Login lub e-mail Hasło   

Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie

Bardziej powinniśmy się martwić o życiodajny tlen atmosferyczny, niż o ubytek zasobów ropy i gazu.
Wyświetlenia: 408 Zamieszczono 18/06/2019

..

Ropa naftowa i gaz ziemny są produktami ubocznymi pierwszego etapu ewolucji, który spowodował przekształcenie pierwotnej atmosfery składającej się głównie z amoniaku (NH3) i dwutlenku węgla (CO2) w obecnie istniejącą atmosferę składającą się głównie z azotu (N2) i tlenu (O2).

Wykonane po raz pierwszy na początku lat 50-tych doświadczenia pokazały, że w mieszaninie amoniaku i dwutlenku węgla poddanej wyładowaniom elektrycznym, powstają w sposób naturalny skomplikowane związki organiczne. Takie same związki chemiczne, jak te, które wchodzą w skład białek żywych organizmów. Dlatego uważa się, że pierwotna atmosfera Ziemi składała się z amoniaku i dwutlenku węgla, oraz że w tej atmosferze zainicjowany został proces życiowy.

Jeżeli w atmosferze były NH3 i CO2, a dziś jest w niej tylko N (azot) i O (tlen), to gdzie jest H (wodór) i C (węgiel), które poprzednio wchodziły w skład tej atmosfery?

Węgiel i wodór to są składniki węglowodorów ciekłych, czyli ropy naftowej i węglowodorów lotnych, czyli gazu ziemnego. 

Według mojej hipotezy ziemskie węglowodory pochodzą właśnie z pierwotnej atmosfery ziemskiej. Są skutkiem ubocznym przekształcenia atmosfery.

Efektem pierwotnego procesu ewolucyjnego, jeszcze bardzo różnego od tego, który wystąpił później, po powstaniu pierwszej komórki. 

Dokładna analiza, którą przeprowadziłem i  opublikowałem  pokazuje zgodność teoretycznie wyliczonej średniej proporcji węgla do wodoru w ropie naftowej ze stanem faktycznym.

Skład chemiczny ropy naftowej jest bardzo dobrze znany. Mamy pełną zgodność jakościową teorii z doświadczeniem. A co ze zgodnością ilościową?

 W latach 70-tych XX wieku, gdy tworzyłem tę hipotezę powszechnie uważano, że zasoby ropy są już na wyczerpaniu i podawano daty graniczne zakończenia możliwości eksploatacji ropy jako surowca energetycznego. Daty wtedy podawane dawno minęły.

Do dziś uważam, że moja hipoteza dotycząca powstania ropy naftowej jest najbardziej prawdopodobną ze wszystkich, jakie zostały do tej pory opublikowane.

Analiza ilościowa pokazuje, że węglowodorów tzn. ropy i gazu ziemnego, łącznie z łupkowym jest dokładnie tyle, ile  jest w atmosferze ziemskiej tlenu potrzebnego do spalenia tych węglowodorów.

Oznacza to, że bardziej powinniśmy się martwić o życiodajny tlen atmosferyczny, niż o ubytek zasobów ropy i gazu.

Podejrzewam, że moja teoria, mimo tego, że nie zaistniała w oficjalnym obiegu naukowym, jest znana ludziom, dla których ceny surowców energetycznych mają fundamentalne znaczenie. Dotyczy to przywódców państw żyjących z eksportu ropy i gazu, oraz właścicieli koncernów naftowych, przede wszystkim. Popularyzowanie tej teorii jest im bardzo, ale to bardzo nie na rękę.

 

Adam Jezierski

 

Przeczytaj również: >>> Naturalny początek ewolucji żywych organizmów

.

Podobne artykuły


10
komentarze: 173 | wyświetlenia: 1142
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1109
7
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1013
7
komentarze: 13 | wyświetlenia: 603
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1095
6
komentarze: 22 | wyświetlenia: 614
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1690
6
komentarze: 5 | wyświetlenia: 234
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 269
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 134
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142874
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 245444
 
Autor
ArtykułPLAGIAT!
AUTODESTRUKCJA?
Sam siebie ? Sięgasz dna Motławy czy od spodu już w denka pukasz?
A nie, sobie podobnych cymbałów szukasz. Dosolić dopieprzyć i jako nówkę znowu tu wpieprzyć. Poradz się psychiatry czy choćby weterynarza skarlały osiołku...
http://eiba.pl/bt

@jotko49:
"PLAGIAT!
AUTODESTRUKCJA? "
...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat
"Plagiat (łac. plagium, kradzież) – pojęcie z zakresu prawa autorskiego oznaczające skopiowanie cudzego utworu (lub jego części) wraz z przypisaniem sobie prawa do autorstwa poprzez ukrycie pochodzenia splagiatowanego utworu[1]."
...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: Pozostaje do wyjaśnienia pytanie, czy podczas wyładowania elektrycznego jest również przekazywana cząstkom materii jakaś świadomość istnienia i wola tworzenia ?
Czy analizy elementarnych cząstek energii okrojonych to trójwymiarowej postaci ( potencjał, natężenie, czas ), są wstanie odpowiedzieć na elementarne pytanie:
Czym tak naprawdę jest świadomość i wola Życia ?

@Adam Jezierski: http://eiba.pl/4 Ten Artykuł nie stanowi odpowiedzi na powyższe pytania, jast tylko krypto reklama Twojego Artykułu.
Przyłóż się do dialogu inaczej uznam że, jesteś niegrzeczny wobec mnie.
Żeby była jasność, mi Twoje Artykuły wcale nie przeszkadzają, mało tego mogę się w nich doszukać wiele inspirujących cieka ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
1) Podczas wyładowań elektrycznych żadna świadomość nie jest przekazywana. Jestem o tym głęboko przekonany.
2) Nie wiem, czym naprawdę jest świadomość i wola Życia.

@Adam Jezierski: "Nie wiem, czym naprawdę jest świadomość i wola Życia. "
A jednak każdego dnia i w każdej chwili im podlegasz, Adasiu ... :)
"Jestem o tym głęboko przekonany."
Więc czym wobec ponadczasowej tajemnicy Życia są, Twoje głębokie przekonania ?

@pokrzywiony:
1) Jaźń jest definiowana w różny sposób przez różnych autorów.
2) Fizyka stale się rozwija. Teologia stoi w miejscu.

@Adam Jezierski: Nie rozmawiamy o Teologi, tylko o tajemnicy życia. Teologia poszukuje odpowiedzi satysfakcjonujących tych co zadają pytania, a Nauka poszukuje odpowiedzi Prawdziwych.
Wybacz Adamie ale głębokie Twoje przekonania nie są dowodem Twych twierdzeń. :)
Skoro chcesz Nauką udowodnić nieistnienie Boga, to trzymaj się tej Nauki rzetelnie, a nie używaj jej jako rewolucyjnego sztandaru do podpierania swoich przekonań.

@pokrzywiony:
Jako sceptyk, nie wiem czym naprawdę jest kamień, woda, Hamilton, Serpico i San Escobar.

@Adam Jezierski: Jeśli jesteś sceptykiem to nie możesz być Ateistą, rozumiesz to ?

@pokrzywiony:
Jako sceptyk, uważam, że nie ma żadnych 100% pewnych dowodów na cokolwiek.
http://eiba.pl/gk

@pokrzywiony:
Toteż jestem agnostykiem i zaciekłym antyklerykałem oraz wrogiem każdej religii. Jaka by to nie była religia.

@Adam Jezierski: To znaczy że nie możesz się deklarować jako Ateista tylko jako Agnostyk, tak jak
przykładowo prof. Krzysztof Meissner https://www.youtube.com/watch?(...)n4olHY. :)

@Adam Jezierski: Religie to systemy przekonań, nie dowodów. A Ateizm jest religią, czy to rozumiesz ?

@pokrzywiony:
Moim zdaniem Meissner może deklarować się jako agnostyk, natomiast jego prace naukowe skażone są wiarą religijną.
Być może podlizuje się KSIĘDZU Hellerowi, który decyduje o tym, kto z polskich fizyków teoretyków dostaje kasę.

@pokrzywiony:
Każdy ksiądz twierdzi, ze ateizm jest religią, ponieważ tak twierdzi abp Mordowicz (Głódź) który rozdaje kasę klerowi ( co przepięknie pokazał Smarzowski).

@Adam Jezierski: "1) Podczas wyładowań elektrycznych żadna świadomość nie jest przekazywana. Jestem o tym głęboko przekonany. "
Jak widać Twoja deklaracja siebie jako Agnostyka też jest podszyta religią, bo niby na czym tu opierasz swoje głębokie przekonanie ? :)

@pokrzywiony:
Religia to nie tylko przekonanie na temat istnienia bogów, ale również rytuały, modły, pielgrzymki, procesje organizowane przez epidiaskop.
Bolszewicy organizowali i organizują tego rodzaju hece. Np. Miesięcznice i apele smoleńskie w wykonaniu kaczystów. ...

@Adam Jezierski: Wobec tego czym są spotkania integracyjne, sympozja, i wszelkiej maści systemy motywacyjne ?
...
Tak na marginesie:
""1) Podczas wyładowań elektrycznych żadna świadomość nie jest przekazywana. Jestem o tym głęboko przekonany. "
Jak widać Twoja deklaracja siebie jako Agnostyka też jest podszyta religią, bo niby na czym tu opierasz swoje głębokie przekonanie ? :) "
Jakiego uczucia doświadczyłeś pod wpływem tego komentarza ?

@pokrzywiony:
100 procentowym sceptykiem można być jedynie teoretycznie.
W życiu decyduje kryterium praktyki. Trzeba założyć - , puszczony kamień spadnie na ziemię, mimo, że nie ma na to żadnych, absolutnie żadnych dowodów.
JEŻELI COŚ ZAWSZE SPADAŁO, TO NIE JEST ŻADEN DOWÓD NA TO, ŻE JUTRO TEŻ SPADNIE.

@Adam Jezierski
Spotkania integracyjne, sympozja, i wszelkiej maści systemy motywacyjne to są spotkania integracyjne, sympozja, i wszelkiej maści systemy motywacyjne. >>> https://www.youtube.com/watch?(...)R1_SVE:

@Adam Jezierski: OK, czy zaczynasz sobie uświadamiać fakt, że u narodzin jakiegokolwiek odkrycia, wynalazku, itp ..., tkwi "głębokie przekonanie" które dopiero z czasem umacnia się jeśli napotyka potwierdzenie w faktach.
Czyli u podstaw wszelkiego postępu tkwi "głębokie przekonanie", jednak brak szacunku do faktów potrafi sprawić że trwając w nieuzasadnionym faktami przekonaniu, podpierając ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Powoli zaczynam odczuwać uczucie znudzenia ...-)))

@Adam Jezierski: Ok, to idziemy na spacer, ja zjem sobie śniadanko. ;)
Miłego Dnia :)

@pokrzywiony:
Między nami jest taka różnica, że ja jestem praktykiem dokonywania odkryć naukowych a Ty jesteś teoretykiem dokonywania odkryć naukowych.
To Ty niczego nie zrozumiesz, dopóki nie dokonasz jakiegoś odkrycia....-)))

@Adam Jezierski: Nie ma tej różnicy, ja też jestem praktykiem tylko ja praktykuje na odpadach ze złomowisk i śmietników nie korzystam z oficjalnych "grantów" ( zresztą Nauka opierająca się na "grantach" jest uzależniona od wiary tego co te granty przydziela ). Robię swoje doświadczenia na fizycznie wykonywanych przez siebie modelach które buduję z odpadów, to daje mi pewna niezależność od "wierchu ...  wyświetl więcej

  Serpico,  20/06/2019

@pokrzywiony:
" Jestem katolikiem. I gdy myślę o tym, jak to się ma do tego, co uprawiam, czyli do fizyki cząstek elementarnych i bardzo wczesnego wszechświata, to podstawowym dla mnie pytaniem, wręcz kluczowym, jest: dlaczego istnieją prawa fizyki? Dlaczego świat jest poddany prawom?"
...  wyświetl więcej

  Serpico,  20/06/2019

@pokrzywiony:
Chyba tylko ty mogłeś zrobić z żulerskiego grzebania po kubłach pracę naukową hahhahahahaha ......................
Nie korzystam z grantów, ale z punktów skupu hahahahaha .............

Nieoficjalnie finansuje mnie osiedlowy sklep z piwem hahahahahaha ..............

@Serpico: hahahaha - Maniek żul naók obcisłych. Trzykrotnie zrehabilitowany flachą od mamrota i odbiornikami radiowymi, które mu w lewych rencach wybuchały. Tesla poradzieckich telewizorów Rubin i absolwent szkółki niedzielnej dla zdolnych złomiarzy. Znany teoretyk, praktyk i ględzimir pseudonauk..Słynny wynalazca tlenku żelaza, brudu za paznokciami i miodku w uszach.

  Serpico,  20/06/2019

@Hamilton:
Kilka prestiżowych uczelni próbowało go wygrzebać z kubła na śmieci, proponując granty, nie zgodził się, potem próbowali wygrzebać go koparką, to się tak zakopał że tylko widać było ze śmieci nos i te kaprawe oczęta hahhaahaha

Płaczę ze śmiechu :), to jest niemożliwe żeby być tak skretyniałym jak on :).

@pokrzywiony:
cytuję pokrzywiony :
" Daj spokój serpico ( szczurzy ryj ) uważa że wszystko potrafi zrobić lepiej, więc co tam dla niego Jezus z Nazaretu ? On nawet nie wie o czym Jezus nauczał. Szkoda czasu i energii na niego, bo życie ucieka a my mamy jeszcze tyle do doświadczania i zobaczenia. :)"
http ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Z jakiej tradycji ojców ? Z dziada pradziada grzebiecie po kubłach na śmieci ? Taka sobie tradycja.
Wielopokoleniowa tradycja wygrzebywania bułek ze śmieci hahhaha .......

Ale ty jesteś spieprzony maksymalnie, typ grzebie po kubłach, a potem siada i w necie usiłuje komuś udowodnić że skoro wierzy w sukces jakiegoś swojego projektu, to oznacza że jest to podszyte

...  wyświetl więcej

@Serpico: leser Maniek stare gramofony bambino przerabia na tomografy, a ołówki i kredki na grafen. Teraz szerszenie ma przerabiać na drony dla Macierewicza. Niezwykle kreatywna kreatura. Taki Edek z fabryki kredek z mózgiem na temblaku.

@pokrzywiony: "Przyłóż się do dialogu inaczej uznam że, jesteś niegrzeczny wobec mnie." - Heh, Mariusz, cóż za poważnie i rzeczowe podejście do tematu :-).Przepraszam, ale wyobraziłem sobie przez chwilę Ciebie w intymnej relacji damsko - męskiej z jakąś kobietką :-) " Zofio, oświadczam Tobie żebyś zachowywała powagę adekwatną do sytuacji w jakiej oboje się znajdujemy, Twój uśmiech na twarzy, który ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: .... :)))))))))))) Rzeczywiście tak to tu wygląda, ale to sam Adaś wokół swojej osoby utworzył tak pompatyczny klimat pisząc że, On musi myśleć o tym co będzie za 300 lat. ... ;)
Mnie Adaś się kojarzy jendym z bohaterów którego zajęcie opisywał "Mały Książe", ów bohater był ciągle bardzo zajęty i zajmował się wyłącznie poważnymi sprawami, liczył gwiazdy na niebie i je katalogow ...  wyświetl więcej

  Serpico,  20/06/2019

@szubrawiec:
Kiedyś pisał że jak zagląda kobietom w dekolty to się uśmiechają, jakaś pani wyrzuca śmieci, a on hyc z kubła i zagląda w dekolt, ciężko się nie śmiać, wyglądu się nie wystraszy, to się śmieje.
To się naogląda w czasie jego naukowych "badań'.

Sytuacja prawie intymna hahaahha ..........

@pokrzywiony: ty Maniuś jezdeś jendym z tych co obserwują obserwacje jako obserwatorzy zaobserwowanych obserwacji i jendym z wielkich księciów wśród obserwatorów obserwacyjnych w mobilnym obserwatorium obserwacji jennej i zmiennej. Studenci psychologi już dawno cie obserwują tylko po cichu byś się nie rozbeczał w oceanie boskiej miłości w oparach argonu lub biogazu.

@Serpico: naókowiec erotoman z niego. W kobietach zakopuje się po uszy.

@szubrawiec: hahahaha, a Zofia nazajutrz po reprymendzie:
- Wasza Upierdliwość raczy wejść azaliż.
A Maniek ozor wystrzępił na eioba i został mu się jeno kikut.
Dramatyczne związki krzywego Mańka.

@pokrzywiony: :-)))

@Koriolan: hahaha - Koriolanek w wersji kokieteryjnej, a gdzie kwii, kwii ? Bywało bardziej elegancko. Zachowuj się jak gentelmenel.

@Koriolan: https://www.youtube.com/watch?(...)DIF2svc ... fajny kawałek :)
Jak mnie nic nie zaskoczy, to mógłbym być w Bystrzycy Kłodzkiej w sobotę ... ;)

@pokrzywiony: Maniuś jedziesz rowerkiem czy ciśniesz z buta? Bo jak z buta to musisz zaraz wychodzić.

@Adam Jezierski:
I widzisz Adaś takie życie, nie dość że cytuję pokrzywiony:
"Czy do tej Twojej ograniczonej świadomości nie potrafi dotrzeć fakt, że te mendy robią to dla zabawy. Przecież były dość długie okresy kiedy ja i Koriolan tu nie zaglądaliśmy, to wtedy te mendy poszukały sobie inne ofiary by wszczynać rozróby. Chowanie głowy w piasek i próby przeczekania w tym przypadku się ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
Chciałbym od siebie Adaś, tylko dodać, że dopóki nie rozszerzysz materiałów badawczych, o śmieci wygrzebane z kubła, nie obronisz swojego ateizmu, będąc agnostykiem fizyką i naukowca z ciebie nie będzie.
HAAHHAAHAHHAAHAAHAHAHAHAH

Uwierz Adaś, "wesołkowatość" to wcale nie jest taki zły objaw haahhaha

Mówiłem ci że ten typ to idiota ? Przecież mówiłem hahaahahahhahha

@pokrzywiony:
Nie zapomnij kubłów przejrzeć i sobie zrób przyczepę do roweru na śmieci hahhahaha, chyba nie zasnę, zakładam że jestem wobec ciebie niegrzeczny hahhaa.

Ty wiesz ... bycie kretynem to jeszcze luz, ale być dumnym ze swojego kretynizmu, to już inna bajka, w zasadzie nie bajka, to twoje realia życia, w pozaczasowych jaźniach wielopokoleniowych.

Złóż prasę do pusze

...  wyświetl więcej

@Serpico: Adaś nawet nie ma szans zostać asystentem krzywego Mańka dzbańka. Za nim te przyrządy naókowo badawcze na karbid może nosić jedynie dochtorant i kandydat pseudonaók Kori. Mają symozjuma w Bystrzycy Kłodzkiej w sobotę a w niedzielę zakwiczą w duecie.

@Koriolan: https://www.youtube.com/watch?(...)3LRt0BA ... obejrzyj se tyn film i posłuchej o czym piśniczka na początku ... ?

@pokrzywiony:
Tu masz dobre :
https://www.youtube.com/watch?(...)2FvUEd8

Żuli Taxi hahhaa.......

@Hamilton:
Adaś może go zatrudnić jako niezależnego asystenta, będzie mu przynosił to co wygrzebie z kubłów, Adaś coś z tego złoży, dostanie granty, będzie zależny, a Krzywy nara, jak zwykle haahha ..........
Może mu da "Małego Księcia" na odchodne.

@Serpico: sympozjum naukowe w Bystrzycy . Niezależne grono profesorskie w komplecie odmawia przyjęcia grantów UE :
https://www.youtube.com/watch?(...)4_nfDY0

@pokrzywiony: Maniuś do soboty możesz nie zdążyć do tej Bystrzycy
https://www.youtube.com/watch?(...)JpXhRUc

@pokrzywiony: ok
Jutro tam zajedziemy to daj znać czy będziesz :-))))

@Koriolan: hahaha - zaczynają się ściśle tajne smsy przez eioba. Maniek ciśnie z buta i rano będzie w Raciborzu. Jak mu sznurówka w lewym trampku nie pęknie. Tam dokona spożycia kanapy, dwóch taboretów i rusza na Głubczyce tym tajnym skrótem przez Sieradz - Zduńską Wolę i Szadek.

@Hamilton: tą nie są tajne umowy ...
Kiedyś zapraszałem wszystkich na spotkanie eioba czy ludzi świadomych. Nikogo nie interesuje spotkanie więc nie ogłaszamy tego oficjalnie ...
Tym niemniej każdy może przeczytać, że się spotykamy i przyjechać jakby nabrał ochoty ...
To wszystko :-))))

@Koriolan: jak będę nienormalny to też skorzystam. Telefonów albo tam tamów z Mańkiem nie macie? Widzisz coś narobił. Maniek grzeje szosą na piechotkę ośficony śficzką te 240/godzinę i dostanie zadyszki. Zamiast dyskusji będzie koklusz.

@Koriolan: na 107.587 zarejestrowanych tylko dwóch oświeconych. Ty i Maniek. Mogę spać spokojnie, świat jeszcze nie zgłupiał.

@Koriolan:
Nasunęło mi się takie pytanie, czemu ci "świadomi", albo grzebią po kubłach, albo mają wybite przednie zęby, albo 30 kg nadwagi ? Panie niedoszły doktor rancie, czemu tak jest ? Upodlić się po pachwiny, to jakiś wymóg bycia świadomym ? A to ja nie chcę i teraz rozumiem w pełni te twoje "procenty".

Wspólny łącznik to Jezus, jak was widzi ktoś normalny i oczywiście zwierzęc

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Aaa nie, 30 to była manipulacja, teraz jest pewnie z 50 hahahahahahahaaa .............

@Koriolan:
Mam pomysł, kręciłeś Zakrawarskiego na datki, to weź wyciągnij od niego adres i wbijcie mu się do Szwecji na chama, ucieknie do obozu dla uchodźców hahahhhahhaa.
Albo jedźcie, do Adasia, to on zadzwoni na policję, ja już nie będę musiał hahhhahaa ........

@Serpico: u nas pod biedabronką też stoją takie łóśficune. Im później się robi to une bardziej łóśficune som. W zeszłym tygodniu jeden tak sie łóśficił, że straż miejska go niosła do auta. A un nic, wyciszony i spokojny jak Kori z Mańkiem tylko mu sie rence trzensły z przepracowania, ale wzrok miał tak skupiony jakby pierwszy raz w życiu widział, że mu nos wystaje.

@Hamilton: hmm ...
Obracasz się w ciekawym towarzystwie ...
Stąd Twoje zachowanie tutaj ....
Nie ma sprawy, tacy też muszą żyć choć parę lat ...

@Koriolan: A co tam ma być w tej Bystrzycy Kłodzkiej?

@szubrawiec: miłe spotkanie miłych ludzi :-)))
My, Adamski , może pokrzywionym i może ktoś jeszcze ?
Duża część przebudzonych :-)))

@Koriolan: hahahahahaha - nie wiedziałem ośficuny, że to ty decydujesz o długości życia . Kori będę żył aż do śmierci a potem zobaczę co dalej, Sokratesiku eioby.

@Koriolan: e tam, jak pokrzywionym to i Adamskim, a ta duża część to obudzonym ......kapciem po oczach.

@Hamilton: kwiii kwiiii kwiii . ...

@Koriolan: hahahaha - tu Kori, tu Kori. Nadaję z chlewni nr 3. Jak mnie słyszysz kiwnij ręką. Tu Kori, tu Kori, kwii ,kwii, kwii, chrum!!! O'le!!!

@Hamilton: "Nadaję z chlewni nr 3. "
A ja z pociągu do Wrocławia ....
Pomachałem Ci przez okno ... Łap okazję ....

@Koriolan: Ło matko bosko - pomachałeś ogonem i nie wypadłeś. Pierwszy raz w życiu. Trening czyni 'mistsza'. Napisz o tym do prasy i telewizji.

@szubrawiec: w Bystrzycy Kłodzkiej odbywają się sympozja naukowe dla uczonych niezależnych :
https://www.youtube.com/watch?(...)4_nfDY0

  Serpico,  21/06/2019

@Koriolan:
Z jakichś nieznanych powodów wam się wydaje że kogoś interesuje co robicie, Vivinstein , niedługo zacznie pisać że jest z Oscarem, pod spamem z reklamami kredytów, a ty będziesz pisał że są nieświadomi i nie znają nauk Jezusa tak jak ty i ten następny człowiek którego nazwiskiem się wysługujesz.
Zobaczę zdjęcie z tobą, krzywym i nim ? Pewnie nie.

Daj mi pajacu link

...  wyświetl więcej

  Serpico,  21/06/2019

@Koriolan:
Non stop dajesz nazwiska ludzi, którzy pewnie nawet nie wiedzą że sobie ten tłusty pysk nimi wycierasz.Laicka nie chciała mieć z tobą nic do czynienia, w tym samym czasie pokrzywiony z kretynizmu, o fizyku który jest katolikiem pisze że deklaruje agnostycyzm, też jakby go znał.

  Hamilton,  21/06/2019

@Serpico: Kori zjeździ całą Polskę i okaże się, że jest jedynym nienormalnym. Hahahahaha - i będzie mógł znów pisać : "Uwaga ! - jestem pierdolnięty i mogę pisać o sobie z wyższością. Jak widze koryto to kwice, kwii, kwii, łoj dana. Ot, i to cały mój rozwój duchowy.

  Serpico,  21/06/2019

@Hamilton:
Niech poinformuje tego Adamskiego, że się z nim spotyka, wcale bym się nie zdziwił, jakby się okazało, jak z laicką, że nic o nim nie wiedzą, że jest dwóch "Jan Kowalski" na forum, nie wiedzą że ktoś dla nich kwestuje, nie wiedzą że występuje w ich imieniu.

Adasiu cała elita intelektualna eioby zagłosowała na evergreena. Gratulacje. Jeszcze Kori i Sadosie i będziesz w popularnych. Mamusia niech przygotuje szampana i tort. Masz już więcej komentarzy niż czytelników. Tyle ludzi obchodzi ta twoja epokowa teoria.

@Hamilton:
Pokrzywiony ma pewne braki jako dyskutant na tematy związane ze współczesną nauką.
Jednak komentarze Pokrzywionego związane są z tematem artykułu, czego nie można powiedzieć o komentarzach Hamiltona, Serpico, Jotko i ska.

@Adam Jezierski:
Ta, spotkania ich i to że Krzywy grzebie po śmieciach, na pewno ma związek z artykułem.To jest żul.Czytasz co on pisze ? Widziałeś ich zdjęcia z tych wyjazdów ? Mas z takich pod swoimi kubłami na śmieci.

@Hamilton:
Do popularnych nie wejdzie, ale za jakiś czas będzie miał 10.00- czytelników. Tak jak ten: >>> http://eiba.pl/z

@Adam Jezierski: https://infolupki.pgi.gov.pl/p(...)odzenie
"Zwiększona dostawa fitodetrytusu do dna zbiornika prowadzi do znacznego wyczerpania się zasobów tlenu w górnych partiach osadu oraz wodach przydennych, w wyniku zużywania go w procesie tlenowego rozkładu materii organicznej. Dodatkowo, trwająca wci ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
Gdzie w ogóle ta dokładna analiza ? Przy temacie Smoleńsk i twoich teoriach na koziołkujące Tupolewy, spytałem gdzie są obliczenia i była cisza. Dokładna analiza gdzie ?
Oraz, kto jeszcze uważa że :
"Do dziś uważam, że moja hipoteza dotycząca powstania ropy naftowej jest najbardziej prawdopodobną ze wszystkich, jakie zostały do tej pory opublikowane."

No chyba nie "odsłony" razem z botami internetowymi ? Dokładną analizę poproszę.

@pokrzywiony: początek Powstania jakiegoś miasta w Historii jest ważniejsze niż powstanie jakiegoś Miasta w histerii. To ludzkość wie od Wieków Od Krzywego manka w chrystusie panu Zresztą.

@Adam Jezierski: nie od dziś wiadomo Adasiu, że jesteś wielkim pisarzem na miarę milorda Lipskiego. I proszę mi tu Adasiu nie zaprzeczać i nie grymasić, bo to, że jesteś wielki jak dwie mirabelki to fakt, którego nie ukryjesz. .

  Serpico,  22/06/2019

@Adam Jezierski:
Gdzie dokładna i gdzie ją niby opublikowałeś ? I co będzie ? :
https://www.youtube.com/watch?(...)BACe1xk

Ja to Adaś dopiero teraz przeczytałem, 4 pierwiastki chemiczne, jakieś ble ble i to jest cała najbardziej trafna hipoteza mająca załamać rynki ropy naftowej ?

Dorób do tego może coś ze służbami, bo TAKIE SOBIE.

@Adam Jezierski:
Najpierw dajesz szczegóły o co chodzi, a potem jedziemy Rosję aż do dna, wyniszczymy ich tak, że zostanie sama Moskwa, tylko szczegóły dawaj i plan jakiś trzeba zmontować, tylko szybciej, bo czas nagli !
Dawaj Adaś szczegóły, a potem zostaniesz prezydentem, premierem, a także prezesem nowej partii, dasz radę, ewentualnie trochę pomogę.

Tylko chce KONKRETNE SZ

...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
Konkrety prosiłem, analiza gdzie ? Nie chce czytać twoich antysemickich wystąpień.
A co do reszty z tamtego artykułu, dowody gdzie ?

A tak, z antysemityzmem nie chodzi mi o Macierewicza, a pomysły że jest rosyjskim agentem, może opowiedz psychiatrze.

@Serpico:
Czytasz, czy nie czytasz, wychodzi na jedno.
Nic nie rozumiesz z tego co przeczytałeś.
PS. Do wody możesz skakać jak nauczysz się pływać.

@Adam Jezierski:
Macierewicz jest rosyjskim agentem, Apelbaum podżega razem z Sikorskim do wojny z Rosją, a ty w tym wszystkich chcesz prowadzić agitację przeciwko Kaczyńskiemu. Dalej nie widzę analizy szczegółowej twojej teorii.
Co z tego wynika ? Wiesz co. Chcesz być traktowany poważnie, a nie jak stary schizol, to się zachowuj poważnie.

@Serpico:
Czytasz, czy nie czytasz, wychodzi na jedno.
Nic nie rozumiesz z tego co przeczytałeś.
PS. Do wody możesz skakać jak nauczysz się pływać.

@Adam Jezierski:
Znów dostaniesz Adaś po tyłku, ja tu nie jestem od początku.Nie wszystko twoje widziałem.

"Gunter Grass miał 6 (słownie sześć) lat, gdy Adolf Hitler doszedł do władzy w Niemczech. Miał 12 lat, gdy rozpoczął wojnę. Gunter Grass został zaindukowany hitlerowską paranoją i w wieku 16 zgłosił chęć walki za Hitlera i za ojczyznę. Walkę przeżył i został pacyfistą.

...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
De facto, bronisz kolesia który był w SS, a ludziom zarzucasz antysemityzm, ty możesz krytykować kogoś o pochodzeniu żydowskim, Izrael także, ktoś inny nie może, wtedy jest antysemitą.

Konkretów o ropie naftowej i analizy, nadal nie widzę.

Pisałeś ostatnio że twoje artykuły są zawsze PRZEMYŚLANE, ja widzę 25 stron steków bzdur, od czasu do czasu rzucenie czymś oczywistym, niesprawdzone teorie spiskowe i ociekająca hipokryzja.

@Adam Jezierski:
Niemcy już tak się wybielili jeśli chodzi o II wojnę, że bardziej się nie da, robią jakieś seriale gdzie pokazują ludzi z Armii Krajowej jako morderców Żydów. Z kogo jeszcze zrobią pacyfistów ? Z oficerów z nieudanego zamachu w Orlim Gnieździe ? Nasrane mieli w buty, chcieli zabić Hitlera i się poddać, bo wiedzieli że idą na ŚMIERĆ, taki to był pacyfizm.

@Serpico:
Wojna światowa, do której może doprowadzić atak na Iran, nie jest z całą pewnością zgodna z polską racją stanu.
Więcej: >>> http://eiba.pl/x

@Adam Jezierski: Adasiu co racja to racja, ja na twoim miejscu przestałbym nosić polski stanik na znak protestu.

@pokrzywiony: Maniuś gołym okiem widać, że należysz do tych nielicznych organizmów rozwijających się w warunkach beztlenowych. Jak czymś walniesz to się duszno robi.

@Adam Jezierski: Adasiu nasz Maniuś to jedyny dyskutant merytoryczny pod twoimi artykułami. Inni po prostu nie dorównują ci wiedzą. Nie widziałem by ktoś podjął próbę nawiązania z tobą intelektualnego kontaktu. Dzieli nas przepaść.

@Hamilton: "Dzieli nas przepaść. " ... co fakt to fakt, upadliście już tak nisko że wkrótce będziemy was wydowbywać w postaci ropy naftowej. :))))))))))

@pokrzywiony: będziesz pierwszym na świecie ' wydowbywaczem' ropy i kóz z własnego nosa w warunkach beztlenowych.

@Hamilton: Skoro już przedstawiasz się jako "koza" z mojego nosa, to musiałem cię wydalić z siebie bardzo, bardzo, bardzo ... dawno temu i czuć cię już beztlenowcami. :)

@pokrzywiony: hahaha - Maniuś to co wydaliłeś z własnego noska to resztki swojego mózgu. I gołym okiem widać, że było to bardzo, bardzo dawno temu. Jest nawet teoria spiskowa mówiąca, że to wydalenie to wyssana z palca bajeczka, bo nikt, nigdy twojego mózgu nie widział. Nawet mamusia się dziwiła jak ty możesz żyć z tak plaskatym łbem. Toż to nawet małe śrubki w zegarkach mają większy.

@Hamilton: Ciekawe zjawisko jesteś, smark ociekający sarkazmem, nieudolnym zresztą. Śmierdzisz beztlenowcami zrób coś z tym, smarku.

@pokrzywiony: ty Maniuś wypachnij się w kubełku na śmieci, zrób zeza i się koncentruj by 'wydowbywać' jeszcze więcej 'fizoloficznej' myśli ze swych udolnych nad wyraz wnętrzności.

@pokrzywiony: Maniuś tobie znowu coś śmierdzi. Internet zapachu nie przenosi. Ty się musisz umyć przynajmniej raz w miesiącu, bo ci nos zgnije z tego smrodu i zwalisz to na mnie.

@Hamilton: Mylisz się, bo twoje teksty zalatują padliną już od kilku lat, a prawda z tego taka że zdychasz i nic na to nie poradzisz jedynie możesz wybrać, czy zdychasz z godnością człowieka, czy z godnością wściekłego szczura ?
Wybór należy do ciebie, zdechlaku. :)

  Serpico,  23/06/2019

@Adam Jezierski:
A jakaś wojna  światowa jest zgodna z polską racją stanu ? O Iranie pisałeś generalnie bzdury.

"1) Jeżeli nie będą mieli surowców z powodu embarga, to mogą sobie (...), a Iran nie jest objęty chyińskim embargiem i będzie mógł robić dla siebie. Wrogom nie będzie sprzedawać.
2) Amerykańskie oprogramowanie było fatalne i dlatego dron został shakowany i przygruch

...  wyświetl więcej

  Serpico,  23/06/2019

@Adam Jezierski:
http://www.konflikty.pl/histor(...)-iranu/

O tym zapomniałeś ?

@pokrzywiony: Maniuś czołowe środowiska kurtóly, naóki i śtóki bez ciebie sobie nie radzą :
https://www.youtube.com/watch?(...)4_nfDY0
zakładaj rajtuzki, baletki i ruszaj z kopyta w drogę ratować Rzeczpospolitą przed upadkiem. Jak wejdziesz na salę obrad z dwoma gilami cieknącymi z nosa i zaględzisz 'fizoloficznie' dostaniesz ...  wyświetl więcej

@Serpico: podobno ajatollah Ruhollah Chomejni szkolił się u Adasia. Na pamięć znał Adama Mickiewicza i Micka Adamkiewicza i wszystkie jego evergreeny. Adaś przez swoją wrodzoną skromność ukrywa swoich uczniów. CIA ma dowody, że Maniuś i Koriolanek u niego maturę robili. Jeszcze podczas okupacji na tajnych kompletach. To by się zgadzało, bo cała rodzina Adasia do tej pory cierpi za powstanie warszawskie z 1944 roku.

@Hamilton: Szczerze ci współczuje, te twoje życie jakie próbujesz tu przedstawić za pośrednictwem filmiku z yutuba jest okropne, każdego dnia walczyć o aluminiowe puszki po napojach i to tak zacięcie wiele tłumaczy w kwestii twoich przekonań. No cóż taki los sobie obrałeś, ale to twój problem biedaku. Może kiedyś zmądrzejesz i założysz nieco lepszy biznes od tego "wojennego" przy śmietnikach, choć ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Maniuś a kiedy bym okradał swoich pracowników, jak bym przywłaszczał sobie autorstwo projektów i kiedy bym kombinował na złocie na miliardy złotych zbierając puszki po 2 złote? Takim geniuszem jak ty nigdy nie będę. I nie mam ciotki w pomocy społecznej chlip, chlip.

@Hamilton: Widzisz sępie wredny, wredna cecha charakteru jest wredną cechą charakteru bezwzględnie na jakim poziomie się przejawia, czy na okradaniu kolegów z ich projektów, czy towarzyszy niedoli przy śmietniku z uzbieranych aluminiowych puszek. Na tym filmie jasno pokazałeś jakim jesteś wrednym zwyrodnialcem, popracuj nad swoim charakterkiem inaczej nigdy z tych śmietników nie wyjdziesz.

@pokrzywiony: ty mi nie wysyłaj puszek, bo z tego żyjesz. Braknie ci kilka i z głodu padniesz pod śmietnikiem . Ja ci wyślę kilka śrub. Zamienisz się z któraś łbem i na pewno na tym wszyscy skorzystamy. Jeśli chodzi o twoje zwyrodnialstwo i moralną nędzę to nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić z Jego Podłą i Czerwoną Eminencją skoro się tak upierasz nad swoją dominacją.

@pokrzywiony: ja mam emeryturę, dalej pracuję i płacę podatki by takie ćwoki z dwoma lewymi rencamy jak ty Maniuś z głodu nie pozdychały.

@Hamilton:
Stan na dzień 23-06-2019 14:28
http://www.eioba.pl/lastcomments
http://www.eioba.pl/lastcomments/page2
http://www.eioba.pl/lastcomments/page3
http://www ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: przeanalizuj sobie swoją czerwień mały dupku.:
http://www.eioba.pl/u122999/pokrzywiony
i znajdź mi bardziej czerwonego na eioba.

@Hamilton: Ta czerwień też jest wystarczając wymowna, by stwierdzić jakie osobowości się za nią skrywają, tchórzliwe i zawistne.

  Serpico,  23/06/2019

@pokrzywiony:
Osobowości pełne litości, dają ci "krechę" bo jesteś chłop "w dechę", ogol się wreszcie bo będziesz na mieście,z wielką królową i to i owo. No proszę też umiem durne rymowanki :)

Te wasze schizy nawet nie dla Izy hahahah .........

Daj już spokój, te wasze filozofie się pinczerowi na budę nie nadają, nawet na taką malusią.
cytuję pokrzywiony:
"Z te

...  wyświetl więcej

  Serpico,  23/06/2019

@pokrzywiony:
Czekaj, mam maksa ! To jest maks ! Czaj to ziom hahaha :). Wiesz jaki jesteś ? HAAHHAAHA :) Uwaga, genialne hahaha, otóż:

az Maniek jesteś Książę Ciemności, raz w twoim sercu Pan Jezus gości.

Ale jestem dumny z siebie ho ho hahahaha ........

@Serpico: "Gdzie masz coś takiego analogicznego w arcie ? Z czego ci to w ogóle wynika z ropy ?"
...
Ano z tego że w skład ropy naftowej wchodzą przetworzone przez beztlenowce w procesach gnilnych odpady po żywych organizmach, to jak wskazywanie jakiegokolwiek zgniłego trupa jako początek życia na ziemi, w taki sam sposób rozumując można wskazać początek koła ( zamkniętego okresowego ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
No ta standard, tylko najpierw musiały "powstać' pierwiastki by później mógł ktoś wykitować, co ty chcesz zanegować rasy kopalne ? Nie rób jaj ....

Mi chodzi o co innego, gdzie tu masz dowód, na to że życie mogło powstać od pary ludzi , bo o to ci idzie, a potem dopiero proste formy życia.

Najpierw Adam i Ewa a potem ropa naftowa z nich ? No to powodzenia.

@Serpico: " ... bo o to ci idzie. "
...
Nie o to mi idzie, wyjaśniłem to już bardzo prosto poczytaj ze zrozumieniem.
Miłego wieczorku, gamoniu.

@pokrzywiony:
O standard, z katolika wyżej zrobiłeś agnostyka, a potem z agnostyka ateistę, kmiocie, to co piszesz to jakby ktoś uderzał głową w ścianę przez parę lat.

Dzięki kretynie wioskowy, sam doprowadzasz do takiego komentarza, wymyślasz coś na temat ludzi i ich obrażasz grzebiąc po śmieciach i spotykając się w real z patologiami społecznymi jak TY.

@Serpico: O standard, jak gamoń nie potrafi czegoś zrozumieć to zaczyna biadolić że mu się czegoś wystarczająco jasno nie wytłumaczyło.
Nie pytaj o kwestie które cię przerastają, zacznij od czegoś łatwego. Najlepiej poszukaj se cierpliwej przedszkolanki która będzie ci pewne oczywiste spawy tłumaczyła z Matczyną cierpliwością. :)
Ps. Agnostykiem może w równym stopniu być katolik jak ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
To ty nie potrafisz nic, niech ci Adaś załatwi wyjazd do Iranu, może tam zdasz wioskowy zazdrosny o wszystko pajacu, maturę.
Takich jak ty się TOLERUJE, a nie odwrotnie, zrozumiałeś ? Co mam czytać chłamie ze zrozumieniem, twoje nieskładne wypowiedzi ?

Dobrze będziesz wyglądał w hidżabie, no na pewno lepiej niż w tych ciuchach z kubła.

@pokrzywiony:
cytuję :
"Z tego co napisałeś w artykule jako pewną koncepcje wskazującą na początek powstania Życia, by wynikało że równie dobrze taki początek życia mógłbyś wskazać w akcie poczęcia pomiędzy kobietą i mężczyzną. "

Napisałeś o początku ŻYCIA kretynie wioskowy, o to mi szło CEPIE, co tu jest niby do rozumienia ?

  Serpico,  23/06/2019

@pokrzywiony:
Nie bylem w przedszkolu, od razu zerówka, już umiałem czytać, a ty znajdź odcisk kutasa Adama w kamieniach kopalnych, nie Jezierskiego oczywiście.

Nic tu nie ma na twoje "równie dobrze", NIC.

Mężczyzna i Kobieta dają początek ŻYCIU, a następnie powstają najprostsze organizmy żywe, tak ? I gdzie tu masz cokolwiek co by mogło to potwierdzać ?

@pokrzywiony: ja znam tylko jedną małą, wredną, głupią jak gęś i tchórzliwą ciotę na eioba. Nie sądzę by stawiała sobie minusy, bo ma tak wielkie EGO jak Huta Katowice.

@pokrzywiony:
Ewa urodziła trylobita, który się odcisnął na kamieniu kopalnym, poczęcie odbyło się przy akompaniamencie śpiewających ptaków, które kurwa jeszcze nawet nie istniały.Zdaje się były wróble już, pierwsze inkarnacje obecnych buddystów, trwają badania skąd się do chuja walca wzięły.

No, tak to idzie.Tak wygląda te twoje "równie dobrze" nie, to jest mocno "średnio dobrze".

Tezy że życie powstało od pary ludzi, naukowo udowodnić się NIE DA.

@Serpico: jemu 4 lata potrzeba by zrozumieć czym jest matura, a 40 by się do niej przygotować. Jak mu Adaś założy turban to ten proces może przyśpieszy, ale turban zakłada się na łeb, a u niego nie znajdziesz niczego takiego. Kiedyś dawno, dawno temu miał wyprysk na szyi, ale mu się osunął na kolano i go swędzi, bo ma tam odciśnięte żywe organizmy beztlenowe.

  Serpico,  23/06/2019

@pokrzywiony:
Przeczytałem

cytuję pokrzywiony:
" Wskazałem Adamowi że nie do końca przemyślał swoją hipotezę, by ją udowodnić musiałby zaprzeczyć odciskom żywych organizmów w kamieniach kopalnych"

Jednak, cytuję pokrzywiony:
"Z tego co napisałeś w artykule jako pewną koncepcje wskazującą na początek powstania Życia, by wynikało że równie dobrze taki początek ży

...  wyświetl więcej

@Serpico: pani przedszkolanka nic na to, bo Maniuś do przedszkola pójdzie dopiero za dwa lata, ale od razu do średniaków w wieku zaledwie 53 lat. Jeszcze się trochę wstydzi i boi, ale już tupie nóżkami.

'Jeżeli w atmosferze były NH3 i CO2, a dziś jest w niej tylko N (azot) i O (tlen), to gdzie jest H (wodór) i C (węgiel), które poprzednio wchodziły w skład tej atmosfery?' Adasiu to proste. Zostały w trakcie dalszej ewolucji zużyte do produkcji bimbru C2H5OH. A bez niego nie byłoby evergreenów i koło przyczynowo-skutkowe się nam zamyka.

.

@Serpico: Coś znowu nawywijał? Musi nasza królowa skasowała art? Czy to tylko taka iluzja w moim telefonie? Dobra, będziemy tera u Jezioraka, tylko grzecznie, żeby pan Adaś nie musiał evergreena wyrzucić na śmietnik :-)

  Hamilton,  21/06/2019

@szubrawiec: żadna iluzja, królowa tysięcy imion zmienną jest. A pan hrabia nie wycofa swojego evercuśtam, bo straciłby 76 odsłon, a to kilka % całych jego zasobów.

@Hamilton: Udaje przygłupa, skasowane, dowodów brak, szubrawcze wymyki na własne przytyki..."...nie wierz nikomu, nawet szubrawcom!"
..."kiedyś chadzałem do pewnej terapeutki od alko.,której tak sprałem banię,że powiedziała mi w końcu,że jestem ciężki przypadek...';-)

@jotko49: Czekaj no pan,panie Józiu, powoli, bo się zagubiłem. Czyli, że kto skasował? Ja?

@szubrawiec: Coś napisał pod jej artem do sadosia że ja do ciebie musiałem to zripostować, podobnie jak wyżej z wkładką...'Masz Koro punkt po starej znajomości, ale ja ...nie za bardzo ogarniam :-) Nie stolerowała nazwanie jej hejterką...i skasowała.

@jotko49: coś ktoś skasował, a potem znów będzie na niewinnego ale skrzywionego Mańka z Rybnika, który z buta ciśnie do Bystrzycy Kłodzkiej tajnym skrótem przez Zduńską wolę, Szadek i Wąchock.

@jotko49: Aaa, takie buty, no cóż, trudno, moja wina. Daj pan jeszcze raz links tego słownika, bo jeszczem go nie widział.

@Hamilton: Wieczna tutaj jest "maniana" teraz Szubra w szatki przebrał się niewinnego cygana. A skoro Maniek z 'buta ciśnie" w dyby tam pewnie trafi nim zawiśnie;-))

@szubrawiec: Wybierz sobie korzystniejsze;-))) I może mniej dekonspirujący nik...
https://pl.wikisource.org/w/in(...)ns124=1
https://pl.wiktionary.org/wiki(...)brawiec

@jotko49: Maniuś bierze udział w corocznym sympozjum naókowym :
https://www.youtube.com/watch?(...)L3l6sQg

  Serpico,  21/06/2019

@szubrawiec:
Ja ? Nic, nigdy nic nie zrobiłem hahahhaah ......., zobaczyła że Zdzisiek na nią głosuje, za czym idzie są zbliżeni światopoglądowo, mało kto wytrzyma taki szok spokojnie hahaha ...
Po lapku, potem pewnie odreaguje na Oscarze hahaa ..........
Ewentualnie zdała sobie sprawę że będzie musiała być wobec Zdziśka grzeczna, a to też raczej byłoby dla niej ciężkie haah .......

  Hamilton,  21/06/2019

@Serpico: oby królowa nie dostała oskara za znęcanie się nad Zdzisiem.

@jotko49: hahaha - wiesz co dostanie na urodziny syn niewinnego cygana?
- twój rower.

  Serpico,  24/06/2019

Adaś, dość znany niezależny naukowiec, pokrzywiony wykazał ci że twoja teoria ma luki, co więcej, jego teoria ma te same luki, a ty sobie od tak siedzisz i nic ? Wróci to się okaże że za luki w jego teorii jesteś odpowiedzialny TY i każe ci nad nią popracować.Przedstawię ci jakie masz opcje:
1.Porwanie Apelbaum i Sikorskiego, wydanie ich Iranowi jako amerykańskich agentów, następnie oskarża ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  24/06/2019

@Serpico: Proszę nie krzyczeć na Adasia. Jego rodzina wiele wycierpiała na skutek Powstania Warszawskiego. On urodził się po wojnie, ale Powstanie zaszkodziło jemu, jego dzieciom i pewnie zaszkodzi jego wnukom. http://eiba.pl/1f
Nie po to Adaś cierpi za miliony by zadawać mu kolejne cierpienia. Skąd możemy wiedzieć, czy dzieci i wnuki nie mają silnych boleści czytając evergreeny dziadka Adasia.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska