hamilton: Ja o gruszce, Ty o pietruszce, ale ok., masz rację.

@Wiesław Henryk Lipski: "Stwierdziłem fakt. To, że zderzenie się z rzeczywistością okazało się dla ciebie niemiłe, to twój problem."
...
Śmieszny Pan jesteś, bo ja stwierdzam taki fakt że psychoterapeuta z obsesjami na jakimkolwiek tle nie powinien się zajmować psychoanalizami. A tak konkretnie o co Ci chodzi ? ..., sznurówka ci się zaplątała i pierdolnąłeś się o krawężnik łbem ?
...  wyświetl więcej

@Hamilton: "Ten ostracyzm wynika z wrogiej postawy wobec tej mniejszości." I to coś usprawiedliwia?
Powiedz to dziecku prześladowanemu w szkole - za to, że ma dwóch "tatusiów". Na pewno cię zrozumie i będzie mu lżej. - Ręce opadają....

  Hamilton,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski: to adoptowane dziecko w szkole będzie prześladowane dzięki takim Wiesławom Henrykom Lipskim wypełnionych homofobią i nienawiścią. To ty kształtujesz takie postawy. Ręce opadają, że tego nie rozumiesz 'pedagogu'.

  Hamilton,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski: jeszcze nie tak dawno prześladowano w szkole dzieci nieślubne i ich matki. I też dzięki takim tłukom.

@Hamilton: "I też dzięki takim tłukom."-Hamiltonie, w którym momencie tracisz panowanie nad sobą i zaczynasz od wyzwisk? Gdy zaczyna brakować Ci argumentów czy gdy Twój adwersarz ma inne zdanie od Twojego? Dobra, nie odpowiadaj i tak wszystko pójdzie na Krzywego, który swoją drogą też już dzisiaj błysnął kulturą.Już teraz wiem glaczego tak się lubicie:-)

  Hamilton,  dzień temu

@szubrawiec: a ja nie wiem 'glaczego' słowo 'tłuk' bierzesz do siebie. To określenie tych, którzy stali za tym stygmatyzowaniem nieślubnych dzieci i ich matek. Nie sądzę abyś ty i pan Wiesław się z takimi osobami identyfikowali. No chyba, że się mylę, więc gorąco proszę o wybaczenie.

  Hamilton,  dzień temu

@szubrawiec: hahaha - z tego wynika, że jak krzywy Maniuś od czasu do czasu jest grzeczny powinien dostać order i rentę specjalna, a ja za nietakt kilka lat pobytu w ciemnym i zimnym lochu o chlebie i wodzie. ? Nie wiem czy zauważyłeś argumentację pana Wiesława. Skoro mam inne zdanie to jestem ukrytym zboczeńcem w heteroseksualnym związku. Ta argumentacja jest prawidłowa, a mnie brak argumentacji? Zmień flaszkę.

@Hamilton: Dobra, masz wybaczone, tylko mam wrażenie, że nie do końca zrozumiałeś pana Wiesława.Moim zdaniem nie jest on przeciwko gejom, tudzież mańkutom oraz cyklistom, tylko sprawa idzie o to czy powinni oni adoptować dzieci.

  Serpico,  dzień temu

@szubrawiec:
To niech sobie poczyta, jak to wygląda w innych krajach.

  Serpico,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski:
No tak mogą go prześladować ludzie twojego pokroju, z zapizdziałych wioch.

@Serpico: Ale my nie jesteśmy innym krajem, tylko, póki co podnóżkiem Watykanu.

@szubrawiec:
Bez przesady, poza tym koleś jest całkiem niezły, rzuca się do KRK, pisze o jakimś "Prawdziwym kościele jezusowym", nadal nie wiem, co miał na myśli, a teraz dostał szału i wciska że geje chcą coś narzucać, walczą o swoje prawa.
Zmieszał temat LGBT z wychowaniem dzieci, wycieli słowo masturbacja i im wyszło że dzieci będą uczyć jak się masturbować.
W średniowieczu ...  wyświetl więcej

@Serpico: Chyba jest w jakiejś protestanckiej sekcie, ale mniejsza o to.Facet jest, jakby nie patrzeć pewnym oryginałem, a tu naprawdę zaczyna brakować ludzi, którzy mają coś do powiedzenia.Chcesz wystraszyć chłopa i pozostać na placu boju tylko z Korim?:-)

@szubrawiec:
"Moim zdaniem nie jest on przeciwko gejom, tudzież mańkutom oraz cyklistom, tylko sprawa idzie o to czy powinni oni adoptować dzieci."
...
Obawiam się że problem jest nieco bardziej poważny i wynika on z pewnych statystyk, które wskazują że
( wybacz ale użyje dosadnych sformułowań, bo w dużym stopniu podzielam odczucia Pana Henryka )
...
Do du ...  wyświetl więcej

  Serpico,  dzień temu

@pokrzywiony:
Od kiedy demografia zwyżkuje ? Dzieci do adopcji z porozbijanych rodzin alkoholików, narkomanów itd, to efekt działań lobby LGBT ?
Panu się troszeczkę zapomniało skąd się biorą dzieci do adopcji, w tym jego szale.

  Serpico,  dzień temu

@szubrawiec:
No może, jakoś się wzbraniał z pytaniem. Ciekawy ? Psycholog i pedagog niby piszący takie rzeczy ? Mało to ciekawe w sumie.Taki cwany jest to niech robi coming out, wystąpi w sądzie, to będzie mnie cwany.
Poza tym straszne bzdety, najbardziej "popularna" męska fantazja to seks z dwoma kobietami, one muszą być bi, inaczej nie pójdzie hahhahaha ............

@pokrzywiony: " Jeśli miałbym wybierać pomiędzy dwoma złymi rozwiązaniami, to uważam że dzieci lepiej się rozwiną emocjonalnie przy kochającej parze homo niż w jakimś katolickim bidulu gdzie będą tłuczone rózgami po łapach za każde złe samopoczucie ich wychowawców.-No tak, czasami trzeba wybrać mniejsze zło.Przypomniała mi się pewna anegdotka z mego szubrawczego żywota.Gościłem się kiedyś u jedneg ...  wyświetl więcej

  Serpico,  dzień temu

@szubrawiec:
Ja mam parę, tylko z hetero świata, koleś się spotykał z panną, której matka była taka "ą" "ę", bardzo egzaltowana pani, po rozwodzie, kiedyś coś chciał wyjąć z szafki, i trafił na dildo i później do nas mówi.
"Panowie, to nie było dildo, to był kurwa potwór, po prostu potwór" HAHAAHAHAHAHAAHAHH

I to jest wina LGBT .Także tak\ie Heńki to mnie zawsze zastanawiają,

...  wyświetl więcej

@Serpico: hahaha, dobre, sugerujesz, że pan Henryk też może być takim świ(e)ntuszkiem?No tak, z tą moralnością masz rację, najczęściej tak właśnie jest.

@szubrawiec: Gdybyś miał nakłonić ludzi do większej odpowiedzialności przy łączeniu parówek z bułeczkami, to jakbyś to zrobił ?

@pokrzywiony: Nie wiem Mariusz, od jakiegoś czasu staram się nie nakłaniać kogokolwiek do czegokolwiek.Im starszy się robię, tym więcej jest rzeczy, których nie rozumiem.To co kiedyś wydawało mi się oczywiste, teraz już takie oczywiste nie jest.

@szubrawiec:
Oj tak, trochę tych historii mam w rękawie haahah :) , na poważnie to nie wiem, jedyne co widzę dość dobrze, to zaściankowość, czy udawana, ciężko powiedzieć, ciężko też powiedzieć czy emocje, w jego artach są prawdziwe.

@pokrzywiony:
Prądem, walisz prądem po jądrach.Ty też masz niezłe występy :), ty w ogóle byłeś choć raz w życiu za granicą ? Albo na jakiejś imprezie masowej ? W klubie ?
Tak z tego twojego "kwadratu" to świat wyglądać może trochę dziwnie.

@szubrawiec: Sposób postrzegania Ci się zmienia, to naturalne jak sobie dobrze sięgniesz do swojej pamięci to już pare razy coś takiego przerabiałeś. To takie chwile kiedy się stwierdza że tak naprawdę nic się nie rozumie i ogarnia przerażenie że nie ma się kontroli nad własnym życiem, że wszystko jest inne niż się wydawało. :)

@pokrzywiony: Czyli nie jest ze mną tak źle? Jest to uleczalne?

@szubrawiec: Raczej naturalnym są chwile zwątpienia w własny potencjał i wiedzę, mi to się dość często przytrafia. Jednego dnia kombinuje czym bułkę posmarować, a kolejnego latam samolotem i nie wiem co zjeść z nadmiaru wyboru.
Życie nie jest piękną linią kreśloną cyrklem i linijką, a my żywe istoty w pięknej industrialnej i całkowicie bezpiecznej przewidywanej konstrukcji zanudzilibyśmy się na śmierć, albo wymyślilibyśmy sobie jakieś problemy, by móc upajać się w swej traumie.

  Serpico,  dzień temu

@pokrzywiony:
To zbieraj żarcie z samolotu, na dni bez smarowania i zamrażaj, ty i te twoje kurwa historie o bułkach i parówkach.
I w takiej sytuacji ty się zastanawiasz gdzie są "parówki" innych hahahahaah .....

Czego ty nie robisz, 30 kilosów rowerem dziennie, samoloty bułki i parówki.

  Hamilton,  dzień temu

@szubrawiec: a mnie się wydaje, że chcą być traktowani równo. Szubrawcy i Wiesławy też będą mieć pretensje jeśli im powiemy, że są bardzo równi, pod warunkiem, że nie mogą robić tego i tamtego i jeszcze czegoś innego.

  Hamilton,  dzień temu

@pokrzywiony: jak mi jeszcze napiszesz, że co drugi dzien latasz własnym odrzutowcem a następnego dnia nie masz na bułkę to napiszę do pani wicepremier Kaczydło by ci przyznali jakąś premię albo dotację za całokształt. Polska jest już na tyle bogata, że stać nas na finansowanie głęboko upośledzonych by nie zmarli z głodu albo z braku kilku ton paliwa co drugi dzień.

@Hamilton: Powtarzając za filozofem, powiem tak:Nie zgadzam się z Tobą, ale zawsze będę szanował Twoje prawo do posiadania własnego zdania.PS.Szubrawce nie będą mieć pretensji, bo znają swoje ograniczenia, dlatego na przykład nie zatrudniają się jako degustatorzy wina.Szubrawce szanują, wręcz kochają wszelkiej maści dziwolągi, bo sami nimi są.Jedyne czego chcą,to by dziwolągi byli świadomi, że są dziwolągami.Dla dobra swojego i innych.Tyle.

@pokrzywiony: Emocje? Jakie emocje? - Ja bez emocji piszę o faktach, że ktoś jest zboczeńcem, czy innym gnojem naruszającym cudzą przestrzeń. Jak trzeba, w realu, bez emocji kopię też takich w dupę. Z uśmiechem i na spokojnie. Niby czym miałbym się denerwować?

  Serpico,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Wow , MMA hahahaha .............. był już buddysta bez emocji , wybili mu siekacze , zakładam że ty jeszcze masz .

@szubrawiec: @pokrzywiony:
"Jeśli miałbym wybierać pomiędzy dwoma złymi rozwiązaniami, to uważam że dzieci lepiej się rozwiną emocjonalnie przy kochającej parze homo niż w jakimś katolickim bidulu gdzie będą tłuczone rózgami po łapach za każde złe samopoczucie ich wychowawców."

1. "dzieci lepiej się rozwiną emocjonalnie przy kochającej parze homo"
- No właśnie. Rozwiną się je

...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
"Czy nie oczywiste jest trzecie wyjście, żeby nie dawać dostępu do dzieci an jednym, ani drugim, ani wszelkim innym popaprańcom?"
...
Ok, a w jaki sposób proponuje Pan to zrealizować ?
Niech się Pan osobiście w formie nieoficjalnej wybierze i przyjrzy się jak funkcjonują placówki zajmujące się dziećmi niechcianymi. I zauważy jakie z tymi niezbędn ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  21 godz. temu

@Wiesław Henryk Lipski: najlepiej dawać te dzieci pod opiekę 'pedagogów' wypełnionych nienawiścią do wszystkiego co inne. I pozamiatane.

@Wiesław Henryk Lipski:
"Emocje? Jakie emocje? "
... :))))))))))))

  szubrawiec,  13 godz. temu

@pokrzywiony: "Uważa Pan że jak wyda się zakaz nieodpowiedzialnego łączenia parówek z bułeczkami, to ten zakaz będzie przestrzegany ? "-Maniuś, co Ty masz z tymi bułeczkami? Cierpisz jakieś niedobory? Jeżeli tak, to podaj adres, podeślę Ci co nieco, bo dostałem właśnie paczkę w ramach pomocy bidokom z UE:-)

  pokrzywiony,  13 godz. temu

@szubrawiec: No kurcze, a ja dziś kupiłem parówki ... :))))))
Nie chodzi o brak bułek czy też brak parówek, ale o to jak się z nich robi hot-dogi. Bo można hot-doga zrobić tak że będzie cieszył do końca życia, a można tak go spartolić że potem do końca życia nie da się go wyrzygać. ... :)

  Serpico,  13 godz. temu

@szubrawiec:
Jakaś partnerka Mańka używała parówki ? To się pobawili hi hi hi hahahhahhah
Została obsesja hahaha

  Serpico,  13 godz. temu

@pokrzywiony:
Dodaj jeszcze coś z ketchupem hahahah ...........
Wychowanie seksualne w kategoriach spożywczych.

  Serpico,  13 godz. temu

@pokrzywiony:
https://www.youtube.com/watch?(...)DMmLJ-Q

Teraz będzie. Co pani jest ? Wychowanie LGBT hahaah

  szubrawiec,  13 godz. temu

@Wiesław Henryk Lipski: "Emocje? Jakie emocje? - Ja bez emocji piszę o faktach, że ktoś jest zboczeńcem, czy innym gnojem naruszającym cudzą przestrzeń. Jak trzeba, w realu, bez emocji kopię też takich w dupę. Z uśmiechem i na spokojnie. Niby czym miałbym się denerwować? "-Coraz bardziej zaczynam pana lubić.Mieliśmy już tu co prawda szalonego buddystę, ale oryginalnego, prawdziwego chrześcijanina jeszcze chyba tutaj nie było.

  Serpico,  13 godz. temu

@szubrawiec:
Psycholog jeszcze, pacjentów z depresją też kopie w dupę, żeby pobudzić do życia hahahah .......
Jakby przyszedł do niego gej, to dopiero cyrk.

  Hamilton,  12 godz. temu

@pokrzywiony: a jak długo ci ten hot-dog sterczy już w przełyku? Wychodzi na to, że od 04/09/2017 r. Nie mogłeś uprzedzić, że twoje komentarze to nieudane próby wydalenia spartolonego hot-cuś tam sprzed lat. Nie miałbyś tylu minusów.

Przypominasz mi autorze moją nauczycielkę w podstawówce. W I klasie siedziałem w ławce z chłopcem, który był leworęczny. Ile ten chłopaka dostał po łapach za to, że był leworęczny od jednej zołzy. Doprowadziła do tego, że żadne dziecko nie chciało z nim się bawić. Dziś z perspektywy czasu myślę, że powinna dostać potężnego kopa w dupsko i dożywotni zakaz zbliżania się do dzieci. Podobna mentalność ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Chyba jesteś jawnym albo ukrytym LGBT, co? - Bo niemożliwe, żebyś aż tak nie kapował...

@Wiesław Henryk Lipski:
Ty, geniusz, teraz sprawdź ilu ludzi genialnych miało orientację homoseksualną.
Ty jesteś psychologiem ? A gdyby był to co cymbale ?

@Wiesław Henryk Lipski: mam żonę i trzech synów, ale gdyby nawet tak było to co ci do tego. Pilnuj swojego rozporka. Też chyba niewiele kapujesz z tej propagandy w TVP.

@Hamilton: Wielu LGBT jest w heteroseksualnych związkach i ma dzieci. - Więc to akurat, średni argument.
Oczywiście nic mi do tego, dopóki zboki nie chcą mi przestawiać życia. Ale, niestety, chcą.

  Hamilton,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski: 'Wielu LGBT jest w heteroseksualnych związkach i ma dzieci.' - słuchaj facet, to co piszesz jest idiotyczne. Tworzysz sobie jakieś kretyńskie argumenty na własne homofobiczne potrzeby i wmawiasz mi rzekomy homoseksualizm. To już świadczy o tym, że twój mózg jest przeżarty homofobią i niezdolny jesteś do racjonalnego myślenia, bo każdy to myśli inaczej to przecież musi być zbok, który chce przestawić ci życie.

  Serpico,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski:
No na pewno chcą, będą cię zmuszać do stosunków analnych z żoną, pod groźbą chłosty i się zrobi problem, bo ty już jesteś po męskim przekwitaniu haaahhaha
I co wtedy będzie ? Wstyd i lipa.

  jotko49,  3 dni temu

@Hamilton: Odnoszę wrażenie Hamiltonie że swą wypowiedzią zbytnio spłyciłeś dość poważny temat.
Wiele osób zapewne przychyli się do stwierdzenia, że wolność jednostki jak i jej prawa kończą się w momencie gdy wkraczają w obszar drugiej jednostki. A tu ma to miejsce. Konsekwencje są zbyt poważne dla naszej Ojczyzny jak i każdej rodziny tu zamieszkałej. Chciałbym usłyszeć, czy w przypadku swe ...  wyświetl więcej

@jotko49: Dobry dający do myślenia wywiad. :)

@pokrzywiony:
Ta , koleś się położył strasznie z tymi lalkami hahahaha, ja akurat rozebrałem Barbie kuzynki, tyle mnie interesowało, bawiłem się samochodzikami, nie lalkami hahaha
Byłem rozczarowany.
Poza tym niech się nie stracha, dużo gejów jest wysportowanych i zadbanych, także go nie ruszą.

  jotko49,  2 dni temu

@Hamilton: Szanowny Hamiltonie, zapewne zauważyłeś że miałem już starcie z p.Lipskim, gdyż nie cierpię fanatyzmu w jakąkolwiek stronę, podobnie jak kłamstwa i hipokryzji, która podstępnie może każdego wprowadzić w maliny. Ale na "miłość boską"... mamy już swe lata i zamykanie łapkami oczu wołając radośnie "nie ma mnie" niestety przeminęły. Można z stoickim spokojem stwierdzać wszystko OK, lecz kon ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Specjalnie to ta deklaracja nie ma nic do rzeczy, no właśnie, dlatego ma pan takie podejście, w życiu pan nie miał do czynienia z gejami, czy też lesbijkami, albo osobami bi seksualnymi.
20 lat temu były knajpy dla geji już w Polsce. Sądzi pan że w starożytnej Grecji, wśród "myślicieli" nie było geji ? Wśród tych samych którymi się ludzie posiłkują.Byli, stąd forma "miłość grecka".
Pan psycholog jakoś na Freud-a i jego kompleks edypalny nie krzyczy.

@jotko49: no tak, jeśli dziecko będzie wiedziało jak rozpoznać pedofila i jak reagować to będzie koniec świata. Jak się dowie, że istnieje coś takiego jak homoseksualizm to od razu stanie się homoseksualne. Wiedzę o rozrodczości należy przekazywać nie wcześniej niż po spłodzeniu trzeciego potomka. A w ogóle wiedza jest przyczyną samego zła. Jak się dowie czym jest kradzież to będzie kradło itp itd. Cała ta heca to kolejne szukanie wroga, bo nic tak nie mobilizuje elektoratu wyborczego.

  jotko49,  2 dni temu

@Serpico: Wybacz ale traktując mnie jako przygłupa nie zyskasz u mnie poklasku... Wiem jak było w Sparcie, Rzymie, etc, Jak było jest i będzie. Ja ich do gazu nie wysyłam. Lecz kiedyś było w poszanowaniu " znaj swe miejsce i umiar mocium panie" I nikt ci do alkowy się w buciorach nie wpie.....ł.
Po za tym nie wciskaj mi kitów umoralniająco uświadamiających. Mnie oni wiszą i powiewają wraz z ...  wyświetl więcej

  jotko49,  2 dni temu

@Hamilton: Standardy edukacji seksualnej w Europie WHO (Światowa Organizacja Zdrowia)
Grupa wiekowa 0-4
przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”;pomóż dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne”;pomóż dziecku rozwijać „pozytywne nastawienie wobec różnych stylów życia”;(strony 38-39)
...  wyświetl więcej

@jotko49:
Ale ja nie chciałem zyskiwać u pana niczego, nie zgadzam się po prostu z tym co pan pisze.W ten sposób to nie ma dyskusji. Nic panu nie wciskam, nie ma żadnych badań które by jednoznacznie stwierdzały czy jaki wpływ ma adopcja przez pary homoseksualne, były próby, ale próby jeszcze o niczym nie świadczą, tak jak pewnie nie świadczy o pełnej pozytywności, przykłady krajów bogatych, ...  wyświetl więcej

@jotko49: przekazanie wiedzy na jakiś temat to nie to samo co agitacja. Nie wmówisz mi, że wiedza na temat zboczeń seksualnych powoduje zboczenia seksualne, wiedza na temat metod włamań uczyni automatycznie kogoś włamywaczem, a czytanie kryminałów mordercą. Najgłośniej wrzeszczą te środowiska, które za jedynie dopuszczalną formę takiej edukacji uważają pszczółki zapylające kwiatuszki i szklankę zi ...  wyświetl więcej

  jotko49,  2 dni temu

@Serpico: "nie ma żadnych badań które by jednoznacznie stwierdzały czy jaki wpływ ma adopcja przez pary homoseksualne... ale próby jeszcze o niczym nie świadczą...gdzie adopcja jest faktem i nic negatywnego się nie dzieje..."
STOP starczy.
Potrzebne by ci było eksperymentu na milionie dzieci, "kto jedne życie ratuje ten ratuje cały świat".
Ileż to naukowców i badaczy dla kilku ...  wyświetl więcej

@jotko49:
http://www.edziecko.pl/przedsz(...)ca.html

To jest normalne, tylko kwestia słownictwa.

@jotko49: seksualizm człowieka jest czymś absolutnie naturalnym, a narrację przez wieki narzucali panowie w sukienkach którzy te swoje relacje mieli i mają mają mocno zachwiane. Jest to określona wiedza i taka sama jak zdrowe żywienie, czynny odpoczynek, koncentracja, sen i wiele innych. Nie widzę najmniejszego powodu by jej nie przekazywać dzieciom i młodzieży w stopniu dostosowanym do wieku. Dos ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Słuchaj człowieku, jak gówniarzy możesz traktować kolegów, dokształć się, a potem odezwij, zanim oszalejesz.Piszę do ciebie jeszcze per pan, ale zaczyna mnie zatrważać poziom ignorancji.
Nikt nie jest w stanie stwierdzić jednoznacznie, ponieważ homoseksualizm został skreślony z listy chorób w latach 70 tych, następnie trochę minęło zanim gdziekolwiek zalegalizowano adopcję, ale za krótko by zrobić badania.

@jotko49: w życiu każdego dziecka następuje moment, że się o tym dowiaduje. Najczęściej od swoich kolegów. W sposób mało elegancki a najczęściej wulgarny. Jeśli to usłyszy od przygotowanego do takiej pracy specjalisty to nastąpi obraza Boga i grzech śmiertelny. Nie żartuj.

  jotko49,  2 dni temu

@Hamilton: "Tym punktem są dzieci "... Cynicznie powiadasz?
Jest taki jeden tutaj co twierdzi zawsze "Racja, a ja to widzę inaczej." Tak będzie twierdził dopóki nie pomyli drzwi wyszynku z klaczy zadem. Ale dzięki temu zastąpi wreszcie Twardowskiego na Księżycu.
Ty zaś chyba zaczynasz go naśladować, gdyż pomimo linku, zacytowałem 0-4 lat, a ty coś przemęczony widocznie, cel uświęcasz ...  wyświetl więcej

@jotko49: jak edukacja seksualna jest sprzedażą Polski i Polaków to istotnie - dobranoc.
A masturbacja dziecięca jest zjawiskiem również naturalnym i samoistnym. Tak zachowują się małe dzieci czy chcemy czy nie i bez pomocy dorosłych i WHO.

@jotko49:
Przykład Anglii całkiem niezły, on ma dobre jazdy, kto wie czy nie jest od ostrego katolickiego wychowania taki. Może tak być, a i owszem może, bo później wszystko w nim "wybuchło". Czemu to pisze ? Dlatego że harmonijny rozwój i uświadomienie będzie lepsze niż, konserwatyzm, który się kończy w "Japonii".
U mnie było harmonijnie, szybko dojrzałem i miałem w dupie, co mi ksi ...  wyświetl więcej

@Serpico: Dalej te same "argumenty "od czapy". I co z tego, że były i są knajpy dla gejów i że wśród ludzi z dewiacjami zdarzają się geniusze? - Jaki to ma związek z tym, że ruch LGBT chce wychowywać, według swojej chorej ideologii, nie swoje dzieci? Nie czas się wreszcie ogarnąć?

@Wiesław Henryk Lipski:
"Jaki to ma związek z tym, że ruch LGBT chce wychowywać, według swojej chorej ideologii, nie swoje dzieci?"
...
https://www.portalpszczelarski(...)la.html
Panie o czym Pan pierdzielisz, przecież już latają cybernetyczne pszczoły niedługo dzieci będzie się zamawiać w ...  wyświetl więcej

@Hamilton: @Hamilton: 1. "seksualizm człowieka jest czymś absolutnie naturalnym, a narrację przez wieki narzucali panowie w sukienkach którzy te swoje relacje mieli i mają mają mocno zachwiane. "
Co ma naturalność seksualizmu do uznawania za normalne seksualnych dewiacji? - Czy dlatego że normalne jest, że ludzie się rodzą, jest też normalne gdy rodzą się, na przykład, niewidomi abo z dwiem ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski: a dlaczego uważasz, że to ty dobrze używasz definicji zboczeń i dewiacji ? Też nie narzucaj światu swojego formatu homofoba.

  Serpico,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Ty jesteś trzepnięty, skąd masz dyplom psychologa i na której wsi rozwiązywałeś "problemy" ? Wyglądasz mi na typa z jakieś niebieskiej linii, lub innego gówna, graniczącego z patologią i tak wygląda twoja psychologia, jak wiedza medyczna lekarzy z PRL-owskcih Izb Wytrzeźwień.
Nawet nie znasz faz rozwojowych dzieci.

Idiotę cymbale to sobie znajdź na tej wsi gdzie żadna informacja nie dochodzi, średniowieczny łbie, jak na razie to łamiesz regulamin Eioba którymś artem, a także prawo.
Panie Eu Geniusz.

Eine Idioten, ty chyba pomyliłeś homoseksualizm z trans płciowością, owszem na tle całej populacji to rzadkie i jest możliwa fizyczna zmiana, chirurgia, terapia hormonalna.
Typowego faceta, samca, tylko homoseksualnego, chciałbyś fizycznie zmienić w kogo ?
Co ty tępy jesteś to twoje, cała afera z pedofilią wśród księży, którą też się posiłkowałeś, gdzie często jest mylona z pederasti ...  wyświetl więcej

@Serpico: "Typowego faceta, samca, tylko homoseksualnego, chciałbyś fizycznie zmienić w kogo ? "
No, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem. W takim razie niech ten "typowy samiec" z drugim takim "typowym samcem" zrobi sobie dziecko i niech nie wyciąga swoich obsranych, po tej "prokreacji" łap, po cudze dzieci.

@Serpico: P.S. Najbardziej przekonał mnie argument o gówniarzu.

@Wiesław Henryk Lipski: " @Serpico: "Typowego faceta, samca, tylko homoseksualnego, chciałbyś fizycznie zmienić w kogo ? " 
"No, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem."-To, to jeszcze nic.Przyjdź pan za parę godzin jak się zejdzie cała eiobowa śmietanka.

@szubrawiec: Dzięki. Nie mogę się doczekać.

  Serpico,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Co sądzisz że tak będą ludzie siedzieć i ci wyjaśniać ? Zadymki szukasz człowieku.
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)a_i_społeczna_osób_LGBT_w_Szwecji
Czytaj więcej, mniej pisz.

  Serpico,  dzień temu

https://www.youtube.com/watch?(...)Jl9EE-0

Wyciągnij tyłek z tej twojej wichury, hetero są wszyscy grzeczni, nic nie organizują.

"To właśnie tam od lat odbywa się festiwal Glastonbury, który prócz tego, że każdego roku przyciąga dziesiątki tysięcy widzów i największe gwiazdy rocka i alternatywy, jest też absolutnym numerem j

...  wyświetl więcej

@Serpico: I znów "argument" od czapy. Widziałeś tam jakieś dzieci, jak na ulicy? Może odpuść już sobie typowy facecie, bo w końcu zaplujesz się na śmierć, a i tak niczego sensownego w temacie nie wymyślisz.

  Serpico,  dzień temu

@Wiesław Henryk Lipski:
https://www.youtube.com/watch?(...)KOmA7bw

Czym jest "prawdziwy kościół jezusowy " ? Twoim wymysłem ? Spartan chcesz zanegować ? Jaka szkoła w psychologii jest twoją wiodącą ?
Jest kilka.Chcesz koniecznie to cię rozdepczę z kulturą :)

Tylko szybciej musisz zacząć pisać , bo się męczę.Ja

...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski: sugerujesz pan, że pan Serpico to ukryty zbok? Jak tak, to ładnie nas tu wszystkich wykiwał smaląc cholewki do takiej jednej pięknej Izy,cwaniaczek.

@Serpico: I znów, oczywiście kolejny, typowy dla Szanownego Pana argument - czyli od czapy.
Woodstock, to impreza, na której żeby być, trzeba chcieć tam być - czyli inaczej niż na ulicy, gdzie po prostu chodzą ludzie, bo potrzebują gdzieś dojść.
Różnica dlatego jest taka, że jeśli rodzice puszczają dzieci na Woodstock, to są idiotami, natomiast w przypadku ulicy idiotami są ci, co w ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: Sugerujesz, że tacy, co odwiedzają piękne Izy mogą być biseksualistami?

  Serpico,  14 godz. temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Pewnie że mogą, nikt im tego nie zabroni, nie zabroni im też nikt spotykać się z dwoma Izami bi i robić rzeczy o których tylko fantazjowałeś, ewentualnie zostały wyparte.
https://www.wprost.pl/tylko-u-(...)ji.html ...  wyświetl więcej

  szubrawiec,  13 godz. temu

@Wiesław Henryk Lipski:"Sugerujesz, że tacy, co odwiedzają piękne Izy mogą być biseksualistami?"-A jakże, nie inaczej, spryciulki.

No cóż, panowie... Argumenty wasze osiągnęły raczej szczyty waszych możliwości, więc chyba już niczego nowego nie wymyślicie. Przyszedł zatem czas podsumować dyskusję.
Otóż:
Po przedstawieniu sytuacji i argumentów za tym przemawiających stwierdziłem w konkluzji artykułu, że ktoś, kto domaga się lub uważa, że jakiekolwiek dzieci powinny być seksualizowane według projektu LGBT, jest zł ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  21 godz. temu

@Wiesław Henryk Lipski: hahahaha - trzeba przyznać, że argument o tym, że jak ktoś się z tobą nie zgadza to automatycznie jest zboczeńcem ukrytym w związku heteroseksualnym wystawia ci świadectwo twoich szczytowych zdolności umysłowych. A konkluzja jest następująca - jesteś wypełnionym po pachy nienawiścią do tej mniejszości i nie potrafisz nawet tego ukryć. A wszyscy, którzy się z tobą nie zgadza ...  wyświetl więcej

@Hamilton: No i właśnie o tym jest mój poprzedni wpis.
Żadnego konkretnego argumentu dotyczącego sprawy, a jedynie w to miejsce wyzwiska w stronę przeciwnika w dyskusji.
Załóżmy że nawet jestem pełnym nienawiści fanatykiem do tej mniejszości (choć to nie prawda, bo nienawidzę tylko zboczonej jej części), albo też i gówniarzem - jak mnie w rozpaczy nazwałeś. Wytłumacz mi w jaki sposób ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20 godz. temu

@Wiesław Henryk Lipski: ' albo też i gówniarzem - jak mnie w rozpaczy nazwałeś.' Gdzie i kiedy cię nazwałem 'gówniarzem'? Ty chyba rozpaczliwie szukasz zwady. Odróżniaj wreszcie kto co mówi do ciebie, bo nawet z tym masz już problemy.

  Hamilton,  20 godz. temu

@Wiesław Henryk Lipski: dla ciebie aniołku jestem półgłówkiem, kretynem, idiotą i ukrytym zboczeńcem. Pokaż mi te inwektywy, którymi ja cię uraczyłem. I nie wmawiaj mi, że popieram jakieś wymyślone przez ciebie rzekome plany tych 'złych onych'..

  pokrzywiony,  19 godz. temu

@Wiesław Henryk Lipski:
"... albo też i gówniarzem - jak mnie w rozpaczy nazwałeś." ... o ile się nie mylę, tak Pana nazwał serpico. ( proszę sobie samemu sprawdzić powyższe teksty, ja również mam prawo się mylić )
Dwie osoby zlewają się Panu w jedną osobowość, proszę się tym nie przejmować nie tylko Panu się to tak zlewa. :)
Nieporozumienia są sprawą normalną, pozostaje do ro ...  wyświetl więcej

  Henear,  15 godz. temu

Jestem przeciw adopcji dzieci przez pary homoseksualne, nie zgadzam się także z przedwczesną edukacją seksualną - przedszkole to nie jest odpowiedni czas na takie "uświadamianie".
Starsze dzieci powinny być zaznajomione z tematem, jako część życia które ich czeka w przyszłości - jednak wiedzę tą powinni raczej przekazać rodzice i to na pewno w lżejszej formie niż proponowanej.
Też sp ...  wyświetl więcej

  Serpico,  13 godz. temu

Pełno masz konkretów na ten temat, krzykaczy takich jak ty pewne też dużo jest.

"Miłość Nie Wyklucza wczoraj odniosło się do kłamstw Kaczyńskiego. "W dokumencie WHO nie ma mowy o “seksualizacji dzieci”. Standard WHO podkreśla różnorodność płaszczyzn rozwoju człowieka, w tym życia rodzinnego i budowania relacji. Mówi też jasno o poszanowaniu i godności człowieka. Obok tego podkreśla, że ini

...  wyświetl więcej

Punkt za zwrócenie uwagi na ważny temat. Edukacja seksualna dla 4 latków, kogoś mocno popieprzyło. Dobry dotyk, co to jest, to wiedzą takie dzieci, a nie wiedza popieprzeni, to jest dotyk, i nie ma w nim seksualności, a tylko dotykanie ciała, bo czterolatek raczej się nie onanizuje. Nie mam nic przeciw mniejszością seksualnym, są i niech sobie będą. Dla nich może być coś piękne i wzniosłe, dla inn ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  8 godz. temu

@Janusz Nitkiewicz:
https://www.rodzice.pl/masturb(...)ozwoju/
Jeśli dziecko się dowie, że istnieje coś takiego jak homoseksualizm to będzie miało wodę w mózgu? A ten zły dotyk to dzieci mają rozpoznać intuicyjnie, tak sami od siebie ? To kiedy ich tego uczyć ? Po trzydziestce ?

  Hamilton,  7 godz. temu

@Janusz Nitkiewicz: tylko ksìądz jest w stanie obdarzyć dziecko prawdziwą miłością... A dodatkowo uchroni 60 letnie dziewice przed deprawacją. Jak dziecko się dowie czym jest zły dotyk i jak reagować to i ministrant będzie wiedział jak spieprzać z zakrystii. A może właśnie chodzi o to by nie wiedział.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska