Login lub e-mail Hasło   

Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?

Zadanie nie jest łatwe.
Wyświetlenia: 105 Zamieszczono 9 dni temu

.

Jak wygrać z PiS?

Co powinna zrobić opozycja, żeby w wyborach 2019 roku, odsunąć od władzy Kaczyńskiego?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Zadanie do wykonania nie jest łatwe.

45% obywateli, którzy w maju wzięli udział w wyborach do PE głosowało na PiS.

- Należy spowodować, żeby wyborców zmieniło zdanie i zagłosowało na jakiekolwiek inne ugrupowanie polityczne. Nieistotne: - jakie ugrupowanie.

TAKA jest POPRAWNA ODPOWIEDŹ.

Dodatkowo: - Pewne, niewielkie znaczenie, ma przekonanie do głosowania przeciwko rządom PiS, tych, którzy w maju nie wzięli udziału w głosowaniu.

Agitować można przedstawiając własny program albo przedstawiając informacje o szkodliwości rządów PiS. Nie warto agitować na terenie Gdańska, Warszawy i innych wielkich miast, w których przekonanie o wybitnej szkodliwości pomysłów Kaczyńskiego jest bardzo solidnie ugruntowane.

Wielu wyborców można przekonać tam, gdzie znaczny procent głosował na PiS. Na takich terenach należy skoncentrować swoje wysiłki.

Bardzo pomogłoby posiadanie wiarygodnych mediów. Niestety. Sprzyjające opozycji media tak często wciskały różnego rodzaju fejknewsy, że są niewiele bardziej wiarygodne od kurwizji. Opozycja nie posiada autorytetu (autorytetów), który wiarygodnie pokazałby osobistą nieuczciwość braci Kaczyńskich. Jest nadzieja, że przed wyborami Jerzy Owsiak  dostanie pokojowego Nobla. W takim przypadku zostałby autorytetem opozycji.

Wystawienie wspólnego kandydata opozycji w jednomandatowych wyborach do Senatu RP daje szansę na zablokowanie możliwości legalnej zmiany konstytucji przez Kaczyńskiego i w konsekwencji pełnej orbanizacji Polski.

Bardzo podobna jest odpowiedź na pytanie, - co powinien zrobić PiS, żeby poprawić jesienią majowy wynik: - Żeby wzmocnić dyktaturę, PiS powinien odebrać głosy opozycji.

Adam Jezierski

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1234
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1593
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1016
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 956
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 888
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 932
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 768
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 766
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 551
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 523
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

@Serpico
Tu bezrozumny robot internetowy dał minusa.

@Adam Jezierski:
Nudzi ci się, te odsłony które liczysz, to roboty internetowe, przejrzyj sobie ten art z Iranem i dronami.
Zamiast pyskować i grać hiper intelektualistę, przejrzyj, masz tam tego około 100, pod jednym artem, miałem ci napisać skąd masz te twoje odsłony, ale później mi się odechciało, to masz jak na dłoni.

@Serpico:
Przeczytaj: >>> http://eiba.pl/1l

@Adam Jezierski:
Już to KURWA czytałem kiedyś, łącznie z tymi bzdetami o Szymborskiej na irańskiej maturze.
Miały się tobą opiekować służby, to niech zaczną HAHAAHAHA.

Zaraz Adaś doprowadzisz że tym się zajmę łącznie, a to jak zwykle nie będzie przyjemne ;).

@Serpico:
Zajmij się łącznie.
To może być zabawne.

  Serpico,  8 dni temu

@Adam Jezierski:
"Żeby zdać maturę w Iranie trzeba znać poezję Mickiewicza, Szymborskiej i Miłosza. Konieczność skomentowania polskiej literatury może być tematem na maturze.
Różnic na niekorzyść polskiego wykształcenia jest znacznie więcej. W zakresie przedmiotów humanistycznych i ścisłych. W Iranie postawiono na wykształcenie !!! Polskie media nic na ten temat nie publikują."
/ ...  wyświetl więcej

  Serpico,  8 dni temu

@Adam Jezierski:
Jest to zabawne do pewnego momentu, dalej po prostu NUDNE. Dyskutowałem już z tobą o Iranie, dronach i tamtejszym szkolnictwie, na nic, co twierdzisz nie miałeś potwierdzenia, jeśli coś się zmieniło, chętnie je zobaczę, jeśli nie, nie pisz.

  Hamilton,  8 dni temu

@Serpico: Adaś to taki polski Bond. Dżem Bond, albo nawet Marmelada Bond. Jego nawet kosmici kilka razy porwali, ale uciekł i schował się pod wycieraczkę. Udawał, że jest kluczem. Taki spry ciula. Teraz już chyba na emeryturze, ale nadal groźny. Tak czy inaczej wiadomo, że w jego antykwariumie znajduje się najtajniejsze z tajnych centrum operacyjne światowego wywiadu i kontrwywiadu. Każdy zanim ta ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Chciałbyś zazdrośniku.
Wielu wchodzi do Antykwariatu, zostawia kasę, wychodzi i wraca po zdobyciu nowej kasy.

  Hamilton,  6 dni temu

@Adam Jezierski: wiem, w Gdańsku większość pracuje na półtora etatu by móc biegać do twojego anty wariatu i kupować tylko po to by zobaczyć na własne oczy to cudo jakim jesteś Adasiu. I jak ci tu nie zazdrościć.

  jotko49,  6 dni temu

@Hamilton: Ponoć w ramach programu "Prawda czasu prawda ekranu" weterani PRL-u zwiedzający M.S. Sołdek będą po dodatkowym trapie przechodzić od razu do akwarium Adasia jako ostoi lat słusznie minionych...

  Hamilton,  6 dni temu

@jotko49: na twoim miejscu nie narażałbym się tak lekkomyślnie. Legendarny Adaś steruje większością służb specjalnych na świecie i dowodzi wszystkimi najtajniejszymi z tajnych operacjami polityczno społeczno ekonomicznymi i to na całym globusie Gdańska i okolic.

@Hamilton: Oczy...oczywiście zdaję sobie sprawę z ry(d)zyka. Oglądałem wczoraj w programie A. Gargas że ostatnio działa pod nowym pseudo "Janik". Ponoć dysponuje także "taśmami" na pisowskiego marszałka z podkarpackiego burdelu. Niesamowity on ci...

  Hamilton,  8 dni temu

Adasiu ty bierz udział w teleturniejach. Ty znasz odpowiedź na każde pytanie. Jesteś w stanie odpowiedzieć na każde zanim je zadadzą.

@Hamilton:
Przeceniasz moje możliwości.

  Hamilton,  6 dni temu

@Adam Jezierski: Adasiu i znów ta twoja wrodzona skromność przesłania ci twoje gigantyczne wręcz możliwości.

@Hamilton:
Nie jestem skromny, tylko wielkoduszny. >>> http://eiba.pl/4

  Hamilton,  6 dni temu

@Adam Jezierski: przeuczony nad wyraz Adasiu, ty musisz dokonać korekty tego zestawienia, bo jesteś takim cudem, że nasza cywilizacja nie zna jeszcze słów, które w sposób godny i właściwy oddałaby należną ci cześć za położone wszech zasługi. I potem Adasiu się dziwisz, że skręca mnie z zawiści. Chlip, chlip. A co mi pozostaje?

  Hamilton,  6 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko - znam ten artykuł. Posyłasz mnie do swych wypocin wiele razy. Mnie przez 10 lat nie udało się napisać artykułu, który miał mniej niż 300 czytelników, połowa twoich artykułów tak niskiego poziomu nigdy nie uzyskała i ma poniżej 300. Ty jesteś wybitnym pisarzem, a ja zwykłym amatorem. I ty udzielasz mi rad typu :
"Nie umiesz pisać, nie pisz".
Adaśko nie pozosta ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
92% moich artykułów ma więcej niż 300 czytelników.

  Hamilton,  5 dni temu

@Adam Jezierski: Adasiu te 92 % to chyba na innym portalu, albo byłeś na wagarach jak pani mówiła o procentach:
http://eiba.pl/0
http://eiba.pl/2
http://eiba.pl/3
...  wyświetl więcej

@Hamilton:
(611-41)/611=0,9329

  Hamilton,  4 dni temu

@Adam Jezierski: te 41 artów dotyczy ostatniej setki. głębiej mi się nie chce sięgać, bo jest jeszcze gorzej. Kup sobie Adasiu tornister i idź w przyszłym roku do klasy wyrównawczej, bo nie zdasz do gimnazjum wybitny inżynierze i fizyku.

  Hamilton,  3 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko jesteś wielki, ale kup sobie tornister i idź do tej klasy wyrównawczej. Wykorzystaj szanse.
http://www.eioba.pl/sting/arti(...)lesList

  Hamilton,  3 dni temu

@Adam Jezierski: zrobimy tak Adasiu. Ja jestem beztalenciem, a ty wielki pisorz, ale przestań już zawracać dupę i stękać , bo stajesz się już kumra wać upierdliwy i nudny jak flaki w oleju.
http://www.eioba.pl/sting/arti(...)lesList

  Hamilton,  3 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko 36 punktów za 25 artykułów, 11 zer i w sumie 23 471 czytelników. Przyjmij wyrazy głębokiego współczucia orle. :
http://eiba.pl/2

@Hamilton
3.000 czytelników w ostatnich 7-miu dniach. :

  Hamilton,  3 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko napisz o tym evergreena i przestań robić z siebie idiotę. Nie mam zamiaru się z tobą licytować. Jesteś większy pisorz niż Szekspir, Tołstoj i Zdziś von Sad z Kostką razem wzięci.. To już ustaliliśmy i przestań marudzić. Kup sobie dużo rolek papieru i pisz, bo umiesz najlepiej ze wszystkich.

@Hamilton:
Piszę ile.chce i kiedy chcę.

  Hamilton,  3 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko ty mi piszesz "Nie umiesz pisać - nie pisz", a ja odwrotnie, ja cię gorąco zachęcam jak mogę, bo masz talent i się dobrze zapowiadasz. Nie bójmy się powiedzieć otwarcie. Należysz do bardzo zdolnej i świetnie zapowiadającej się młodzieży Adasiu. I to od pięćdziesięciu kilku lat.Jesteś wielki ....... W miejsce kropek wstaw sobie co tam chcesz. Ja nie będę, bo możesz zamilknąć na kilka miesięcy. Wszyscy ci zazdrościmy. Ci pa Orzełku.

  Hamilton,  8 dni temu

O kurde, aby wygrać wybory trzeba mieć więcej więcej głosów niż przeciwnik polityczny. Adasiu ty musisz się doktoryzować z politologii. Taki Schetyna, Kaczyński i inni nie mają o tym zielonego pojęcia. Ja też bym na to w życiu nie wpadł. Znokautowałeś całą światową klasę polityczną. I to jednym evergreenem.

@Hamilton:
Nieuku. - "Niewiedza jest częściej źródłem pewności siebie niż wiedza" zacytował Charlsa Darwina Zakrawarski. To dotyczy ciebie ogłupiały nieuku. Przypadek wygrania mniejszością głosów jest dosyć częsty. Mniejszością głosów wygrało wielu prezydentów USA. Mniejszością głosów można wygrać wybory do polskiego Senatu. Wszystko zależy od ordynacji wyborczej. Nieuku Hamiltonie.

@Adam Jezierski: w drewnianym kościele też może spaść cegła na łeb zatwardziałego ateisty szanowny przeuczony we wszystkich dziedzinach kolego Adasiu. Nie jest to jednak obowiązująca norma. Od razu widać, że jako osesek w kołysce prowadziłeś wykłady na najlepszych uczelniach świata. Dobrze, że cię nie porozrywali na kawałki. Wiele bym stracił. Cześć UKU. Co do wyborów - komuniści nie liczyli głosó ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: Adasiu aby przejąć ster władzy trzeba spełnić warunki określone w ordynacji wyborczej. Bez ciebie i twoich odkryć 'przóczony' kolego nikt by na to nigdy nie wpadł. Musisz napisać o tym evergreena. Błyśniesz jak robaczek świętojański. Bez ciebie Adasiu piłkarze zamiast strzelać bramki siedzieliby na murawie i zbierali koniczynki, na szczęście czytają twoje every i wiedzą.

@Adam Jezierski: 'paczaj' Adaś i w takim faszystowskim kraju jak Polska nikt ich nawet nie opluł. Zakrawarski się samookaleczy ze zgryzoty i zamknie na tydzień w sraczu..

@Hamilton:
Przeżyliśmy Breżniewa. Przeżyjemy Jędraszewskiego.

@Adam Jezierski: a co Jędraszewski ma wspólnego z moim nieuctwem i twoim uctwem ? Arcybiskup też chodził na twoje wykłady z teologii Adamie?

@Hamilton:
Jędraszewski ma to wspólnego, że nie zastraszy Zakrawarskiego.

@Adam Jezierski: nie każdy jest takim herosem jak zakrawarski. On jest odważny prawie jak Papkin w wychodku.

@Hamilton:
W rzeczy samej. Są ludzie, którzy boją się papieża, szatana, boga, piekła, czyśćca, , proboszcza, ojca dyrektora ... Zakrawarski nie jest takim tchórzem, żeby bać się palantów.

  Hamilton,  6 dni temu

@Adam Jezierski: w rzeczy samej Adamie. Zakrawarski podobno nie boi się nawet spuścić wody w sraczu. Taki jest odważny.

  Hamilton,  6 dni temu

@Adam Jezierski: ło matko bosko - Adamie to ty też się nie boisz Jędraszewskiego? Mój boże jaki z ciebie smerf od-ważniak. Jak się doda do tego twoje spektakularne sukcesy jako pisarza to pozostaje tylko zazdrość połączona z zawiścią. Ja z tej zawiści już usycham.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska