Login lub e-mail Hasło   

Zygota to nie jest człowiek

Jajko nie jest kurą..
Wyświetlenia: 258 Zamieszczono 26/06/2019

Zygota to nie jest człowiek

Plany architektoniczne to nie jest budynek.

Zniszczenie planów architektonicznych to nie jest zburzenie Bazyliki w Licheniu.

Podobnie: Nie jest katedrą wykop. do którego złożono kamień węgielny.

 Nie należy mylić projektu z jego realizacją, a jeżeli komuś to się myli, nie należy nazywać bełkotu wiedzą naukową.

Jest bardzo istotna analogia pomiędzy planami architektonicznymi i DNA. - DNA to jest projekt powstania żywego organizmu. Rośliny, zwierzęcia albo człowieka.

Projekt, który może, lecz nie musi zostać zrealizowany. Zygota może być porównywana do wykopu pod fundamenty. Zasypanie wykopu to także nie jest zniszczenie budynku.

Analogie idą znacznie głębiej. DNA nie zawiera kompletu informacji o organizmie, który mógłby powstać. Część informacji dziedziczona jest w inny sposób. Podobnie jak projekt architektoniczny nie zawiera wszystkich informacji. Część decyzji zostanie podjęta przez wykonawców w trakcie budowy.

  Wiele danych uzyskali embriolodzy.

Danych stanowiących dowody, że zapłodniona komórka bardzo często nie staje się człowiekiem z przyczyn całkowicie naturalnych. Jedną z tych przyczyn jest to, że organizm kobiety po zapłodnieniu przeprowadza selekcję, i odrzuca (zabija, morduje) zygoty posiadające błędy genetyczne.

Przyjście na świat zdeformowanego płodu-potwora czyli tak zwanego „chazana”, jest efektem błędu mechanizmu naturalnej selekcji. Nazwa „chazan” pochodzi od nazwiska polskiego zbrodniarza posiadającego dyplom lekarski.

Komórka jajowa może być też pobudzona do podziału po wymianie materiału genetycznego (DNA). Tak dzieje się w przypadku klonowania. Życie klona rozpoczyna się bez poczęcia.

Zygota nie jest człowiekiem, tak jak jajko nie jest kurą, ani tym bardziej kaczorem, a program destabilizacji rosyjskiej elektrowni atomowej przygotowany przez US Army nie jest drugim Czarnobylem.

  Przeczytaj również: >>> Nobel z medycyny 2012

  Adam Jezierski.

...

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3020
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1128
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3387
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2724
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3785
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2146
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2221
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2168
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 904
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 640
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1687
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2111
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

https://pl.wikipedia.org/wiki/Emergencja
https://cdn.pixabay.com/photo/(...)720.jpg
Warto sobie porównać i porozważać podobieństwa Architektury powstającej Naturalnie w Przyrodzie z Architekturą powstającą na deskach kreślarskich najlepszych Architektów. Czy z takich wzajemnych odniesień można wyciągnąć jakieś konkretne wnioski ?

@pokrzywiony: Warto sobie porozważać po jaką cholerę piszesz " Architektury powstającej Naturalnie w Przyrodzie z Architekturą powstającą na deskach kreślarskich najlepszych Architektów" dużymi literami? Tylko po co to rozważać jak i tak jutro zapomnisz po co rozważałeś te rozważania.

https://www.youtube.com/watch?(...)jSsBRrw
Jak widać pragnienie zbudowania wierzy Babel, ciągle w ludzkiej świadomości pokutuje ?

Gdy w planach architektonicznych nastąpi błąd, powstanie obora lub kupa gruzu.
Gdy w DNA osła kilka elementów zostanie przesuniętych, powstanie Jezierski z którym to błędem nie poradził sobie organizm nosicielki.

Powinien zostać jako kamień węgielny umieszczony w wykopie i zasypany. Jednakże dla dyskusyjnego forum Eioby zachowany jako przykład "Monstrum Histericus Jęczoran" - od naz

...  wyświetl więcej

Jaka jest różnica pomiędzy wizualizacją formy wyjściowej, a szczegółowym planem wykonawczym i oceną realności jego ukończenia ?
Jaka trwa gra pomiędzy ścisłymi zamierzeniami, a spontanicznością losu ?
Ilu czytelników przeszło drogę od początkowego zamysłu, przez prototyp badawczy, do jego urzeczywistnienia na skale masową ?
Kto z czytelników odróżnia akt poczęcia, do aktu Twórczego ?

@pokrzywiony:
Dobre pytania ...-:)
Szczególnie drugie pytanie.

@Adam Jezierski: ... wiem to takie pytania wiodące, bez jednoznacznych odpowiedzi ;)

@pokrzywiony:
Realnością ukończenia czego ? Formy wyjściowej ? Oraz najważniejsze pytanie, jak ci się żyje na skalę masową ?
Ty jesteś prototypem ? A kto to w ogóle wymyślił ? I za co to zrobił ludzkości ? Za jakie grzechy ?
Czego prototypem jesteś ?

@pokrzywiony: bez twoich wiodących pytań eioba by umarła. Te 1 400 000 odwiedza nas co miesiąc z wypiekami na twarzy by się dowiedzieć o co zapyta krzywy Maniek a co zreasumuje widzący inaczej Korolianek. A on się obudzi, kwii, kwii i znów zaśnie. To ty wziąłeś ten portal na swą wątłą klatę wiodącymi pytaniami jak Zgaduj Zgadula łażący wokół pustego ula.

@Serpico:
Pokrzywiony pyta, czy jesteś wynalazcą, który wdrożył swój wynalazek i wskutek tego został bogaczem?

@Adam Jezierski:
Nie mogę i nie chce odpowiadać na to pytanie, pokrzywiony spotyka się z osobami które groziły mi śmiercią i ja Adaś tym razem nie żartuje, także jeśli chodzi o mój stan majątkowy nie mam ochoty się wypowiadać.
Jednak mogę ci powiedzieć na temat wynalazku, nie jestem wynalazcą.

Gdzie to pyta ? Nie widzę, ale jeśli ciebie też pytał, to jeśli chodzi o finanse, ja bym nic nie mówił.

@pokrzywiony: masz rację Maniek. Spontaniczność formy wyjściowej w kontekście zmian anatomicznych drogi rozwoju cielesnego ofiary losu jest zdeterminowane aktem poczęcia zamysłu poprzez industrializację przemysłu w perspektywie prototypu badawczo rozwojowego miast i wsi. A akt twórczy sam w sobie stanowi jedynie malutką aktówkę aktywów poprzez negację pasywnie rozwijających się projekcji nadmiarowych pomiarów wzdłuż i wszerz. A bywa, że i w głąb kapuścianego głąba.

@Serpico:
Pokrzywiony zapytał: - "Ilu czytelników przeszło drogę od początkowego zamysłu, przez prototyp badawczy, do jego urzeczywistnienia na skale masową ?" - 3-cie pytanie z czterech zadanych powyżej.

@Adam Jezierski:
I gdzie masz tu coś na temat bogactwa ? Skąd ja mam wiedzieć że postawiłeś znak równości pomiędzy masowością i bogactwem ? Zawsze tak było ? Raczej nie.

Nawet Adaś z fizyki, czyli niby twój konik.Tak dużo było tych bogaczy ? Tak sobie. Przeważnie ktoś wykorzystał ich osiągnięcia.

@Adam Jezierski: to są epokowe pytania. Bez nich cywilizacja XXI wieku byłaby znacznie uboższa. Naókowo i kurtulowo. Maniuś pyta, nie błądzi i zawsze na czas 'zdanża' na obiadek. I kto by pomyślał, że też był dobrze zapowiadającą się zygotą.

@Adam Jezierski:
Spytaj się go, ile jego projektów jest używanych na skalę poza czasową, przepraszam, masowo poza czasową.
Kiedyś pisał że zrobił z telefonu termometr i wyniki pomiarów temperatury w pokoju, wrzucał do excel-a, dopytaj ile ludzi to robi.
Czy użycie jest globalne czy lokalne i czy się na tym mocno dorobił HAAHAHAHAAHA..... o znów mam skoki agresji HAHAAHAHAAHHA

@Serpico: Maniuś ma już 5259 komentarzy. Uruchomił produkcję pierdół na masową skalę. Jest jak Henry Ford. Jego komentarz może być dowolnego koloru pod warunkiem, że będzie hahahahaha........ czerwony!.

@Adam Jezierski:
Okay, a ty Adaś ? Które z twoich wynalazków zostały wdrożone na skalę masową ? Wiem że jesteś skromny, także o kasę nie pytam. Z dwa razy więcej niż evergrynów ich masz ? Pewnie tak. Czyli około 1200 ? Czy zaniżam ? Jak zaniżyłem ilość, to z góry przepraszam :(.

To z ropą, to chyba Kuwejt ci zablokował, tak to idzie ? Tak pytam, ciężko mi zrozumieć to wszystko, jak to prostemu człowiekowi.

@Serpico:
Jedyny jak do tej pory, mój wynalazek, który został wdrożony na skalę masową, to papier elektroniczny. Niestety, nic na tym nie zarobiłem. Takie pomysły, w czasach komuny nie były dochodowe i spotykały się z podobną reakcją jak dziś moje artykuły na tematy związane z fizyką, matematyką,filozofią i futurologią. Hamiltonów nigdy nie brakowało.
PS. Na brak kasy nie mogę narzek ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: Adasiu gdybyś za komuny wymyślił papier toaletowy dziś byłbyś Kulczykiem. Jesteś niesprawiedliwy. Jestem jednym z nielicznych, którzy zaglądają w te twoje evercuśtamy i staram się jak mogę by doczytać do końca. Ty po prostu wyprzedzasz epokę. Ludzkość jeszcze nie dojrzała do tak wysokiego poziomu. Jestem głęboko przekonany, że trzepiesz ogromną kasiorę sprzedając te swoje evergreeny spod lady w antyk wariacie, bo dla wszystkich nie starcza.

@Adam Jezierski: Adasiu jak ten twój papier elektroniczny został wdrożony na masową skalę za komuny skoro były kilometrowe kolejki za tym zwykłym do dupy? Wdrożyć coś na masową skalę, co nie uzyskało niczyjej aprobaty (z mojej winy) może jedynie geniusz twojego formatu.

@Hamilton:
Papier elektroniczny dopiero teraz jest hitem.

@Adam Jezierski: a rzeczywiście Adasiu rozpisują się o tobie:
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)oniczny
Kto czyta twoje evergreeny wie, że trzepiesz kasę w tym antyk wariacie niczym kasjerka co miesiąc w Biedronce.


@Serpico:
Jedyny jak do tej pory, mój wynalazek, który został wdrożony na skalę masową, to papier elektroniczny. Niestety, nic na tym nie zarobiłem. Takie pomysły, w czasach komuny nie były dochodowe i spotykały się z podobną reakcją jak dziś moje artykuły na tematy związane z fizyką, matematyką,filozofią i futurologią. Hamiltonów nigdy nie brakowało.

@Adam Jezierski: A Edison ukradł ci żarówkę w 1879 . O tym wszyscy wiemy Adasiu. I wcale ci się nie dziwię, że cierpisz i piszesz evergreeny.

Zygota, to nie jest człowiek, no tak, ale z drugiej strony, jak wiele można wmówić ludziom. A patrząc rozsądnie, taka aborcja, to nie jest dobre rozwiązanie, gdyż morduje się potencjalne przyszłe życie z różnych powodów, czasem błahych, czy egoistycznych, czy z powodu bezmyślności, czy myśląc tylko o teraz i chwili przyjemności.

@Janusz Nitkiewicz:
Aborcja to, w niektórych przypadkach, jest mniejsze zło.

@Adam Jezierski: Do matki z pretensjami że zlekceważyła życiową szanse...
Nie łapał byś dziś na pokrzywiony pusty haczyk dyskutantów by podbić choćby o jedną odsłonkę. Kliment już przeleciał a ty wciąż pełen naiwnej nadziei...

Odsłoniów było dziś tylko 550.

@Adam Jezierski: zadzwoń do sadosiów, będą zachwyceni. A jak im jeszcze powiesz, że jajko nie jest kurą..... padną na kolana.

@Adam Jezierski: Adasiu rozwijasz się tak dynamicznie, że już za 16 lat mnie dogonisz. A potem się dziwisz, że ci zazdroszczę.

Wczoraj odsłoniów było 400. Średnio jest 420 dziennie, a nie 320 jak błędnie podaje Kostka.

@Adam Jezierski: wszyscy ci 'zazdraszczają' i dlatego. Chociaż Sadowskiego i Kostkę o zazdrość bym nie podejrzewał. Oni wielokrotnie dali dowody, że odśłuny ich absolutnie nie interesują. Tak jak ciebie Adasiu. I to stanowi o waszej wielkiej wielkości.

Zygota może nie, ale dalej to nie jest takie oczywiste panie Adamie, wiele cech kształtuje się już w życiu płodowym.

@Serpico:
Wiele cech dobrych i wiele wad, a także wiele nieusuwalnych deformacji powodujących cierpienia.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska