Login lub e-mail Hasło   

Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?

Zadanie nie jest łatwe.
Wyświetlenia: 285 Zamieszczono 11/06/2019

.

Jak wygrać z PiS?

Co powinna zrobić opozycja, żeby w wyborach 2019 roku, odsunąć od władzy Kaczyńskiego?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Zadanie do wykonania nie jest łatwe.

45% obywateli, którzy w maju wzięli udział w wyborach do PE głosowało na PiS.

- Należy spowodować, żeby wielu wyborców zmieniło zdanie i zagłosowało na jakiekolwiek inne ugrupowanie polityczne. Nieistotne: - jakie ugrupowanie.

TAKA jest POPRAWNA ODPOWIEDŹ.

Dodatkowo: - Pewne, niewielkie znaczenie, ma przekonanie do głosowania przeciwko rządom PiS, tych, którzy w maju nie wzięli udziału w głosowaniu.

Agitować można przedstawiając własny program albo przedstawiając informacje o szkodliwości rządów PiS. Nie warto agitować na terenie Gdańska, Warszawy i innych wielkich miast, w których przekonanie o wybitnej szkodliwości pomysłów Kaczyńskiego jest bardzo solidnie ugruntowane.

Wielu wyborców można przekonać tam, gdzie znaczny procent głosował na PiS. Na takich terenach należy skoncentrować swoje wysiłki.

Bardzo pomogłoby posiadanie wiarygodnych mediów. Niestety. Sprzyjające opozycji media tak często wciskały różnego rodzaju fejknewsy, że są niewiele bardziej wiarygodne od kurwizji. Opozycja nie posiada autorytetu (autorytetów), który wiarygodnie pokazałby osobistą nieuczciwość braci Kaczyńskich. Jest nadzieja, że przed wyborami Jerzy Owsiak  dostanie pokojowego Nobla. W takim przypadku zostałby autorytetem opozycji.

Wystawienie wspólnego kandydata opozycji w jednomandatowych wyborach do Senatu RP daje szansę na zablokowanie możliwości legalnej zmiany konstytucji przez Kaczyńskiego i w konsekwencji pełnej orbanizacji Polski.

Bardzo podobna jest odpowiedź na pytanie, - co powinien zrobić PiS, żeby poprawić jesienią majowy wynik: - Żeby wzmocnić dyktaturę, PiS powinien odebrać głosy opozycji.

Adam Jezierski

Podobne artykuły


95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15641
51
komentarze: 57 | wyświetlenia: 40558
35
komentarze: 39 | wyświetlenia: 6086
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 6202
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4042
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 371963
29
komentarze: 21 | wyświetlenia: 6402
25
komentarze: 6 | wyświetlenia: 18913
24
komentarze: 36 | wyświetlenia: 1786
25
komentarze: 55 | wyświetlenia: 7880
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2869
21
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1836
21
komentarze: 12 | wyświetlenia: 2579
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

@Serpico
Tu bezrozumny robot internetowy dał minusa.

@Adam Jezierski:
Nudzi ci się, te odsłony które liczysz, to roboty internetowe, przejrzyj sobie ten art z Iranem i dronami.
Zamiast pyskować i grać hiper intelektualistę, przejrzyj, masz tam tego około 100, pod jednym artem, miałem ci napisać skąd masz te twoje odsłony, ale później mi się odechciało, to masz jak na dłoni.

@Serpico:
Przeczytaj: >>> http://eiba.pl/1l

@Adam Jezierski:
Już to KURWA czytałem kiedyś, łącznie z tymi bzdetami o Szymborskiej na irańskiej maturze.
Miały się tobą opiekować służby, to niech zaczną HAHAAHAHA.

Zaraz Adaś doprowadzisz że tym się zajmę łącznie, a to jak zwykle nie będzie przyjemne ;).

@Serpico:
Zajmij się łącznie.
To może być zabawne.

@Adam Jezierski:
"Żeby zdać maturę w Iranie trzeba znać poezję Mickiewicza, Szymborskiej i Miłosza. Konieczność skomentowania polskiej literatury może być tematem na maturze.
Różnic na niekorzyść polskiego wykształcenia jest znacznie więcej. W zakresie przedmiotów humanistycznych i ścisłych. W Iranie postawiono na wykształcenie !!! Polskie media nic na ten temat nie publikują."
/ ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
Jest to zabawne do pewnego momentu, dalej po prostu NUDNE. Dyskutowałem już z tobą o Iranie, dronach i tamtejszym szkolnictwie, na nic, co twierdzisz nie miałeś potwierdzenia, jeśli coś się zmieniło, chętnie je zobaczę, jeśli nie, nie pisz.

@Serpico: Adaś to taki polski Bond. Dżem Bond, albo nawet Marmelada Bond. Jego nawet kosmici kilka razy porwali, ale uciekł i schował się pod wycieraczkę. Udawał, że jest kluczem. Taki spry ciula. Teraz już chyba na emeryturze, ale nadal groźny. Tak czy inaczej wiadomo, że w jego antykwariumie znajduje się najtajniejsze z tajnych centrum operacyjne światowego wywiadu i kontrwywiadu. Każdy zanim ta ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Chciałbyś zazdrośniku.
Wielu wchodzi do Antykwariatu, zostawia kasę, wychodzi i wraca po zdobyciu nowej kasy.

@Adam Jezierski: wiem, w Gdańsku większość pracuje na półtora etatu by móc biegać do twojego anty wariatu i kupować tylko po to by zobaczyć na własne oczy to cudo jakim jesteś Adasiu. I jak ci tu nie zazdrościć.

@Hamilton: Ponoć w ramach programu "Prawda czasu prawda ekranu" weterani PRL-u zwiedzający M.S. Sołdek będą po dodatkowym trapie przechodzić od razu do akwarium Adasia jako ostoi lat słusznie minionych...

@jotko49: na twoim miejscu nie narażałbym się tak lekkomyślnie. Legendarny Adaś steruje większością służb specjalnych na świecie i dowodzi wszystkimi najtajniejszymi z tajnych operacjami polityczno społeczno ekonomicznymi i to na całym globusie Gdańska i okolic.

@Hamilton: Oczy...oczywiście zdaję sobie sprawę z ry(d)zyka. Oglądałem wczoraj w programie A. Gargas że ostatnio działa pod nowym pseudo "Janik". Ponoć dysponuje także "taśmami" na pisowskiego marszałka z podkarpackiego burdelu. Niesamowity on ci...

Adasiu ty bierz udział w teleturniejach. Ty znasz odpowiedź na każde pytanie. Jesteś w stanie odpowiedzieć na każde zanim je zadadzą.

@Hamilton:
Przeceniasz moje możliwości.

@Adam Jezierski: Adasiu i znów ta twoja wrodzona skromność przesłania ci twoje gigantyczne wręcz możliwości.

@Hamilton:
Nie jestem skromny, tylko wielkoduszny. >>> http://eiba.pl/4

@Adam Jezierski: przeuczony nad wyraz Adasiu, ty musisz dokonać korekty tego zestawienia, bo jesteś takim cudem, że nasza cywilizacja nie zna jeszcze słów, które w sposób godny i właściwy oddałaby należną ci cześć za położone wszech zasługi. I potem Adasiu się dziwisz, że skręca mnie z zawiści. Chlip, chlip. A co mi pozostaje?

  Hamilton,  14/06/2019

@Adam Jezierski: Adaśko - znam ten artykuł. Posyłasz mnie do swych wypocin wiele razy. Mnie przez 10 lat nie udało się napisać artykułu, który miał mniej niż 300 czytelników, połowa twoich artykułów tak niskiego poziomu nigdy nie uzyskała i ma poniżej 300. Ty jesteś wybitnym pisarzem, a ja zwykłym amatorem. I ty udzielasz mi rad typu :
"Nie umiesz pisać, nie pisz".
Adaśko nie pozosta ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
92% moich artykułów ma więcej niż 300 czytelników.

@Adam Jezierski: Adasiu te 92 % to chyba na innym portalu, albo byłeś na wagarach jak pani mówiła o procentach:
http://eiba.pl/0
http://eiba.pl/2
http://eiba.pl/3
...  wyświetl więcej

@Hamilton:
(611-41)/611=0,9329

@Adam Jezierski: te 41 artów dotyczy ostatniej setki. głębiej mi się nie chce sięgać, bo jest jeszcze gorzej. Kup sobie Adasiu tornister i idź w przyszłym roku do klasy wyrównawczej, bo nie zdasz do gimnazjum wybitny inżynierze i fizyku.

@Adam Jezierski: Adaśko jesteś wielki, ale kup sobie tornister i idź do tej klasy wyrównawczej. Wykorzystaj szanse.
http://www.eioba.pl/sting/arti(...)lesList

@Adam Jezierski: zrobimy tak Adasiu. Ja jestem beztalenciem, a ty wielki pisorz, ale przestań już zawracać dupę i stękać , bo stajesz się już kumra wać upierdliwy i nudny jak flaki w oleju.
http://www.eioba.pl/sting/arti(...)lesList

@Adam Jezierski: Adaśko 36 punktów za 25 artykułów, 11 zer i w sumie 23 471 czytelników. Przyjmij wyrazy głębokiego współczucia orle. :
http://eiba.pl/2

@Hamilton
3.000 czytelników w ostatnich 7-miu dniach. :

@Adam Jezierski: Adaśko napisz o tym evergreena i przestań robić z siebie idiotę. Nie mam zamiaru się z tobą licytować. Jesteś większy pisorz niż Szekspir, Tołstoj i Zdziś von Sad z Kostką razem wzięci.. To już ustaliliśmy i przestań marudzić. Kup sobie dużo rolek papieru i pisz, bo umiesz najlepiej ze wszystkich.

@Hamilton:
Piszę ile.chce i kiedy chcę.

@Adam Jezierski: Adaśko ty mi piszesz "Nie umiesz pisać - nie pisz", a ja odwrotnie, ja cię gorąco zachęcam jak mogę, bo masz talent i się dobrze zapowiadasz. Nie bójmy się powiedzieć otwarcie. Należysz do bardzo zdolnej i świetnie zapowiadającej się młodzieży Adasiu. I to od pięćdziesięciu kilku lat.Jesteś wielki ....... W miejsce kropek wstaw sobie co tam chcesz. Ja nie będę, bo możesz zamilknąć na kilka miesięcy. Wszyscy ci zazdrościmy. Ci pa Orzełku.

O kurde, aby wygrać wybory trzeba mieć więcej więcej głosów niż przeciwnik polityczny. Adasiu ty musisz się doktoryzować z politologii. Taki Schetyna, Kaczyński i inni nie mają o tym zielonego pojęcia. Ja też bym na to w życiu nie wpadł. Znokautowałeś całą światową klasę polityczną. I to jednym evergreenem.

@Hamilton:
Nieuku. - "Niewiedza jest częściej źródłem pewności siebie niż wiedza" zacytował Charlsa Darwina Zakrawarski. To dotyczy ciebie ogłupiały nieuku. Przypadek wygrania mniejszością głosów jest dosyć częsty. Mniejszością głosów wygrało wielu prezydentów USA. Mniejszością głosów można wygrać wybory do polskiego Senatu. Wszystko zależy od ordynacji wyborczej. Nieuku Hamiltonie.

@Adam Jezierski: w drewnianym kościele też może spaść cegła na łeb zatwardziałego ateisty szanowny przeuczony we wszystkich dziedzinach kolego Adasiu. Nie jest to jednak obowiązująca norma. Od razu widać, że jako osesek w kołysce prowadziłeś wykłady na najlepszych uczelniach świata. Dobrze, że cię nie porozrywali na kawałki. Wiele bym stracił. Cześć UKU. Co do wyborów - komuniści nie liczyli głosó ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: Adasiu aby przejąć ster władzy trzeba spełnić warunki określone w ordynacji wyborczej. Bez ciebie i twoich odkryć 'przóczony' kolego nikt by na to nigdy nie wpadł. Musisz napisać o tym evergreena. Błyśniesz jak robaczek świętojański. Bez ciebie Adasiu piłkarze zamiast strzelać bramki siedzieliby na murawie i zbierali koniczynki, na szczęście czytają twoje every i wiedzą.

@Adam Jezierski: 'paczaj' Adaś i w takim faszystowskim kraju jak Polska nikt ich nawet nie opluł. Zakrawarski się samookaleczy ze zgryzoty i zamknie na tydzień w sraczu..

@Hamilton:
Przeżyliśmy Breżniewa. Przeżyjemy Jędraszewskiego.

@Adam Jezierski: a co Jędraszewski ma wspólnego z moim nieuctwem i twoim uctwem ? Arcybiskup też chodził na twoje wykłady z teologii Adamie?

@Hamilton:
Jędraszewski ma to wspólnego, że nie zastraszy Zakrawarskiego.

@Adam Jezierski: nie każdy jest takim herosem jak zakrawarski. On jest odważny prawie jak Papkin w wychodku.

@Hamilton:
W rzeczy samej. Są ludzie, którzy boją się papieża, szatana, boga, piekła, czyśćca, , proboszcza, ojca dyrektora ... Zakrawarski nie jest takim tchórzem, żeby bać się palantów.

@Adam Jezierski: w rzeczy samej Adamie. Zakrawarski podobno nie boi się nawet spuścić wody w sraczu. Taki jest odważny.

@Adam Jezierski: ło matko bosko - Adamie to ty też się nie boisz Jędraszewskiego? Mój boże jaki z ciebie smerf od-ważniak. Jak się doda do tego twoje spektakularne sukcesy jako pisarza to pozostaje tylko zazdrość połączona z zawiścią. Ja z tej zawiści już usycham.

@Hamilton:
Nie boję się Jędraszewskiego.

@Adam Jezierski: hahaha - od czasu do czasu coś zagawędzić pod swoim evercuśtamem , może ktoś się zlituje nad Adasiem.

Jest nadzieja, że przed wyborami Jerzy Owsiak dostanie pokojowego Nobla.

@Adam Jezierski:
cytuję Zakrawarski:
"Kaczyński powinien zapoznać się z losem Caliguli i uważać na własny elektorat !
Bo co nastąpi kiedy przywileje skończą się i bedzie niewypłacalny ?
...
Caligula przepłacil to ....życiem !!"
http://eiba.pl/umcd2
Podpisujesz się pod tym ? Wiesz co wy robicie cepie ? Podżegacie do zabójstwa.

Wasz kretynizm się kiedyś z hukiem skończy.

  Serpico,  10/10/2019

@Adam Jezierski:
To już nie jest hejt ...nie, od porównywania Kaczyńskiego do Hitlera, po podżeganie do zabicia go i robicie to WY.
A w tle masz durne gadki o tym że Macierewicz jest rosyjskim agentem.

Jaką misiu pysiu mitomanku, chciałbyś za to "nagrodę" ?

@Adam Jezierski: hahaha - Adaśko niedługo będziesz jedynym Polakiem bez Nobla ale za to z owsikami.

@Adam Jezierski:
Adaś nie minusuj moich rzetelnych komentarzy, zajmij się lepiej zastanawianiem nad wyjaśnieniami, a jest co wyjaśniać, oj jest.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska