Login lub e-mail Hasło   

Sen w domu moich dzieci #2

Kawałek z mojego życia.
Wyświetlenia: 360 Zamieszczono 18/06/2019

 .

Mój starszy syn i synowa mają imieniny w czerwcu. Imprezę imieninową organizują więc jedną. W tym roku impreza była w niedzielę 16 czerwca.
Jadąc w tamte strony najczęściej śpię u córki ...
http://www.eioba.pl/a/5twu/sen-w-domu-moich-dzieci
Tym razem jednak córka wyjechała do teściów ale syn stwierdził, że bez problemu mogę spać u nich.
Kupiłem więc prezenty i ruszyłem w drogę. Było strasznie gorąca więc zrezygnowałem z zakupu kwiatów dla synowej i kupiłem jej wino. Ona pije najczęściej ten właśnie alkohol. Synowi tradycyjnie kupiłem whisky. Kiedyś zastanawiałem się nad prezentami i starałem się wymyślić, co kto może potrzebować i co komu zrobi przyjemność, ale takie rozważania mnie męczyły. Stwierdziłem, że prawie zawsze na imprezach urodzinowych i imieninowych pije się jakąś wódkę i taki prezent nigdy się nie zmarnuje, a poza tym moje dzieci mają sporo pieniędzy i trudno jest wymyślić coś, czego jeszcze nie mają. Więc przyjąłem zasadę ... Wnukom w prezencie pieniądze, bo rodzice albo same dzieci zdecydują co chcą mieć, a dorosłym jakiś alkohol - synowi whisky, synowej wino lub kwiaty.
Tym razem wyszły dwie butelki alkoholu.
Podróż przebiegła bez problemów. W większości pojazdów jest klimatyzacja a świat jest piękny w słońcu i zieleni. Zboża zaczynają już pomaleńku zmieniać kolor na jaśniejszy. Obserwowałem ten piękny świat za oknem i piękne kobiety w środku. Zwłaszcza, że temperatura zachęca je do pokazywania ciała w dużej obfitości i dużo jest młodych dziewcząt i kobiet. Wynika to częściowo z tego, że mężczyźni wyjeżdżają do pracy za granicę a kobiety zostają by opiekować się domem i dziećmi. Z tego powodu wydaje się, że kobiet jest całe zatrzęsienie i można się im z przyjemnością przyglądać.
Impreza upływała w fajnej rodzinnej atmosferze. Z powodu gorąca niewiele się piło, jadło i gadało. Ja wybrałem do picia wino domowej roboty syna. Było naprawdę świetne i wypiłem chyba już ostatnią jego butelkę. To zeszłoroczne wino i miało fajną historię. Rok temu jak syn je zrobił było fatalne, nie dałem wtedy rady wypić nawet jednego kieliszka. Syn już chciał nawet oddać go na "przepędzenie" na bimber ale postanowił ostatni raz wypić kieliszek tego wina. Okazało się bardzo dobre i wróciło do łask a ja wypiłem na imprezie jego ostatnią butelkę.
Wszystko ma swój czas i miejsce :-)))
Gdy impreza się skończyła i wszyscy goście prócz mnie pojechali do domu, pogadałem z wnukiem. Teraz zafascynowany jest militariami, chce zostać pilotem myśliwców F-16, chodzi w ciuchach moro, ćwiczy karate itd. na świadectwie podobno ma mieć same piątki. Nie chce mu się uczyć a najbardziej lubi polski. Odwrotnie niż dziadek i ojciec.
Pogadałem też z synem i synową. To są najbogatsze moje dzieci i myślałem, że interesuje ich tylko zarabianie i wydawanie pieniędzy. Zwiedzili już całą Europę zachodnią i południową. Zaczęli już wspominać o innych kontynentach. Jednak okazało się, że też są poszukiwaczami SIEBIE. Synowa bardziej po chrześcijańsku, a więc zainteresowały ją moje kontakty z zakonnikami i księżmi a syn jest zainteresowany stoikami i jako, że ćwiczy kickboxing to interesuje go Bushido i droga wojownika. Rozmowa była na naprawdę wysokim poziomie i wiele nowego dowiedziałem się o moich dzieciach. Przy okazji pokazałem im, że ja też nie wyleciałem "sroce spod ogona" i też coś ma ten temat wiem.
Rozmowa była naprawdę świetna ale oni wstawali rano do pracy, wnuk do szkoły, więc musieliśmy przerwać pogaduszki i kłaść się do łóżek.
Fajnie gdyby los pozwolił na następne takie spotkanie i rozmowy o rozwoju wewnętrznym.

~

.

Na co przydają się pieniądze.
Jak już wspomniałem syn jest dość zamożny.
Jak z tego korzysta ?
Mają we dwoje z żoną trzy samochody. On ma swój sportowy samochód, synowa miejskiego Mini Morisa a gdy jadą z dzieckiem to mają dużego, rodzinnego Jeepa. Dodatkowo syn ma motor Triumf a wnuk czterokołowca. Oni mają jedno piętro domu dla siebie a wnuk piętro dla siebie.
Ja skorzystałem spiąć w osobnym pokoju gościnnym oraz wykąpałem się w dużym 100cm prysznicu. Jest naprawdę wygodny, choć tak jak w większości pryszniców brakowało mu półki na kosmetyki.
Ten mój wnuk jest już duży, więc nie marzył by spać z dziadkiem. Obudził się w nocy ale poszedł do mamy na piętro :-)))
Rano okazało się, że jest trochę chory i został w domu. Pomógł mi zrobić kawę i śniadanie bo rodzice pojechali rano do pracy.
W południe przyszła jego babcia i mogłem wrócić do Sandomierza.

.

Podsumowując
Impreza była fajna ale normalna, jak zawsze. Natomiast bardzo ucieszył mnie stan umysłu syna i synowej. To, że chcą osiągnąć coś więcej niż tylko zarabianie pieniędzy i wydawanie ich :-))))

~

Podobne artykuły


11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1143
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3507
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3031
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 648
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1853
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2208
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2207
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 912
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3897
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2230
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 1658
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3313
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Hi hi hi ...
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale to jest seria artykułów anty hejterskich. Heiterzy mają JEDNO ZADANIE ....
Uświnić, obrzucić gnojem wszystko inne.
Serpico i Ham-ilton robią to już od lat. Wymyślają na mój temat niestworzone rzeczy. To samo robią z innymi swoimi ofiarami.
.
Te artykuły pokazują kawałek mojego PRAWDZIWEGO życia :-)))
.
Kto ma oczy ten widzi :-)))

@Koriolan:
Z twoich opisów wynika, że syn to zdaje się to dziecko które zostawiłeś z matką ? Opowiedz wnuczkowi o skrobance, a na deser puść film który wstawiałeś i uważałeś za hiperrealistyczny:
https://www.filmweb.pl/film/Do(...)cussion

Kto ma oczy ten widzi:

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Tak się dorobili w USA ? Czy w kraju na który plujesz ? F-16, Amerykanie ? A to dwóch doradców biznesowych na wakacjach ? :
http://eiba.pl/5

Spodnie moro od wnuczka pożyczyłeś ? Duży chłopak HAHAHAAHA.............

Aaaa nie, to chyba Wenezuela, jak to Zakrawarski pisze o Polsce.

  Serpico,  18/06/2019

Kodeks Bushido go interesuje, to niech się przy okazji zainteresuje karnym, albo wedle Bushido, da ci ten japoński miecz do sepuku, Tantō i czyń to co masz czynić wedle Bushido, zrób wnuczkowi kanapki nim haahhahahahaha...............

Więcej razy nie mogłeś napisać, że są niebywale bogaci i git, może nie będą jęczeć o biedy emocjonalne.

Czekaj czekaj, coś pisałeś o tym że manipulow

...  wyświetl więcej

Twój kolega wygrzebuje bułki z kubła, a ty się pławisz w dostatkach, ot kurwa chrześcijanin.Wstyd proszę pana, cała rodzina ma uskładać dla niego kasę, na bułki i na kubeł, tak żeby mógł sobie wygrzebać z niego te bułki i jeszcze ma mieć pasiekę i gołębnik.

@swrpico ...
Wydaje się, że nie potrafisz wyjść ze schematu w który się wpakowałeś ...
.
Ale tak NIE JEST ...
.
Jezus zwyciężył za Ciebie ...
Ty tylko z tego skorzystaj :-)))

@Koriolan: Daj spokój serpico ( szczurzy ryj ) uważa że wszystko potrafi zrobić lepiej, więc co tam dla niego Jezus z Nazaretu ? On nawet nie wie o czym Jezus nauczał. Szkoda czasu i energii na niego, bo życie ucieka a my mamy jeszcze tyle do doświadczania i zobaczenia. :)

@pokrzywiony:
O utopijnej miłości bliźniego, która w waszym wykonaniu jest taka sobie, zdecydowanie wolałbym żeby życie Koriolana wyglądało jak opis, wiesz czemu ? Nie czytałbym tego co czytałem, na bieżąco także nie czytałbym bzdetów.
Tak jak zdecydowanie bym wolał żebyś siedział kurwa w jakimś majątku ziemskim hahaha .............

@pokrzywiony: cóż ...
Jego świadomość to moja świadomość. Po co ma w nim spać ?
Może da się ją obudzić ?

@pokrzywiony:
Gdzie wasz nadstawianie policzków ? Gdzie wasza miłość do bliźniego, bliźni to KAŻDY, tak jak buddyzm w wykonaniu Wróbla to była karykatura czegokolwiek, jako buddysta, powinien mnie do końca traktować jako kogoś zagubionego, a nie zasłaniać się "gniewnymi twarzami buddyzmu", jak już zwyzywał pół portalu, a w zasadzie cały hahaha
....

Nie rozbawiajcie mnie zasłanianiem się Jezusem teraz :).

@pokrzywiony:
O Jezusie z Nazaretu Zakrawarski ma artykuł idź i teraz mu w dupę powłaź, klepiąc o KRK.

Poza tym przy założeniu że Jezus istniał, to on wam da popalić i nie radomskie hahaaha ................

Weź mnie już nie rozśmieszaj, zamiast nadstawiać policzki to ty gnoisz ludzi, na dodatek ludzi którzy nic ci nie zrobili w sumie hahaah ............

  Hamilton,  19/06/2019

@pokrzywiony: hahahaha - ty wiesz o czym Jezus nauczał i dlatego wbijając swój zezowaty z miłości i świętojebliwy wzrok w niebosa zaczynasz : 'pierd... szmato nawet pies cie dup... nie che".

Bardzo mało ludzi potrafi korzystać z pieniędzy, a jeszcze mniej umie z życia. Niestety większość zatrzymuje się na etapie złudnego szczęścia jakie ma wywoływać otaczanie się przedmiotami, mieszkaniami, czy pensją, która jest pewnym rodzajem niewolnictwa. Każdy z nas zna kogoś kto poza wyjściem do pracy i powrotem do domu nie ma nic więcej. Pozornie uważają się za ludzi sukcesu, ale zdychają w sam ...  wyświetl więcej

@Who cares:
cytuję:
"Aby móc dawać radość innym, nic nie oczekiwać w zamian i mieć dystans do spraw materialnych oraz emocjonalnych trzeba bardzo wiele doświadczyć i z niejednej drogi zawrócić. Nie sposób wiedzieć tego nie mając za sobą tysięcy porażek, zwycięstw, decyzji, czy rozterek. Każdy człowiek w naszym życiu to inne doświadczenie, inna duchowośći odmienna emocjonalność. Chęć ...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/06/2019

@Who cares:
"Tytuł, który zmusił mnie do refleksji. Dwa słowa ujmujące ogromny obszar naszego życia. Nie osądzaj... Kim jesteśmy wiemy jedynie my i to również przez pryzmat różnorodnych odsłon naszych osobowości. Co mamy w pamięci też trudno przekonwertować na codzienne zachowania te wyuczone i bezwarunkowe. Codziennie stykam się z ludzkim cierpieniem. Przeważnie niezależnym od działam, nie ...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/06/2019

@Who cares:
cytuję:
"kontrowersyjna sprawa, dużo o tym myślałam. Czy to była słuszna decyzja w przypadku tak młodej osoby? Biłam się nie raz z dylematami czy ja bym jej jeszcze,,nie zmuszała do życia'', ale pewnie nie chciałabym tego dla siebie, jeśli podjęłabym ta decyzje. Choroby związane z bólem psychicznym to ciągle lekceważony temat. Większość bardzo cierpiących zdycha w milczen ...  wyświetl więcej

@Who cares: dobrze to ujęłaś :-)))
Ja cieszę się bardzo, że te moje dzieci nie zgłupiały od pieniędzy, nie czują się i nie udają lepszych od innych.
Np nie kupili sobie samochodów by ... Sąsiad im zazdrościł.
To naprawdę jest fajne zwłaszcza, że łagodniejszy jest mój syn i po cichu żywię nadzieję, że to moja zasługa :-)))
Oczywiście, kto nie ma dzieci temu STRASZNIE CIĘŻKO zrozumieć te niuanse :-)))

@Koriolan:
Dobrze by było jakby kupiła sobie w niemieckiej galerii mózg i zaczęła myśleć co pisze i to tylko z tego konta, którego używała do głosowania na swoje własne do niczego nie nadające się MOIM zdaniem artykuły.
Przewija się wątek zdychania, a to cierpiący zdychają, a to zdychają ludzie sukcesu.

@Koriolan:
Niemożliwe, bo ty tak twierdzisz ? Twierdzić sobie możesz :).

@Koriolan: nieliczni potrafią być tacy sami niezależnie od statusu. ja się cieszę, że po 23 latach potrafię z ex mężem iścćna lody i ma mnie kto odebrać z lotniska :). Niech się Twojemu Synowi wiedzie. Zauważyłeś prawidłowość, że Ci co nie ,,cisną '' na pieniądze nie mają problemu z ich otrzymaniem od losu?

@Koriolan:
Ten syn ? :
"Miasteczko pod Częstochową około 2009 rok.
Ja mam blisko pięćdziesiątkę.

Depresja spowodowana utratą dużej części wzroku ogromnieje. Starsze dzieci są dorosłe ale to małe ma 12 lat. Boję się, że nie dam rady go utrzymać. Czuję ogromny nacisk. Wreszcie pękam ....
Porzucam żonę ..."
http://eiba.pl/4ho

Dla przypomnienia i tobie i CZYTELNIKOM.

@Who cares:
A ty zauważyłaś że on pisał że porzucił żonę i dziecko 12 letnie przez pieniądze ? A następnie przez "depresję", spędził czas w ten sposób :
"Randkowania.

Otwartości zacząłem szukać na portalu. Rozmów o wszystkim. Po pewnych perypetiach, rozstałem się z żoną. Wtedy rzuciłem się w wir randkowania. "Na pewno znajdę prawdziwą Miłość. Przecież tu są tysiące kobiet".

...  wyświetl więcej

@Who cares:
Którzy ci cierpiący z twoich komentarzy ? Z którymi się stykasz na codzień , zdychający w samotności jak piszesz ? Długo jeszcze będziecie sypać tymi kitami ?

Z jakich powodów tak usilnie oboje chcecie coś udowodnić, kłamiąc i zaprzeczając sobie co drugie zdanie ?

@Who cares:
A tak fakt nieliczni, dlatego niecierpię ludzi którzy pospadali z sztucznych piedestalików, na których nie widzieli nikogo w około, a teraz raptem dostrzegają, tylko na zasadach że jak się ma humor, to życie jest cudowne, a jak się nie ma to w koło są cierpiący ludzie zdychający w samotności hahahaha ........, oraz ludzie sukcesu zdychający z zazdrości że ktoś biesiaduje za ścia ...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/06/2019

@Who cares:
Na serio jesteś pusta jak bęben turecki, nie tak dawno osoby uposażone, były biedne emocjonalnie, ale to są te same osoby, o których piszesz teraz , czyli idiotko, te od nie zwracania uwagi na pieniądze haahhaah ................
A dalej zajmowanie się kosem pani z Biedronki, oraz stwierdzenia że nie czujesz potrzeby pracy hahahhaa ...............

A teraz gnijesz i

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
A ty jesteś tlustym idiotą, akurat twoje dzieci są jedynymi ludźmi na ziemi, którzy kupili samochody by się poruszać, cała reszta ludzi kupuje by im sąsiad zazdrości, jesteście oboje tak spierdoleni dokumentnie, że żal patrzeć na te bzdety.

Królowa natomiast jak zobaczy laskę z w większymi cyckami , to się okazuje że to zakłamane cycki HAHAAHAAHAAHAAH
Dobrze jak to jest pani z Biedronki, gorzej jak to jakaś kobieta sukcesu i tyle pajace.

@Who cares: tak, oczywiście ...
Widzę to, że los daje każdemu co potrzebuje.
Kiedyś stwierdziłem ...
.
Nikt nie umiera, nie otrzymawszy wszystkiego co mu się należało.
Lub inaczej ...
Wszystko co otrzymujesz od losu jest nauką.
.
Niektórzy potrafią to zrozumieć ale WIĘKSZOŚĆ nie.

@Serpico: ale Ci się umysł gotuje ...
Smutno patrzeć.
Nie chcesz z nim zrobić porządku ?

@Koriolan:
Czekaj świadomy, dopytaj ją który ex mąż, to mnie nurtuje haahhaha, albo może mają grafik ? Jeszcze może dodać do odbioru z lotniska ex facetów hahhahaha, jeden wyzywał razem z nią i córką cały portal jak ty z Wróblem i generalnie nią, państwo zajęci i szczęśliwi.

Nie chce mi się z TOBĄ zrobić porządku, na teraz mam tylko tanią rozrywkę.

Aaa i takie tam male dawki ironii w te wasze zakłamane pupcie.

@Koriolan:
Na chwilę obecną chce mi się z was pośmiać, lubię wyśmiewać tego typu fałsz, to już jest fałsz ala mega fałsz.

@Serpico: a jaka różnica który ex mąż ?
Ja mam ze 30 ex kochanek i co z tego ?
Każda jest inna, każda ma w sobie coś ...
Potrafisz dostrzec człowieka w innym człowieku ?
Czy tylko numerek Cię podnieca ?
Bardziej cię podnieca numer pięć czy piętnaście ?
A w sobie - potrafisz znaleźć człowieka ?

@Koriolan: ja lubię swoje życie:):) , ale większość go nie lubi i nie może znieść, że ktoś lubi lallalalallalalalal

@Who cares:
Wkręcaj sobie bzdury, każdy lubi życie, swoje życie.

@Serpico: "chce mi się z was pośmiać ..."
Wiem ...
Jesteś trollem ...

@Koriolan:
Faktycznie niewiele z tego wynika, oprócz tego że część była zdaje się w okresie tak zwanym produkcyjnym, nie "produkując' nic haahhaah ............
Nie cwaniaczki siedzące na komunikatorku teraz, jestem kimś obnażającym wasze małe poślednie mierne kłamstewka :).

Dlatego nie możecie mnie ZNIEŚĆ, co akurat mnie bawi :).

@Who cares: wiem ...
Serpo nienawidzi swojego życia ...
Dlatego tak STRASZNIE zajmuje się moim :-)))
I Twoim ...
I czuję mu się tylko nawinie ...
Nawet Wroblowym, którego tu nie ma z trzy lata :-)))

@Koriolan:
Serio ?
To mój artykuł z kłamstwami ?
"http://eiba.pl/5

Niee .... twój. A kiedy te 30 kochanek miałeś ? Jak byłeś przykładnym ojcem, czy jak byłeś przykładnym dziadkiem :)?

@Serpico: bez przesady ...
Po pierwsze mnie nie znasz więc nie wiesz gdzie kłamie ...
A po drugie budzisz tylko .... Litość ...
Swoją samotnością, wrzącym umysłem i głupimi emocjami ...
Tylko litość ...

@Koriolan:
Nie masz, ani ona nie mam ze mną żadnych SZANS, dlatego że każdy wasz kit, zostanie obnażony !

@Koriolan:
Ja ? To ja płakałem że jestem niewidomym pierwszej grupy i utyskiwałem nad swoją bezbronnością ? Nie ja, TY. Ale litości nie wzbudzasz, bo nie jesteś niewidomy :), szybko dziś piszesz panie niewidomy :).

Litość sobie zostaw dla siebie i rozczulanie się po 20 lat że zaraz oślepniesz i dostawanie od tego depresji która się kończy wedle twoich słów na randkach w necie i 30 k

...  wyświetl więcej

@Serpico: dobrze ...
To właśnie znaczy bezbronność ...
Obnażają mnie ile tylko dasz radę ... Biedaku :-)))
.
Szansę ...
Rzadko kiedy startuje z tobą w zawodach.
Czasem tylko w wyzywaniu i gnojeniu cię.
Ale wygrana jest mi na nic ...
Jedynie wskazuje mi ile jeszcze nad sobą muszę pracować w RD :-)))
Ale dzięki i za to ...
Mój zwycięzco :-)))

@Koriolan:
Tak w dupie jak mam czy ona rzyga po tramalu czy nie, co sama pisała, tak bardziej w dupie mieć nie mogę czegoś, itd, itp., z konta głównego oczywiście.

Gnoić to sobie możesz, takich jak ty.

@Serpico: dobra pieseczku ...
Piwo mi się grzeje ...
.
Miłego dnia Prosiaczku :-)))
.

@Koriolan:
Bywa, taka temperaturka, inwalido pierwszej grupy, z grupą której mieć nie powinieneś.
Wiecznie popłakany z tych niby ślepych zapitych oczodołów, zalanych sadłem, od ciężkiej pracy.

Pracuj nad sobą, mocno i WYDAJNIE.PA.

Aaa nie fakt, zapomniałem że z tą grupą to manipulacja.

@Koriolan:
A te 30 to w dupę sobie wsadź, królowa to takie wyniki robiła w rok HAHAAHAHAHHAHAAHAHAHA

Sportowy sex, nie przepadam, Krzywy ci wyjaśni co to ahahaha ............

Czekaj liczę, bank zrobiła taki wynik, takie życie, to chyba oddanie, dawanie siebie, coś tędy hahahahha .............

Widzisz .. połowicznie przynajmniej, ja nie przepadam za działaniami które

...  wyświetl więcej

@Who cares: obejrzyj fajny film ...
"Nie omijaj mnie"
.
https://youtu.be/_dubB066uus
.
Fajnie podkreśla życie serpa ...
"Nie trać czasu na kłótnie ...
Bo życie wytnie Ci numer ...
.
I przeminie :-)))"
.

@Who cares: Chciałem się tylko zapytać, co to za fajowe zwierzątko z tą jajcarską czapeczką na głowie ?

@Koriolan: na neurochirurgii spotkałam niesamowite osoby, ale i koszmarne tragedie:(:(. Tacy pacjenci nie chodzą po ulicach. Każdy z nich przed operacją miał jedno marzenie - wyzdrowieć. Nie ważne jakim kosztem, nie istotny był ból przed i po operacją. Plan był jeden - obudzić się i wyjść z oddziału zdrowym. Komu się to udało? Mimo, że to oddział bardzo nowoczesny i wypełniony najlepszymi specjalistami - niestety nielicznym...

@pokrzywiony: Myślimy o adopcji papużki. Takie cudeńką mogą być wielką radością domu:)

@Who cares: Nie ma co myśleć, nauczycie ją mówić "sex" ... ;)

@Who cares: he he ...
To chyba papużka nierozłączka ... Powinny być dwie.
Kupiłem kiedyś dzieciom takie ...
Niestety ... Nie mówiły "sex". Tak naprawdę nic nie mówiły tylko gaworzyly i Gwizdały :-)))

@Who cares: he he he ...
Ja blisko 60-tki to już jak mnie coś nie boli to już nie żyję :-)))

@Who cares: zaadoptujcie krzywego Mańka. Ma ptasi móżdżek, powtórzy wszystko co usłyszy i jest rozkoszny jak koziołek matołek. Zaprosisz przyjaciółkę, a on do niej :
'pierd szmato nawet pies cie du.... nie che'.
Takie cudo podniesie poziom kultury w waszym domu co najmniej o dwa poziomy.

@Koriolan: ma to też swoje uroki:)

@Who cares: jasne ...
Papużki były fajne :-)))
Gdy się je wypuściło na pokój to było mnóstwo zabawy :-)))

@Hamilton: szkoda z tobą gadać ... Heiterze ...

  Serpico,  19/06/2019

@Koriolan:
Aha, ja jestem zainteresowany twoim życiem , które sam opisujesz łącznie z jakimiś szczegółami, typu zarzygane alkoholiczki, po których wycierałeś rzygi i to ja siedzę w nocy i piszę na twój temat.
A nie jest odwrotnie hahahaha ? Druga w nocy a ty wstawiasz jakieś filmy niby o mnie.

  Hamilton,  19/06/2019

@Koriolan: w pełni się zgadzam z Waszą Buddyniowatością. A największa szkoda powstaje jak krowa nasra do studni, bo ani to woda ani gnojówka. Podobnie jest z twoją 'duchowością'.

@Koriolan: https://www.youtube.com/watch?(...)2odZVUw
My się będziemy spotykać i odwiedzać w realu, a te dwa sępy niech tu zostaną i jęczą że nuda, że pusto, ble ..., ble ..., ble ... ;)

@Who cares:
Nie chodzą ? A co robią ? Pełzają ? A były tam biesiady ? Nieliczni .... wychodzą .. ale ty wyszłaś .... żeby klepać pierdoły, albo robić podjazdy do Skalnej z tego nicku, ewentualnie bawić się w te wasze zabawy ? Spierdalajcie na komunikator, skoro wam potem wadzi że ktoś to skomentuje.

@pokrzywiony:
Dobry pomysł, to jakby już nie będę oglądał tych miernawych intryg ? Cieszę się.

@Koriolan: coś wymyślimy:):). zapowiada się super lato:)

@Who cares:
Na neurochirurgii ? A nie ... chyba niemieckie grille ? Bohatersko wyleczeni dadzą letnio w palnik, majacząc o sąsiadach zza ściany.
W sumie to ty możesz też już mieć urazy mózgu jak krzywy, poprawiane leczniczym alkoholem, aaaa ......
No ale tacy ludzie nie mogą być chyba opiniotwórczy ?

@Who cares:
Aaa to ty chora jesteś stąd ta awersja do pracy ? Było mówić, po prostu, jestem schorowana i nie mogę pracować, dlatego nie czuję potrzeby pracy.
Da się zrozumieć, no cóż bywa.Dalszego ciągu nie rozumiem, ponieważ oglądam schorowanych dysfunkcyjnych ludzi, którzy się obnoszą z imprezowaniem i fakt jest to trochę koszmarne, ale jak już się biorą za oceny, to pełny koszmar.

  Hamilton,  19/06/2019

@pokrzywiony: nie przesadzaj Maniek, dwa puste dzbany pustki nie uczynią. Masz takie towarzyskie możliwości w realu a marnujesz swój cenny czas na eiobce. Nie możecie sobie z Koriolankiem pokwiczeć w jakiejś przytulnej wiejskiej zagrodzie przy korycie pełnym obierek i innych delikatesów wśród samych swoich.

@Koriolan:
Z uwagi na to że jesteś taki miły i nie interesujesz się niczyim życiem, wyleciałeś z dwóch portali, w zasadzie na obu bawiłeś się w siermiężną psychologię, określając przez net kto jaki jest, nie mając do tego w sumie żadnych podstaw, dwa oprócz eioby, bo z eioby w zasadzie też wyleciałeś, jak admin kasował twoje i Wróbla multikonta i kończył zabawę w której brali udział także i ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Obojętnie kto by to nie był chore fizycznie cwaniaczki, działałoby mi na nerwy to co robiliście, łącznie ze straszeniem kogoś niszczeniem mu kariery zawodowej, bo sami jej nie macie, żadne z was.

@Who cares:
I co ci przecwaniaczony niuńku zostało z tego życia ? Pokrzyczeć ? Podostawać zmian nastrojów ? Popieprzyć dyrdymały ? Zaatakować kogoś kto ci się wydaje słabszy ? Czy też się schować za pleckami kolejnego faceta z rzędu i rozchlipać że ci się dzieje krzywda.Jak królową boli, cały świat ma być smutny i nostalgiczny, jak królowa chce poimprezować, cały świat ma imprezować.
Szwecja może ? Tam jest monarchia.

  Hamilton,  19/06/2019

@Koriolan: nie kupiłeś dzieciom samochodu by im sąsiad nie zazdrościł. Kori ty te swoje dzieci musisz zagłodzić z miłości. Nikt im już nie będzie niczego zazdrościł, nawet tatusia.

Już oba pieski ujadają ...
Hau, hau, hau ...

@Who cares:
Nasunęło mi się pytanie, ciebie z lotniska odbiera ex mąż ( nadal nie wiem który haahhah ), a Nagrody Grammy, znaczy przepraszam Oscara, to kto odbiera ? Cycate stewardesy ? HAAHAHAHAAHAHAAH................
Czy kurwa nikt ? HAHHAAA.........
Takie go odbierają ? :
https://www.youtube.com/watch?(...)xwVk7TU ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/06/2019

"Z powodu gorąca niewiele się piło, jadło i gadało".
ALE :
"Rozmowa była na naprawdę wysokim poziomie i wiele nowego dowiedziałem się o moich dzieciach. Przy okazji pokazałem im, że ja też nie wyleciałem "sroce spod ogona" i też coś ma ten temat wiem".

@Hamilton: strasznie mi się już nudzi to Twoje wieczne pieprzenie o jednym i tym samym ...
- jak tu ośmieszyć kogoś innego -
.
To jest słabe ... Nie widzisz, że ciągle tylko to robisz ?

  Serpico,  19/06/2019

@Koriolan:
Ale wy jesteście kurwa śmieszni z definicji, królowa zajebała gadką że niewielu wychodzi z oddziału neurochirurgii, oh ... ona wyszła w domyśle, niech nie jebię bzdurami jak to pisał M44, we Wrocławiu było pierwsze połączenie przerwanego rdzenia kręgowego, czyli koleś nie trafił na wózek. Mojemu znajomemu, wycinali krąg jeden, spadł z deski windsurfingowej , uderzył nogami w wodę ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/06/2019

@Koriolan: Kori - powiedziałeś im, że 'nie wyleciałeś sroce spod ogona' i oni w to uwierzyli? Nie żartuj.

  Serpico,  19/06/2019

Ty faktycznie się znasz, przecież Wróbel walczył stylem od motyki hahahhaha.....................

cytuję Piotr Wróbel :
"Agresja tak, ale.
Ale można nakłaść komuś po kufie nie majac w sobie cienia agrsji.
Przykład.
Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na weselach,

...  wyświetl więcej

@Serpico: żyjesz w przeszłości ...
To słabe jest ...
Młócisz i obracasz co inni powiedzieli ...
To też jest słabe ...
Obrażasz i deprecjonuje aż na okrągło innych
To jest zupełnie słabe ...

@Koriolan:
Serio ? Taki patol ma grozić komuś na poziomie niszczeniem kariery zawodowej ? To nie jest słabe ? Nauczyłeś się cwaniaczku od Vivinstein, powtarzania że coś jest słabe ?

Niemożliwe, to robię, a wy łachudry co robiliście ? Jeszcze w parę kurwa osób zabawa na poziomie żadnym i to dlatego że akurat ktoś nic nie mówił ?

Serio ja deprecjonuje ? Poczytaj sobie co gwiazdunia pisze, jakoś to wam nie przeszkadza, bo jesteście z tej samej "grupy" i co z tego ?

  Hamilton,  19/06/2019

@Koriolan: idź pojeździć z krzywym Mańkiem rowerkiem 240/godzinę po polskich drogach,to będzie mocne. Dowartościujesz swojego EGOna, którego już po tych metytacjach nie masz. Co widać na każdym kroku.

@Koriolan:
I to jest kozaczku problem, ty młóciłeś tym czego ja nigdy nie mówiłem, tak jak krzywy wymyśla bzdety, nie wspominając o królowej. której fałsz zaraz stopi klapki.

Pisałeś na mój temat o rzeczach o których nie masz żadnego pojęcia, bo ja o nich nic nigdy nie pisałem.

A królowa niech się zdecyduje, czy ona jest schorowana,chodzi i rzyga, zapracowana, czy też utkwił

...  wyświetl więcej

@Serpico: "I to jest kozaczku problem ..."
hi hi hi ...
Na szczęście tylko twój ...
Ja nie mam problemów :-)))
Nawet z ciebie ... To mam tylko bekę :-)))

@Koriolan:
Dalej to samo, no luzik, wasza beka polega na tym że siedzicie jak gimbaza na komunikatorkach i zastanawiacie się jak mi dosrać hahaaha, w parę osób.
Szokująca rewelacja i naprawdę ciekawe i świadome spędzanie czasu.

Masz i miałeś problemy, zamiast duchowych rozwojów, trzeba było szukać pomocy specjalisty.

I nie ściemniaj mnie, łącznie z twoimi niedoszłymi doktoratami :), miałbyś innych znajomych, takich jak ja :).
Beczkuj się dalej :).

@Koriolan:
Taka jest niuniek prawda :
" Byli w sklepie wypili po dwa piwa i wrócili. Tłumaczyłem im dokładnie. To że się umówili. Ustalili cenę. Znam cenę hasiu na składzie i to że ponieważ go chwilowo nie było, to zapłaciłem więcej. Znam cenę ropy i cene godziny traktora. Nie pomagało. Darli się grozili. Zamknęłem za nimi bramę. Poszli wrócili po godzinie. Brama była zamknięta zacze ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
To był dobry utwór :) i jak najbardziej oddaje Wróbla w pełnym zakresie hahaahaha ............

Dobry wieczór! WSK - wiejski sprzęt kaskaderski!

Ref. Wiejscy motocykliści
Na swych błyszczących maszynach
Wiejscy motocykliści
Na swych błyszczących maszynach

Kocham się z Tobą w szczerym polu
W cieniu traktora i na mokrej ziemi
/

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/06/2019

@Koriolan: hahahaha - ty masz bekę z nas, a z ciebie wszyscy bezproblemowy guru z żuru.

@Koriolan:
Dokładnie Wróbel misiu hahahaha, w gumiakach czuje luz swawola haaha :), aaa jeszcze :
https://www.youtube.com/watch?(...)-szng0k

Pod wasze "fury" hahaaha ..... cały Wróbel.

Kukiz jako rockman był naprawdę dobry :).

@Serpico: "Rozbijałem nosy i wywracałem na ziemię z uśmiechem na ustach. Z wyczuciem i rozeznaniem kiedy wystarczy". - haahaaa, łój, łój, zaszczałem całe portki :-)chopy, czy wyśta powariowali?:-).Jak to mawiał Ba-Dylek"A skąd wy bierzecie tych czarodziei :-)

@szubrawiec:
Ty nie widziałeś tego:)? To powinien być hit internetu ! HAHAHA
Wróbel to maks maksów, wziął i na tym forum Benedyktynów, nawrzucał na przykład jakieś kobiecie po resocjalizacji, że ona nie jest prawdziwą katoliczką, ponieważ nie daje pieniędzy menelom na alkohol hahahahah ......
Powaga :)

Podejrzewam że akurat to z wyżej to prawda, tylko lekko przekształc

...  wyświetl więcej

@Serpico: No o stylu od motyki słyszałem, choć szczerze, to nie wiem jaki to styl, że z uśmiechem na twarzy też słyszałem, ale to z tym, że z rozeznaniem kiedy wystarczy to chyba jakieś novum :-)

@szubrawiec:
Te tatanki w Tybecie to pewnie na wymuszeniach sprzedawał, nie chcesz kupić to wpierdol hahhahaah ............
Jakiś mnich z "oddziału" nie spasował, też wpierdol, walić taki buddyzm mi się nie podoba :)
W Tybecie, czy gdzie on tam się szkolił, nie pamiętam;)

Zostawił ślad "polskości" za granicą hahahah ........

Z rozmysłem i rozeznaniem, bez agresji, łamał nosy w rytmie muzyki mis tybetańskich :)

  Hamilton,  19/06/2019

@szubrawiec: Kori z wroblem ratowali życie staruszkom. Po 3 minutach przestawali je kopać, a wcale nie musieli. Mieli rozeznanie kiedy wystarczy. Miłość im wszystko wybaczy, a smutek zamieni im w śmiech.

  Hamilton,  19/06/2019

"Ten mój wnuk jest już duży, więc marzył by spać z dziadkiem". I biedne dziecko te marzenia odchorowało.
Jeden prysznik nawet duży w roku to chyba troszkę za mało. Dobrze, że ma babcię, która go zabrała, bo musiałby ci ugotować obiad, nakarmić i zanieść do wychodka..

@Hamilton: już zrobiłem korektę.
Dziękuję :-)))

@Koriolan:
Która babcia ? Była żona ? Czy druga babcia ? Jak druga, to rwałeś ją na te gadki "czuję cię ... widzę cię ... wiem jaka jesteś ...". Jaka jest ?
HAHAAHAHAAH
Bekę to ja mam hahahhaah ............

Ty sznycel nuda, nie chce mi się nawet ci wykazywać, jako pomiksowałeś te dwa arty o wnuczkach, wnuczki spierdalają do mam itd, daj żyć z tym twoim życie wzorcowego

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Niech Vivi wyskakuje z dzień z życia babci, w sumie powinna już być babcią, tylko babcia ma być kochana, nie pierdolić wnuczkom o Morissonach i ma być TRZEŹWA.

Albo nie, bo to będzie horror, wnuczek olany, głodny, pielucha pełna, a babcia w galerii na lekkiej bani, jednak nie chce.

  Hamilton,  19/06/2019

@Koriolan: hahahaha - najważniejsze Kori, że nie ma w tobie EGO i nie musisz się chwalić jak bogate są twoje dzieci. Ile mają samochodów, motocykli i pokoi w domu. I od czasu do czasu wpuszczają ojca by mógł się przespać. Jak pokaże, że ma prezenty, oczywiście. Co najmniej dwa mamroty.

@Hamilton: & @setpico :
Pitu ... Pitu ...

@Koriolan: to już nie kwiczysz.? Przestałeś zadawać się z lochami po tym prysznicu. Nie akceptują nowego zapachu. Toś sobie narobił. I gdzie będziesz spał.?

@Koriolan:
Tak z opisu, to zrobicie z tych wnuczków, parówki, ja to uciekałem przed opieką, a tu jak nie babcia to dziadek, jak nie dziadek to mama, zresztą ty jako męski wzorzec... uwaga hahahahahahahahaa ............
I tak będzie, będzie miał naście lat i "pitolił ", już czuję po kościach, jak cały czas się do nich mówi zdrobnieniami, widziałem już takie akcje, potem chłopcy się za ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Zatrudnij jeszcze Krzywego jako nianię, niech sypia też z nim, no i Vivi, Krzywy mu wrzuci śpiew ptaków z tuby na sluchawki a Vivi nachucha w niego wyziewem po winie, to będzie pozamiatany na cacy.

A tak Krzywy mu przeanalizuje wieczorynkę, czy nie ma czegoś złego.

A za parę lat jak nie dostanie 16 kołowego samochodziku, to wypierdoli dziadkowi w papę i tak będzie

...  wyświetl więcej

Korcio, nie moja to sprawa, ale ponieważ temat alkoholu jest mi z pewnych powodów bliski i mam, że tak powiem pewne zboczenie zawodowe :-) pozwolę sobie zapytać Ciebie :-);Ty nie masz przypadkiem problemu alkoholowego? Sorry, ale nazbyt często ten motyw przewija się w Twoich wpisach :-)

@szubrawiec: mam problem z alkoholem ...
Wszystko już w domu wypiłem :-)))
.
A tak naprawdę, gdy piszę artykuł lub komentarz i widzę jak to będzie serpo czytał to MUSZĘ coś napisać o alko ...
Jak to określił pokrzywionym ...
Trzeba dać psu kość :-)))
Żeby gryzł, mamlał, mlaskał, szczekał itd :-)))
Spróbuj psu nie dać codziennie jeść ... Zobaczysz co będzie :-)))

@Koriolan: Spoko, ale jako znawca tematu jestem w obowiązku Ciebie poinformować :-), że prawie każdy alkoholik początkowo nie widzi swojego uzależnienia i problemu, kiedy już zaczyna dostrzegać pewne sprawy jest już najczęściej trochę za późno :-)notabene, alkoholizm jest chorobą iluzji i zaprzeczeń :-).Tyle z mojej strony, teraz już możesz śmiało pić :-) PS.Ale Ciebie tu ktoś darzy sypmatią, nie ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Jasne, jak Zakrawarskiemu pisałeś że mu wyślesz nalewki na czeskim spirytusie, to też specjalnie dla mnie, jak pisałeś że ten cały świadomy, zapomniałem jak ma na nazwisko, robi też jakieś nalewki, to też specjalnie dla mnie.
Czego ty dla mnie nie robisz, jestem pod wrażeniem, wychodzi na to że cokolwiek piszesz, piszesz specjalnie dla mnie.

Spasiony i zapuszczony,

...  wyświetl więcej

@szubrawiec: dzięki za ostrzeżenie :-)))
Ale po 60-tce nie można już wpaść w żaden nałóg :-)))
Dojadę do Radomia to może się napije z córką mojej kobiety :-)))
Ona sama jest alkoholiczka i nie mogę z nią pić :-)))
Ale z jej córka ... Czemu nie ?
Lubimy to samo słodkie winko :-)))
Powinienem zdążyć dojechać przed zamknięciem sklepu :-))))

@Koriolan:
Aaa pokrzywiony specjalnie dla mnie napisał  że jego brat odwalił kitę, bo przesadzał z alk, podobny specjalnie dla mnie pisze że wypił 10 piw i poprawił whisky, Vivi specjalnie dla mnie robi zdjęcia z alkoholem i pisze o biesiadach.

oże ... ile ja wam daje zajęcia.Nie rozmieszaj mnie tłusty kretynie i ćwicz teorie słowa, bo w niech chodzi o to że tłusty kretyn jest zakor

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Niewidomy pierwszej grupy, a tyle dla mnie pisze, podziwiam hahahhaha ...................

@szubrawiec: ech ...
Ja teraz jadę pociągiem, więc zadzwoniłem, żeby kobiety załatwiły jakaś flaszkę wina. Ja płacę :-)))
Dzisiaj lub jutro możemy mieć ochotę .... A sklepy zamknięte :-)))

@Koriolan:
A tak, te twoje zjebane gadki że ciało nie istnieje i takie traktowanie swojego co widać, też dla mnie.
Boże jak ty się dla mnie poświęciłeś ....dzięki, ale w sumie nie musiałeś, mogłeś być zadbanym panem a nie spuchniętym i nabiegniętym wodą, pół żulem.

@Serpico: dla moich braci .,.. wszystko :-))))

@Koriolan:
To już możesz przestać, nawet Henear napisał że jesteś skrajnie zaniedbany, a on cię widział w real i to kurwa przyjemne nie było hahaha ............
W sensie widoku misiu.

@Koriolan: Dobra, dobra, wiem, że chcesz teraz mnie złapać na wędkę i pobawić się ze mną :-).Koro, Twoja sprawa, mnie to nie przeszkadza, chcesz to pij, po prostu czułem potrzebę Ci o tym powiedzieć, a co Ty z tym zrobisz, to już Twoja broszka :-)

@Koriolan: co ty Kori końduktorem zostałeś? Co chwilę nadajesz z jakiegoś pociągu. No, jak widać pociąg do flaszki masz.

@szubrawiec: ja stawiam +/- odruchowo.
Ale wystarczy napisać ....
Od dzisiaj stawiaj mi minusy lub np ...
Daj za wszystkie komentarze pod tym artem minusy ... I już masz co chcesz :-)))

@szubrawiec: to wszystko jest litewski proste i można wyrazić to TRZEMA słowami ....
CIESZ SIE KURWA ZYCIEM :-))))
.
Reszta jest tłem, przepitką, podkładką i przekładką :-))))

@Hamilton: nie ...
Nie zostałem konduktorem ...
Lubię jeździć po tym świecie bo jest ....
ZAJEBIŚCIE PIEKNY :-))))

@Koriolan: ło matko Kori to ty masz już odruchy Pawłowa. Zaczynasz kojarzyć. Z czasem będziesz rozróżniał plusy od minusów. Jest nadzieja, że i kwiczeć przestaniesz.

@Koriolan: Skąd o tym wiesz, że po 60 już nie można? To jest Twoja teoria czy jak? Pytam, bo nie słyszałem o tym.

@szubrawiec: he he he ...
Nie łapie nikogo na wędkę. No może trochę tylko ciągnę za nos ...
Bawię, CIESZĘ się ludźmi ... Są niesamowici .,...
A kontakt z nimi jest ....
SKARBEM W KROLESTWIE NIEBIESKIM ....
.
Czaisz to ?

@Koriolan: No to w końcu są na eiobie Ci hejterzy, czy to tylko iluzja?

@szubrawiec: ktoś powiedział, że po 60-ce człowiek jest za stary i za mądry na nałogi. Niestety Ci co wpadli wcześniej nie są uzdrawiani .... Muszą nałóg odpracować :-)))

@Koriolan: najpiękniejszy podobno jest jak się wylatuje z szosy na zakręcie przy szybkości 240/godzinę. Szczęście ludzi z butów wyrywa.

@Koriolan: Jak dobrze liczę to Tobie jeszcze do 60 brakuje co najmniej ze dwa lata :-)

@szubrawiec: hejterów .... Nie ma ....
Serpo i Ham-ilton mnie czasem wkurzają ....
Ale jest to TYLKO mój wybór coby mnie wkurzali :-)))
Gdy wejdziemy na poziom Świadomości to WSZYSCY znikają i zostaje tylko .... PRZESTRZEŃ. :-))))
.
Jedną Świadomość ....
Wtedy mówię sam do siebie :-)))
I sam siebie wkurzam bo Świadomość jest jedną :-))))

@szubrawiec: tak ...
Ale ten ktoś powiedział, że w nałogi nie wpada się po .... 50-ce :-))))

  Hamilton,  19/06/2019

@szubrawiec: jesteśmy SKARBEM W KROLESTWIE NIEBIESKIM .... A Kori ciągle na czerwono.

@Koriolan:
To pracuj nad emocjami i skończ mnie ściemniać, wiem za dużo z fizjologii, wyglądasz gorzej niż kolesie po omnadrenach, a to ciągnie wodę, jesteś nabiegnięty wodą, to nie tłuszcz to woda, która organizm naciąga, jeśli mu ją odbierasz alkoholem.

Wywali ci nery i masz pa pa, pozdrów Jezusa.

Wątroba to już ci dawno powiedziała, żegnam pana, brak współpracy.

@Koriolan: O ku***, teraz to już przegiąłeś :-)

@Hamilton: nie wiem ..
Nie wypadalem z zakrętu przy 240 na godzinę.
Wróbel płynnie kierował mercedesem :-)))
Chyba nigdy nie wypadłem na zakręcie. Miałem dużo wypadków - około 15-tu ale większość na lodzie, śniegu przy niskich prędkościach :-)))
.
Gdybym miał wypadek przy 240/h
To gadał bym TYLKO z ... Waszymi duszami :-))))

@Koriolan: dlaczego ty Kori nie siedzisz na tych poziomach, tylko szlajasz się po gałęziach z bananem w ręku i kwiczysz.

@szubrawiec: "O ku***, teraz to już przegiąłeś :-)"
nie jesteś zwykłym .... Szubrawcem ....
Cza Cię czasem pociągnąć do góry ...
Pokazać inny .... Cudowny świat.:-)))))

@Hamilton: "dlaczego ty Kori nie siedzisz na tych poziomach, "
To tajemnica :-))))

  Serpico,  19/06/2019

@Koriolan:
Ściemniasz jak Krzywy, zapominał jeść bo praca, ale jarać dwóch paczek szlugów i poprawić alkiem, nie zapominał, to teraz wygląda jak rozdeptany Grechuta.
A potem się zaczynają durne gadki że "pan Jezus" nie oceniał ludzi po wyglądzie, pewnie nie, ale za radomskie i jakąś stołową to dostanie po chudym tyłku.

Czekaj czekaj, ciało jest świątynią pana, to te wasze wyg

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/06/2019

@Koriolan: Kori ty jesteś tak tajemniczy jak ten Don Pedro z krainy Deszczowców.
https://www.youtube.com/watch?(...)zq3Bn2Q
Ja już mam dreszcze, a co będzie jak zakwiczysz jeszcze.

@Hamilton: wiem .,.
Już to mówiłeś ...

  Hamilton,  19/06/2019

@Koriolan: jak ci to mówiłem to nie byłeś jeszcze na etapie kwiczącego świntuszka. Nastąpiła niepokojąca zmiana twojej łóśficunej i przebudzonej osobowości. A może to tylko iluzja.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska